Emin Adanur’a destek için Belediye önünde…

Bursaspor ve Bursa Büyükşehir Belediyesi arasında yaşanan stadyum krizinin yankıları sürerken taraftardan yeni bir hamle geldi. Yeşil beyazlı taraftarlar Bursa Büyükşehir Tabelasının üzerine bakın ne astı...

Bursaspor yönetim lideri Emin Adanur‘un, Bursa Büyükşehir Belediyesi‘nin stadyumun gelirlerini Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü‘ne devrettiğini açıklaması üzerine yaşanan krizin yankıları devam ediyor.

Yaşanan bu krizin ardından birlik olan Bursaspor taraftarları gün boyu tepkilerini sosyal medya üzerinden #BüyükBursasporCamiası etiketi altında sürdürürken #AlinurAktaşİstifa etiketiyle de Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş‘ı istifaya davet etmişti.

Yeşil-beyaz sevdalıları bu kez de sosyal medyanın ardından reelde harekete geçti. Bursaspor taraftarı dün gece yarısı  Büyükşehir Belediye binasının bulunduğu Gökdere meydanındaki bir üst geçide pankart astı.

12. Adam tarafından üst geçitte asılı olan ‘Bursa Büyükşehir Belediyesi‘ tabelasının üzerindeki demirlere #BüyükBursasporCamiası yazılı pankartın asılması bir çok otorite tarafından manidar bulundu.

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @sanberk yorumuna yanıt olarak

   Allah aşkına Bursaspor taraftarı diye bir şey mi kaldı?
   varsa bu kulüp neden bu hallerde?
   tribünleri zaten tanıyordum, gerçek manada emin adanuru tanıyana kadar da Bursasporluluğumu askıya alıyorum.
   bundan böyle ne kombine, ne de bir ürün.
   taa ki kimin ve neyin ne olduğu anlaşılana kadar…

   21
   88
   1. @tu_navy1645 yorumuna yanıt olarak

    Stadyum zaten Bursaspor’un; bu kontratlı; Bursaspor istemediği sürece kimse bundan vazgeçilemez. Yapılan sadece gündem oluşturmak; arkasını izleyin bakalım. Emin Adanur bence istifa için ortam hazırlıyor

    13
    42
   2. @tu_navy1645 yorumuna yanıt olarak

    BURSASPOR Bizim Herşeyimiz Alinur Aktaş bunu böyle bil bizler Bu takımı Şampiyon Oldu diye tutmadık Tuttuğumuz takımı Şampiyon yaptık Biz BÜYÜK BURSASPOR CAMİASIYIZ Bizler Zor Günler Dostuyuz BURSAPOR HERŞEYİN ÜSTÜNDEDİR Bizimle Uğraşan Yanar biz hiç kimseye Benzemeyiz herkes ona göre ayağını denk alsın Burdan Gerçek BURSASPORLULARA Sesleniyorum Birlik Olalım bu Sene bizim KURTULUŞ Savaşımız ŞAMPİYON Olduğumuz 2010 Senesindeki gibi Birlik olunca Karşımızda Kimse Duramaz BAŞKA BURSASPOR YOK HEP DESTEK TAM DESTEK

    37
    11
   3. @tu_navy1645 yorumuna yanıt olarak

    Şu yorumu (-) leyen arkadaşlar neyin kafasında çok merak ediyorum
    Bursaspordan daha fazla seviyorsanız malum partiyi yada kişileri gidin onların sayfalarında nemalanın
    Hiç kimse, hiç bir parti
    Bursaspor ‘dan büyük değildir.

    46
    13
    1. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

     Öyle ,kendileri dışında herkes terörist herkes pkk li,hep istiyorlar,hiç bir şey vermiyorlar ,Suriyelilerin cani sikilmasin diye var olanı yıkıp,yenisini bitiremiyoelar 5 Stad parasına,Askere git desen gitmez ,g.doguya hic gitmez çürük alır ,senden benden daha milliyetçi takilir

     20
     5
  1. @coolcocuq yorumuna yanıt olarak

   Beyler Bursaspou siyasete alet etmeyin beyler onun üzerinden siyaset yapmayın ve yapılmasına izin vermeyin uyanın beyler başkan adaylığını koyduğunda ilk önce hangi partiye ziyaret ettiydi bir hatırlayın kendimizi kullandirtmayin (iyi parti il başkanını)

   14
   6
  2. @coolcocuq yorumuna yanıt olarak

   Siz getirmediniz ki. sizin seçtiğiniz adamı anti demokratik bir şekilde değiştirip başkasını atadılar. Aynısını başbakanada yaptılar.

   17
   3
 1. Yazıklar olsun. Bizi ne hallere koydular.Bursasporumuzun menfaatlerine göz diken kim varsa yıllar önce karşı cikmaliydik. Artık eski duruşumuzu tekrar göstermeliyiz. DİK DURUŞUMUZU

  42
  6
 2. İhanetin bedelini ödeyeceksin Alinur.Sen daha acemlerdeki Bursaspor amlemini bakım yapmayıp Emir Adanur yaptırıyorsa senin o bakan da durman imkansızdırAlinur.Hikaye masalı bırak senin hangi takımlı olduğunu herkes biliyor sekiztaşlısın boşa kürek çekme.Atatürk stadını son halini de sen getirdin.Artık istifa et fazla uğraşma.Seçimlerde görüşeceğiz akp li sekiztaşlı…Bursaspor’dan uzak duracaksınız o kadar.Bursaspor taraftarını karşına alma.

  24
  10
 3. Stadın gelir haklarını GENÇLİK SPOR MÜDÜRLÜĞÜNE VERMEK,Evet yanlış yazılmadı ise bu doğru demektir.
  Sn.AKTAŞ GENÇLİK SPOR MÜDÜRLÜĞÜNÜN Geliri bakanlık tarafından karşılanmıyorsa ve BURSA İNSANININ HAKKI İLE YAPPILAN STADIN GELİRİNİ NEDEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ALMIYOR.

  Yahu BURSA olarak BİZE BÜTÇEDEN HAKKIMIZ OLANALR VERİLMEZKEN,BURSA DA ÜRETİLEN DEĞERLER NEDEN GENEL BÜTÇEDEN PAY ALANLARA PEŞKEŞ ÇEKİLİR.

  Bakın birçok ilin stadını DEVLET YAPTI,BİRÇOK ŞEHRİN METROSUNU DEVLET YAPTI,EKONOMİSİ BİZİM ŞEHRİN YARISI KADAR OLMAYAN,TİCARETİ,SANAYİSİ,NÜFUSU BİZİM KADAR OLMAYAN ŞEHİRLERE HEMDE BİZİM HATTIN 2-3 MİSLİ FAZLA OLANYERE YHT HATTI YAPILDI BİZ İSE MASALLARLA ALDATILIYORUZ.

  Vallahi bundan sonra İKTİDARA YAĞMURLU HAVADA ASLA SU YOK.ZİRA BU HAKSIZLIK,ADALETSİZLİK VE ÜVEY EVLAT MUAMELESİ GÖRMEKTİİR.

  Bize ne hak gördüyseniz bizimde size milyon kere kat fazlasını göstermek boynumuzun borcuduur.

  20
  5
 4. BU STADI KİM YAPTI???? DEVLET Mİ????BELEDİYE Mİ??? PEKİ BELEDİYE BU STADI NEYLE YAPTI??? ALTEPE VE AKTAŞ CEBİNDEN Mİ ÖDEDİ??? BURSA LILARIN VERGİLERİYLE YAPILDI..O HALDE KİMİN MALINI KİME DEVREDİYORSUNUZ??? BIKTIK SAÇMA SAPAN DAVRANIŞLARINIZDAN…HER GÜN YİNE ABUK SABUK BİR GÜNDEM…NE YAPTIN KARDEŞİM BURSA YA??? 10 YILDIR BİİTMEDİ BU STAT…DÜNYA REKORU OLMALI..TERMİNALE METRO BİTTİ Mİ???

  17
  2
 5. Özb/16 bugüne kadar Belediyenin bursaspor a ne kadar yardımcı olduğunu biliyoruz neden böyle bir yol seçildi anlayamıyorum bunlar konuşularak anlaşilamazmi ben bazı yapılan koñuşmaları yanlış buluyorum.

  6
  7
  1. @@bursa yorumuna yanıt olarak

   Şimdi şehrini savunmıcan da ne zaman savuncan kardeş amatöre düşünce mi hakkını almak istemek provakasyon mu oldu ne güzel dünya ensesine vur lokmasını al tertemiz.Adam her platformda Bursasporun önüne taş koyanı deşifre edicem demedimi dediğini de yapıyor daha ne.

 6. Emin Adanur bir anda herşeyi alt üst etti.
  Birlik beraberliğe ihtiyaç varken Alinur Aktaş ‘a saldırmak niye?
  Umduğumuz dağlara kar yağacak gibi.
  Alinur Aktaş’ı tanıyoruz ama Emin Adanur’un gerçek kimliği ortaya çıkana kadar desteğimi ve Bursaspor’luğumu askıya alıyorum.

  3
  3
 7. Bu alınır genel merkezden habersiz tek adın atamaz.. beyler lütfen akilli olun bu baskan da aynen öyle.. günlerdir yazıyorum.. gidişat iyi değil.. gercekten kötü

  1
  1
 8. Yazıklar olsun size. Alinur aktaş ın bu kulübe yaptıklarından sonra bu ne vefasızlık. Bursaspor iyilik yapanları küstürdüğü için bu hale geldi. Bu yüzden gerçek bursalılar elini taşın altına koymuyor. Her havlayanın arkasından gidilmez. Adanur kim? Yazıklar olsun. Bursaspor bitmiştir.

  1
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu