Emin Adanur’a destek geldi

Bursaspor Başkanlığına adaylığını açıklayan Ergünkent İnşaat ve EA Medya Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur'a destek mesajları sürüyor.

Genç ve aktif kişiliğinin yanı sıra birleştirici gücüyle Emin Adanur‘un Bursaspor‘a faydalı olacağını söyleyen Doğruyol Group Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Doğruyol, “Bursaspor Başkanlığı yolunda başarılar diliyoruz. Biz Doğruyol Group olarak maddi manevi yanındayız” ifadeleri ile Adanur‘a desteğini açıkladı.

Doğruyol şöyle konuştu:

“EMİN ADANUR’UN MADDİ MANEVİ YANINDAYIZ”

Emin Adanur kardeşime Bursaspor Başkanlığı yolunda başarılar diliyoruz. Biz Doğruyol Group olarak maddi manevi yanındayız. Emin Adanur’un genç ve aktif kişiliği münasebetiyle bu işin altından kalkabileceğine inanıyoruz.

“ADANUR BİRLEŞTİRİCİ GÜÇ OLACAKTIR”

Kollektif bir yapıya sahiptir. Birleştirici bir kişiliği vardır. Bu konuyla ilgili en ufak bir problem yaşamayacağını düşünüyorum. Sevilen bir insan. genç bir insan. Bursaspor’un şu an durumu da ortada. Birleştirici bir güç olması dolayısıyla da Bursaspor‘a faydalı olabileceği inancındayım. Biz her türlü yanındayız. “

77 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bunların tipi tip değil akparti gençlik kollarini istila eden erzurumlu tipi var bunlarda. Hayri yazıcı ikna edilip bu takim ayağa kaldırılmalı.

  278
  266
  1. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

   aynen haklisin , bide klubun su anki haline ne is adamlari gelip aday olmuyor para vermiyor birisi cikmis 40 milyon klubun kasasina oara iiyucam diyor , nese iddacilar onumuzdeki sezonun ilk 2 macina 1/2 ve 2/1 tarzi bahis almaya hazirlanin o paralar baska turlu koyulmaz kasalara 😃😉

   6
   5
  2. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

   Sevgili admin, aşağıdaki yorumları okumuyormusun?
   Birliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu dönemde bu yorum niye hala burada durur?
   Ne demek tip-mip?
   Erzurumlu-Vanlı?

   9
   4
  3. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

   Başka ne diyebilirim ki?
   Bu yorum taraftardan bu kadar çok beğeni alıyorsa takımın durumuna şaşırmamak lazım.
   eyvah eyvah…

   13
   7
  4. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

   Hayri Yazıcı Insallah sağlığına kavuşur tez zamanda . durumu ciddi . bu arkadaşta yani nasıl çıkarıp 40 milyon tl vericem diyor böyle bir durumda . haber kaynağı kendi şirketi . şirketinin spor müdürü iyi bir bursasporlu . hesap kitap yapıp böyle bir açıklama yapmışlardır diye düşünüyorum . Ali Ay’a baskı var bir taraftan sen soktun bu hale sen cıkar gibi .
   bu takımın bu hale düşmesi ne kadar acı bir durum . rahmetli İbrahim başkan ben gidersem takım biter diye söylediğinde belki umursanmadı ama ondan sonra gelenlerin hepsi indirdi yedi bitirdi kulübü batırdı . şimdi asgari ücretleri bile ödeyemecek duruma gel . çok acı .
   bu noktandan sonra eğer biri bu şekilde iddialarla ben başkan adayıyım diyorsa desteklemek gerekir diye düşünüyorum .

   21
   7
  5. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

   50 sene didinip bir baltaya sap olamamış ancak herşeyden anladığını zannnedip eleştiren; ön yargılı muhalif yorumu

   23
   39
  6. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

   ALLAH aşkına siz uzak durun şu takımdan, Bursasporu kendi mahellenizin takımı olarak görmekten vaz geçin. Yorumu kendi adına yap bütün camiyayı etiketleme. Bu kişileri tanımam ama birileri şu en zor zamanda çıkıp bir şeyler yapmaya çalışıyor ama sen adamların tipinden memleketinden ayrımcılık yapıyırsun .ayıptır kardeşim. tüylerimiz dökülüyor ama sen hala kuyruğu dik tutmaya çalışıyorsun. uyanın rüya biteli yıllar oldu.

   24
   13
   1. @16spor yorumuna yanıt olarak

    farkindamisin bilmiyorum ama hep zor zamanimizda cikan birileri yuzunden bu hallere geldik camia olarak….hep bak kimse aday degil bu cikti aday oldu helal olsun aslansin sen adamsin sen diye diye onune gelene klubu emanet eder olduk…

    1. @uludağlı yorumuna yanıt olarak

     Tamam güzel kardeşim sen söyle ne yapalım. Doğru başkanı bulana kadar biz bu kaderi malesef yaşayacağız. Gerçek anlamda tahtayı açacaksa da neden bu kişiler gelmesin. Ha Erkan kamat gibler gelsin diyorsan bende ona karşıyım.

     3
     2
  7. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

   Kisinin nereli oldugu degil kisiligi onemli.Ne yapacagi onemli.
   Ona bakarsan Hayri Yazici da Rizeli.
   Bizdz isteriz ki Hayri Yazici ve Levent Kizil gelsin ama adamlar gelmiyorlar.
   Oyleyse gelenin yoluna kostek olmayalim.

   26
   7
   1. @SoyluBursa yorumuna yanıt olarak

    Başkan vefat ettiğinde Hayri Yazıcı zaten aday olmuştu. Ancak bizim kongre üyeleri Hayri Yazıcı Fenerli vs diyerek Körüstan ı seçti:) Körüstan para da verecekti hesapta. Çöküş burada başladı. Tarihimizin en verimli adamını kaçırdılar Çin e gitti
    Colin Kazım gibi adamları getirdiler. Şimdi Yazıcı gelsin diyoruz. Ne Kızıl ne de Yazıcı bu ateşten gömleği giymez.
    Rahmetli Yazıcı para mı veriyordu cebinden vermiyordu. Ama klübün kuruşuna çöpe atmamak İçin uğraşıyordu böyle şampiyon yaptı yıllarca üst sıralarda tuttu klubü. Ardından gelenler aynı şekilde devam etmediklerinden dağıldık gittik.
    Buna da müsaade eden başkanlık koltuğunu paylaşamayıp bölünen Rahmetli başkanın yönetimindeki kişilerdi. İçlerinden bir Başkan seçip devam etmeliydiler.
    Bu kulüp bu durumlara düşmezdi
    Çok yazık

   2. @SoyluBursa yorumuna yanıt olarak

    Ona bakarsan Selim kurtulan da Diyarbakırlı ama Bursaspor adına davayı o açtı kişinin nereli olduğu değilde BURSASPOR’a ne kadar destek verir onu tartmak lazım

    6
    12
  8. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

   Madem çok bursasporluydun bugüne kadar neden göremedik sizi hiç, bu adamın tek derdi reklam. Bize istediği kişi ile arayıp konuşabilecek, lafı para eden, lobisi olan bir adam lazım i örneğin levent kızıl, Hayri yazıcı bakın ads başkanına murat sancak. Ali ay bile gelse bundan iyidir emin olun

   25
   5
  9. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

   Ne diyorsun sen gerizekalı.bende erzurumluyum ve BURSASPOR
   aşkımın tırnağı olmazsin .bursada yuzbinlerce erzurumlu var..akpartiden ne yedin cikaramiyorsun .. kabız olursun dikkat et..ibrahim yazici haricinde gelen başkanların hepsi bursaliydi ..Bursasporu soyup soğana çevirdiler..

   26
   43
  10. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

   Sen kimsin ki farklı bir ilimizden de olsa birilerine laf söylüyorsun…Bir BURSALI olarak senin gibilerine ihtiyacı yok bu şehrin

   29
   28
  11. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

   Yazılanları okuyunca Uludağ’da Çam Kerestesi Şehre İnmiş Gibi Geldi – Adamlar Başka Şehirli Diye Laf Ediyor – Ulo Bu Şehrin Neredeyse Yarısı Balkan Göçmeni Gençoğlundan Tut Çağlarına Nereden Aileleri Sanıyorsunuz Öyle Oralı Buralı Diye Laf Etmeyin Birde Eski Zenginlerin Yeni Zenginleri Kıskanması Tam Bir Tiyatro Sen Zamanında Götürmüşsün Hep Senmi Zengin Olacaksın Tabiki Genç Dinamik İnsanlar Çıkacak Fosileşmiş Mentalite İnsanlar Batırdı Bursaspor’u İstemiyoruz Futbolcu Transferlerinde Bulunmuş Eskileri Bu Kadar Basit!

   34
   11
     1. @dadas25 yorumuna yanıt olarak

      Mal sensin lan kıro. Burası Bursa o’lum. Burda laga luga yok. Efendi olacaksın, söz dinleyeceksin. Bursa’nın şartlarında yaşayacaksın. Bursa’da yaşayıp Bursa’ya laga luga yaparsan, Yurtiçi Kargo’yla geri göndeririz senin gibileri Erzuruma.

  1. @.Aykut. yorumuna yanıt olarak

   Kim bu tipler ya?
   Bedavadan reklam yapmak bu kadar mı ucuz?
   Zaten resmiyette olamayacak bir şey için çıkıp ne kulübün ne de başka birinin kınama vb yapmaması da içler acısı açıkça. Bir de bunlara heyecanlanan ve destek vermeye kalkanlar var.
   Dibin dibine vurmuşuz haberimiz yok.
   Utanmalıyız…

   26
   6
   1. @tabula rasa yorumuna yanıt olarak

    Burda ne kadar boş muhabbet dönüyor arkadaşlar adam çıkmış Başkan olucam demiş şunlardan para verecem demiş başka Başkan adayı varda biz mi bilmiyoruz abramoviç mi bekliyorsunuz anlamıyorum boşa muhabbet 40 milyon kim kime veriyor buradaki herkes askeri ücretle çalışıp buraya yorum yapıyor para cebinden çıkmayınca atmak kolay tabi

    6
    9
 2. Ali ay a oy vermeyen biri olarak bu takımı nasıl düşürdüysen öyle çıkar bu yazımı görüyorsan sayın Ali ay bu takımı bu hale düşüren sensin gelip bu pisliği temizle delege olmayan bir kişi Bursaspor un başkanı olamaz olmamalı tekrar söylüyorum ben Ali ay a oy vermedim arkadaşlar.

  73
  60
  1. @Abdullah1963 yorumuna yanıt olarak

   SOYLUYORUZ KARDESIM
   ÇARE ALI AY BU PISLIGI TEMIZLEMELI TEKRAR ADAY OLMALI
   ÇOLUK ÇOCUHA BU KULUP KALMAMALI
   1060 DEHIL 2060 TEKRAR SEÇILMELI

   11
   31
   1. @Haşmet yorumuna yanıt olarak

    Gelsin tabi bunlar kepenk vuramadi kulübün kapısına ona yakışır son darbeyi indirmek (burda boş boş hala Ali ay deyip durmayın siktirin gidin)

    18
    3
  2. @Abdullah1963 yorumuna yanıt olarak

   Sizin gibilerin beyni nasıl çalışıyor anlamak mümkün değil.
   Klübün borcunu 200 milyondan 600 milyonlara çıkarmış, takımı küme düşürmüş, emekçinin personel maaşlarını aylarca vermemiş hatta klübün elektriğini bile ödememiş birinden nasıl halâ medet umuyorsunuz ?
   Bu pisliği yapanın bu pisliği temizleyebileceği hangi aklın hezeyanıdır ?
   Ali Ay dan hesap sormak arma sevdalısı insanlara karşı onurlu bir görevdir.

   15
   5
 3. Kulüp 500-600 milyon içeri girmiş…
  Vay be ne soymuşlar Bursasporu…
  Başarı var mı yok
  Para var mı yok
  Futbolcu var mı yok…
  Işte bizde böyle 3. 4. Nüsha Başkanlara talim…

  51
  1. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   Hadi şirketleştin,borsaya da açıldın,,,eee ben senin neyine güvenip de kağıdını alayım 🤐🤐Misal,, 10 m’2 toprağınmı var..

   11
   2
   1. @trader tahir yorumuna yanıt olarak

    Sen o hisselere para kazanmak için yatırım yapacaksan, git PETKİM hissesi falan al kardeş. Bursaspor hisseleri para kazanmak için alınmaz. O halde Ali Ay’dan ne farkı var ki senin? İkinizin gözü de Bursaspor’dan gelecek olan parada

    1. @Recep yorumuna yanıt olarak

     Ah be hocam,,iş benimle bitse keşke.. Halka arz oluyorsun yani dünyadaki tüm insanlara!!! Misal, çin de yaşayan bir yatırımcı yeşil beyaz renklere aşık diyemi yatırım yapacak😉Peki atıyorum Galatasaraylı biri,neden fener veya trabzon hissesi alıyor ? Rakip şirketler kazansın diyemi😁

 4. Bırakın kongre üyesi olmayı kulüp üyesi değil hangi başkanlığa aday olacak rezalete bakın arkadaşlar rezalete koskoca Bursaspor camiasına hale gelmiş hangi Müptezellerin eline düşmüş

  36
  2
 5. Çocukluktan bugünlere kadar arkadaşı olan biri yazmış Facebookta maçla alakası yoktur. Reklama geliyor demiş

  31
  2
 6. Bursaspor klubü üyesi olmayan, bugüne kadar bursaspora bir kuruş faydası dokunmamış, aktif kampanyalara herhangi bir destekte bulunmamış bir adamın kendi medya kuruluşundan yaptırdığı haberlerle Bursaspor ile adını bir araya getirip yaptığı reklam çalışmasından başka birşey değil kendisinin başkan olma şansı yoktur, bunu kendisi de gayet iyi biliyor. Üyelik aidatı 200tl milyonlar değil neden bugüne kadar üye olmadınız? Samimi değilsiniz, PR çalışmanıza BURSASPOR’u alet etmeyin.

  30
  2
 7. Bu da yeni moda oldu heralde
  Kendi firmalarının reklamlarını
  Bedavaya yapmak için sürekli bahane
  Üretip haber yaptırıyorlar
  Amaç gerçekten Bursaspora hizmet ise
  Haftaya deplasman giderlerine
  Sponsor olun da bizde samimiyetinize
  İnanalım arkadaşlar

  29
 8. Bunlarda hiç güvenli tipler degil bursanın levend kızıl hayri yazıcı gibi başkanlara ihtiyacı var yoksa bu kulüp kapanışa kadar gider bursasporlular iyi başkana ihtiyacımız var lütfen ne yapıp ne edip bunların gönüllerini alıp razı edelim

  27
  1
  1. @Safak yorumuna yanıt olarak

   Neyine heyecanlandın Allah aşkına. Tahtayı açacaz dedi diye mi ? Kim gelse zaten ilk o vaati vermek zorunda .

   1. @Makamsız makam yorumuna yanıt olarak

    sence bu adamın reklama ihtiyacı var mı ? sahibi olduğu incicaps ve incisözlük twitter hesaplarında 3 milyon takipçisi var ayrıca en bursa haberin de sahibi azcık kafanızın içindeki organı kullanın bu bursa taraftarı harbi salak diye dalga geçiyolar sonra

    5
    9
 9. Bursasporu çiflik görenler başka kapıya bursaspora artık futbol bilgisi olan büyük başkanlarımızı göreve bekliyoruz

  26
  1
 10. Arkadaşlar renkdaşlar, artık bizim böyle şeylere karnımız tok. Hayvan çok terli ve hayvan bu yemi yemez artık. Bursasporla hiç alakası olmayan birinin başkan olması anlamsız mantıksız ve saçmadır. Ayrıca tüzük izin vermiyor ve bu tüzük değişmemeli. Kendisine iş hayatında başarılar dileriz ama Başkanlık olmaz. Doğru dürüst bir konsorsiyum tarzı güçlü bir yönetim kurulu ve başkan ile buradan kurtuluruz. Bu işler 40 50 milyon tl ile de olacak işler değil.

  19
  1
 11. Reklamlaaarr.. birleştirici güç olamaz, sahibi olduğu site enbursa, incisozluk ve kendi tweetleri bunu gösteriyor. Akpınar kentsel dönüşümde de güven vermedi imza sayısı yeter sayıya ulaşmasına rağmen kaçtı

  17
  1
 12. Bunlarda mafya tipi var bugüne kadar kulübü hırsızlara emanet ettik bundan sonra mafyalara teslim edelim belki düzlüğe çıkarız.

  5
  2
 13. kamattan daha kötü olamaz baska sansimizda yok su an ilk yapilmasi gereken tahtayi acmak ve tahtayi acarim diyor ödenmesi gereken birikmis futbolcu ve personal borclari var yeni transferler de yaptimi önümüz acilir.

  3
  23
 14. İddia edilen şu ki; bu ekip Özlüce tesislerine 17000 dairelik konut öngörüyormuş. Bu gerçek mi; admin araştırmalı

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu