Emin Adanur’a Celal Sönmez desteği!

Bursa'nın tanınmış isimlerinden ve Bursaspor eski yöneticilerden Celal Sönmez, Emin Adanur'u ağırladı.

Bursaspor‘da yaklaşan Olağan Genel Kurul öncesi heyecan dorukta.

Yönetime talip olan Emin Adanur bugün Bursa‘nın tanınmış isimlerinden ve Bursaspor eski yöneticilerden Celal Sönmez‘i ziyaret etti.  Emin Adanur‘a başarılar dileyen  Celal Sönmez “Öncelikle Emin Adanur’u kutluyorum. Zor bir görev ancak başaracağına inanıyorum. Bizler her zaman yanınızdayız” dedi. Emin Adanur ise desteğinden dolayı Celal Sönmez’e teşekkür etti.

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Tamam hayal ettiğimiz gibi olmayabilir. Ama Erkan Kamattan Ali Aydan Mesut Mestandan iyi yapar gibi duruyor. Çünkü bu adamın locası var gibi. Bir şeyleri daha rahat konuşuyor. Üstü örtülü olanları açıklamıyor. Rabbim Bursaspor için kim hayırlısıysa onu versin oda bize başarılar getirsin.

  25
  3
  1. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Celal abin 10 milyoncuk vermiyor. Aksina Emin’den para bekliyor. Sahibi olduğu çimento fabrikalarından Emin’in inşaatlarına çimento satmak için onu sallıyor. Çok da ayıp ediyor. Kongrede Celal’i gıyabında yuhalayacaklar.

 2. Celal Sönmez bi 5 milyon öksür, bu paralar senin için çerez paralarıdır, destekliyoruz deyip bi fincan kahve 2 kuru pastayla geçiştirme.

  1. @Kurutemizlemeci yorumuna yanıt olarak

   Ya benmi yanlış okudum anladım dedim ama hayır.. Emin bey baskan olamaz tüzükte adaylık hakkı yok dısardan hayrettin beyi destekliyor dolayısı ile kagıt üzerinde ayrı perde arkası ayrı baskan çift baslı yönetim ne kadar dogru.. Koskoca bursa eski federasyonda görev alanlarla birlikte levent kızıl körüstan çağlar sönmez özdilek vb lobi kurup bir adayı niye isaret etmezler..eski efsaneler kaptanAdnan yalcın turan ersel neden el atmazlar böyle giderse seneyede eskisehir kocaeli ve sakaryanın yaptıkları hatalar gibi aynı ligde oynarız böyle giderse. süper lig hayal olur.. Vakıfköyle bir yere kadar kimse kusura bakmasın para ve lobi sart..

   3
   1
   1. @Hasan pekcan yorumuna yanıt olarak

    Düne kadar işaret edilen başkanlar ile küme düştük, rezil olduk, bırakın politikayı iş yapacak gençlerin önü açılsın, çok basit örnek bir başkan adayı daha seçilmemiş, hoca yok ortada filan futbolcuyla anlaşıyor, emin adanur filan futbolcuyu hocaya tavsiye edeceğim diyor bu bile önce hocaya saygı ve incelik içeriyor, farkı anlayanlar emin adanuru destekleyecektir.

 3. Celal Sönmez seni ne yapsın Adanur? Adamı.ziyerete gitmişsin ee, sonra? Sırf reklam. Bursasporu uçuruma gönderenler arasında dev adamlar da yok mu? Öyle ya sen daha gençsin, geçmişi bilmen mümkün değil

  4
  22
 4. Sevgili Bursasporlu lar ilk önce başkan ve yönetim güven verip plan proje ve kaynak temin edip sonra Celal bey gibi ,Cavit bey gibi ,ve daha bir çok kentimizin saygın kişilerinde desteğini almalı ve daha taraftarı ikna etmeli şehri harekete geçirilmeli lütfen kimse öncelik ben demesin lütfen herşey dürüst gerçekçi kontrol edilebilir olsun

  4
  1
 5. Ziyaret etmiş sonra da kendi sitesinden destek diye haber yaptırmış. Celal Sönmez’i bir arayın bakalım ne diyecek? O kadar saçma bir haber ki. Aslında haber bile değil yani. Reklam ve şov.

  Seçim için de kim hak ediyorsa o kazansın.

  1
  13
 6. BIR ROPORTAJINIZDA
  DEDIGINIZ. GIBI
  DOGUSTAN GS LI OLABILIRSINIZ
  ISTANBULDA LOCANIZ
  SAHILDE RESTORANLARDA REZERVE MASALARINIZDA OLABİLİR
  O MASALARDA O STADDA COK MUTLUDA
  OLABILDIĞINIZI SANNEDEBILIRSINIX

  1. @Hasan yorumuna yanıt olarak

   AMA UNUTMAYINKI
   BU SEHIR
   BURSASPOR SUZ BIR HICTIR
   MARKA DEGERI YERLE BIRDIR
   ŞEHİRDE BUNDAN NASİBİNİ
   ALACAKTIR KI ANKARADAN ALABILDIKLERI ORTADA
   BIRSASPORSUZ
   BURSA
   ULUSEHIR DEGILDIR
   KENDISI ZAVALLI TURKIYEYE BAKAN SEHIRDIR
   BELKIDE
   2 VEYA 3 YIL SONRA
   YAPILACAK BIR ARASTIRMADA
   TURKIYENIN EN MUTSUZ ILLERI SIRALAMASINDA EN USTLERDE OLACAKTIR
   CUNKU
   BURSASPORSUZ BURSADAN BANANE DIYENLER
   EN BAŞTA BUNU ANLAYACAKLARDIR

   5
   1
 7. emin adanur bence seçilir,ve bursaspor için iyi şeyler yapar.ben buna inanıyorum. ama bir şekilde bu yorumlar kulağına gid
  diyor ise,lütfen bi imajmaker tutsun, çok kötü bir giyim tarzı ve saç sakal tıraşı var,bunlar güven için çok önemli,eğer okuyorsa kusura bakmasın.benimki çok küçük bir detay..başarılar başkan

 8. Emin Adanur u desteklediğinden Celal Sönmez in haberi var mı peki, bu bir ziyaret ve Adanur medyası algı ile oy toplamaya devam ediyor, kaldıki Celal Sönmez Bursaspor için bugüne kadar ne yapmış da şimdi yapacak, şimdiye kadar neredeydi? Emin Adanur Bursasporumuzun felaketi olacak demedi demeyin.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu