Emin Adanur “Susup sadece işimize bakalım”

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Lideri Emin Adanur sosyal medya hesabından bir dizi açıklamada bulundu.

EminAdanur, twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı.

42 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Başkan Bu Kent ve Sana Oy Verenler Seninle.
  Sen İşini Yapmaya Devam Et Sana Güveniyoruz.
  Sen Öncelike BursaStoreye Ayar Çek Sonra Kombinleri Formaları Çıkar Bizde Maddi Desteğe Geçelim.

  194
  5
  1. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor 1963 Teksas 1967 Zonguldakspor Mağlubiyeti sonrası ortaya çıktı Bursaspor=Teksas onun için kavga vakti değil – geçen yönetimlere kimse birşey yapmazken Paşa Selim dava açtı- birileri ortalığı karıştırmakta sabotaj olabilir araştırma soruşturma gurubunu durdurmak için dikkat etmek lazım!

   26
   3
  2. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   Aynen katılıyorum kardeşim Bursaspor Texas tam büyüktür Bursaspor yoksa Texas yoktur İbrahim Yazıcı ya da aynı şeyi yaptılar Ertuğrul sağlama da aynı şeyi yaptılar niyetleri Bursaspor’u 3 lige düşürmek davranış bunu gösteriyor Onun için Bursaspor taraftarının yüzde sekseni yanınızda

   26
   1
  3. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   İlk iş takımabdestek olucağım diyerek takıma köstek olan taraftar denilen ama holigan olan adamları tribünlerden temizlemek olmalı.onların kuru gürültüsü ile bir maç kazanırsınız ama yaptıkları kavga oyuncu dövme sövme ile 10 maç kaybedersiniz.fenerde Aziz Yıldırım nası tribünlerden bu tipleri kovup takımına destek olan kişilere yol açtıysa öyle yapılmalı.üç kuruş verip kendini Bursasporun shivi sanan tipler.

   27
   1
  4. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   Rahmetli başkandan sonra ilk defa şehirde birlik beraberlik oluştu, şehir havaya girdi..
   Sayın Adanur; Rahmetli Başkana verdiğin sözü unutma, seninle Şampiyonluklar yaşayacağız.. Pes etmek yok!

   28
   2
  5. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   Başkanım. Sizler BURSASPOR makamını doldurun. BURSA şehri nin adını onur ile gurur ile yüceltin. Biz taraftarlar daima sizin yanınızdayız. SİZ YÖNETİM OLARAK BURSASPOR u CANLANDIRIN. BİZ TARAFTARLAR CAN SUYU TAŞIRIZ . OMUZ OMUZA VERİRSEK AŞAMAYACAĞIMIZ DAĞLAR YOK. ..

   54
   2
 2. Sen işine bak aslan parcasi senin niyetin bariz belli bursa sevdalısi omuz dayadığimız kardeşim benim her camia da boş boğaz atıp tutan ama aslında beles biletle kumanya beleş otobüsle deplasman çeken taraftarda neymiş gebze gişelerde gs deplasman donüsu araba parcaladık ceptennnnn akhisarda taslandık kaporta boya cepten 35 yaşimdayım bir bedava bilet almamısım ticari arabamla deplasman deplasman mazotunu koyup gezmisim storeden forma atkı bileklik almişim gercek taraftar ben ve benim gibiler biz senden razıyiz KARDEŞİM SEN BİZE BAK BOŞVER O TARAFI DURMAK YOK DEVAM HARBİ DESTEK TAM DESTEK ….

  90
  2
  1. @Mutluluk iksiri yorumuna yanıt olarak

   Sırf menfaat için Bursaspor’lu görünen, kulübe zerre faydası olmayan, maçlara beleş girip bedava deplasman yapan,ana, bacı ve çocuk gözetmeden bunların yanında söven sayan, olay çıkarıp,sahada kendi oyuncusunu, tribünde kendi taraftarını olumsuz etkileyen,ceza aldıran, taraftarı kendi içinde ayrıştıran,rakip oyuncu yerine kendi oyuncusunu baskı altına alıp oyuna küstüren, ağlatan bizden değildir.Bi kenara çekilin artık. Olmasanız da olur ve bu kulüp siz yokken çok daha çabuk ayağa kalkar.

   43
   1
  2. @Mutluluk iksiri yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim .Ağzına yüreğine sağlık. Biz lerde öyle idik. Kuyruğa girip bilet aldık. Yeri geldi sırtımızdan jop landık. Deplasman lara kendi paramız la gittik. Hiçbir zaman beleş bilet de almadım. Beleş deplasman lara gitmedim. Sizler gibi biz lerde BURSASPOR a yük olmadık. Tam tersine BURSASPOR destek olduk. Var olasın kardeşim.

   55
   1
   1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim nasılsın.
    Bu kardeşimizi bizim neslin devamı olarak görüyorum.
    Hala bizim gibi taraftarların olduğuna inanıyorum.
    Neydi o günler.
    Şahsen hazırlık maçları dahil yüzlerce maçı canlı seyretmiş, ücretini tamamen kendimiz karşılamak şartıyla en az kırk deplasman yapan bir taraftar olarak çok şükür ki hiç küfür etmeden kimseye kötü söz söylemeden taraftarlık görevimi yerine getirdim.
    Deplasmanlar sayesinde Marmara, Ege, Akdeniz ve iç Anadolu da bir çok şehir ve ilçe gezdim gördüm.
    Sırası geldi bilet kuyruklarında saatlerce bekledik.
    Sırası geldi o kuyruklarda ıslandık üşüdük donduk fakat hiç bir zaman kaynak yapmadık.
    Bir çok maça sıra beklerken kapılar kapandı giremedik.
    Biz öyle Bursaspor luyuz.
    Bursaspor için derslerden Feragat eden de sınavları kaçıran da bütün harçlığını bilete yatıran da bizleriz.
    Bilet parasını biriktirebilmek adına Papazceşme den Maksem e okula Erkek Lisesi ne her Allah’ın günü yayan gidip gelen biriyim.
    Seyrettiğim her maçı kendi paramla aldığım biletle seyrettim.
    Sadece bir kez biletim kale arkası olduğu halde bir tanıdık vasıtasıyla maraton a girdim.
    Orada da rahat edemedim biletimi dışarı da bekleyen başka bir taraftara verdim.
    Sonrasında da yeni kale kapısı açılınca yine oraya geçtim.
    Taraftarlık böyleyse evet bizler çok iyi taraftarız.
    Zaten Bursaspor taraftarı da her zaman örnek olmalı.
    Şimdi var mı bilmiyorum fakat bizim zamanimizda
    Deplasmalara giderken ve gelirken benzinliklerde jandarma beklerdi.
    Sebebi ise çekirge sürülerini oralara sokmayıp talanı önlemek.
    Bu Bursaspor taraftarına yakışmaz.
    Şimdi ise düştüğümüz yerden kalkabilmemiz için birlik beraberlik zamanı.
    Eser her zaman ne diyor.
    Hep destek tam destek.
    Başka Bursaspor yok.
    İyi günler kardeşim.

    8
    1
    1. @Papazçeşme'li yorumuna yanıt olarak

     Kardeşim nasılsın. ? Anılarımız çok. Hürriyet end meslek lisesi nde öğrenci yim. Günler den çarşamba BURSASPOR unda o gün kupa maçı var. Aynı gün çok önemli sınavımda var. Ne yaparsın okulan kaçıp maça gidemedim. Küçük bir transitör radyo buldum . Derste ara sıra radyo yu açıp kulağıma koyar maç sonucunu dinlerdim. Okul ortamı bir arkadaşım beni ispiyon ladı. Hoca da hasta fenerli. Radyo yu aldı. Disiplin e sevk etti. Okula baba mı çağırdı. Tabii ben annem e söyledim. Annem de sağolsun arkamda durdu. ( Genç onlar dedi. Çalmamış çırpmamış. Arkadaşlar ı ile kavga etmemiş ) dedi. Tabii sınavdan kaldık hoca dan dünya fırça yedim ama o kadar mutlu idim ki BURSASPOR um tur atlamıştı. İşte böyle kardeşim. Sizler le konuşacak öyle anılarımız var ki zaman ı gelince anlatacağız konuşacağız. KARŞILIKSIZ SEVMEK TİR BURSASPOR u.

     1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

      Evet kardeşim.
      Bizler yaşımız itibarı ile çok fazla anı biriktirdik.
      İyi ki rahmetli babam benim Bursaspor taraftarı olmamı sağlamış.
      Bursaspor lu olmak bir ayrıcalık,mutluluk verici bir durum.
      Hele hele şehir dışında yaşarken Bursaspor lu olmak bambaşka.
      Tabiki hep beraber çaylarımızı yudumlarken anılarımızı tazeleyecegiz.
      İyi günler kardeşim.

      2
      1
 3. Biz Bursaspor uz.
  Büyük bir aileyiz.
  Aile içi yaşananlar aile içinde kalır.
  Evet amacımız şampiyon olmak.
  İşimiz çok zor olacak.
  Sayın başkan hiç bir şey olmamış gibi davran demiyorum.
  Bir an önce tahtayı kıralım.
  Kadromuzu güçlendirip süper lig e yükselelim.
  Şampiyon olunca her şey unutulur.
  Başarılar.
  Kolay gelsin.

  70
  1. @X Generation 16 yorumuna yanıt olarak

   Başkanım sonuna kadar büyük Bursaspor taraftarı olarak yanındayız zor dönemde taşın altına elini koyana vefasızlık bizde yazmaz,sorumsuzca yapılan açıklamaları bu yönetim hak etmiyor,yanındayız başkanım,büyük bursaspor için yola devam

 4. Şimdi diyelim ki Ali Koç geldi bize sponsor oldu. Ne diyecez adama küfür mü edicez. Adam ülkenin en zenginlerinden biri. Neden sponsor olmasın. Banane adamın tuttuğu takımdan hangi kulübün başkanı olduğundan. Beşiktaş takımıyla kavgaliyiz eyvallah sevmem banane. Ama Beşiktaş’ın düşünmediği futbolcuyu gider yönetimden kiralık olarak isteyebilirsin.
  Ucuza mal edebilirsin. Galatasaray’dan Fatih Terimden banane ama adamla diyalog kurar bir kaç topçu getirebilirsin. Bunlar olmalı zaten. Paran mi varda Barcelona dan topçu getiricen. Yurt dışından getirsene euroyla topçu. On katı paranın on kati. En fazla sekiz bin kombine satabiliyon. Senin getirecegin bir tane topçunun maaliyetine yetmiyor. Adamın fikirlerine saygı duymamak ayrı adam yardım ederse ayrı. Kulübün elektriğini suyunu doğalgazını ödeyecek parası yok parası. Ne tahtası ne transferi. Adam kalkmış gelmiş bu yükün altına girmiş. Birilerini ayağa kaldırmış . Borçların bir kısmını hem cebinden karşılayıp hem sponsorlar üzerinden ödeyip tahtayi açmaya calisiyor. Eksi dokuz kapıda bekliyor hesaplar kilitli temlikli. Ben hayatımda milyon görmedim borç yüz elli milyon sadece tahta, hadi açtın otuz kırk transfere lazım. Hadi onuda yaptın sene boyu ekmek arası köfte mi vericen adama. Personel oyuncu antrenör ne ödüyecen bu adamlara. Emirhana Burak Kapacağa teklif gelirse adamlara derseki bir milyona oyna bizde. Sen ne kadar vericen yıllık adamlara bir hesapla bakalim. Neyimizle ödüyecez bu paraları. Topçularin hepsini satsan ne borcu bitiriyor ne de adam akıllı para giriyor kulübe hepsi faize gidiyor. Neymiş efendim Murat Sancak bize neden parasını bağışlamış. Adama neden küfür ediyon ya. Gerizekalimiyiz biz. Aptalmiyiz ya. Herkese gitmek zorundasin. Takım kavga dövüş dinlemeden para bulmak zorundasin. Emin Adanur gelmeseydi Beş yüz bin euroyu bile cebine atan transfer tahtasını açmayan Erkan Kamat yeniden başkan olucakti. Geçen sene tahtayı açmayan beş kuruş harcamayan transfer yapamayan borçları erteleyip faizi artıran adam mı kurtaracaktı. Ulan destek olduğunuz yok bari köstek olmayın. Gölge etmeyin yeter. Bizim için Bursaspor herkesten herşeyden büyüktür…

  49
  1. @Hkilic yorumuna yanıt olarak

   muhteşem bir yazı dahada üzerine çok şey yazılırda içim okadar doluki ya eskşekir spor 66 dosyadan 20 tane kalmış yani bir şekilde yalvar yakar herkese gidip imza almaya çalışıyolar ve toplayamazsa kapatılacak heralde kendini bursaspordan büyük sananlar otobüs basanlar kaptanları dövenler beleş bileti geçtim parayla bile girse 20 liraya girip klübe trilyon ceza aldıranlar daha ilk maçta burası bursa akhisar değil diyenler hani nerde şimdi o bursa he nerde sırf kendi egolarınızı tatmin etmek için klüp ne hallere geldi şuanki halimiz son çırpınışımız herkes gücünün yettiğince maddi manevi destek olmaya çalışıyo yetkinizi alırız diyen sözde taraftarla ali ay 100 milyon kendine borçlandrdğnda niye yetkiyi almadı bölükbaşı 60 milyon euro satış yapıp tüğdüğünde niye yetkiyi almadı mestan 10 küsür kendine borçlandırırken kamat onu hiç saymıyorum bile ozaman nerdeydiniz he nerdeydiniz şimdi ayağa kalmaya çalışıyoz ortaya pirana gibi çıkıyosunuz ulan değil adanademir beşiktaş ve kim olursa olsun gerekirse tek tek yalvar yakar gidilip gereği yapılcak başkan sen yolundan devam et gitiiğin yol doğruki herkes etrafında birleşti seneler sonra sen yürü arkana bakma yürüdükçe göreceksinki arkanda çok büyük bir güç oluvermiş zaten olumsuz yıkıcı negatif kaosa sürükleyici ne yorum nede bildiri yapın adminede sesleniyorum yorumları güzelcene süzgeçten geçirip öyle yayınla yoksa hem bu siteyi hemde taraftarı hem karıştırmaya çalışan hemde kaosa sürükleyen çok insan var

  2. @Hkilic yorumuna yanıt olarak

   Ağzına sağlık renktaş,altına imzamı atarım.Bu Teksas denen grup bardağı taşırdı artık.Kendilerini kulübün sahibi gibi görmeleri yetti.

 5. Ne cektiysek Teksas tan çektik artik yolumuzu ayıralım … ne yaptığını bilmeyen taraftar topluluğundan böylesi en hayırlı olacak

  Teksas The End

  10
  1
 6. Emin adanuru tanimam etmem . Uzun sure sonra ilk defa Bir başkani Bukadar sevdim ve guvendim Elimden Gelen herseyide yapmaya hazirim Bana bu guveni sonuna kadar verdi Delikanliligi ve Bursasporlulugda Cabası. Gun birlik olma gunu Bu adamin kiymetini Bilelim Pesinden gidelim

 7. Bravo başkan teksas bu yaptığından herhalde utanmıştır sen yoluna böyle devam ettikçe daha çok kişiyi utandıracaksin gerçek bursasporlular ve bütün BURSA arkanda bursastore ve kombineleri bekliyoruz Allah yardımcın olsun

 8. kimin murat sancak ziyaretine tepkisi varsa koysun cebinden 2 milyonu o borcu kapatsın, başkan da adamın ayağına gitmek zorunda kalmasın. hem tahta açılsın hem de alacaklıyla görüşülmesin, yok ya oldu mu paşam

 9. Herkes formalara kombinelere hücum arkadaşlar herkes üzerine düşeni yapsın o sene bu sene yanındayız başkan ve yönetim hep birlikte efsaneyi küllerinden doğuracağiz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu