Emin Adanur “Söz veriyorum”

Emin Adanur sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu.

Kongre tarihi camiamız için hayırlı olsun. Bursaspor‘un geleceği açısından büyük önem taşıyan bu kongrede daha önce de söylediğimiz gibi göreve talibiz. Biz Bursaspor’un zor günlerden çıkacağına inanıyoruz. Ekip arkadaşlarımızla birlikte bu yola baş koyduk.

Kimse merak etmesin, göreve gelirsek eğer Bursaspor‘u Süper Lig‘e çıkarmak için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Camiasıyla aynı havayı soluyan, güven veren, vaatlerini yerine getiren bir yönetim kurulu olma sözü veriyoruz.

Biliyoruz ki, biz iyi işler yaparsak tüm şehir yanımızda olacak. Önce biz mücadele edeceğiz, biz savaşacağız, biz fedakarlık yapacağız ki, bütünlüğü sağlayalım. Bursaspor‘un 1 dakikası bile önemli. Onun için kongreyi ilk oturumda neden yapmayalım?

Kazanılacak 1 hafta belki 1 sezon demek. Tüm Bursasporluları göreve davet ediyorum.

34 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Merhaba Sayın yönetici ve medyadaki arkadaşlar Lütfen 10.000 euro parası olmayan arkadaşları BURSASPOR başkan adayı gibiymiş göstermeyelim Bir daha yazıyorum BURSASPORUN BORCU 60 MİLYON EURO TAHTANIN AÇILMASI İÇİN 10 MİLYON EURO LAZIM Bu parayı verecek biri varsa medyaya çıkaralım ve konuştuklarını ciddiye alalım Selamlar saygılar

   3
   1
   1. @BRS1616 yorumuna yanıt olarak

    Büyük başkan Emin Adanur’u unutma. Şu haberdeki resmine bi bak da saygı duy. Sakal makal karizma. Gömlek desen o biçim. Pandemiden sonra İstanbul Etiler’deki barlara şöyle bi girse, bütün garsonlar hazrola geçer. Hey aslanım be.

  2. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   İlk ortaya çıktığı günden bugüne hep pozitif.Aciklamalari yapıcı konuşuyor keşke başka adaylar da çıksa ama maalesef yok.Yapılacak belli KONGRE ÜYELERİ GİDİCEK İLKGÜN BİTİCEK ZAMAN ÇOK ÖNEMLİ DEDİĞİ GİBİ

   53
   9
  3. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor tarihinin en kötü günlerini yaşarken, şehrin dinamiklerinin kılı kımıldamıyor, Camianın önde gelen, efsanelerin duayenlerin iş adamlarının ve zenginlerin hiç sesi çıkmıyor. 3.5 milyon nüfuslu şehirde 1 kişinin sesi çıkıyor oda Emin Adanur, Allah yardımcısı olsun, işi zor, Eğer bu takımı süper lige çıkartırsa, Bursaspor uzun yıllar başkan sıkıntısı yaşamaz.

   63
   8
    1. @&@& yorumuna yanıt olarak

     Ak PArti yeni liste yapıyormuş. Recep Altepe Başkan son anda aday olacakmış falan diyolar. Parayı da hiç düşümeyin demişler. Emin Bey bunu duyarsa çekilir.

   1. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

    Onlar bizden değil, yarısı bizi gizliden takip eden hayranlarımız diğer yarısı kuyruk acısı geçmeyen takımların seyircisi …fazlada şey etmemek gerek.

    13
    4
   2. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

    Benimde gözüm tutmuyor bu adamı ama bu kulübün başına aç köpek recep bölük başı, aç köpek mesut Mestan, aç köpek erkan kamatı biz geçirdik durum ortada verdiği sözler gayet net. Ağzımız kokuyor kardeşler kendinize gelin neyin havası bu millet kıçıyla gülüyor bize.

    15
    9
 1. Kim kimler BURSASPOR için elini taşın altına koyuyorsa Sağol sunlar. Yeter ki daha önce gidenler gibi takımı klübü rant kapısı olarak görmesinler. Kaldırın artık şu büyük taraftar ın yüzünü yerden. Artık başımız önde gezmek istemiyoruz. BURSASPOR bunları bu büyük taraftar bunları hiç haketmiyor. Isırılan değil Isıran bir takım olmak istiyoruz.

  99
  9
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Isıran takım için yaşlı oyuncuyu kadronda tutmayacaksın
   Burak altıparmakla Cüneyt’le Aykut’la ısıranazsın anca ısırılırsın

   2
   15
  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   BURSASPORUMUN BAŞKANI KİM OLURSA OLSUN AMA AHLAKLI OLSUN DÜRÜST OLSUN YAPAMAYACAKLARI İÇİN SÖZ VERMESİN VEFAKÂR ve CEFAKAR TARAFTARLARIMIZIN HAYELKERİYLE ,ONURLARIYLA OYNAMASIN ,,,MUSTAFA ER HOCAMIZI ve EKİBİNİ YOK SAYMASIN BU YIL ONCA YOKLUKLAR İÇİNDE VERİLEN MÜCADELELER HEM TEKNİK EKİP HEM FUTBOLCU KARDEŞLERİMİZ İÇİN YOK SAYILMASIN AHDE VEFA UNUTULMASIN ,,GELECEK YÖNETİMİN RABBİM YARDIMCISI OLSUN İNŞALLAH ,,ARTIK GÜZEL GÜNLER GÖRELİM İNŞALLAH

   75
   5
   1. @Panayırlı yorumuna yanıt olarak

    Panayır lı kardeşim.
    Çok güzel dilekleri alt alta sıralamışsın.
    Umarım fazlası ile gerçek olur.
    Çok seviniriz, mutlu oluruz.
    İyi akşamlar kardeşim.

    7
    1
 2. Bu sezon bazi spor yorumcularininda dediği gibi son sezonumuz olabilir ya herro ya merro sonrası Eskişehir den beter onların borcu bizimki yanında çerez parası kalır onlar sağlam geri dönerde bizimki çok uzun sürer

  46
  6
 3. Özellikle twiterdaki diger takımların bahisçi fenomen tayfası tarafından son günlerde eminle ilgili eleştiriler gördüm. Aynı tayfa sene başındaki ads süperlige çıksın üstteki takımlar düşmesin vs vs diyen kiralık tayfa. Seneye bizi daha çok çekişme bekliyor.

  35
  3
  1. @Onurs yorumuna yanıt olarak

   Özlüce’nin çok değerli bir arazisi var. “Eğer %100 Bursaspor için kullanılacaksa” değerlendirilip, tesislerin şehrin biraz daha dışında ve düşük arazi maliyetli bir yere taşınması kaynak yaratmak adına olmayacak bir şey değil

   3
   1
 4. Emin bey önce niluferde inşaa ettiği konutlardaki eksikleri tamamlasin. Eksik yaptığı, yarım bıraktığı işler yuzunden insanlar mahkemelerde surunuyor. Verdigi sozlere aldanip sozlesmelere imza atan bir suru madur var.

  11
  5
 5. çok akıllı ve pozitif bir şahsiyet ve de çok dürüst tam bursasporun aradığı bir başkan ve de onsuz imkanlarıvar paraları baascak rahat etcez

  6
  5
 6. Sevgili Bursasporlu lar bu secim Bursa şehrinin son şansı lütfen ne olur kimse kişisel menfaat pesinde olmasın ve bu şehir de her kesim maddi olmasada birlik olsun valisinden belediye başkanına ,sanayicilerinden ,mahalle esnafına ,taraftar gruplarından ,türbin abilerine lütfen kimse kimseden daha çok Bursaspor u sevmesin vede kimse kimseden is bilen olmasın hele ki tirbuncu çıkarcılar biraz uzak dursun hele YC o kongreye dahi gelmesin

  4
  1
 7. hayırlısı olsun allah utandırmasın ne alacanı biliyorsan bide heykelini dikerler bursaya yeterki o gönülere göre şerbeti ver bak sonrası nasıl keyflı

  4
  2
 8. Sosyal medya yi çok iyi kullanıyor genç dinamik ve borcundan başka hiçbir şeyi kalmamış olan Bursasporumuz için elini taşın altına koymuş bu genç arkadaşımızı tebrik ediyorum. Kaybedecek bir şeyimiz kalmadığından ben şahsen bu arkadaşa güveniyorum çok istekli bu iş için. Amacı reklam olsaydı çok daha az maliyetle bunu farklı şekilde yapardı.

  4
  3
 9. Adam genç enerjisi var o enerjisini kulübüz için kullanacağını umut ediyorum ve ona inanıyorum inanmaktan başka çaremiz yok öyle veya böyle kamat kalsada sezon sonu bu takım muhakkak dağılak tahta açılmayacak transfer yapılmayacak ve yeni gelen gençler uyum sağlayana kadar herşey geç olacak ve kendimizi 2.ligde bulacaz kayabedecek hiçbirşey yok ben edanuru destekliyorum parayı getirsin tahtayı açsın transfer yapsın ondan sonrada istediği gibi reklamını yapsın beni hiç ilgilendirmez o kadar.

  3
  3
 10. Şu konuştuklarını eyleme geçirirsen tüm camia arkana alırsın ve tek yumruk olur Allah yar ve yardımcınız olsun

  1
  3

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu