Emin Adanur “Size misliyle karşılık vereceğim”

Emin Adanur sosyal medya hesabından Bursaspor Kulübü'ne haciz gönderen Metin Kormaz'a yönelik bir dizi paylaşımda bulundu.

Madem sahada kazanınca olayı saha dışına taşıyoruz, madem Bursaspor başarılı olmasın-olamasın diye her şeyi mübah görüyoruz. Kimler olduğunuzu, ne yapmaya çalıştığınızı çok iyi biliyorum. Yaptığınıza, büyük karşılık verilecektir. Bursaspor büyük camiadır, altında ezileceksiniz.

4 hafta boyunca sustum, sizden korktuğum için susuyorum sandınız ama başarısızlığımız karşısında söyleyeceğim her şeyin camiamızda bir bahane olarak görüleceğinden dolayı sustum. Yaptığınız iğrenç davranışın karşılığını fazlasıyla size iade edeceğim.

Her hafta hakkımız yendi, insanların gözünde kötü futbolumuza bahane uyduruyoruz algısı olmasın diye hep içimize attık. Bu hafta, tüm inancımızla sahaya çıktık ve kazandık. Biz tüm iyi niyetimizle spor camiasına adım attık. Ama bize karşı yapılanlara artık susmayacağız.

Ve inanın bu işe Bursaspor camiasını bulaştırmayacağım.
Bursaspor cevabını herkese sahada verecek.
Oynadığı futbolla ait olduğu yere geri dönecek.
Madem bu işler böyle oluyor, sosyal medyada hak yerini bulacak!

19 Yorum Onay bekleyen 17 yorum var

 1. Ne özlemişim şöyle çatır çatır hakkını savunan,camiayı savunan aidiyeti yüksek dinamik bir başkan görmeyi Bursasporumun başında. Haklı olduğunuz yolda bahtınız talihiniz açık olsun inşallah.

  201
  2
  1. @Tosun yorumuna yanıt olarak

   Başkanın kıymetini bilelim önümüze daha birçok engel çıkartacaklar şimdiden başladılar bile önce hakemler şimdi Metin Korkmaz adisi yarın da başka başka şeyler çıkacak karşımıza biz taraftar olarak başkanın ve yönetimin arkasında durursak bir ve beraber olursak bunların bütün bizans oyunlarını bozar başlarına geçiririz ALLAH ın izniyle

   67
  2. @Tosun yorumuna yanıt olarak

   EMİN BAŞKAN Saldır yanındayız şerefsiz mafya bozuntusu Metin Korkmaz sen adammısın kazandığın paralar haram lan Sen yetmezsin BURSASPORUMUZU Yok etmeye cümle Alem gelin böyle Kanı Bozuklarla Camia Olarak top yekün Savaşalım EMİN BAŞKANI Yalnız Bırakmayalım Helâl Olsun Rahmetli İBRAHİM YAZICIDAN Sonra Hakkımızı Savunan Dik Duran bir BAŞKAN Çıktı Şerefsizce Ölceğimize Şereflice Ölürüz

   75
 2. Bu borclar ali ay dan ,olmadi ona oy veren 1060 kisiden, oda olmadı,hala corbacilik yapan sözde taraftar dan tahsil edilip,bursasporla ilisikleri kesilmeli,bursaspor maçlarını tv den izlemelerine dahi müsade edilmemelidir,adamlar gitti zararlari hala devam ediyor pes arkadaş,

  76
  4
  1. @Tahsin yorumuna yanıt olarak

   Başkanım helal olsun sana Allah’ın izniyle kimse duramaz önümüzde ezelim geçelim bu kent arkanda daima 🙏🙏🙏

   44
 3. Arkandayız başkan bu kulübe zarar veren kesimler belli oynatamıyacak yönetim gelince bazı kesimler rahatsız oldu hepsini açıkla ucu kime dayanırsa dayansın

  34
 4. Masa başında ayak oyunları oynayacakları ta tahta açma sorununda belliydi. Hakem hatalarına denk gelmekde tesadüf değildi

  30
 5. Antrikot ekremi bile İstanbulun başına getiren sosyal medya bu metin korkmazı doğduğuna pişman eder,yakında metinciğim kaçacak delik bulamayacak kimse Bursa’yı hafife alamaz

  26
  5
  1. @Anadolu ligi yorumuna yanıt olarak

   Ekrem i istanbul un başına sosyal medya değil halk getirdi. İlk seçimde yenmiş. ( Bir şeyler oldu ama ne olduğunu bilmiyoruz ). Dediler. Seçimler iptal edildi. İkinci seçimde 806 bin fark atmış. Ve sizler hâlâ kabulenemiyorsunuz. Nasıl bir kafa var sizde be arkadaş. Bükemediğin bileği öpeceksin. Sosyal medya değil halkın seçtiği bir başkan. Canınız hala acıyor değilmi .? Ve bunu nasıl BURSASPOR ile bağdaştırıyorsun. ?

 6. Helal be Başkan. Sadece şu açıklama bile içimi öyle bi soğuttu ki… Şu ismi lazım değil menecer şeysi, bir defasında kulübe girerken bazı taraftarlarımız tepki göstermiş onlara son derece pişkinlikle ‘oh olsun’ tarzı cevap vermişti. O zaman adam gibi başkanımız olsaydı bu cesareti gösteremezdi. Yazcı’dan beri ne kifayetsizler başkan oldu be. Başkanımızın kıymetini bilmek gerek.

  15
 7. Çıkarız çıkamayız hiç farketmez, yanlış transfer, yanlış teknik direktör olabilir ama yeterki başkan böyle olsun. Gerisi zaten zamanla gelir.

  12

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu