Emin Adanur “Size misliyle karşılık vereceğim”

Emin Adanur sosyal medya hesabından Bursaspor Kulübü'ne haciz gönderen Metin Kormaz'a yönelik bir dizi paylaşımda bulundu.

Madem sahada kazanınca olayı saha dışına taşıyoruz, madem Bursaspor başarılı olmasın-olamasın diye her şeyi mübah görüyoruz. Kimler olduğunuzu, ne yapmaya çalıştığınızı çok iyi biliyorum. Yaptığınıza, büyük karşılık verilecektir. Bursaspor büyük camiadır, altında ezileceksiniz.

4 hafta boyunca sustum, sizden korktuğum için susuyorum sandınız ama başarısızlığımız karşısında söyleyeceğim her şeyin camiamızda bir bahane olarak görüleceğinden dolayı sustum. Yaptığınız iğrenç davranışın karşılığını fazlasıyla size iade edeceğim.

Her hafta hakkımız yendi, insanların gözünde kötü futbolumuza bahane uyduruyoruz algısı olmasın diye hep içimize attık. Bu hafta, tüm inancımızla sahaya çıktık ve kazandık. Biz tüm iyi niyetimizle spor camiasına adım attık. Ama bize karşı yapılanlara artık susmayacağız.

Ve inanın bu işe Bursaspor camiasını bulaştırmayacağım.
Bursaspor cevabını herkese sahada verecek.
Oynadığı futbolla ait olduğu yere geri dönecek.
Madem bu işler böyle oluyor, sosyal medyada hak yerini bulacak!

50 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ne özlemişim şöyle çatır çatır hakkını savunan,camiayı savunan aidiyeti yüksek dinamik bir başkan görmeyi Bursasporumun başında. Haklı olduğunuz yolda bahtınız talihiniz açık olsun inşallah.

  343
  7
   1. @CANER yorumuna yanıt olarak

    Gogocu üflenti tayfa Metin Korkmaz’ı alıp dağ yoluna çıkarsınl. Kireç ocaklarının orda indirip “koçum sen nerelisin” diye sorsunlar. Sonra memleketini öğrenip, mıntıka olarak hangi hizaya düşüyorsa, Metin’in donları indirip o hizaya doğru, memleketine doğru döndürsünler. Sonrasını yazmama gerek yok.

    7
    1
  1. @Tosun yorumuna yanıt olarak

   EMİN BAŞKAN Saldır yanındayız şerefsiz mafya bozuntusu Metin Korkmaz sen adammısın kazandığın paralar haram lan Sen yetmezsin BURSASPORUMUZU Yok etmeye cümle Alem gelin böyle Kanı Bozuklarla Camia Olarak top yekün Savaşalım EMİN BAŞKANI Yalnız Bırakmayalım Helâl Olsun Rahmetli İBRAHİM YAZICIDAN Sonra Hakkımızı Savunan Dik Duran bir BAŞKAN Çıktı Şerefsizce Ölceğimize Şereflice Ölürüz

   123
   2
   1. @Bursalı Osman yorumuna yanıt olarak

    Bence İbrahim Yazıcı’dan bile daha iyi. Hatta gelmiş geçmiş tüm başkanlardan daha iyi. Görmüyonuz mu, o geldikten sonra Samsun’a falan 4 atıyoz be ya. Eskiden herkese yeniliyoduk. Büyük başkanın kıymetini bilelim.

    1
    17
  2. @Tosun yorumuna yanıt olarak

   Başkanın kıymetini bilelim önümüze daha birçok engel çıkartacaklar şimdiden başladılar bile önce hakemler şimdi Metin Korkmaz adisi yarın da başka başka şeyler çıkacak karşımıza biz taraftar olarak başkanın ve yönetimin arkasında durursak bir ve beraber olursak bunların bütün bizans oyunlarını bozar başlarına geçiririz ALLAH ın izniyle

   124
   1
 2. Bu borclar ali ay dan ,olmadi ona oy veren 1060 kisiden, oda olmadı,hala corbacilik yapan sözde taraftar dan tahsil edilip,bursasporla ilisikleri kesilmeli,bursaspor maçlarını tv den izlemelerine dahi müsade edilmemelidir,adamlar gitti zararlari hala devam ediyor pes arkadaş,

  112
  7
  1. @Tahsin yorumuna yanıt olarak

   Başkanım helal olsun sana Allah’ın izniyle kimse duramaz önümüzde ezelim geçelim bu kent arkanda daima 🙏🙏🙏

   78
   1
 3. Arkandayız başkan bu kulübe zarar veren kesimler belli oynatamıyacak yönetim gelince bazı kesimler rahatsız oldu hepsini açıkla ucu kime dayanırsa dayansın

  57
  1
 4. Masa başında ayak oyunları oynayacakları ta tahta açma sorununda belliydi. Hakem hatalarına denk gelmekde tesadüf değildi

  53
  1
 5. Antrikot ekremi bile İstanbulun başına getiren sosyal medya bu metin korkmazı doğduğuna pişman eder,yakında metinciğim kaçacak delik bulamayacak kimse Bursa’yı hafife alamaz

  53
  29
  1. @Anadolu ligi yorumuna yanıt olarak

   Bu yorumu yapanda buna karşılık siyasi cevap verenlerde orda durun.Nerde oldugunuzun farkina varin.Siyasi kisiliklerinizi ve dusuncelerinizi gidin baska yerde tartışın .Bursaspor ustunden siyaseti konuşayım.Bursaspor siyaset üstüdür.Bi kendinize gelin.Siyaset yapmak istiyorsaniz parti binalari orda gidin uye olun istediginiz kadar siyaset yapin.

  2. @Anadolu ligi yorumuna yanıt olarak

   Metin Korkmaz dediğin adam antirikot Ekrem’e benzemez. Bankada en az 50 milyon doları var. Tayyip Bey’in akrabası ile ortak menejerlik şirketi var. Ofisinde odadan odaya geçerken bile kapılar parmak iziyle açılıyor. Sosyal medyayı da Umut Nayır gibi satın alır geçer.

   3
   2
  3. @Anadolu ligi yorumuna yanıt olarak

   kardeşim ne alaka ekrem ile bursaspor arasında nasıl bir bağlantı kuruyorsun, sosyal medya değil halk o adamı istanbulun başına geçirdi sen ne konuşuyorsun nasıl bir acınız var ama bu başlangıç oldu merak etme heryeri alıcaz yeter artık burda bile boş muhappet yapıyorsunuz

   11
   2
  4. @Anadolu ligi yorumuna yanıt olarak

   Venezuela Peynircisi okuma yazması bile olmayan 26 milyar $ servetiyle Koç ve Sabancı’dan daha zengin olan Cinali’yi İstanbul’a Başkan yapmaya çalışan ihalesiz ihale alan yandaş müteahhitlerin yandaş medyası için ne diyorsun ?

   13
   4
  5. @Anadolu ligi yorumuna yanıt olarak

   Ekrem i istanbul un başına sosyal medya değil halk getirdi. İlk seçimde yenmiş. ( Bir şeyler oldu ama ne olduğunu bilmiyoruz ). Dediler. Seçimler iptal edildi. İkinci seçimde 806 bin fark atmış. Ve sizler hâlâ kabulenemiyorsunuz. Nasıl bir kafa var sizde be arkadaş. Bükemediğin bileği öpeceksin. Sosyal medya değil halkın seçtiği bir başkan. Canınız hala acıyor değilmi .? Ve bunu nasıl BURSASPOR ile bağdaştırıyorsun. ?

   47
   29
   1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

    Tek vasfı sosyal medya soytarılığı olan beylikdüzünde hiçbir icraatı olmayan ,herşeyı kurgu olan verdiği hiçbir sözünde durmayan ,hizmet araçlarını makam aracı diye sosyal medyadan pazarlayan sonrada kendisi daha fazlasını kiralayan ,temel atmama törenini marifetmiş gibi gösterip sonrada Marmarın içine sıçan adam Binali Yıldırım gibi hizmet adamına karşı 55 e 45 kazanıyorsa bu sosyal medyanın gücü sayesindedir.

    14
    29
    1. @Anadolu ligi yorumuna yanıt olarak

     SİZ BU KAFA YAPISINI DEĞİŞTİRMEDİĞİNİZ SÜRECE TÜRKİYEDEN BİR CACIK OLMAZ ÇALIŞAN ADAMLARI TU KAKA YAPIYORSUNUZ ARKADAŞ BUNDA ÖNCEKİ BAŞKANI NEDEN GÖREVDEN ALDILAR RECEP ALTEPEYİ NEDEN GÖREVDEN ALDILAR BANA SÖVDÜRMEYİN KÖRÜ KÖRÜNE İDDALA BİR YERE VARILMAZ SON OLARAK BAŞKAN ARI KOVANINA ÇOMAK SOKTU SONU ESKİ BAŞKANLARDA RAHMETLİ HİKMET ŞAHİN GİBİ OLAMZ UMARIM

     9
     1
    2. @Anadolu ligi yorumuna yanıt olarak

     Binali yıldırım’ın 200 kiloluk oğlu Venezuella’ya poşetle Covid aşısı iğnesi götürmüş. Hahaha. Gelirken de Türkiye’ye bişeyler getirmiş ama bilmiyom. Sedat Peker abimiz hepsini açıkladı. Biz onun yalancısıyız. Beyaz renkli bişeylermiş. Pudra şekeri olabilir diyollar.

     12
     1
    3. @Anadolu ligi yorumuna yanıt olarak

     defol git partizanlığını akp forumlarından yap, Bursa’da da “bir şeyler oldu” ama İstanbul seçimi daha çok gündeme geldiği için hala aynı kişiler var Bursa’da ayık ol 😉

     12
     2
    4. @Anadolu ligi yorumuna yanıt olarak

     Kardeşim bir insan a suç çamur atarken düşün. Başkalarının günah ını alma. Tamam en algı yapıyorsun. Ben beylikdüzü nde oturuyorum. Gel misafir im ol. Ne yapmış ne yapmamış göstereyim sana. Canlı olarak sende gör. Beklerim kardeşim.

     14
     1
     1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

      Beylikduzune yapsa nolur yapmasa nolur Istanbulun içine sihcti adam. Temel atmama töreni nedir dünya da manşet oldu millet bi tarafıyla güldü

      2
      13
      1. @Enes yorumuna yanıt olarak

       Yanlış görüyorsunuz kardeşim. İstanbul un içine sıçmadı . Sıçanların bokunu temizleme ye çalışıyor hala. Daha önce gidenler in Temel açıpta yapmadığı şeyin temelini bir kez daha niye açsın be kardeşim. Yalnız şunu anladım .Senin gibi olanlar tamamen algı yapıyorsunuz. Olmamış bir şey i olmuş gibi göstermenizde üstünüze yok. Haa bu arada ankara eski belediye başkanı m.Gökçek e sor 750 milyon dolar ı ankaparkına nasıl gömmüş. Var mı sende sorabilecek büzük. ?

       12
       1
 6. Çıkarız çıkamayız hiç farketmez, yanlış transfer, yanlış teknik direktör olabilir ama yeterki başkan böyle olsun. Gerisi zaten zamanla gelir.

  41
  1
 7. Helal be Başkan. Sadece şu açıklama bile içimi öyle bi soğuttu ki… Şu ismi lazım değil menecer şeysi, bir defasında kulübe girerken bazı taraftarlarımız tepki göstermiş onlara son derece pişkinlikle ‘oh olsun’ tarzı cevap vermişti. O zaman adam gibi başkanımız olsaydı bu cesareti gösteremezdi. Yazcı’dan beri ne kifayetsizler başkan oldu be. Başkanımızın kıymetini bilmek gerek.

  37
  1
 8. Bu menejer bozuntusunu kulübe musallat eden erkan körüstan la recep bölükbaşıdır. hele bölükbaşı ile beraber ne işler çevirdiler bilen biliyo ama utanma yok bu adamda şimdi de ne koparsam kardır diyo.Amaaa bilmiyoki Bursasporun başına adam gibi adam geldi başkan olarak bunu hesap edemediler.

  6
  2
 9. Bursaspor da bir rahmetli İbrahim Yazıcı gibi yumruğunu vuran gerektiğinde tavrını koyan bir başkanlık sergiliyorsun.Tebrikler başkanım arkandayız.Kimse Bursaspor a kimse dil uzatamaz suçlayamaz.İbrahim Yazıcı olsa seni tebrik eder alnından öperdi.Hakkımızı savunur yedirmeyiz.

  5
  1
  1. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

   Ne alakaysa bizim başkan İstanbul’a değil, Adana ‘ya yalakalık yapıyor. İkide bir Ad.Demirspor başkanı Sancak’la resim çektirip, kendisine teşekkür eden açıklamalar ve tewwt’ler atıyor.

 10. Büyük Bursaspor camiası olarak sizin gibi futbolun içine sinmiş çakallarla savaşmaya devam edeceğiz.Bu klüp sizin gibilere fırsat verecek bir klüp değil biz ads yada tuzla değiliz.Nerede haksızlık varsa Bursaspor camiası orada.Şampiyonluğumuz ne kadar battıysa acısı hala devam ediyor ama hepinize inat bu camia güzel günler görecek inşallah ve işte o zaman hepiniz bu yaptıklarınızın boşuna olduğunu göreceksiniz.Altın yere düştü diye değerini kaybetmez!!!

  4
  1
 11. Emin kardeşim ağzına sağlık.Bu kudurmuş çakallar ne acıki o kuduz mikrobuyla gençler başta olmak üzere ülke futboluna büyük zarar veriyorlar.Bu mikroplarla beslenmiş kimler varsa şu an topyekün ÜLKE FUTBOLUNU KURTARMAK İÇİN MÜCADELE ŞART.

  Sizler gibi takımı için gayret eden yöneticilerle ortak karar alın.Bu kudurmuşları kulüplerin civarına değil,şehirlerine sokmayınki o mikroptan beri olsunlar.

  KUDUZ ciddi bir mikroptur.GENÇLER BİLHASSA BU MİKROPTAN ACİLEN KURTARILMALI,HİÇBİRİ BU KUDUZA BULAŞMADAN SAĞLIKLI KALMASI SAĞLANMALIDIR.

  4
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu