Emin Adanur “Satmayacağım!”

Zaferspor Kulübü'nü ziyaret eden Bursaspor Kulübü Başkan Adayı Emin Adanur "Başkan olursam eğer hiçbir oyuncuyu kesinlikle satmayacağım" dedi.

Bursaspor Kulübü Başkan Adayı Emin Adanur, Zaferspor‘u ziyaret etti. Zaferspor Yönetim Kurulu tarafından ağırlanan Adanur, önemli mesajlar verdi.

‘HİÇBİR OYUNCUYU KESİNLİKLE SATMAYACAĞIM!’
Bursaspor için tüm kentin birleşmesi gerektiğini ifade eden Adanur, “İnsanlar benim reklam yaptığımı düşündü alakası yok. Bu şehre hizmet etmek istiyorum. Önceliğim her zaman Bursaspor. Bizim vermeyi vaad ettiğimiz miktarın üzerinde verebilecek bir kişi var ise kesinlikle onu desteklerim. Ben bir Bursaspor taraftarıyım. Bugün başkan adayı olarak bir başkası benim yerime çıksaydı ben taraftar olarak onun vaatlerini dinleyecektim. Başkan olursam eğer hiçbir oyuncuyu kesinlikle satmayacağım” dedi.

‘ÇIKTIĞI YOLDA MADDİ MANEVİ CAMİA OLARAK ARKASINDAYIZ’
Zaferspor Başkanı Murat Sezer ise Emin Adanur‘un yanında olduklarını söyledi. Sezer “Öncelikle Emin Bey’e ziyareti için teşekkür ederiz. Çıktığı yolda maddi manevi camia olarak arkasındayız. Allah çıktığı yolda utandırmasın. Emin Bey’in menfaatleri olmadığıma eminim. Önemli olan Bursaspor. İnşallah Bursaspor’u en iyi yerlere getirir ” diye konuştu.

Zaferspor Başkanı Murat Sezer, Bursaspor Kulübü Başkan Adayı Emin Adanur‘a plaket hediye etti.

54 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. bütün kulüpler zengin koca bekler gibi bekleyen kızlara döndü.
  halbuki gelen bütün zenginler yağmaladı gitti. bir verdi bin aldı.
  kurtuluş genç dinamik projeleri olan aklı çalışan zeki çelik yönetici liyakat sahibi insanlara ihtiyacımız var.
  çıktığınız bu yolda Allah yar ve yardımcınız olsun

  120
  160
  1. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   Çok basit Mayısta kongre var daha iyisi çıkarsa alsın başkanlığı.Arkadaş denetim diye bir şey yok mu bu kulüplerde.öyle bir sistem olmalıki alınan satılan her futbolcu bağımsız bir kurul tarafından denetlensin.her harcama denetlensin adamın bedelş 150 bin euro bize 1 milyon euroya geliyorsa hemen gereği yapılsın.menejerlik parası ile başkan memejer kırışmaları araştırılsın.kulüp içine menejerler sokulmasın.

   3
   3
  2. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   Ne güzel yazmışsın sevgili kardeşim. Ama buna bile 60 muhalif çıkmış. Çok ama çok üzücü. Nasıl bir toplum olduk? Buraya 2*2=4 yaz. Beğeniden çok daha fazla eleştiri alırsın. ÇOK YAZIK. ÇOK

   3
   4
  3. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   Hocam öyle bir yorum yazmışsinki buna bile eksi verenler olmuş çok yazık plan projemiz olmadığı için budurumda olduğumuzu neyazikki görmüyor davarlar…

   4
   3
  4. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   bu güzel yoruma verilen artılar ve eksiler Bursanın durumunu ortaya koyuyor.
   burada ki mücadele, GÜNÜ KURTARALIMCILAR İLE GELECEĞİ PLANLAYALIMCILAR (önce kulüp olalımcılar) arasında.

   37
   98
  5. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   Bu adamda hırs var ! Para da var ! Ama paradan ziyade hırslı olması başarının altin anahtari !
   İnanmak başarının yarısıdir…
   Desteklemeliyiz…!
   Sen ben yok BURSASPOR Var !

   62
   107
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Başkan yönetimimden biri olacak diyor zaten. Bunun tarihte ve siyasette bir çok örneği var. 40 milyonu başkan seçildiği gün kasaya koyacakmış. Bence kendine boş yere küfür ettirecek biri değil. Yalanla gelirle kısa sürede gider ve itibari beş paralık olur. Bu genç adaya negatif yaklaşmak şu an için saçmalıktır. Taraftarların gereksiz tepkisini anlayamıyorum. Zaten göreceksiniz baska aday çıkmayacak. Çünkü Bursaspor a sahip çıkan yok. Sadece ayıp tutuyorlar.

    1
    2
   2. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Kulislerde Ali Ay ismi söyleniyor, tüm alacaklarını silerek tekrar başkan olacakmış ayrıca transfer tahtası için 100 milyon TL hibe edecekmiş hayırlısı olsun

    1
    3
  6. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   Ya Ne Zengini – Şirketler Kendisininmi? Bir Araştırın Hangi Şirket Ne Kadar Ne Kadar Vergi Veriyor Vergi Veriyorsa Kar Var Kar Varsa Parası Var Yoksa Koyacakları Parayı Nereden Yaptın?
   Ali Ay’ın Bursa En Büyük 250 Şirketler Listesinde Bir Kaç Şirketi Var Ve Ciroları 400-500 Milyon TL Civarında – Ya Mestan Ve Kamat ve Şimdi Aday Olacak Edanur Ne Kadar Sanıyorsun? Sanırım Hiç Birinin Şirketi Listelerin 10KM Yörüngesinden Geçmiyor – Burada Konu Başkan Olacaksan Açık Açık Paranın Nerede Olduğunu Noter İle Kanıtlanması Lazım Eğer Futbolcularının Maaşını Elektrikleri Ödeyemiyosan Taaa Baştan Hadi Yoluna Deyip Yolluyacaksın – Eğer Divan Vs Doğru Dürüst İşini Yapmıyorsa Her Türlü İş Döner Helvacı Kağıda İmzalanır Temliklerde Konulur Futbol Menejerleride Bursaspor’un İçinde Oturur Antrönerlerle – Sistem Bozuk Kimse Düzeltmiyor İşlerine Gelmedi Bursaspor Bitti! Gazetecisiniz Araştırırın!

   86
   15
   1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

    Ali Ay para veriyor bunlarda konuşuyor bi defolun gidinde takım Süper lige çıksın,orada tekrar gelirsiniz Ali Aycılar olarak tekrar 1.lige düşürebilmek için !

    4
    15
 2. Daha iyisi çıkana kadar en iyisi bu kişi zaten başka aday çıkmadı şimdiye kadar benden daha fazla parayla gelen olursa çekilirim diyor futbolcu satmıcam tahtayı açıcam diyor daha ne desin insanların tipine göre Başkan olup olamayacağını söylemek saçmalık nur yüzlü Ali ay geldi de noldu

  73
  103
  1. @Akça16 yorumuna yanıt olarak

   Tamam eyvallah güzel, güzel açıklamaları yapıyor da. Arkadaş projelerden bahsetmiyor, anlaştığı yada anlaşacağı reklam kurumlarından bahsetmiyor. Yatırım getirecek, uzun vadeli gelir getirecek projelerden bahsetmiyor. Ben şunu öğrenmek istiyorum. Tamam güzel futbolcu satmayacağını dile getiriyor, transfer tahtasını açacağını söylüyor. Bunlar güzel hoşta nasıl yapacaksın bir anlatta bilelim. Atıp tutmakla olmuyor bu işler. İcraat lazım proje lazım uzun vadeli yatırımlar lazım bunlardan bahsetmeyen biri kim olursa olsun hayal satıyor demektir. Bu zor günde Başkan adayı olması taktiri şayan ama boş vaatler gibi geliyor bana. Neden biri çıkıpta bu sorduklarımı sormuyor anlamış değilim. Yanlış anlaşılmasın emin adanur u tanımam etmem böyle yorum yaparak karşı çıkıyormuşum gibi düşünülebilir ama öyle değil

   1. @Uskup yorumuna yanıt olarak

    cidden bu eksileyenler ali aya oy veren 1060 kişi.Kamat soyarken Ali ay soyarken sessizce mamalarini beklerler.Yeni biri cikarken eksi yagmuruna tutuyorlar.Emin Adanuru tanimam fazla ama baskan olmak istiyosa birilerine çorba parasini versin bak nasil 1. oluyor.

 3. Değerini bulan oyuncu satılır.Taha Burak, İsmail gibi oyunculara yurtdışından çok iyi teklifler gelse ne diyeceksin?Bu sistemi bozmaz ve üzerine koyarak devam edersek kulüp kendi kendine yetecek seviyeye gelecektir. Bu işler sabırla olur, bilgiyle olur, altyapıda ki cevherleri santim santim işlemekle olur. Başkanlık koltuğunu açık artırmaya çıkarmakla,oyuncu satmamakla vs. olmaz.

  29
  71
  1. @Anti-yorum yorumuna yanıt olarak

   Futbolcular satılırsa bu takım seneye Eskişehir gibi son sırada bir alt lige düşer. Bolu bize 3 atan Altayi yendi, bizim takım çok zayıf.

 4. Arkadaşlar.
  Yapılacak olan kongre öncesi tek aday olan kardeşimiz eğer başka aday çıkmaz ise seçilecek ve başkanlık koltuğuna oturacak.
  Durum şimdilik bundan ibaret.
  Önümüzde ki zaman içinde yeni aday veya adaylar da çıkabilir.
  Tabiki bunu zaman gösterecek.
  Ayrıca zaman kimin ne kadar başarılı ya da başarısız olacağını da gösterecektir.
  Bakalım bekleyelim ve görelim.

  22
  31
 5. Biz bursaspor taraftarlarına bu durum müstahak. HATIRLAYIN ŞAMPİYON YAPMIŞ İKİ BAŞKANA (İBRAHİM YAZICI VE LEVENT KIZIL) ÇORBA VE BEDAVA BİLET KESİLDİ DİYE NA AĞIR TARAFTARLAR CA KÜFÜR VE İSTİFAYA DAVET EDİLDİLER KENDİNİ GAZTECİ SANARAK BENİM ÇALISTIGIM KANALIMA VE GAZETEDE DEMEÇ VERMEDİ DİYE NE BİÇİM AĞIR İHTİHAMARDA BULUNULDU BU BÜYÜK İKİ BAŞKANA …..????? ŞİMDİ NE OLDU AÇ KALDILAR TAMAMEN. BETER OLSUNLAR

  22
  7
 6. Kabak tadı verdi artık, tüzük geregi bu secimde aday olma sansi yok. Reklam icin Bursasporlu olan, yönetime aday birini desteklemiyorum ama yine de yüzünü eskitmesin, para biriktirsin bir sonraki seçimlerde aday olur belki.

  20
  42
  1. @.Aykut. yorumuna yanıt olarak

   Kolayı var ! Git malum gurubunla ofisine ! Ali Ay bize şu kadar veriyordu sende bize bu kadar vereceksin de ! Kabul ederse ki eder bence ! Anında en büyük destekçisi olursun !!!

   1. @aziz yorumuna yanıt olarak

    Ben hiçbir gruba mensup değilim, senin hayalgücün geniş. Maddiyat için birine destek olmam ama desteğe ihtiyacı olan varsa maddi yardımda bulunabilirim.

  2. @.Aykut. yorumuna yanıt olarak

   Başkan olamıyorsa düzük gereği olanla birlikte olsun antrönörlük diploması olmayan yanında nasıl antrönörlük yapıyorsa yalnız başkan olan kim oluyorsa işi bilen adam alsın yanına çalmayı öğreten değil işi bilen dedim😀birde borç ödeyelim alt liglerden de topçu bulalım geliştirip satalım borç ödeyelim vakıf a gerekenden daha fazla değer verelim alt yapının başına tek sorumlu adnan örnek gelsin bence başarılı idi

   14
   22
   1. @Camcı yorumuna yanıt olarak

    Başkan yönetimimden biri olacak diyor zaten. Bunun tarihte ve siyasette bir çok örneği var. 40 milyonu başkan seçildiği gün kasaya koyacakmış. Bence kendine boş yere küfür ettirecek biri değil. Yalanla gelirle kısa sürede gider ve itibari beş paralık olur. Bu genç adaya negatif yaklaşmak şu an için saçmalıktır. Taraftarların gereksiz tepkisini anlayamıyorum. Zaten göreceksiniz baska aday çıkmayacak. Çünkü Bursaspor a sahip çıkan yok. Sadece ayıp tutuyorlar.

 7. Başkan olma şansı yok ki. Gerekli şartları karşılamıyor. Boşu boşuna haber yapmayın. Reklam kokan hareket bunlar başka bir şey değil.

  19
  24
 8. Futbolcu satmamak da çözüm degil
  Elindeki degeri 3 kuruşa vermekte
  Sezon sonu satılabilecek tek isim bence
  Burak kapacak sadece Avrupadan gelen
  Tekliflere açık olunup 5 milyon euro +
  %20 pay talep edilmeli, İsmail sakat
  Anca toparlanıp 1 sezon daha bizde
  Kalmalı, Taha henüz yeni başladı seneye
  Bizimle kalıp kendini geliştirip Avrupaya
  Gitmeli, Emirhan bu takımın kaptanı
  Bel kemigi ikna edilip 5 yıllık yeni sözleşme
  Yapılmalı, Ataberk giderse ona üzülürüm
  Kendini bitirir ikna edilip kalması saglanmalı

  18
  25
 9. Recep Bölükbaşı nın mahallesine gitmiş. Onlardan nedametmi bekliyorsun? Biz bursaspor yeni başkanından, hırsız başkanların ipliğini ortaya çıkarmasını beklerken, o onların ayağına gidip onlardan destek bekliyor. Yazık! Bursspora başkan olacak adam, dik durmalıdır, bir asaleti duruşu olmalıdır. Daha şimdiden bu hale düşmesi düşündürücü.

  18
  11
  1. @Yeşil Bursa yorumuna yanıt olarak

   Bence ali ay tekrar başkan olsun, ama tek başına; takımı ve yönetimi profesyonellere bıraksın. Mustafa Er, eski kaliteli futbolcular batalla gibi dürüst futbolculara bıraksın. Başkada bir şeye karışmasın.

   6
   30
    1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

     Adam bursaspor dan alacaklı. Hangi başkan gelirse gelsin ipotekleri kaldırmadan kolay kolay iş yapamaz. Ali Ay hep önüne engel çıkarır. Madem bursasporu bu bataklığa o soktu. Şimdi, gelsin ve o bataklıktan kendi parasıyla çıkarsın. Kendi ipoteklerinide kendisi kaldırsın. Madem başkan olmaya o kadar meraklı. Takımıda profesyoneller yönetsin. Biz süper lige çıkalım. Sonra Ali Ay ile vedalaşalım. Ona büyük başkan bizi süper lige de çıkardın deriz hem. 🙂

     15
     15
     1. @Yeşil Bursa yorumuna yanıt olarak

      Ali Ay 100 milyon daha alacaklı olur kulüp Bal ligine düşer ! Bunu anlamıyacak kadar safmısınız ! Adam 3 yılda Bursasporu nerden aldı,nerelere düşürdü göremiyecek kadar körmüsün !

  1. @Cem yorumuna yanıt olarak

   Zaten camia çorbacılar ve gerçek sevdalılar diye ikiye ayrılmış durumda ! Çorbacıların safı belli ! Yokedici Ali Ay ! Gerçek sevdalılar,karşılıksız sevenler kimi destekleyeceğini bilir merak etme !

 10. Yaşa emin abi sen yaparsın bu kulüpte ben seni destekliyorum ama sen bence gelirsen transfer tahtasını açarsak gençlerle orta yaşlıları karma oynatsak daha iyi olur

  10
  16
 11. Biz Bursalılar; Şekerle kandırılan çocuklar gibiyiz.40 koyacak 50 alacak. Ne plan vaaaar ne proje.. Bursa şehrinin gerçek potansiyeli para ile ölçülemez, ama kullanabilen, kullanmak isteyen yok.

 12. Kim gelirse gelsin koklu degisimler olmadan Bursaspor’a kilit vurulur ayni elektrik islerinde oldugu gibi. Ben sahsen acilacak kapi goremiyorum Bursaspor’u batiranlar kina yaksin.

 13. yorumlara baktigimda ve yorumcularin hangi yorumlari begenip begenmedigini görünce aslinda düsmanlari disarda aramaya gerek olmadigini düsmanlarin icimizde oldugunu anlamak hicde zor degil bursaspru bu duruma getirenlerde icimizdeki düsmanlardir.edanurun begenmiyolar herkezin kendi görüsüdür bu durumda enayi bir milyarder isadaminin bursaspora baskan adayi olmasinini ve bu kadar borcun altina girceginimi düsünüyonuz’! edanurun takima sahip ciktigina sükredin..edanurun yazicidan sonra gelen baskanlardan daha kötü olacagini tahmin etmiyorum zaten kulübün bu durumda baskan secme lüksüde yok kulübe sahip cikan olmazsa bu kulüp kapanir..

 14. Yorumlarınıza bakıyorum da, yazık. Sanki beş aday var gibi adamı yerin dibine koyuyorsunuz. Hele bir gelsin. Görelim icraatlarını. Ondan sonra eleştiririz yada takdir ederiz. Yolun açık olsun Emin Kardeşim. Ben samimiyetine inandım şahsen. Bakalım Mevlam ne eyler ,ne eylerse güzel Eyler…

 15. Bu arkadaşı tanımam etmem babamınoğluda değil bu zamanda büyüklerden birisi çıkıpta ben adayımda demiyor hayırlısı

 16. Arkadaşlar Ali ay tekrar Başkan oluyor ama kendi değil duplör kullanacak BTSO num adayı olarak biri çıkacak eh işte o Ali ayın dublörü bilgi sağlam Eğer ki bu seferde bu adamın dediği olursa vay Bursa’mızın haline Bu mübarek günlerde inşallah Ali ay planını devreye sokmadan bişeyler olurda kurtuluruz 😂😂

 17. Futbolu para, şöhret ve paranın getirdiği eğlence için oynarsan eninde sonunda duvara toslarsın. Malesef Sercan, Ozan ve Volkan futbolu sevdikleri için değil bu dediğim nedenler için oynadılar. Özellikle Ozan fena tosladı. Kazandığı paralarda suyunu çekmiş görünüyor. Çok para kazanırken kazandığın kadar harcarsan hiçbir kıymeti kalmaz. Kendisini böyle görmek bizimde içimizi burkuyor ama yapılabilecek hiçbirşey yok malesef. Gençler iyi baksın bu örneklere. Paranın ucunu görünce sapıtmasınlar.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu