Emin Adanur “Satamayacağımız 2 oyuncu var”

Bursaspor Kulübü Başkanı Emin Adanur, Lig Radyo'ya açıklamalarda bulundu.

Emin Adanur’un açıklamalarının satır başları şöyle;

 • 32 dosyanın içinde 7-8 dosya daha çözüme ulaşma noktasında. Daha önce açıkladığımız dosya çözümlerini suiistimal edenler yüzünden sessizlik kararı aldık. İnşallah bir ay içeresinde tahta açacağımıza inanıyoruz.
 • 22 bin seyircili bir maç bizim için çok önemli olacak, taraftarımızın yanımızda olmasını çok istiyoruz. Taraftarımızın maddi olarak sevgisini desteğini karşılayacak bir rakam yok, uygun bilet ve kombinelerle stadı doldurup birlikte şampiyonluğa yürümek istiyoruz.
 • Mustafa hocamızın kalmasını istediği 2 oyuncu dışında istediğimiz rakam verilirse tüm futbolcularımızı satabiliriz.
 • Forma sponsorluğumuzu şu ana kadar 144 şirket ile paylaştık, birlikte maddi manevi büyük bir aile olma yolunda ilerliyoruz.
 • Mustafa hocamız ve Batalla ile güzel bir aile oluşturduk, birlikte çok güzel işler yapacağımıza inanıyoruz birlikte hedeflerimize ulaşacağımıza inanıyoruz .
 • U19 oyuncularımızı Özlüce’ye çekeceğiz A takımımızla birlikte antrenmanlara çıkacaklar.
 • Bu sene yada önümüzdeki seneler Brezilya’dan genç oyuncular alıp Bursaspor’da küçük yaşlardaki çocuklarımıza Avrupa futbolunu kazandırmak istiyoruz.
 • Biz büyük bir aileyiz, ben bütün camiaya çok saygı duyuyorum seviyorum, onlarında beni saydı duyduğunu sevdiğini görüyorum Allah birlikteliğimizi bozmasın. İnşallah onları hiçbir yerde hiçbir kulübe kuruma şahsa karşı boyunlarını eğdirmeyeceğiz mahçup etmeyeceğiz.

50 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sonuna kadar yanındayız başkan. Hep destek tam destek. Ayrıca fotoğraf çok güzel. Sürekli aynı fotoğraf görmekten bıkmıştım. Bu fotoğraf çok başarılı

  159
  13
  1. @Fenasi yorumuna yanıt olarak

   Ağlamıyorum la gözüme toz kaçtı. Ya ne kadar vizyonda bir adam bu Emin Adanur. Kulübe maddi destek sağlayacaksa her oyuncu satılabilir. Ayrıca Brezilya ve Arjantin’den keşfedilmemiş yetenekleri getirip geleceğe yatırım yapmak süper fikir. Yemin ederim başkan tam Porto, Benfica tarzı sistem oturtuyor. Helal olsun. Allah utandırmasın.

   1
   1
  2. @Fenasi yorumuna yanıt olarak

   Tahta uğruna genç yetenekleri satmayın tahtayı açıpta gelen gideni aratırsa kulübün selası okunur pirince gitçez derken eldeki bulgurdan olmayalım oyunculara satılmıycak sözü verilmişti hani başkan çıkılmazsa paramı isterim demişti 850 trilyonsa kulüp borcu 1 kenttrilyon düz olur kapanırda rahatlarsınız

   6
   3
   1. @Doğan yorumuna yanıt olarak

    Doğru diyon her sene yeni kadroyla hep çıkamadık tahta tahta diyede tutturmayın benim genç yeteneklerimize güvenim sonsuzdur geçen seneden tecrübe kazandılar sebaat etmeliyiz bide bu tahta 40 trilyondan 150 trilyinlara niye çıkıyo neyin faaizi bunası bi şey öyle saçma şeymi olur ya federasyondan 30 trilyon kredi alınıp verildi bütün takımlar transfer harekatına başlayıp sağlamları toplarsa bizede çürükler kalır transferde yapılamazsa yandı gülüm keten helva

  3. @Fenasi yorumuna yanıt olarak

   Geçen seneye bakarsak kritik oyuncular Burak kapacak ve Burak altıparmak. Süper lige çıkmak istiyorsak bu adamların takımda olması gerekli. Diğer hepsinin alternatifi var. 4-5 kaliteli transferle takım süper lige çıkar.

   14
   3
  4. @Fenasi yorumuna yanıt olarak

   Başkan olmadan tahta açılması İçin baştan 80 Milyon TL olması gerekiyor denmişti sonra 130 milyon TL’de olsa açacağız demişti – kanımca Adanur’da bilmiyordu ne kadar olacağını çünkü Mali kongre vs olmadan devredildi çocuğun kucağına – 10% öneriyormuş her futbolcuya artı 15% taksitle gerisi süper lige çıkınca – bence doğrusu 25% yeter artardı kulüp batarsa birşey alamamayacakları kafalarına sokulması lazım- kenarda oturup para alan Jires’ler nede kendine borç yazdıran altın kuyumcularına birşey kalmaz onun İçin süperlig vs gelirlerine şimdiden temlik koydurmayın 25% de kapatın borçluları zaten düşürmüşler kulübü bu durumlara kendileri – temlikçilere daha az önerin 10% imza atıp defolup gitsinler düşsünler bu kulübün yakasından hepsi.

   22
   3
 2. Sevdik biz seni kardeşim yükün ağır farkındayız ama bu dik duruş ve inanç azim uzun zamandır göremediğimiz hareketler olacak hem de çok güzel olacak merak ve sabırla seni takipteyiz başarılar başkanım….

  83
  7
 3. Kombine fiyatlarını yüksek tut başkan bu sene takımın bunu ihtiyacı var kemik tayfa zaten kaç TL olursa olsun alacaktır.

  73
  8
 4. İNŞALLAH sayın başkan. Dileğiniz ve dileklerimiz gerçekleşir. Sabrın sonu selamettir. 3.sezondur bekliyoruz. 1.Ay daha bekleriz. Yeter ki her şey çok güzel olsun.

  69
  5
 5. Önce Bursaspor emin Adanur ile güzel gelişmeler kaydetti karşıt biri değilim.
  Ama bu transfer tahtası ile uğraşan ve geldiğinde şeffaflık sözü veren bütün başkanlarda olduğu gibi iki gün içinde emin adanur da gelişmeler den ötürü sessiz kaldık demeye başladı şeffaflık bozuldu.
  Bu durumu hoş karşılamıyorum çünkü verdiği söz yerde kaldı bu şekilde sessizliğe bürünmek yada yaşadığı sıkıntılardan bunalmak yada başkaları tarafından sessiz kalmak zorunda olması emin Adanur unda diğer bir şeyleri eksik yaptığını gösterir.
  Yaşanan diğer güzel gelişmelerden ötürü yine de emin Adanur desteklenmeyi hala hak ediyor az önce bahsettiğim konu hakkında da umarım ben yanılırım ve Bursaspor sezon sonu süper lige geri dönmüş olur

  32
  87
  1. @Mustafa yorumuna yanıt olarak

   Boşuna sessiz kalmıyor birader. Alacaklılar aç gibi beklediği için açıklama yapmıyor artık. Yapmamasıda en doğrusu. Hepsi bitince yapar zaten açıklamayı.

   28
   3
  1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   Mustafa Er sezon açılış antrenmanı öncesi verdiği demeçte zaten tahtanın açılamayacağının sinyalini verdi. Boşuna beklemeyin. Rüştü Hanlı ile devam.

   6
   5
  2. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   Korkarım katılıyorum.
   İnşallah 1 ay içinde demiş ve inanıyoruz demiş.
   Şöyle demeliydi inşallah en geç 1 ay içinde tahtayı açıyoruz.
   Bu iki söylem arasında çok fark var.

   7
   15
 6. SAYIN BAŞKANIM BUNCA VERDİĞİNİZ MÜCADELEN DOLAYI ( ALLAH ) YARDIMCINIZ OLSUN İNŞALLAH HEP BİRLİKTE GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ,,

  21
  6
 7. Brezilya’dan genç oyuncu getirme projesi nedir ? Hangi bağlantılarınız var ? Neden Brezilya ? Göçmen şehri neden Balkanlar’dan oyuncu getirmeyi düşünmez ?

  20
  74
  1. @Rivera yorumuna yanıt olarak

   Sayın kardeşim.
   Batalla Bursaspor dan sonra az bir süre de olsa ülkesinde oynadığı için artık lisans çıkarılamıyor.
   Tahta kırıldığında olabilir.

   2
   2
 8. Mustafa hocanın kalmasını istediği iki oyuncu kim?Bir tanesinin Emirhan Aydoğan olduğunu tahmin ediyorum.Diğeri ya Burak Kapacak yada Burak Altıparmak olabilir.

  15
  3
  1. @@bursasporluyuz yorumuna yanıt olarak

   Edindiğim bilgiye göre bu iki oyuncunun Emirhan Aydoğan ve Vefa Temel olduğunu öğrendim.Özellikle Batalla oyuncunun gelişimi açısından Vefa Temel ile özel olarak ilgileniyormuş.

   5
   1
 9. Ben çalıştığına inanıyorum size katılmıyorum bu konuda Daha sonra açıklamalar yapacağını da inanıyorum Demek ki birkaç engel var Her şey Bursaspor için inşallah Bursa kazanır

  10
  3
 10. Sevgili Bursasporlular,bizler öncelik olarak camiadaki birbirimize olan sevgi mizi,saygimizi kaybettik lütfen yorumlar yapar iken aynı sevdanın sevdalilari olduğumuzu unutmayalım lütfen sevgimiz birbirimize zarar vermesin

  8
  3
 11. Elde ne kaldıysa onlarıda sen sat lig başladıktan 4,6 hafta sonra belki tahtayı açarsın mestan gibi ne kadar çöp varsa toplarsın sonra yine seneye diye kendimizi avuturuz. Bursanın malı deniz yemeyen keriz misali.

  8
  18
 12. Biz büyük bir aileyiz yeterli birlikte olalım birlikte hareket ettiğimiz sürece Bursaspor u kimse yolundan dõndüremez.Emir Adanır bir İbrahim Yazıcı gibi konuşmussun tebrikler.

  6
  4
 13. Ben ızmirli olarak bursa sporun daha iyi bir yerlerde olmasni canı gönülden yemenli ederim saygilarla cengo bursa spor

  3
  3
 14. ne burak kapacak ne ismail ne batuhan kör ne emirhan bence takımın en değerli oyunucusu taha bu çocuk şımarmaz sakatlık vs olmazsa yurtdışında bile çok değerli oyuncu olacaktır.Batallanın gelmesinden sonra da vefa,tugbey ve keremden bu sene büyük atılım bekliyorum.

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu