Emin Adanur “Sabrımızı taşırmayın Sayın Kamat!”

Bursaspor yönetimine talip olan Emin Adanur, kongre tarihini netleştiremeyen Erkan Kamat yönetimini topa tuttu.

Emin Adanur’un sosyal medyadan yaptığı açıklama şu şekilde: 

“Bu iş artık fazlasıyla can sıkmaya başladı.
Bursaspor’un kongresi ne zaman Sayın Kamat?
Şu an Bursaspor’u kaosa sürüklemekten başka hiçbir şey yapmıyorsunuz.
Milyonlarca taraftarı, binlerce üyesi olan Bursaspor, sizin oyuncağınız değil.
Biz sizin amacınızı çok iyi biliyoruz.

Sizler Bursaspor’un geleceğini, başarısını değil, kendi çıkarlarınızı düşünüyorsunuz.
Mali Genel Kurul yapmadınız. Kulübün mali yapısıyla ilgili net bilgimiz yok.
Transfer tahtasını hiç düşünüyor musunuz Sayın Kamat?
Kaç dosya var?
Puan silme cezasıyla ilgili tehlike nedir?
Pandemi bahanesinin arkasına sığınmayın, kaçmayın.

Bir kongre tarihini bile açıklayamayanların, Bursaspor’u getirdiği durum ortadadır. Bugün Ataberk Dadakdeniz, sizin yönetiminiz yüzünden imza atmamaktadır.
Oyuncuların hepsinin size güveni sıfırdır.
Sabrımızı taşırmayın artık.
Bursaspor’un geleceği için bir an önce harekete geçin, kongre tarihini netleştirin.”

52 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Unuttuğunuz şey su bu adamı Amigo Selim arayıp teklif etmişti oda gelmişti başkanı sagda solda aramaya gerek yok Selim reise ulaşın o getirdiği gibi gitmesi konusundada yardimci olur

   13
   2
  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Emin bey, arzunuz isteğiniz süper ama unutmayın ki Bursaspor tarihinin en zor döneminde başkanlık yapacaksınız. Hani derler ya enkaz devraldık diye. Enkaz var ortada onu devralacaksiniz. Borçlar var. Kulübün içi boşaltılmış. Elektrik, su, bakkal, manav vs uçan kuşa borcu var.

   Gerçekten bu işi kotara bilecekseniz gelin başa. Sonradan boşu boşuna insanlar size düşman kesilmesin. Umarım iyi bir ekiple bursaspor’u eski günlerine döndürursunuz. Bu açıklamanız da süper olmuş. Meydanın boş olduğunu bursaspor başkanlık koltuğunun ucuz olmadığını anlamıştır belki birileri. Yolunuz açık olsun.

   16
   1. @Renato Civelli yorumuna yanıt olarak

    Emin Adanur baskan elektrik borçlarını öder futbolcuların alacaklarını verir gelir nereden gelicek kombine hariç 500 milyon borç dan bahsediliyor 13 tane dosya deniliyor hadi bu dosyaların yarısını da çözdü bu bile başarıdır eksi 3 cezalarını engeller, Mustafa Er ile devam anlaşılıp devam edilir eldeki kadrodan 3/4 fire hariç takım tutulursa başarıdır, hedef süper lig olmalıdır,bence Emin Adanur dediğim söylediklerim konularını hepsini yapacaktır borç yarıya inecektir diye düşünüyorum, 1 sene içinde kulubu ayakta tutmaya çalışır, denilenler yapılırsa bir daha swçimdede yine baskan olma ihtimali yuzde yuz olur…

  3. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Direk divan tarafından olaya el koyulmadıkça bunlar elde ne var ne yok çerez parasına satıp, arada komisyonlarını cukkalayıp takımı bırakma peşindeler, transfer sezonundan önce seçim yapılmalı, yapılamıyor takıma kayyum atanmalı.

   76
   5
   1. @Ercan yorumuna yanıt olarak

    Divan tavsiye kuruludur uyarı vermekten başka yetkisi yok kayyumda topculari satar transferi açmaz alt lige düşürür kongre bir şekilde yapılmalı

    44
    3
  4. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Naylon mafya çorbacı taraftar grupları suspus oturuyor.Belediyeden nemalanıp Bursaspor’un yok oluşunu izliyorlar.Eskiden taraftarın bir onuru,gururu,haysiyeti,şerefi vardı.Once Recep Altepe ye sattılar ruhlarını sonra da devamında gelenlere.Sonuc ortada.Once stad gitti.Sonra taraftar satıldı.Her şey bitti.Kapisina kilit vurun da daha fazla utanıp uzulmeyelim koca şehrin takımının haline.İzmire taşınmış bir Bursalı olarak gurbette üzüntümüz x100 artıyor.

   114
   5
   1. @Jukebox yorumuna yanıt olarak

    Helal sana kardeşim süpersin.. Recep Altepeye sattı sevdamızı amigo geçinenler.. Yazık çok yazık..satanların hepsi büyükşehir belediyede çalışıyor dolgun maaş..

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Çok biliyorsunuz ya kurun bakalım kaç kişi gelcek…düne kadar 3 _5 kişi yüzünden herkesi çorbacı yaptınız herkezi kinadiniz hadi kurun bakalım …..

   3
   2
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Aynı konuya parmak basmışız ama farklı açılardan.Taraftar gruplarının hepsi satılık.Texas,radikal,maraton,unitimsah,supporters ve diğer ne kadae grup varsa.Hepsi birilerinin paralı askeri.

   71
   6
 1. Paşalar ve Diğer kendini tribün lideri sanan ÇORBACILAR
  Hadi bassanıza Kamat’ın evini. Tehdit etsenize! Kongre tarihini açıklayın desenize. Bassanıza tesisleri. Neredesiniz kardeşim nerede? Cebinize ne kadar giriyorsa o kadar Bursasporlusunuz siz. Kamat’ın nasıl başkan yaptığını biliyoruz paşa. Bu durumlara gelmesinin sorumlusu sizsiniz

  78
  6
  1. @vakifkoylu yorumuna yanıt olarak

   Ya bırakın Allah aşkına ne ev basması ne hali. İnsanlara boş yere gaz vermeyin. Bu konuların tartisilacagi yer kongredir. Herkes söz alır ve dilediğini söyler. Gençlere kötü örnek olmayın.

  2. @vakifkoylu yorumuna yanıt olarak

   Sacma sapan konuşup gazlamayin adamları ya kim kimin evini basiyo Meksika mi burası bu şehrin valisi belediye başkanı nerede 3 kişilik dernekleri hergun denetliyolar

   33
   14
   1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

    Basmadılar mı kardeşim Ali Ay’ın evini. Ne farkı var Kamat’ın AA’dan? Niye kimse ses çıkartmıyor. Hangi taraftar grubu sağlam sert duruş sergiledi bu konuda göster bir tane.! Paşa’nın erkan abi sen başkan ol dediği telefon görüşmelerini. Mado’da otururken “e iyi tamam para yok ama başkan adayı olayım” dediği günleri biliyoruz. Yazıklar olsun sizin gibi taraftara da taraftar grubuna da.

    23
    7
    1. @vakifkoylu yorumuna yanıt olarak

     Sen bas çok biliyorsan boş konuşan tenekeler sinek gibi vızırdama senin o çorbacı dediğin grup 3_5 kişi olabilir herkese pisliğini bulaştırma klavye canavarı….

     1
     2
 2. Yahu şu divan kurulu ne iş yapar ? Erken seçim alma kararı yok mu bu divan kurulunun? Uyarı vermekle olmaz bu iş adamlar belli oyuncuları satıp cebe indirecekler parayı buna bir an önce çözüm bulunması lazım

  54
  3
 3. Sayın Başkan adayı güzel şeyler söylüyorsunuz. Kapalı kapılar ardında bir şey ler dönüyor. Siz veya başka başkan adayı. Hepiniz hepimiz bekliyoruz. Klüp can çekişiyor. Ama şimdi sayın Kamat Körler ve sağırları oynuyor. ALLAH yardımcımız olsun.

  44
  3
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular neyi tartışıyoruz hiç bir şey yapmayan bir yönetim ve buna seyirci bir sehir internetten de birbirinin gazini alan taraftar sehir ayağa kalkmalı kalkmıyor ise menfeatciler corbacilar cikarcilar başta olur bir bakın tribün liderlerine bir bakın başkanlara onlar çalıyor onlar oynuyor ama çok kötü tiyatrocular is adamı para vermez siyasetçi göstermelik bulunan 3 _ 5 reklam veren firmadan gelen paraya cokuyorlar Levent Kızıl i rahmetli Yazıcıyı protesto edenler şampiyon hoca ya küfür edip otobüs basanlar baş olur ise bize bu durum az bile osmanlının cokusunde bizler cumhuriyeti kurduk lakin bu cakallardan dolayı şehrini sevenler de küsmüş korkmuş

 4. Sayın Emir ADANUR sahsinizi tanımam. Karakterinize herhangi bir kelime dahi etmem. Eğer gerçekten ciddi iseniz gerçekten kulüp için ugrasacaksaniz eğer yönetim olarak görev alırsanız sizden tek ricam herhangi bir taraftar grubuna para yardımında bulunmayın. Artık bu kadar rezillikten sonra taraftar gruplarının hic bir vasfı kalmamıştır.

  36
  1. @Hkilic yorumuna yanıt olarak

   Texas dan bir dünya kişiye bilet kumanya para veriyor . Deplasmana bile gönderdi şirket arabası ile inşaat şirketleri var . Texas da desteklediği çok kişi.var tek tek isim sayabilirim

 5. Bravo Emin Başkan. Bunlar ancak bu dilden anlar. Anonim şirket olmadığımız sürece hep söylüyorum bu iş böyle gider… Yazık. Güzel Bursaspor’umuzu ne hale getirdiler. Yahu arkadaş bu kulüp 11 sene önce stadta Şampiyonlar ligi müziği çalıyordu..

  35
  5
 6. Bu nasıl bir klüp ne başı ne sonu beli kim yönetiyor beli değil birileri çökmüş klubün üstüne ne denetleyen var ne açıklama ne divan batmadı da kurtulsak

  20
  1
 7. Bak, bak bakk. Bi de gider yapıyo. Hem de daha seçilmeden. Hatta kulübe üye bile olmadan. Sen şimdiüyelik başvurusu da yapıcan de mi? Bak bakalım üye olabilcen mi? Daha girmeden mikserliğe başladın b’abicim sen? Hayırdır? Ben Levent Kızıl’dan haber bekliyom. Adayım dediği an kongre tarihini açıklıycam. Senin üyelik başvurunu da o incelesin artık.

  13
  74
   1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

    Aynen kardeşim. Levent Kızıl baş Bursaspor düşmanıdır. Gönündeki takım 8 Taş’tır. Bi de fanatik derecede Adana Demirspor taraftarıdır. Basketten sonra yakında futbol takımına da çökecektir. Gözü Özlüce arazisindedir. Gizli hedefi, Özlüce arazisini ele geçirip Uludağ Gazoz fabrikasını oraya taşımak, ve arazinin kalan kısmına da villa inşaatı yaparak satmaktır.

 8. Bu Adamın önünü açın hiçbir şey yapmasa bile vizyonu var ulan seçildiğinden buyana ne açıklama ne klübe katkı kim girmiş kim çıkmış nolmuş kimsenin umrunda değil. Adam sıkıntılı zamanda ben adayım şu kadar para koyucam benden fazla koyan varsa çekilecem diyor. S.lakça yazılan yorumları okuyorum sanki Rahmetli başkan Ibrahim Yazıcı gibi adam var da adam beğenmiyorsunuz. Sizin gibi çorbacı taraftardan, klavye delikanlılığı yapıp klübe sahip çıkmayanlardan bıktık. Kimi loca satar kimi isim yapmak için başkanlığa gelir kimi klübü soğan çevirir kime ise klübün taşınmazlarını cukkalar. Bıktık ln sizden. Boş konuşan taraftardan bi bK olmaz boş konuşan hatta konuşmayan başkanlardan da… Zerre klübü düşünmüyorsunuz.

  13
  3
 9. Taraftar grupları nerede, Texas nerede ? Niye kimsenin sesi çıkmıyor. Bu ortamda baskı oluşturmayacaklarsa ne zaman konuşacaklar? Kamat efendi kulübü bitirmeye yemin etmiş. Taraftar grupları da dut yemiş bülbül olmuş. Kamat gitmeden birkaç futbolcu satıp cukka peşinde.

 10. Selim eski başkanlara dava açtı,
  adliye’ye gelen Kamat’ı birkaç dangalak taraftar büyük başkan diye alkışlıyverdi.
  Eee kusura bakmayın ama bu Kamat’ta sizi adam yerine koymaz o zaman.
  Orda adliye önünde yakasına yapışacaktınız yapmadınız alkışladınız.
  G.te kazık sokana alkış, Karşı durana taş.
  Adam olmazsınız, yeni doğan bebek gibi ne kadar kolay sizin gazınızı almak.
  Bunların hepsi aynı b.k
  Muhtar Kamat Ali Ay’la da, Mesut’la, Erkan ve Recep’le de görüşüyor ve sizi adam yerine bile koymayıp piyon olarak kullanıyor.
  La bari mübarek Ramazan ayında gidin İbrahim başkanın mezarı başına 2 fatiha okuyun makbule geçsin be.

 11. Erkan son maçın son düdüğü çalınca bütün takımı satıp cepleri doldurup kaçar gider seneye kesin düser bu kulüp üstüne oyunlar oynanıyo reklam alıp yeni stadı satalım maçlarıda merinos stadında oynıyalım transfer yapılamıyosa çocukların parası ödenmesi gerekir radikal başkan lazım bize bu stad standartların üstünde ve uğur getirmedi

 12. Çoğu yıldız futbolcularımız maçları sabote ediyomuş gibi durumarı var sanki birileri seni alcaz kendini zorlama falan diye talimat almışlar sanki Ali Akmanda gitmeden önce tutuk oynuyodu şimdi bütün takım öyle maç başlayınca bitsede gitsek edasındalar yada sezon bitiyo belirsizlikten kafaları karışık

 13. Daha önce Mesut Mestan benzer şekilde imza topladı .. Emin Adanur da yer ve zaman söyleyerek Kongreyi hemen toplayacak imzayı istemelei delegelerden.

 14. Ekrem Pamuk nilüfer belediyesi nikah salonlarını işletiyor . Büyük ihtimal ile Nilüfer belediye başkanı ve Mustafa Bozbey yollunu açmıştır.Eskiden Mudanya yolunda restorantı vardı . Belediye başkan adayı oldu Nilüferden . Cem uzan in eski nilüfer ilce başkanı . Sonuç = Bozbey arkasında olursa belki olur ama bu sefer başka kesimden tepki alır. Zaten Ekrem Pamuk ta para da bizim takımı kurtarmaya yeticek para yoktur . Acaba Mustafa Bozbey ‘in arası Faruk Çelik ile iyi ikisi öne çıkarmış olabilir. Emin Adanur içinde Faruk çelik dedikoduları var. Bozbey,Çelik ve Adanur ‘un ortak noktası İnşaat sektöründe olmaları 😉 Yakında herşey Yönetim listesinden belli olur .

 15. Şu andaki kamat yönetimi içindeki yönetici arkadaşlar istifa etsinler eyer kendi çıkarlarını değilde BURSASPOR U DÜŞÜNEN VARSA

 16. Soru;Bursasporu nasıl yönetmeyi düşünüyorsunuz?Bursasporu A.Ş. yapmayı düşünüyor musunuz?A.Ş düşünüyorsanız ne kadar sürede?

  1. @merih canıtez yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş reklam firmaları belli büyük şehir belediye onur uludağ aroma sütaş ve erikli aklıma gelen ama metal ve dokuma sanayi devleride var tabi böylelikle transfer in önü açılır eldekilerin bile parası verilir yeterki azimli ve istekli ve adamış olsunlar

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu