Emin Adanur “Önce tahta müjdesi, sonra…”

Bursaspor yönetimi yemekte bir araya geldi. Yemekte çarpıcı açıklamalar yapan Bursaspor yönetim lideri Emin Adanur, “Camiayı müjdelere boğacağız” dedi.

Bursaspor yönetimi Atatürk Kent Ormanı’nda organize edilen yemekte bir araya geldi. Yemekte 5 Haziran’da gerçekleşen Bursaspor başkanlık seçiminden sonra geçen 1 buçuk ayın değerlendirmesi yapıldı.

“MUTLU HABERLERİ KUTLAYALIM İSTEDİK”

Mutlu haberleri kutlamak için bir araya geldiklerini ifade eden Bursaspor yönetim lideri Adanur, şunları söyledi:

“5 Haziran’da seçim oldu. 7 Haziran’da da görevi teslim aldık. O günden bugüne bütün yönetici arkadaşlarımızla elimizden geldiğinde çaba gösteriyoruz. Mücadele ediyoruz. Bugün de bu mücadeleyi, çabayı ve mutlu haberleri kutlayalım dedik. Hem kaynaşma olsun, hem de beraber vakit geçirelim istedik.”

Bursaspor yönetim lideri Adanur, en son 9 Temmuz’da transfer tahtası ile ilgili açıklama yapmıştı.

Adanur, açıklamasında şu ifadelere yer vermişti:

“19 kişi/kurum ile anlaşma sağlandı. Kalan:13.  Bize güvenin, yanımızda olun, sizi hiç kimseye mahcup etmeyeceğim, söz.. 10 gün içinde size tahta dışında süper bir sürprizim olacak, bekleyin”

“PAZARLIKLAR SÜRÜYOR, CAMİAYI MÜJDELERE BOĞACAĞIZ”

Transfer tahtası ile ilgili de açıklamalar yapan Adanur, “Camiayı müjdelere boğacağız” dedi.

Adanur, şunları kaydetti “Transfer tahtasında son durum gayet iyi gidiyor, hiçbir sıkıntı yok. Bizim bir teklifimiz var, karşı taraftaki oyuncular, avukatlar, menajerler olsun. Onların bir teklifi oluyor. Arada gidip geliyoruz. Pazarlık sürüyor. Ama son aşamada 13 kişi kalmıştı.   Aslında 13 kişide kalmadı. Herkesle bir anlaşma noktası var. Bizim istediğimiz bir talep var. Bu talebin yerine gelmesini onlardan rica ediyoruz. Somut olarak bakıldığı zaman anlaşamayacağımız kimse yok zaten. Çok kısa zaman sonra önce tahta müjdesi sonra başla müjdeler. Baya müjdelere boğacağız camiayı.”

38 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @BursaspoR TR yorumuna yanıt olarak

   Eskişehirsporun da 13 dosyası kalmış ama tahta açılması zor diyorlar, bizim de 13 dosya var nasıl emin oluyorsunuz tahta açılacağına?

   6
   42
  2. @BursaspoR TR yorumuna yanıt olarak

   şu işlere karışmasanız.
   bırakalım da herkes kendi işini yapsın diyorum.
   hiç olmazsa bir defa.
   hiç olmazsa bu sezon.
   hiç değilse bu yönetimin.

   24
   2
  3. @BursaspoR TR yorumuna yanıt olarak

   Ulan sal şu adamı artık. Emekli oldu.bursasporda 2 3 sene antrenörlük yapıp memleketinde bir takım çalıştıracak. Bir efsaneydi geldi geçti. Hafızalarda kötü izler bırakmasın oynayarak adam yaşlandı. He oynar mi hemde çatır çatır. Ama yeter da artık.

   26
   6
  4. @BursaspoR TR yorumuna yanıt olarak

   Jubile yapmak için memleketine başladığı yere dönmüş birini sırf üst lige çıkmamız gerek diye oynaması için ısrarcı olmak bencilce. Adam zaten çoğu Türk Bursasporludan daha fazla sahip çıkıyor takımla çalışıyor. Oynamasını ısrar edersek çıkar ilişkisine dönmesin olay. Saygı duymak lazım oynadı bitti jubile yaptı geldi ve takıma bir şeyler öğretmeye devam ediyor. O zaten oynamak istese ilk o söyler eminim.

   30
 1. İnşallah o tahta açılacak ve bizi tekrar süper denen lige çıkaracak kadro kurulacak. Zaten geçen gün rüyada da süper lig takımları arasında Bursasporumunda ismini okuyordum. Artık nasıl bi psikoloji ise rüyalarıma kadar sirayet etti.

  66
  5
  1. @Zorba yorumuna yanıt olarak

   İnşallah herşey güzel olur ama başkan biraz elini çabuk tutmalı sezon başlamadan tahta açılıp transferler yapılmalı geç kalınırsa tahtanın ve transferlerin bir anlamı kalmaz takım oturana kadar sezonun ilk yarısı biter.

  1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   Sen şurayı atlamışın konuşmasalar daha kötü ,en azından dürüstler sürekli çalışma halindeler ve küçük büyük ne yapıyorlarsa bizlede paylaşıyorlar, bizim bu arkadaşlara destek olma zamanımız, çünkü iyi yürekli gönüller biraz çabuk alınırlar, onlarda burda yorumları takip ediyorlardır, ben bu kardeşlerimize güveniyorum ALLAH yollarını açık etsin.

   8
   2
  2. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   Adam tahtayida açacak.sonra cok komuşmuyor zaten icraat yapiyor yaptikçada güvenimiz artiyor. Sen attogi twitlere bak bi kaçacak yer arayacaksiniz diyor. Yani kulup soyulmus.

   8
   2
  3. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   Yahu adam hiç konuşmasa sussa bu sefer niye hiç haber yok bilgilendirme yok diyeceksiniz. Adam mevcut durumu evelemeden gevelemeden abartmadan şeffaf bir şekilde yayınlıyor. Daha ne istiyoruz?

   11
   1
   1. @BursaspoR TR yorumuna yanıt olarak

    Erkan Kamat’da sezon başında her yayın organına konuştu.
    Balık hafızalı olmayın lütfen.
    İcraata gelince şakıyan bülbül dut yemiş bülbüle döndü.
    Toplum olarak üç günlük hafızamız var maalesef

    9
    22
    1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

     44 dosya çozdü adam . Burdan degil tweet lerden anlik takip edersen icraatlara yetişemezsin zaten.kulubu soymuslar ve her türlu engeli koyuyorlar.Adam gibi bir bâskani var Bursasporun artik.icraat yapmasada

     11
     2
 2. Sayın Adanur pozitif tavrınız tüm Bursaspor sevdalılarınca yakınen büyük bir heyecanla izleniyor.Size ve ekibinize bu zorlu mücadelenizde başarılar diliyorum.Özlenen Bursaspor geriye geldiğinde inanın Bursaspor tarihine adınızın altın harflerle yazılacağından eminim.Allah yardımcınız olsun Bursaspor sevdalısı bir taraftar olarak saygılarımla

  10
  1
 3. Önce siz birlik olacaksınız. Sayın başkan ve yönetici kardeşlerim. Futbolcu daha rahat olur. Düşünmez. Ve daha verimli olur. Siz birlik oldunuzmu taraftarda rahat olur. Gücünüzü hisseder. Onbinler akın akın gelecek bundan şüpheniz olmasın.

  7
  1
 4. Başarılarınızın devamını diliyorum sayın Başkanım ve yönetim kurulu üyeleri bu işler kolay işler değil Allah yardımcınız olsun mücadelenizden dolayı siZi tebrik ediyorum

  7
  1
 5. Emin Bey.
  Müjdelerin tamamını siz açıklamayın.
  Bence Hayrettin başkanla birlikte açıklayın.
  Gerekeni budur.
  Kolay gelsin.
  Şimdiden içimiz kıpır kıpır.
  Bir kaç renkdaşımız sizleri eleştiriyor fakat bir süre sonra aynı kişiler sizleri ve oyuncuları omuzlarında taşıyacak.
  Şimdiden hazırlıklı olun.
  Bir de gerçekten hepimiz iki sene önceye kadar bıkkınlık yaşadığımız transfer haberlerini çok özledik.
  Uydurma haberlere bile hasret kaldık.
  Haydi bir an önce.
  Mümkünse yarın.

  3
  2

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu