Emin Adanur ”İzin verin geleyim”

Geçtiğimiz hafta görevinden istifa eden Bursaspor Yönetim Lideri Emin Adanur enBursa.com'a flaş açıklamalarda bulundu. Camiaya seslenen Adanur, ''İzin verin geleyim. Tahtayı açıp, Tamer hocanın istediği oyuncuları alayım.'' ifadelerini kullandı.

Bursaspor‘da Emin Adanur‘un görevinden istifa ettiğini açıklamasının ardından kongre kararı alan fakat şuana kadar hiçbir aday bulamayan Bursaspor’a Adanur‘dan çağrı geldi.

Bursaspor camiasına seslenerek flaş açıklamalarda bulunan Adanur,İzin verin geleyim” dedi.

Sürecin buraya geleceğini bildiği için defalarca çağrı yaptığın vurgulayan Adanur, ”Süreci dışardan hepimiz az ya da çok gördük. Bizim hatalarımızın olduğu gibi maalesef camiada da bazı arkadaşlarımızın hataları oldu. İstifa etmemek için çok çabaladım.

Sürecin buraya geleceğini bildiğim için tüm camiaya defalarca seslendim. Ben bir yere kaçmadım.

İstifa ettiğim süreçten bugüne kadar olan süreçte görüldü ki ‘Bursaspor sahipsiz!’ Bırakın kendi aramızda artık didişip kavga etmeyi, izin verin gelip tahtayı açıp, teknik ekibin istediği oyuncuları alalım. Bursaspor hak ettiği yerde olsun.” ifadelerini kullandı.

129 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Emin, şovu bırak… Yeter artık… Süper başladın, tahta için koşturdun , gerekenleri yaptın ama sonrasında planlama hataları , tez canlılığın ,amatörlüğünün kurbanı oldun… Menajer sokmayacağız dedin menajer şişirmelerini doluşturdun kadroya… takım kurdurdun , ilk maçta TD’ye ayar verip gitmesine sebep oldun… 3 maçta bir antrenör değiştirdin… Bunlar acemilik ve amatörlük göstergesidir… Bu şehirin ve kulübün son kurşunu sana teslim edildi ve sen iyi niyetle başladığın yolda o kurşunun kulübe sıktın… Olurda geri gelirsen , yapacağı ilk iş takımı bu sene ligde tutmak olacak, ve devam edilecekse bu seneden ders çıkarılıp soğukkanlı şekilde basamak basamak adımlar atılarak yükseleceğiz… Ama önce şovu bırak… Bursaspor’un Eskişehirspor gibi olmasının önünü açtınız… Sen sadece dağılma dönemine denk geldiğin için denge siyaseti ve yönetimini beceremedin… Olay özetle bu…

  158
  84
  1. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   tamam emin madem oyle bi ihtimalin var madem bu takimi seviyosun bu dediklerini gelmedende yapabilirsin buyur klup orda yarin hemen ilk is ozluceye git hallet bu isi….

  2. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Al Bi gerici sen ve senin gibiler takımın başında başkan yok ayran yok içmeye leşe bak neler yazıyor.. takım duscek takım 1 gr beyniniz çalışmıyor hala yorum yapıyorsunuz emin adanura bile şuan bursasporun ihtiyacı var ne oldu bursiad ??? Prim lazim değil para ve transfer lazim boş konuşmayın açın uolu

   2
   3
  3. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Öncelikle bilinmelidir ki burada yorum yapanlar BURSASPOR a olan sevgileri için burada yorum yapanlardır benim düşünceme göre.SON GELİNEN DURUMDA KONGRE KARARI ALINDI FAKAT HALA ADAY YOK HATTA DEDİKODU BİLE YOK İSİM BAZINDA ADAY OLABİLİR YADA ÇALIŞMA YAPIYOR DİYE.TRANSFER SÜRESİ BİTTİ BİTECEK BEKLİYORUZ HALA BİR UMUTLA ÇIKACAK BİRİSİ VEYA BİRİLERİ VARMI DİYE.PEKİ SON DURUM NE ADANUR İSTİFA ETTİĞİNDE DEDİĞİM GİBİ İSTİFAYA ÇAĞIRMAK ETTİRMEK MESELE DEĞİL YERİNE KİMİN GELECEĞİ ÖNEMLİ ADANUR VE EKİBİ BUGÜNE KADAR OLAN YAPILAN HATALAR YÜZÜNDEN ZATEN SEÇİM KAZANMADI MI ? KULÜP BU DURUMDA OLMASAYDI KİMLER ADAY OLMAK İÇİN PARAŞÜTSÜZ ATLARDI SAYISI BELLİ DEĞİL.DAHA ÇOK ŞEYLER YAZABİLİRİZ BURALARA AMA HER NE KADAR TERS,GARİP, ANLAŞILMAZ VE AÇIKLAMASI TUHAF OLSADA ADANUR İLE KONUŞULUP BİRAZ KENDİNCE DERS ÇIKARMIŞSA EN AZINDAN KONGRE OLANAKADAR DEVAM ETMELİ DERİM.ADAY ÇIKMAZ VE ADANUR A HAYIR DEMEK ZATEN SORUNLAR DOLU OLAN KULÜP DAHA ÇOK SORUNLARA GEBE DEMEKTİR.TABİKİ SIKINTILI TABİKİ GARİP BİR DURUM AMA
   ŞU KOSKOCA TARİHİ SANAYİSİ ESNAFI YEŞİLİ BEYAZI FUTBOLU SEVEN FUTBOL KÜLTÜRÜ OLAN TARİH YAZAN ŞAMPİYON OLMUŞ BU BÜYÜKŞEHİRDE BİR
   B A B A Y İ Ğ İ T YADA
   B A B A Y İ Ğ İ T L E R
   ÇIKMAZMI……….

   14
   6
   1. @Eser 16 yorumuna yanıt olarak

    Ben adayım..not ben bir çorbacıyim..ulan var ya ne diyeyim..bizim godomanlarimiz isim yapmak istanbul kulüplerine yöneticilik yapar.bizim corbacilarda bursaspora yönetici olur..sonuç BURSA KOY HIZMETLERI SPOR

  4. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Ben izin verdim hadi gel aç tahtayı emin.yönetşm istifanı kabul etmedik desin.izne gerek mi var başkana ver parayı senin adına açsın bunuda emin açtı desin.beraber gelmediniz mi?

   17
  5. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Bir daha şu veleti kulüp binasından içeri sokan güvenliğin bile a.q. fake hesapları da salmış yine 4 yana. Ah bi sokakta karşıma çıksa ah.

   16
   14
  6. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Yahu kısa ve öz. Gelmezse takım bitti, gelirse birkaç yıl daha belki dayanırız. Çıkıp gel veya gelme denecek. Başka sahip çıkan da yok gördük. Basın ve taraftar sürekli upuzun yazılar yazıyor. Ya gelsin mi gelmesin mi bitti o kadar.

   16
   9
  7. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Vallah bursspor amatör lige düssün diye seni isgifaya davet ettiler sen de corbaciların agzina bakıp istifa ettin.hata ettin..ama bak bursspor sahipsiz kaldı imza toplaua lar kayboldu hatasız kul olmaz huyur gel ac tahtayı.

   17
   8
  8. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Bir zamanlar Banker Kasteli vardı ve adam Türkiye’yi Halkı fena tokatlamıştı ama o para ona yaramadı sonunda batık kendi kendine kıydı – Bursaspor 4 milyon kişi için bir enerji ve hayat umuttu ama gelen giden naylon faturacı yönetimler mahvetti- Bu kulübün başına gelmedik kalmadı tut paravan şirketler ile bir binada 20-30 şirket altında devletten iade alıp devleti hemde kendisini batırarandan tut İşte mücheverci altın hesap verenlere ve sonunda Eminzade’lerimizde çıktı ve zaten makina ile çalışan kalp Elekrik paraları ödenmeyince durdu Divan’dan tut Yönetimlere Kutlarız Başardınız!

   19
   7
   1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

    Emin’in sonu da Banker Kastelli gibi olacak. Bu hızla giderse sonu intihar. Baksana ne kadar dengesiz hareketler ve U dönüşleri yapıyor. Psikolojik gel-git’leri olan tıbbi bir vaka bu herif. Bir gün önce tahtayı açmak için 3 futbolcuyu Trabzon’a satmamız şarttı diyor. Ertesi gün paraları alıp kaçıyor ve istifa ettim diyor, 1 gün sonra yine dönüş yapıyor ve beni siz kaçırttınız, bunun vebali tüm Bursa’nındır deyip, isterseniz geri döneyim diyor. Hayatımda bu kadar büyük dansöz görmedim. Nesrin Topkapı’dan, hatta Kudret Şandıra’dan bile büyük dansöz. Abicim korkulur bu adamdan. Kuran nimet çarpsın bak. Bir zamanlar nefret ettiğimiz o Ali Ay bile bundan çok daha omurgalı adammış be. Adamın hiç olmazsa bi duruşu vardı. Tamam, takımı küme düşürdü ama, hiç bir zaman bu takımı Bursa halkı düşürdü, amigolar düşürdü falan demedi.

    8
    4
  9. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Ulan zaten Başkandın neden istifa ettin? Şimdi izin verirsen gelirim diyorsun şaklaban seni yazıklar olsun şu takımı üç kuruşluk insanlara oyuncak ettiniz ya parmağı olan herkese hakkım haram olsun.

   22
   6
  10. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Yaptığı bu konuşmayla kendini aklama derdinde fakat bunu yaparken Bursasporu ve camiayi küçük düşürdüğünün farkında değil. Kulübe yardım eden baska isimler olsa başkan adayları çıksa emin baska kapiya derdim ama suan hic kimseden gelecek yardımı geri çevirecek durumda değiliz malesef. Emin nasıl ki çağrılara kulak asmayıp masaya yumruğu vurup istifa etmeyeceğim sezon sonuna kadar devam edeceğim diyebilecek iraden vardiysa şuanda da kimseden izin istemeden kulübe destek olabilecek iraden var. Bırak şov yapmayı öne cikmaya çalışmayı da icraat yap!

   29
   7
   1. @916 yorumuna yanıt olarak

    Emincim getir çekleri Bursasporun kasasına koy sonra kongre günü adaylığını açıkla başka aday çıkmazsa güven tazelemis olursun ve görevine devam edersin bu kadar basit

    11
    1
  11. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Adam tam bir SHOWMAN . Koca Bursa bir Çocuğun oyuncağı oldu . Ne günlere kaldık . En son yaptığı hareketten sonra ( Çeklere ve gelen
   peşin paraya el koyup , kulübü yüz üstü bırakması ) yüzüne tükürülmesi gereken adam , PİŞKİNCE ” İŞTE GÖRÜYORSUNUZ , BANA MUHTAÇSINIZ ” diyor açıkçası .

   43
   54
   1. @ARKAN yorumuna yanıt olarak

    Sen gel o zaman ver cebinden 60 m. Seb show yap…kolaydı dimi ..hani aday nerde varmı taş.klı bi başkan yok. O zaman boş konuşmayın…adam insan gibi izin veri demiş neresi şov.

    11
    6
   2. @ARKAN yorumuna yanıt olarak

    Haksız mı ? Gördük işte kimseden ses yok. Kulübün önünü açın diyenler evet açıldı hani kimse yok şimdi de. Ne kadar eleştirsek de adam haklı. Ve ben de buna inanıyorum Emin Adanurun hataları oldu evet ancak taraftarın da hatalarının olduğu gerçek. Taraftar başkana karşı dolduruldu arada bir de açıklamalarla falan bu süreç zirve yaptı adam da doğal olarak bıraktı gitti ama diğer yandan da başladığı işi yarım bırakmak da istemiyor. Bakın iş kötüye gidiyor hepimiz başka Bursaspor yok diyoruz ağız birliğiyle ama yaptıklarımız bununla çelişiyor sanki 1000 tane var da biri gider biri gelir gibi davranıyoruz. O yüzden Emin Bey eğer gerçekten hatalarından ders çıkardıysa bence dönsün devam etsin.

    61
    20
    1. @teksas1963 yorumuna yanıt olarak

     Arkadaş , tam Tamer Tuna Basın toplantısı yapmadan az önce bu açıklamada bulunması , kendine yönelecek eleştirilere karşı SET ÇEKMEK ve Tamer Tuna nın açıklamalarını BOŞA DÜŞÜRMEK için yaptığı bir HAMLE gibi görünüyor . Bu saate kadar AKLI neredeydi .

     5
     3
    1. @LEBUR yorumuna yanıt olarak

     Hala şampiyon takım var zannedeler var arkadaş takım bitmiş içini bosaltmislar sahipsizlik ten iyidir bence gelmeli

     7
     5
  12. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Açıkça Bursa sahipsiz demiş, var mı daha ötesi, bunun üzerine ses veren yoksa geri dönmelidir, yoksa zaten düşme içindeyiz, alacağımız eksilerle bu daha da yakınlaşacak, artık sadece genç yetiştirme takımı olacağız o da yeni gençler çıkaaramazsak bu özelliğimiz yok olacak

   44
   6
   1. @Sinan yorumuna yanıt olarak

    Bence Niye dönmek istiyor biliyormusunuz El koyduğu çekleri tahsil edeceğini düşünüyordu Parasını kurtaracağını düşünüyordu ama olmadı KANUNA TAKILDI el koyduğu paraları çekleri hepsini geri verecek vermezse alacaklar biliyor İNANIN NE YAPTIĞINI ODA BİLMİYOR AMA ŞU VAR BURSASPOR İÇİN HİÇ BİR ŞEY YAPMIYOR REZİL OLDU

    6
    2
   1. @Hüsnü yorumuna yanıt olarak

    Yok yaw. Bursaspor’u herşeyden çok sevdiği için dönmek istiyor. Bursaspor aidiyeti çok yüksek bi kardeşimiz. Çocukluğundan beri bütün ömrü Bursaspor tribünlerinde geçmiş. İşte onun için hizmet aşkıyla yanıp tutuşuyor. Başkan olmak için kıdemi yetmese de herkesten çok daha fazla Bursasporludur. Çekleri mekleri hayatta alıp kaçmaz.

  13. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Valla arkadaslar ben bu arkadaşa bir cok arkadaşim gibi inanmıştım ve arkadaşımın da dayısi olur dürustlugune ve samimiyetine şuphem yok fakat tecrube eksik burası büyuk bir camia ve kafe devralıp işletmeye benzemez hatirlarmısiniz bilmem merhum yazıci bir gün amigoyu devre arasi lojaya cagırıp senin yapacağin tezeruhata sıçarim deyip tokatlamışti baskanlik heryerde agirlıgi olan gerektiginde adım atmadan önce tartıp biçen ego degil TECRUBE gel tabi geri başka kim gelecek pertev sen gelme ama git burdan gittt

   51
   5
  14. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Adanur amatör biri diyelim.Hataları oldu mu?Evet oldu.Merhum Yazıcı dan sonraki hangi başkanın hataları olmadı ki?.Bu başkanların döneminde şampiyon kulüp ne hallere düşürüldü.Gırtlağa kadar borca batırıldı.Bu süreç süper lig şampiyonunu komaya sokmadı mi?Sağlıklı bir kulübü komaya sokanlar profesyonel,komada can çekişen bir kulübe hiç kimse el uzatmazken el uzatanlar, hatalarını kısa sürede düzeltmeye çalışıp Tamer Hoca ile yeniden bir diriliş başlamışken,tahta açılacak ve hocanın istediği transferler yapılıp Antalya kampına katılacaklarken,bunlar olsaydı Altınordu maçı tam bir DİRİLİŞ maçı olabilecekken evi basılan ve bu nedenle çıkarları örtüşmediğinden pireyi deve yapanlara ciddi bir mesaj vermek ve durumun vahametini tabiri caiz ise birilerinin gözünün içine sokmak ve bunları ayıltmak zarureti nedeniyle görevi bırakmak durumunda kalarak istifa eden ,tükürdüğünü yalamak durumunu bile sineye çekip yine son anlarda bile bir Allahın kulu adaylığını açıklamazken,izin verin geri döneyim diyerek göreve tekrar talip olanlar ŞOVMEN ve AMATÖR.Öyle mi?

   53
   17
  15. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Ben Emin Adanurun yerinde olsam, bugün tahtayı açar, gerekli transferleri yapar, kongrede tekrar aday olurdum. Büyük ihtimal aday çıkmayacak, çıkarsa Ali Ay ve Serdar Acarhoroz çıkabilir. Bence Adanur, ekip lideri olarak değil, Bursaspor başkanı olarak kongreyi tekrar kazanır.

   91
   21
   1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

    Ali Ay geldi bile. Yol haritası belli. Emin şu an itibarıyla Bursaspor tarihinin çöp sayfalarına gömülmüş ve adı hatırlanmayacak eski bir 2.başkandır artık

    2
    6
  16. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Adanuru basından tanıdım.Direk yada indirmek hiçbir bağım yok.Ben BURSASPOR u düşünen ve durumundan acı çeken biri olarak bu genç adama hak veriyor ve önünün açılması gerektiğini düşünüyorum.İş hayatında hangimiz hata yapmıyoruz ki?Böyle bir durumda amirlerimiz yada patronlarımız hata yapanın evini mi basıyor?Biraz insaf,biraz merhamet.

   101
   28
   1. @LEBUR yorumuna yanıt olarak

    Sevgili adanur kardeşim sana ve ekibine çok canı gönülden teşekkür ediyorum. Kimsenin yapamıyacağını başardın tahtayı açtın eski borçları ödediniz. Bursa ve. Bursaspor sizin gibi dinamik liderleri bekliyor

    35
    11
   2. @LEBUR yorumuna yanıt olarak

    TAMAM DA DOSTUM BU KÜLÜBÜN BİR TÜZÜĞÜ VAR..GELMEK İSTEYEN GELİR GİTMEK İSTEYEN DE GİDER. AMA ÖYLE “VER BİLYELERİMİ OYNAMIYORUM İŞTE DİYEREK GİDİP SONRA HADİ GELİN CİLLİ OYNAYALIM “DEMEKLE OLMAZ BU İŞLER…ÇOCUK OYUNCAĞI DEĞİLDİR..İSTİFA ETMİŞTİR VE YÖNETİM KURULUNDA İSTİFASI KABUL EDİLMİŞTİR..SENİN BENİM İZİN VERMEMLE OLMAZ BU İŞ.. ARTIK GELMEK İSTİYORSA ADRES KONGREDİR..ZATEN “EKİP LİDERİ” DE NE DEMEK YAHU ÖYLE “USTA BAŞI” GİBİ??? İLK GÜNDEN BERİ BANA KOMİK GELMİŞTİ.BUNA RAĞMEN İLK GÜNDEN ÇEKLERİ ALIP GİDENE KADAR DESTEK VERDİM. AMA BURSASPOR KOSKOCA BİR ŞEHRİN TEK TAKIMIDIR..BURSASPOR BAŞKANI OLMAK DA EN BÜYÜK ŞEREFTİR..BİR AĞIRLIĞI VARDIR TAŞIYAMIYORSAN BU YÜKÜN ALTINA HİÇ GİRMEYECEKTİN..

    40
    11
    1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

     Yükün altına tek bir kişi girmişse bu büyük bir sorumluluk?Yükün altına girme gücü olanlar ortada yokken,onlar kadar güce sahip olmayanların sorumluluk üstlenmesi,eleştirme yerine takdir edilmesi gereken bir durum değil mi?

     26
     7
     1. @LEBUR yorumuna yanıt olarak

      SEVGİLİ DOSTUM HATA YAPMAK İNSANA MAHSUSTUR…AMA HATADAN DÖNMENİN DE YOLLARI VARDIR..BURASI BİR KULÜP..KİMSENİN BABASININ ÇİFTLİĞİ DEĞİL…PİŞMAN OLDUM GERİ DÖNEECEĞİM DİYORSAN BUNUN TEK YOLU KONGREDİR..SEN RESMEN İSTİFA ETMİŞSİN İSTİFAN İŞLEME KONULMUŞ…NİYETİN VARSA VERİRSİN ÇEKLERİ BEKLERSİN KONGREYİ…

      10
      7
  17. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   başka adam çıkmıyor koskoca bursada elini taşın altına koyacak 1 tane adam yok artık çatlak sesler yok edilmeli selim ve ekibi derhal klüpten uzaklaştırılıp kenetlenilmelidir.

   108
   20
   1. @harbici yorumuna yanıt olarak

    Harbici helal olsun gerçekleri görmeye başladın bu kulüp bitti eminin istifasıni isteyenler bi düşünün hata yapmış olabilir adam parasını yarısını aldı niye tekrar gelip para harcasın emin iyi bir bursasporlu etrafı etkiledi hata yaptı bizim yarın ostadı doldurmamız şart taraftarlık böyle zamanda gerekli allah rızası için her kez stada

    5
    1
   2. @harbici yorumuna yanıt olarak

    Başkan bos yere konuşanları boş ver senden başka bu dümeni kimse yürüyemez tahtayı acamaz kume düşeriz millete rezil oluruz tekrar başa gel tahtayı aç transver yap cenazeyi kaldır bırak salak salak konussunlar senin yaptigini hiç bir başkan yapmazdı transverler tutmadı yapicsk bir şey yok ama sana sonuna kadar inanıyorum

    21
    8
   3. @harbici yorumuna yanıt olarak

    şunu anlamıyorum herşey güzel gideren Selim gibilerden daha iyisi için ses çıkmıyor , açlıktan nefesleri kokan adamlar işler kötüye dönünce yıkım edebiyatı yapıyorlar… Ulan anladık adam acemi , kötü yönetti eyvallah ta koca şehirde dümeni eline alacak bir adam çıkmıyor arkadaş… Bunu bile bile hala kaosa sürüklemek istercesine ortamı germenin kime faydası oldu… 10 sene önce süper lige ayar veren takım şimdi batıyor ve herkes sigaralarını yakmış film seyreder gibi seyrediyor… Önce kulübe katma değer koymayan , sadece laf eden, kulüpten sebeplenen bu çorbacılık yapıp kene gibi kulüpten nemalanan bu tayfayı kovmadıkça ,uzaklaştırmadıkça bizden bir cacık olmaz… Profesyonel yönetim, şeffaf yönetim , ve herşeyden önce kendi cebini değil gerçekten kulübü düşünen ve kulübün çarklarını kulübün kendi imkanlarıyla döndürmeyi başaracak yönetim lazım… Parası olan adam lazım olduğu kadar aklı olan adamda şart…

    58
    6
    1. @Apoli yorumuna yanıt olarak

     benim anladığım şu ; selime biri direktif veriyor klüp batsın diye bunun başka bir izahı yok ama selim efendi o işler öyle kolay değil büyük bursaspor camiasını yedirmeyiz bu böyle biline

     24
     7
    1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

     O da muhatap almıyor ama çok ağır bir yükü taşımaya ve bu yükle hızlanmaya çalışırken muhatap bile alınmayacak kişilerce (ki sözüm ona taşınan bu yük onlar için de çok önemli)sendeletilmesi yükü taşıyan için çok acı veriyor olsa gerek.

     6
     4
     1. @LEBUR yorumuna yanıt olarak

      ÇOK HAKLISIN..DEFALARCA YAZDIM PARANI MESAİNİ AİLENE AYIRACAĞIN ZAMANINI VER BİR KÖR CAHİL SANA TRİBÜNDE KÜFÜRLER SALLASIN..BU YÜZDENDİR Kİ ÇEKLERİ ALIP HADİ BANA EYVALLAH DİYENE KADAR HER ZAMAN YÖNETİMİN ARKASINDA DURDUM..AYRICA SADECEE BU YÖNETİMİN DE DEĞİL.. ALİ AY IN DA MESUT MESTANIN DA ERKAN KAMAT IN DA. BİR GRUP BU ZOR ŞARTLARDA BU KULÜBÜ YÖNETMEYE ÇALIŞIYORSA BENİM DESTEĞİMİ HAK EDER.ÇOK BÜYÜK HATALAR YAPINCAYA KADAR UFAK TEFEK YANLIŞLARINI GÖRMEM BİLE..DÜŞÜNMESİNİ BİLEN BİR BEYİN BÖYLE ÇALIŞIR..

      12
      1
     1. @Timsah1962 yorumuna yanıt olarak

      sen ve senin gibiler sadece kaba kuvvetten anlar..evet selim belki beni döver ama ben onun hiçbir sözünü hiçbir zaman ciddiye bile almam…sen önce biraz düşünmeyi öğren körü körüne sadık olacağına..sorgulamayı analiz etmeyi öğren…ah nasıl da unuttum bunu yapman için zaten bir BEYİN gerek…Allah versin evladım

      26
      6
 2. Selim Efendi’nin neden sesi çıkmıyor? Hani sahipsiz kalmazdı bu kulüp? Çoban olamayacak insan taraftar lideri olursa daha çok adam kaçar gider. Emin için ise ergen triplerini bırak artık madem döneceksin neden 1 haftalık transfer sürecini kitkedin ayıp

  73
  13
 3. Belki eksileyeceksiniz ama bence giderken şehrin takımı nasıl yalnız bıraktığını göstermek için istifa etti. Bilmiyorum keşke bursaspor bu zor günlerde olmasaydı

  57
  12
 4. Arkadaş burada yorum yapanlar nerede yaşıyorsunuz kimsiniz bu kibir niye kulüp bitmiş tahta açilmassa -3 puan cezası gelecek açacak kimse yok emin gel kardeşim bırak bu açları hic biri bu kulübü düşünmüyor

  56
  12
 5. Dayı tamer Hoca bile sana güvenmiyor. Çocuk oyuncağımı bu iş.
  Gazeteci : Futbolcu satışından gelecek para ne olarak?
  Emin A. : Bir kısmı personel ödemesi, doğalgaz ödemesi, birikmiş futbolcu alacakları, tahta ve transfer için kullanılacak.
  1 gün sonra istifa et. sosyal medyada çeklere el koydum de. Sonra izin verin geleyim. Abiler öleceksek adam gibi ölelim. bu nedir ya. Bizim bir sevdamız var milletin ise boyundan büyük egosu.

  44
  28
   1. @harbici yorumuna yanıt olarak

    Çözüm göremiyorum maalesef sevgili renktaşım. Fakat bu şekilde olması içinize siniyorsa saygı duyarım. Benim midem kaldırmıyor. Ne bu yönetimi ne tribünleri.

    14
    6
    1. @bsbs yorumuna yanıt olarak

     bu memlekette içine sinmeyecek o kadar çok şey var ki yapacak bişey yok. bazı şeylere göz yummak zorundayız aksi bir durumda klüp kapanacak.

     19
     8
 6. Gel kardeşim gel başka çare yok denize düşen yılana sarılır misali hatalarını tamir et.Bugüne kadar başkan adayı da çıkmadı.

  42
  13
    1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

     bırakın kayıkçı kavgalarını bırakın gelsin yoksa bu takım küme düşer birdahada amatöre kadar gider görüyorsunuz tahtayı açacak bir allahın kulu yok başkan adayıda yok

     2
     1
   1. @Az kuru Az pilav yorumuna yanıt olarak

    Aday yok halen daha mevcut başkanın işini zorlaştırmak istiyorlar bu kadar Bursaspor düşmanlığı olur mu… Çorbacılar bırakın artık Bursaspor’un yakasını

    22
    3
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   ‘En büyük başgan bizim başgan, Emin seni Allah gönderdi” yazan sen değilmiydin ESER Bunu sürekli hatırlayacağım.

   27
   4
   1. @Hüsnü yorumuna yanıt olarak

    En büyük başkan bizim başkan demedim bu 1 evet bu yönetimi bu yoklukta kimse sahip çıkmazken gösterdikleri davranıştan dolayi Allah gönderdi dedim bu doğru !
    Hayır da şer de Allah’ tan bunda yanlış olan ne var ?! Allah göndermiyor mu herşeyi ?! Zavallı insan…

    12
    9
   2. @Hüsnü yorumuna yanıt olarak

    Ne alaka izin verin geleyim,niye istifa ettin Sn.Adanur o zaman,istifa etmeseydin de halletseydin o zaman tahta işini.Sn.Adanur bu saatten sonra yapacağın tek şey ver parayı tahtayı açtır ondan sonra tekrar kongrede aday olursun,eğer uygun görülürsen tekrar seçilirsin geçersin takımın başına.

    16
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Yahu bırak gelsin adaymi var Allah aşkınıza görmüyonuzmu atalardan ders almıştır.ali aya bile 2 kere şans vermedikmi

   36
   13
 7. Ben bu adanur kadar yüzsüz birini daha görmedim. İstifa eder bırakın döneyim der kelle ister öyle demek istemedim der transfer yapar ben yapmadım der… Resmen ağa bizle dalga geçiyo

  25
  47
 8. Gelmesi lazım tahta açılmalı başka yolu yok. Seneye 100 milyon ödemek zorudayiz tahta için. Bu son şans burda kalıp hocanın istediği futbolcuları getirmezsek iş bitti, fk ya kadar gider. Zaten son şans gelsin tahta açılsin oyuncular alınsın, gelmesi sadece para için gerekli. Ben herkesten ümidi kestim, kac gundur doğru düzgün haber bile yok ne oluyor ne bitiyor.

  19
  9
  1. @Batalla10 yorumuna yanıt olarak

   Adanurun davranışını,ona inanmayıp önünü tıkayanlara uyarı için yaptığı stratejik bir hamle olarak yorumlamak lazım.Bırakıp kaçmak için değil.Zaten göreve geldiğinde herkes kaçmıştı.Aday bile yokken göreve talip olmak kaçmanın tersine sahiplenmektir.

   33
   13
 9. Sen ne dengesiz bir adamsın. Bursaspor başkanlığı çocuk oyuncağımı?
  Sana oy verdim. Beni de mahçup ettin.
  Ankara da benimle dalga geçiyorlar.
  Git tedavi ol.

  13
  3
 10. GERÇEKTEN DE KOMİK BİR DURUM… “ŞAKA YAPTIIIIIMMM” DİYOR..VİCDANI SIZLADI HERHALDE MİLYONLARCA BURSA LININ AHINI ALINCA…AKIL YAŞTA DEĞİL BAŞTADIR ELBETTE AMA BURSASPOR BAŞKANLIĞI ÇOCUK OYUNCAĞI DEĞİLDİR… BİR SÜRÜ İNSANIN ALACAĞI VARKEN SEN ELBETTE TEMLİK KOYMA HAKKINA SAHİPSİN..AMA YANGINDAN MAL KAÇIRIR GİBİ KULÜP ADINA KESİLMİŞ ÇEKLERİ ALAMAZSIN..KANUNLARA, TÜZÜĞE, TEAMMÜLLERE UYGUN MUDUR BİLMEM AMA BUNUN VEBALİ ADAMIN OCAĞINI SÖNDÜRÜR.. ŞİMDİ HEMEN GİT O ÇEKLERİ İADE ET BU KULÜBÜN FİŞİNİ ÇEKEN ADAM OLMA VE MADEM SAHİPSİZ KULÜP KONGREDE ADAY OL…BAKALIM SAHİBİ VAR MIYMIŞ..KİMDEN İZİN İSTİYORSUN BENDEN Mİ BİZLERDEN Mİ…OK YAYDAN ÇIKTI ARTIK İZİNİ KONGRE ÜYELERİNDEN İSTEYECEKSİN…BUNDAN BÖYLE ÇOK PARAN OLMAYA DEVAM EDECEK AMA İÇ HUZURUN OLMAYACAK.. SEN KOSKOCA ŞEHRİN TEK TAKIMININ KAPISINA KİLİT VURDURACAKSIN.. SAHADAKİ FUTBOLCUDAN VAKIFKÖY DEKİ 13 YAŞINDA ÇOCUKTAN O KULÜPTE ÇALIŞIP EVİNE EKMEK GÖTÜRENLERDEN ALDIĞIN VEBALİ NASIL ÖDEYECEKSİN BAKALIM. BİR HEKİM OLARAK GÖRÜYORUM Kİ ASIL SENİN MENTAL LABİLİTEN VAR, ASIL SANA BİR “MENTÖR” LAZIMMIŞ EVLAT..

  12
  12
   1. @harbici yorumuna yanıt olarak

    ONLARA SORMASI GEREKEN BEN DEĞİLİM BİZZAT EMİN ADANUR..BIRAK MAHKEMEYİ TAKİP ETMEYİ BU İŞİ TAKİP EDEBİLECEK KİŞİLERE İSTEDİKLERİ BELGEYİ BİLE VERMEDİ.EVET ALİ AY DA 2 KERE GELDİ 2 KERE GİTTİ..AMA KONGREYLE

    9
    3
 11. Beyler bu tartışmalar veya konuşmalar hepsi boş.
  Ben yurtdışında yaşayan ve çocukluğumdan beri sadece Bursasporu tutup destekleyen biri olarak bu yorumları okumaya bıktım artık.

  Yok Selim miş yok Adanurmuş hepisi hikaye.

  Ay,Bölükbaşı , Mestan hepisi bu kulübün bu duruma düşmesinde Adanurdan çok daha büyük pay sahibi olduğu aşikar nerdeydi şimdiye kadar o kadar güvendiğimiz ve desteklediğimiz Texas ?

  Onu geçdim Adanur hatasız değıl ama adam tahtayı açdığında öve öve hepimiz bitiremedik .
  Adam çekildi o parayaı koyup çabalayan kim olsa bu iftarlarda çekilirdi ama ne oldu ?

  ADAY bile YOK bu taşın altına ellini koyacak Adam da zor çıkar !

  Bizim hatamız elimizdekinin değerini bilmeyip rüyalara kapılmakdır.

  Saygılarlaımla

  12
  6
 12. Aman hazir gitmisken bizi bizle birak lutfen, sen ve senin gibiler olmadan gidebildigimiz yere kadar gidelim gidemezsek de duselim

  10
  23
 13. tüm bu uğraşları kendini güzel, hatasız göstermek için algı yaratmaya çalışmak. Aylardır tek derdi bu adamın, bununla uğraştığı kadar hiçbir kötü niyet olmadan kendinin değil kulübün menfaatlerini düşünerek her kararını verseydi bugün zaten ne takım bu duruma gelirdi ne de kendi istifaya davet edilip kötü anılırdı. Her şeyi kendi çıkarları / reklamı için yapan köylü kurnazı bir adam. sıkıldım ben artık bu adamın her yaptığı açıklamada gizlediği kendi küçük hesaplarından.

  9
  10
  1. @bsr yorumuna yanıt olarak

   Yahu gelmene gerek yok.Tahtayi açmak için elini tutan mı var.Ver Gülgülere parayı,Deniz hoca ve Tamer hoca yapsın transferleri,üzerindeki olumsuz imajı kaldir.Sonra tekrar aday mı olursun,bir daha Özlücenin önünden gecmezmisin o senin bileceğin iş.Tek bir görevin var ..Tarihi görev.Tahtayi açmak..

   12
 14. biz o yollardan çok geçtik koçuumgelecen tahtayı açacan eyvallah hocaları kovup yeni hoca getirtçrn ona da eyvallah ama gene ne yapacan topçuları satıp parayı cukkalıcanböyle bir dünya yok olamazda o yüzden taraftarlar seçsin derseler kararım

  8
  18
 15. Bu camiada nasıl bir akıl tutulması var anlamak çok zor hala gelsin diyolar adam futbolcuların parasını ödemeden çekleri cukkalayıp kaçtı beyler daha 1 hafta oldu nasıl unutuyonuz

  8
  3
 16. Bu dümeni senden başka kimse idare edemez başkan cenazeyi kaldır tahtayı aç topçu al ligde kalalim seneye kısmet artık boş boş salak saçma yorum yapan seni istemeyen dengesiz kaç tane taraftar varsa bir boktan anlamiyor sen gmeseydin kimse tahtayı acazmadi sen gerekeni yaptın şansızlık tutmadı tuplcular ihs seneye cikicaz

  8
  7
  1. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   Herkes sıkıntılı senınde sıkıntın bu sanırım ayakların yere bastıgı sürece gelmende sıkıntı yok adayda yok yarım bıraktıgın işi sonuna götürelim .

   1
   1
 17. Bu adama bir daha nasıl güveneceksin Bursa. Yarından sonra Bursanın geleceklerini satıp ertesi gün kaçmayacağının garantisini kim verebilir.Zaten Tamer hocayla, taraftarla, futbolcularla aradaki güven kaybolmuştur. Bu durumda başarı sağlaması imkansızdır. Hala transferin çözüm olacağını zanneden aceminin kendisidir e.a.Eğer bu adamın oyuncağı olacaksa bu kulüp şerefimle ölmeyi tercih ederim..

  7
  3
 18. Sen niye istifa ettin ki seni getiren genel kurul üyeleri. Gel Trabzon’dan aldıklarını kulübe geri ver ve yeniden aday ol.

  6
  2
 19. öyle bir sözün vardı şehre yapmadın gitin sürekli karar deyştrip durdun tamer tunayaı bile kırmış gözüküyorsun kandırmak yalan yaptığın iş alanında pek hayır getirmeyen kelimeler leke gibi yapışır ömür boyu silinmez kalır kimseden izin alma gerek yok kendi lekeni temizleme adına başkanına ver parayı transfer de yapsın tahtayıda acsın bu senin sorunun burada bu şehirde yalnız oldumuzu biz biliyoruz sene de bilmen lazımdı biz gocunmuyoruz böylede yürürüz ama kara senin ister akla ister böyle devam et biz düşe kalka birlikte devam edecez seninle sensiz

  4
  2
 20. Bursasporu burdan ayakta tutann tek insan adanur olcak ac tahtayyi hatalardan arin transferi yap tekrar aday ol bursayi kumede tutu onumuzdeki yila baskan olarak bursayi sampiyon yap yoksa kulup amatore gidecek transfere 5 gun kaldi 5 gun icinde bursa ne olacak herkes gorcek ya tahta acilip ligde kalcak yada dusup amatore gitcekkk

  3
  6
 21. yok ya gerekten bizim taraftarın büyük çoğunluğu beyinsiz. hala şunu savunan var elim ayağım titriyor sinirden. Yaşadığımız her şeyi o kadar çok hakediyoruz ki. Bir daha bu ve ya AA denilen zat bu kulübün başına gelirse benim gibi binlerce kişi artık bu takımı takip etmeyi bırakacaktır. Biraz onurunuz biraz gururunuz olsun amatöre kadar düşelim ama şerefimizle düşelim yeter ya.

  3
  4
 22. Emin Adanır dan değil Bursaspor Başkanı;arkadaş bile olunmaz.Bu şahsiyete selam verilmez..çay içilmez..komşu olunmaz.Vay bunun yanında çalışmış ve de çalışmak zorunda kalmış insanlarımıza!!

  3
  1
 23. bu saatten sonra yapılacak en doğru karar emin adanurun geri gelmesidir.taraftarda rahat dursun işine baksın

  2
  2
 24. BAK EMİN ADANUR OĞLUM..(BABAN YAŞINDAYIM ONDAN OĞLUM DİYORUM SANA) BEN BAŞKANCILIK OYNAMAYACAĞIM GERÇEK ANLAMDA İZ BIRAKACAK BİR BAŞKAN OLMAK İSTİYORUM DİYORSAN.. ÖNCELİKLE BU LİSTENİ YENİLEYECEK SANA FAYDASI OLMAYANLARI SİLECEK YERİNE DE AKİL ADAMLARLA BURSA NIN SEVECEĞİ İNANACAĞI KİŞİLERLE YEPYENİ BİR YÖNETİMLE KONGREDE ADAY OLACAKSIN. NE BÜYÜK HATALAR YAPTIĞININ SEN DE FARKINDASINDIR. EVET HATA YAPMAK İNSANA MAHSUSTUR AMA HATALARINDAN DERS ÇIKARMAZSAN AYNI HATALARI TEKRARLAR DURURSUN. PARA DEDİĞİN ŞEY ÇOK ÖNEMLİ AMA HER ŞEY PARA DA DEĞİL… GÖREBİLDİĞİM KADARIYLA SENDE PARA ÇOK AMA NASIL KULLANACAĞINI BİLMİYORSUN. KENDİ PARANI DA BURSASPOR UN PARASINI DA ÇAR ÇUR EDİYORSUN. AKILLI OLURSAN PEKALA YENİDEN SEÇİLİRSİN..ÜSTELİK BU DEFA TECRÜBELİSİN DE..AMA BUNUN YOLU SOSYAL MEDYADAN İZİN VERİN GELEYİM DEMEKLE OLMAZ. ZATEN ANLADIĞIM KADARIYLA PARANIN BÜYÜK KISMINI SEN HARCIYORSUN..BİR KAÇ PARALI ADAM BİR KAÇ DA GÜVENİLİR ADAMLA TAŞ GİBİ BİR KADRO KUR VE KONGREDE AÇIK ARA KAZAN..BU KADAR BASİT…. AYRICA ÇATLAK SESLERE DE KULAĞINI TIKA..NEDİR YA BİR AMİGOYA TESLİM Mİ OLDUN..YA ONCA EMEĞİN?? ÇÖP MÜ OLDU ŞİMDİ??? BOŞVER NE DERLERSE DESİNLER. EVLADIM PADİŞAHIN BİLE ARKASINDAN NELER DEMİŞLER????

  2
  4
 25. Sayın Adanur Seni Tutan Yok İzin Verin Falan Tatavalarını Bırak 3-4 Ayda Kulüp Aldığından Daha Beter Bir Süreç Aldı Kimse Demiyor Adanur Çalışmadı Mücadele Etmedi Çok Bariz Amatör Hatalar Yaptın Gençliğine Verelim Hepimiz Hatalar Yaparız Hayatta,Madem O Kadar Seviyorsun Bursaspor’u Gel Tahtayı Aç Hiçbir Şeye Karışma Deniz Kolgu ve Tamer Hoca ya Herşeyi Bırak Senin Yapman Gereken Oyuncu Alacakları ve Talep Edilen Transferlerin Yapılması Olsun Yine Gelip Bir Kaç Şakşuka Transfer Yapıp Kalan Bir Kaç Parça Oyuncuyu da Satıp Tamamen Bursaspor’u Silme Düşüncen Varsa Aklına Dahi Getirme Verdiğin Maraz Fazlasıyla Hepimizi Üzdü Er Yada Geç Temlik Sırasına Girer Paranı Alırsın Yine Aynı Hatalarla Geleceksen Bırak İnceldiği Yerden Kopsun Geleceksen de Eğer Hiçbir Açıklama Yapma Bırak Deniz Kolgu ve Tamer Tuna ya Onlar Yapsınlar Son Sözüm de Şu Olsun Alman Efsanesi Beckenbauer Şöyle Demiştir : Futbolu Bilenler Yönetsin. Bu Jargonla Geliyorsan da Başkan Olarak Gel Profesyonellere Bırak İşi Paramı Alamam Yanar veya Başka Katakulli Düşüncen Varsa Sende Kötü Anılan Başkanlar Listesinde Yerini Al veya Adam Gibi Gel Bu Enkazı Ben Yarattım Düzelteceğim Zaman Verin De Ne Olursa Olsun Açıklama Dahi Yapma Lütfen Olaylara Profesyonel Pencereden Bak Kaynar Kazandan Çıkarırsan da Er Yada Geç Bu Şehir Seni Bağrına Basar Tabii Aynı Hatalara Düşmemen Koşuluyla..!!!

 26. Seni tutan yok denin gölge başkanın görevde yapmak istiyorsan yap şov yapma 6 ayda takımın anasını ağlattın

 27. Şunu anladım ki Bursaspor gerçekten sahipsiz bir kulüp bence borçları falan bırakın battık diyin kapatın kulübü bu saaten sonra bir hayır beklemiyorum kimseden yaparsa alt yapı yapardı onlarda kendi derdinde amatöre kadar düşeriz bugünde tamer tuna istifa eder yada der ki acilmiyacaksa tahta ben giderim bilginiz olsun hakkı adam yapıcak birşey yok ..

 28. Bildiğin çocuk davranışları. Topumu aldım gidiyorum; topu getireyim oyuna alın. Arkadaş siz şaka mısınız? Sen önce 40-50 ne verdiysen onu içeriye bırak; sözünün eri ol; en azından adamdı sözünü tuttu diye analım. Mali kurul öncesi şov; sonrasında geri dönüş sinyali. Yok topçuları alalım şunu yapalım. Arkadaş madem teknik adam dinleyen birisin; neden sezon başında Mustafa hocanın istediklerini almadın da Pertev in istediklerini aldın?

 29. Bursaspor batsın diye duacılar var Bursaspor umurlarında değil kendi menfeaatleri ve ötecekleri kümes arıyan leş kargaları defolup gidemediniz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu