Emin Adanur istedi paylaşım yağdı

Bursaspor yönetim lideri Emin Adanur'un Bursaspor'un marka değerini yükseltmek için yaptığı çağrıya taraftardan büyük destek geldi. Hakkari,Çorum,Kayseri,Nijerya ve Hollanda'da Bursaspor simgeleri sergilendi...

Bursaspor yönetim lideri Emin Adanur‘un taraftara ”Bursa dışında olan tüm BÜYÜK BURSASPOR CAMİASI üyelerinin  mümkünse ev-işyerlerine, arabalarına küçükte olsa Bursaspor‘u simge eden bir ürünümüzü kullanmalarını rica ediyorum” sözleriyle seslenmesinin ardından geri dönüşler hızlı oldu.

Yeşil-beyaz sevdalılarından Adanur‘un çağrısına büyük destek geldi. Gurbetçi taraftarlar yeşil-beyazlı formayı Nijerya ve Hollanda gibi ülkelerde sergilerken, Bursaspor bayrağı ülke sınırları içerisinde de Kayseri, Çorum ve Hakkari‘de dalgalandı.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Endonezya’da bile bayrağımızı dalgalandıran var.helal olsun vallahi.çok büyüksün Bursasporum.sen çok yaşa.

   19
   1
   1. @#16 yorumuna yanıt olarak

    Ben de hong kong ta singapurda kambocyada japonyada meksikada giydim formami, hatta bir gun los angelesta staples center da bjk li biri durdurdu beni.

    1
    2
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Yüreği gerçek Bursaspor sevdası ile ŞAMPİÝON diye haykıran büyük taraftara selam olsun,seni hep sevdim ve seveceğim güzel şehrin ve renklerine gönül verdiğim sevdam

   77
   2
 1. Bakarken tüyler diken diken oldu. Ne büyük sevgi. Ne büyük onur ve gurur. Renkdaşlarım bu sezon çok güzel şeyler olacak. Bizler inandık sizlerde inanın. Çooook büyüksün BURSASPOR um.

  55
  5
 2. Başkaaaaan sadete gelelim tahta ne oldu tahta 50 milyon ne oldu transferler ne oldu böyle boş işlerle uğraştırma bizi…

  28
  117
 3. Helal olsun sana başkan adın gibi Emin adımlarla ilerliyosun kolay deil tabi tahta işleri enkazı temizlemek ama sana güveniyoruz… İnsanların gerçek yüzlerinide gösterdiğin için ayrıca Allah razı olsun Büyük Bursaspor camiası🐊😁

  10
 4. OSMANLI 16 kardeşim demokrasi,şeffaflık adına sorduklarına eyvallah.Amma başkalarına bu tarz soru en son ne zaman sordun.,
  Şahsen ben yönetimimize sırf BURSASPOR için çabaladıkları gayretlerden ve ŞEFFAF DAVRANMALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.
  Düşünün bir KEMBO oyuncu alıyoruz amma 1.250 000.AVRO verdiğimiz oyuncuyu sezonun ikinci yarısı oynatmadık.Bu parayı o işadamı makinasına verse ve kullanmasa ona ne derler yada o öyle yaparmı.Yine o oyuncu oynatılsa belkide bugün ligde kalmış olacaktık.

  Geçmişi bırakalım ve ÜRÜN ALALIM,KOMBİNELER AÇIKLANSIN BİZ TARAFTAR OLARAK ALALIM.

  OTOPARKIMIZI ,STADIMIZI,İTİBARIMIZI ALANLARDAN DA HAKKIMIZI ARAYALIM.

  BURSASPORA KÖTÜ YÖNETİMİ İLE BU KADAR DOSYA BIRAKAN,SÖZLEŞME İMZALARKEN NEYİN ALTINA İMZA ATTIKLARINI BİLMEYEN KEŞLER YADA LEŞLEREDE HESAP SORALIM.

 5. Nerede bir BURSASPOR taraftarı varsa orası BURSA dır.
  Herkes farkında.
  BURSASPOR şampiyon olunca her yer yeşil ve beyaz olacak.
  BURSASPOR un şampiyonluğu bizlere aşırı mutluluk verecek.
  Haydi başkanlar kırın şu tahtayı.
  Bu sezon BURSASPOR lular adına her şey çok güzel olacak.

  5
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu