Emin Adanur “Hepiniz kaçacak yer arayacaksınız!”

Emin Adanur, çok sert açıklamalarda bulundu.

Emin Adanur, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: “Siz futbolcuları arayıp, bu işin olmaması, tahtanın açılmaması için bu kadar direniyorsunuz ya; Vallahi billahi bu iş bitecek, tahta açılacak, gerçekler konuşulacak ve hepiniz kaçacak yer arayacaksınız.”

“Bursaspor kurtulacak, söz veriyorum”
Adanur şöyle devam etti: “Barış Yardımcı, 2.5 milyon borcumuz var, ilk görüşmelerde her şey olumlu, hatta süper. Fakat geçen hafta Barış parasının tamamını istiyor ve üstüne basa basa diyorki, ‘Benim Ali Ay‘a borcum var’. Ali Ay arkadaşlarımız tarafından aranıyor, bu ne borcu deniyor ve akabinde parasının hepsini isteyen Barış’a 600.000 TL göndererek anlaşma yapıyoruz. Sana borcunun tamamını tahsil et diyen kim Barış?” Emin Adanur son olarak, “Tahta açılsın işte böyle tek tek açıklanacak bir sürü olay var. Sabredin arkadaşlar, Bursaspor kurtulacak. Söz veriyorum” ifadelerini kullandı.

40 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sen bu dediklerini yap herşeyi ortaya çıkar omuzlarda taşınırsın Yazıcıdan sonra Bursaspor tarihine adını altın harflerle yazdırırsın tamam diyene kadar helaldir sana o koltuk.

  274
  5
  1. @Kaant yorumuna yanıt olarak

   Bunları dile getirmesi bile karakterli biri olduğunun göstergesidir,bu adam başkanlığı gerçekten hak ediyor rahmetli yazıcı başkan bile bu kadar açık olmamıştı. Emin başkan süper liğe çıktığımızda bu zamana kadar başkanlık yapan ancak bursasporun hakkını bir kere bile savunmayan başkanlar gibi olmayacağını da göstermiş oldu bence,emin başkan gerçekten doğru yolda seninde dediğin gibi ben artık bırakıyorum benden bu kadar diyene kadar başkanlık yapacağına eminim.

   2
   2
  2. @Kaant yorumuna yanıt olarak

   bu tür usulsuz işlemlerin ortaya çıkması çok güzeldir, medya ve taraftar ile paylaşılmalıdır.
   Benim asıl beklentim, stad sponsoru ve gögus reklamı hakkındadır. Bu icraata da ket vuranlar ve red edenler vardır. açıklama bekliyoruz.
   Bursasporun bugüne kadar hizmet eden tüm başkan ve yönetim kurulu üyeleri, 1 hafta göğüs sponsotu olamazlar mı ? bedeli 1 milyon belirlensin, hepsine teklif edilsin, kabul etmeyenler açıklansın. Öncelikle ÇAĞLAR VE SÖNMEZ aileleri BU İŞİN ÖNCÜSÜ OLMALIDIR.

   8
   27
  3. @Kaant yorumuna yanıt olarak

   tamda düşündüğümüz gibi bir futbolcuyla belli bir bedelle resmi olarak sozlesme imzalaniyor futbolcuya deniyoki 3 sene imzalicaz futbolcununda isine geliyo tabi bu arada klup baskanlarida diyoki ya ahmet mehmet ben seninle 3 sene sozlesme yapicam ama alicagin 3 milyonun 1 milyonu benim….yaa arkadaslar oyle bir para indiriyolarki sonra ne oluyo klubun futbolcuya borcu var oluyor allah islah etsin boyle insalari

   24
   19
  4. @Kaant yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş , her söze inanmayın . Beni de yanlış anlamayın . Ben Emin Adanur yalan söylüyor demiyorum . Böyle bir şeye tenezzül etmez . Aradakiler , câmiâyı birbirine düşürmek için olmayan şeyleri olmuş gibi , söylenmeyen sözleri söylenmiş gibi gösterip câmiâyı birbirine düşürmeye çalışabilir . Bursaspor batarsa Ali Ay ve geçmiş diğer başkanlar , alacakları olan ve kulübe temlik koydurttukları paraları alamazlar . Bunlar akıllı insanlar . Bursaspor un batması , zarar görmesi geçmiş başkanların da işine gelmez . Niye böyle bir şey yapsınlar . Özellikle Emin ADANUR a söylüyorum , HER SÖYLENEN LÂFA , HER KULAĞINA GELEN LÂFA , ALLAH IN SÖZÜ İMİŞ GİBİ İNANMA .

   28
   32
  5. @Kaant yorumuna yanıt olarak

   Klüpten aldığı parayı eski başkana elden geri verecek belli ki. Klüplerin nasıl soyulduğunu gösteren bir örnek. Komisyon alan teknik direktörler, komisyon alan başkanlar. Sonra klüp battı.

   83
   4
   1. @Abowww yorumuna yanıt olarak

    2010 Dan bu yana bütün başkanlar hakkında dava açılıp hesap sorulsun resmen kulübün içini boşaltmışlar süper lig şampiyonu bir takımın bu hale düşmesi mümkün değil kulübün içi tosuncuk kaynıyor kimsenin haberi yok

    40
    1
  6. @Kaant yorumuna yanıt olarak

   Gerçekten bu hainliği yapanlar şerefsizdir zaten bunların yüzünden BURSASPORUMUZ Battı Kümeye düştü kulübü Yediler Bitirdiler daha doymadılar BURSASPORUMUZU Bu hale getirenleri ALLAH Bildiği gibi yapsın BURSASPORUMUZUN Bir Kuruşunu Kimler Yediyse Haram Zıkkım Olsun Daha Bu Dünyada Çıksın

   84
   5
  7. @Kaant yorumuna yanıt olarak

   Ya herro ya merro Başkan !
   Kimseden korkma kimseden çekinme ! Senin için de neler dediler,; esmer dediler, şuralı buralı dediler, akp gençlik kolları üyesine benziyor dediler, engelemeye kalktılar ! Sen Bursa’ nın umudusun…! Durma, böyle devam genç yaşta başarı hikayesi yazacaksın ! Her zaman yaptığın gibi !

   90
   10
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Evet Eser. Açılacak o tahta denilen ibare.
    Çünkü nereye baksak Bursaspor un tahtası kapalı diyorlar.
    Bu durum camiamıza yakışmıyor.
    Öyle de açılacak böyle de açılacak.
    Hiç transfer olmasa da arma için, itibar için açılacak.
    Sayın başkanlar sizlerin sayesinde tahtanın kırılacağından tıpkı adınız gibi eminiz.

    17
    1
 2. ulan ne çok düşmanımız varmış meğer, işin kötü tarafı bu düşmanlar evin içinde. Ne güzel demiş Osmangaziye, Şeyh Edebali; Hırsız içerdeyse kapı kilit tutmaz oğul.

  143
  2
 3. Vay arkadaş. Bu kadar hain içimize nasıl birikmiş. Zamanında Ali Ay’a oy verenler utanıyorlar mıdır acaba?
  Temlik koydur bir dünya malı götür. Bugün’e kadar Bursasporun neyi varsa Ali Ay’a yetmemiş daha da istiyor.

  98
  2
  1. @Mustrip16 yorumuna yanıt olarak

   BİR DE ALİ EFENDİ ÇIKAR CUMA NAMAZI SONRASI CAMİYE PARA ATAR .KİMİN PARASINI KİME ATAR ALLAH BİLİR.BÖĞLE İNSANLAR EBEDİ DÜZELMEZ.ALLAH NEBİLİYORSA ONU YAPSIN.

   16
   1
 4. Sana mutlaka çelme takmak isteyenler çekemeyenler kıskananlar olacak özellikle bu şehirdeki kodamanlar bana ne yaa Bursaspordan diyenler eski yönetimlerde olup da başarısız olanlar hepsi senin başarısız olmanı isteyecekler sen doğru bildiğin yolda ilerle senin arkanda milyonlarca Bursaspor aşığı taraftar var bu yolda hiç bir zaman yalnız olmayacaksın başarılar dilerim kardeşim

  64
  2
 5. BURSASPORA verdiğiniz zarar yetmedi şimdi SİZİN PİSLİKLERİNİZ TEMİZLEYENLERE ZORLUK ÇIKARTMAK NEDİR.

  Bugüne kadar bu şehirden aldığınız nefes size haram beyler.PARDON BEY SAYGIYI HAK EDENE DENİR ,SİZ İŞLEK DENMEYE DAHİ LAYIK DEĞİLSİNİZ.

  62
  1
 6. Dik dur lafını kimseye esirgeme Bursaspor a kimse zarar verdiyse ve vermekteyse hepsinin hesabını sor.Yanındayız başkan.

  13
 7. İnşallah küllerinden yeniden doğacak ve yapılanların yapanlar tarafından yanlarına kar kalmayacak siz hukuku başlatın bizde takipçisi olacağız

  12
 8. Bir sürpriz diyorsun bir gün sonra olumsuzlukları öne sürüyorsunuz.onumuzdeki 10 gün heryer kapalı.. bunu bahane etmeyesin sonra.sana zerre güvenim yok

  7
  30
  1. @Semih yorumuna yanıt olarak

   Semih sende 1071 hainin içinden misin?Adam gibi doğruyu söyle!!!
   Emin Adanur daha ne yapsın?
   İlk elini taşın altına koyan o?Ondan sonra diğerleri aday oldu?
   İlk bizi zarara uğratan başkan bozuntularını mahkemeye vereceğiz diyen o?
   Ondan sonra adamın işini zorlaştırdılar.
   Tahtayı açmak için 44den geriye doğru sayıyordu,bunu gören çakallar işi daha da zora soktu.Belki taksitle ödeyecekken yada hazırda parayla bütün borcu nerdeyse 3de 1ne ödeyecekken bu çakalların yüzünden iş daha da uzadı

   5
   2
 9. B.BASIDAN BUGUNE
  KLUBU GERCEKTEN DOGRU BIR SEKILDE
  INCELEMEYI BASARABILIRSEK
  BUGUNE KADAR OLAN TUM YONETIMLERIN MUTLAK SURETTE YAPTIKLARI IDDAA EDILEN SAIBELI İŞLERİNİ ORTAYA CIKARABILIRI Z

  7
  1
 10. Ya öyle yada böyle sonuçta tahta açılması gereken para 140 milyondu ve sen bu parayı vercez dedin .ver o zaman adamın 2.5 milyonunu zaten bu para da dahil 140 milyona..ne oldu da şimdi borçları oteliyorsun

  5
  34
 11. TÜM BURSA BİLİYORKİ AKP HÜKÜMETİ BURSAYI VE BURSASPORU BİTİRMİŞTİR SEÇİMLERDE BUNU GÖSTERELİM YETER O ZAMAN BAKIN NASIL KURTULUYOR GÖRÜN BURSA VE. BURSASPOR

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu