Emin Adanur “Camiamıza büyük bir süprize hazırlanıyoruz”

Bursaspor’da 22-30 Mayıs’ta yapılacak Olağan Genel Kurul öncesinde başkanlığa talip olduğunu ilk açıklayan isim olan Emin Adanur, göreve gelmeleri halinde yapacakları ile ilgili önemli detaylar verirken, büyük bir sürpriz hazırlığında da olduklarının altını çizdi.

Bursaspor’da kongre heyecanı yaşanmaya devam ediyor. 22-30 Mayıs’ta yapılacak olan Olağan Genel Kurul öncesi başkan adayları da projelerini açıklamaya başladı. Bu önemli göreve talip olduğunu ilk açıklayan isim olan Emin Adanur, sosyal medya hesabından dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

“Kongre zamanına az kaldı” diyerek sözlerine başlayan Adanur, şunları söyledi: “Kongremize artık az bir zaman kaldı. Yoğun şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Transfer tahtasıyla ilgili ön görüşmelerimiz olumlu gidiyor. Liste uzun, kabarık ancak yaklaşımlar olumlu. Bu süreçte şunu gördük ki, herkes Bursaspor‘un tekrar ayağa kalabilmesi için elinden geleni yapmaya hazır. Şu süreçte yaşadıklarımız bizi gelecek için umutlandırıyor.”

“Transfer için scout ekibimiz yoğun çalışıyor”
Emin Adanur sözlerine şöyle devam etti: “Emin olun, Bursaspor’dan sorunlu ayrılmış hatta yaşadıkları problemler nedeniyle Vakıfköy’e gönderilmiş isimler bile alacakları miktarlarda ciddi indirime gidiyor. Transfer için de scout ekibimiz yoğun çalışıyor. Her yeri tarıyoruz. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında ciddi bir havuz oluşturduk. Bursaspor’a katkı sağlayacak isimleri hocamızla vereceğimiz ortak karar doğrultusunda belirleyeceğiz. Sağlam gidiyoruz ve kendimize inanıyoruz.”

“Camiamıza büyük bir sürprize de hazırlanıyoruz”
Bursaspor başkan adayı Emin Adanur, son olarak şu ifadeleri kullandı: “Elektrik, doğalgaz borçları ve personel maaşlarıyla ilgili bir şey söylememe gerek yok. Göreve gelirsek eğer bu sorunlar acil olarak çözüme kavuşacak. Camiamıza büyük bir sürprize de hazırlanıyoruz. Bu sürprizin büyük bir heyecan yaşatacağına inanıyorum. Büyük bir gururla bu ismi camiamıza sunmak için sabırsızlanıyorum.”

Bursaspor’da başkanlığa adaylığını koyan isimler listelerini 15 Mayıs’ta Divan Başkanlık Kurulu’na teslim etmesi gerekiyor.

58 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hadi inşallah başkanım.. burak ve emirhan kulüpten bedava uçmak üzere..15ine kadar ödeme yapilmasi lazim bunlara.300-500 bin alacakları yuzünden milyon eurolar kaybedebiliriz..bu konuyu acilen çözün başkanim

  141
  9
  1. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Kamat ödeme yapmayıp menejerlerle anlaşıp bu futbolculardan gelebilecek paraları cukkalayabilir.adam bedava serbest kalır sonra futbolcu üzerinden para cebe indirilir.

   90
   7
  1. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   VALLA BEN ŞAHSEN ÖYLE SÜRPRİZ BİLMEM DOĞRU DÜZGÜN AÇIKLAYIN NE OLDUĞUNU ÇÜNKÜ ALİ AY,I DA MESUT MESTANI,DA ERKAN KAMAT,I DA BİR ÇOK VAATLER VERİP GELDİLER AMA HEPSİ YALAN OLDU ,SADECE BİZ TARAFTARLAR HAYEL KIRIKLIĞINA UĞRADIK ,KIRILDIK ,, ARTIK BU CAMİA BİR İÇİ BOŞLUĞU KALDIRAMAZ ,,NEYSE AÇIKLAYIN YOKSA HAYEL SATIYOR DERLER

  2. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   GÖNLÜM: umutlanıyor. çünkü gönül, tahta, transfer, süper lig istiyor. çünkü emin bey bunları söylüyor. tıpkı öncesinde Rahmetli Yazıcının dışındakiler gibi.
   MANTIĞIM: korkuyor. çünkü mantık, sabır, destek, denk bütçe, yapılanma, kurumsallaşma falan demiyor.

   daha fazla birşey yazamıyorum çünkü emin beyi yeterince tanımıyorum.

   sonuçta
   ummadık taş baş da yarar.
   dağ fare de doğurabilir.

   1. @Anlat anlat yorumuna yanıt olarak

    cok günahkarsın ve burasporlu degilsin eger olsaydın arastırıp dogruyu görürdün bu yorumu yazmazdın adam diyorki su kadar para koyacam cıkamassak bu parayı almıycam kamat ne yaptı attı tuttu.adam genç dinamik biraz bursasporluluk varsa kırıcı degil yapıcı ve destekleyici yorum yapın adam diyorki daha cook para koyan varsa cekilirim diyor eeeeeee ne calıcak

 2. Buda ucu açık konusuyor..Ondan destek alcaz herkes olumlu yaklasıyor falan filan..Tek cümle sölüyorum paranız yoksa gelmeyın

  58
  22
 3. Sizler den isteğimiz. Klübün borçlarından kurtarmak . Eski alacaklı futbolcu ların ödemeleri ni anlaşarak ödeyebilmek. Şu an hali hazırda oynayan futbolcu ların alacaklarını ödemek ve yeniden anlaşma yapabilmek. Kısaca BURSASPOR un hak ettiği yere dönebilmesi. BURSA nın BURSASPOR un ve taraftarların artık başının öne eğilmemesi. Artık acı çekmek istemiyoruz. Sizler den bunları istiyoruz.

  50
  7
 4. Evet yapılacak kongreye az kaldı.
  Yeni seçilecek başkan ve idari kurulun işleri gerçekten çok zor.
  Göreve geldiklerinin ilk anından itibaren Bursaspor adına yapacakları çok iş var.
  Şimdiden başarılar dilemek ve sabırla beklemek biz taraftarlara düşen kısmı.
  Önceki senelerde yapılan transfer hataları tekrarlanmaz ise başarı hazır ve bizi bekliyor.

  43
  4
 5. Haydi inşallah…. Güzel haberler almaya hasret kaldık. Çalışma ortamlarımızda ve çarşıda gezerken futbol konusu açıldığında boynumuz büzüldü. Şampıyon olduğumuz günlerdeki o coşkuyu unuttuk. Başka takımları seyrederken kıskanır hale geldik.Stadin yanından geçerken timsahın başını ağlıyor hissediyoruz. Özlem duyduğumuz güzel günler gelsin artık.Maçlarımızı rahat izleyelim. Emin Bey güzel projelerden söz ediyor. Güvenmemiz gerekir diye düşünüyorum. Selamlar dostlar.

  39
  9
 6. ne kadar güzel etkileyici cümleler kuruyor, süslü ama içi boş vaadler. keşke neler yapacağını da parça parça açıklasa rakibi olanda ona göre vaadde bulunabilse. bu laflara düşecek çooook taraftar olur oyunu vermek için can atanlar falan havada uçuşur. şimdi yine gelip diyecekler aday mı var başkası mı var, gerçekten Bursaspor sevdalı sanayici iş adamları veya sporun içinde olan bu şehre bu takıma sevdalı adamları göreve çağırmak için etkileşim oluşturulabilir. sürpriz isim dediği de kesin giray bulak gibi bir bunağı futbol direktörlüğüne getirmek falan olur. mustafa er konusu açığa kavuşmalı, kadrodaki gençler ne olacak havuz oluşturduk transfer yapacağız dediği adamlar akhisar gibi geçmişi olmayan futbolculuğu şüpheli olan adamlar mı dolduracaksınız. bu transfer dönemimde hangi menajerlerle çalışacaksınız. tranfer konusunda kimi atayacaksınız, atayaccağınız kişi futboldan futbolcudan ne kadar anlıyor. çok sesli bir gürültü yapıyorsun ama hoparlördeki cızırtı gibi ne dediğiniz anlaşılmıyor. hiç inandırıcı gelmiyorsunuz inşallah yanılan biz oluruz. ama maalesef son 5 senede ne yazdıysak kimin için ne fikir beyan ettiysek üzülerek hep haklı çıktık.

  31
  59
  1. @msbsholl yorumuna yanıt olarak

   Açık açık söylesene mevcut yönetimden çok memnunsun heralde 10 sene daha vurlardamı gezelim bu ne biçim troll öfkesidir

   2
   1
   1. @Pes yorumuna yanıt olarak

    5 senenin özetini geçtim ve sen mevcut yönetimden memnun olduğum fikrine mi kapıldın. aday adayı hakkındaki fikrmi beyan etmem neden trollük oluyor onuda anlamış değilim muhtemelen ergensin yaşına veriyorum. ayrıca öfke yok daha önceki büyük başkanlarınızıda gördük sizler gibilerin nasıl alkışladığınıda gördük, bu takım bu haldeyse sizin gibiler yüzündendir..

 7. Beyler beklentiyi yüksek tuttukça üzülüyoruz.Fazla bişey beklemeyelim ki yapamazsa hayal kırıklığı da fazla olmasın.Güzel şeyler söylüyor umarım yapar ne diyelim ?

  28
  6
 8. Haddimize değil fakat sorunların giderilmesi adına iş akışı şöyle olmalıdır.
  * Özlüce den içeriye ayak basılan ilk gün orada ki emekçilerin geçmişten gelen alacakları banka hesaplarına derhal geçirilmeli ve kendilerine hakkınız kaldı mı diye sorulmalıdır.
  * Küçükten büyüğe kulübe hizmet veren tüm tedarikçilerin bakiyeleri artıya geçirilmelidir.
  * Mevcut elektrik,su,doğalgaz faturaları güncellenerek kulübün rahat bir nefes alması sağlanmalıdır.
  * Sezona eksi puanda başlamamak adına önce oyuncuların hesapları güncellenerek kapalı olan tahtanın kırılıp kulübün itibarı iyileştirilmelidir.
  * Hatalı transferlerin yolu kesilirken kadro yapısı korunacak şekilde gereken mevkii lere gereken transferler az ve öz olarak yapılmalı yeni sezona en kısa sürede hazır hale gelinmeli ve hazırlıklara eksiksiz başlanmalıdır.
  Göreceksiniz ki yukarıda saydıklarımız kısa sürede yerine getirildiğinde herşey değişecek ve Özlüce de ki olumsuzluklar yerini hemen pozitif havaya bırakacaktır.
  Kim seçilirse seçilsin başarılar dilemek bizlere yakışanıdır.
  Tüm bu konular yılların birikimidir ve giderilmesi zor durumlardır.
  Bursa halkının ve Bursaspor taraftarının yüzlerinin gülmesi en büyük dileğimizdir.

  26
  3
  1. @Keamil yorumuna yanıt olarak

   Divan kuruluna adaylık başvurusunun son gününde şehirden yeterli desteği göremediğimiz için adaylıktan çekiliyoruz. Her zaman Bursasporumuzun yanındayız…!

 9. Buyuk suprizi muhtemelen Ertugrul Saglamdir. Samsunsporla ipler kopma noktasinda. Ama camia cok sevinir mi bilemedim.

  15
  53
  1. @Faruk yorumuna yanıt olarak

   ertuğrul şuan ligin en pahalı en çok transfer yapmış takımını bile ilk 2 ye sokamadı . ertuğrula göre bişey yok.

   29
   20
 10. Seçime birkaç gün kala yine bir bahane bulup adaylıktan çekilir merak etmeyin. buraya yazıyorum. demedi demeyin.

  4
  1
 11. Adam daha başkan seçilme statüsünde bile değil.
  Reklam peşinde koşuyor.
  Böylelerinin gazına gelmeyelim lütfen.
  Bursaspor bu çapta şahıslarla kurtuluşa eremez maalesef 😔

  1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   Bi tane akli basinda adam sen cikmissin kardesiim tebrik ederim. Herkez baskanim demeye baslamis bi tanesi dini butun adamdir parasi bereketlidir yazmis ! Bu nasil bir sığ düşüncedir biz bu taraftar profili ile mi basarili olacagiz. Adam daha yeni kesfetmis Bursasporu dune kadar alakasi yok bir dusunun bakalim ne yapabilir. Yillarini yoneticilige kulube vermis isimler basarili olamadi da gitti bumu basarili olacak ! 40 milyonu vericem dedi diye herkez baskanim diyor yazik gercekten. Ona bakrsaniz Ali ay denen Bursaspor dusmanida 100 milyon koydu ortaya sonuc ne oldu .

 12. İnşallah Başkanım. Bizi Utandırmayın yeter… Derhal anonim şirket yapın kulübü. Tek ricam budur. Artık kimse kulüpten çalamasın

 13. Bizler kimlere inanacağımızı şaşırdık çünkü sütten ağzımız çok yandı.İnşallah bu dediklerini yapabilip süper lige çıkabiliriz emin bey işte o zaman bu taraftar seni omuzlarından indirmez

 14. Bence süpriz isim faruk çelik. başkanlığı kendisi 2. başkan olabilir diye düşünüyorum aralarının iyi olduğunu biliyorum

 15. Anlatılanlar doğru ise süper. Şimdiden þransfer çalışmaları futbolcu izleme bunlar ülkemizde olağan şeyler değil hayırlısı.

 16. babacim aylarca konuştun konuştun. çok güzel projeler anlatıyorsun . gel başkan ol yap şu dedikleri dicem ama kesin 15mayıs günü geldiğinde açıklama yapıcaksın . başkan adayı olamadık. çıkartamadık. yat yattı çamura battı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu