Emin Adanur “Bursaspor’a destek olun”

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurlu Lideri Emin Adanur sosyal medya hesabı twitter'dan bir dizi açıklamada bulundu.

Sosyal medya hesabı twitter üzerinden bir Bursaspor taraftarının “Transfer sezonu bitti. Şimdi sizden beklentimiz hangi oyuncu kaç yıllık geldi ve kaç para maaş alacak. bunları kongrede verdiğiniz “Şeffaflık” sözünüze dayanarak sordum.” sorusuna cevap veren Emin Adanur “Bu ve buna benzer baskılar yönetimimizde gereksiz gerginliğe neden oluyor. İsterdim ki bu baskının %10’unu önceki şeffaflık sözü veren yönetimlere yapabilinseydi. Daha transfer sezonu biteli 10 saat olmuş konuşulanlara bakın.

Bu zamana kadar verdiğimiz sözler gibi bu sözümüzü de tutacağız elbette. Ama bir iş yükümüz var, sabırlı olun. Benim taraftarımızdan beklentim, artık yönetimimizi sert alan ve niyeti gerçekten kötü olan kişilerin provokasyonlarına gelmemeleri yönünde.

Kısa zamanda çok şeyler başardık. Bunu referans olarak alın ve bize güvenin. Kenetlenin, Bursaspor’a destek olun. Küçük çıkarlar peşinde koşanların sizi manipüle etmesine izin vermeyin.

Biz Bursaspor’u Süper Lig’e çıkartmak için kellemizi koyduk. Bu yolda uykusuz, fedakarca çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

60 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Saçma sapan herifler kalkmış hesap soruyor suçlarcasina ..bugüne kadar Ali aya ,kamat’a,bölukbaşina tek bir kelime soramayanlar adanur yönetimine hakarete varan boyutlarda akıllarınca soru soruyorlar .bu gerizekalilari acilen camiadan uzaklaştırmak lazım.kulübun suyu elektriği yokken,manava bile borcu varken bu yönetim kalktı ,gövdesini taşın altına koydu.butun hacizleri kaldırdı,personelin futbolcuların maaşlarını odedi.tahtayi kırdı,transferler yaptı,bir çok gelir getirdi kulube…hala salak saçma yorumlar yapılıyor.ulan hiç mi utanmaniz yok be nankörler..ama sizin derdiniz Bursaspor değil.sizin derdiniz sahiplerinizin piyonluğunu yapmak. çorbacı kansizlar sizi!!!!!

  205
  16
  1. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Renkdaşim çoook güzel yazmışsın.kendini taraftar gibi gösterip pravakasyon yapan çook ama malesef taraftarimizdada bazı kendini bursa başını gibi gösterip İstanbul başını gibi davrananlar var.taraftar nankör bende dahil düne kadar ağlamıyorum ne yapacaklar tahta kapalı diye bazı başında öyle.ben başkanın yerinde olsam bursaspor tv tam açarım uydudan bursasporun başarılı olmasını istemeyen bir topluluk var bursada siyaseten ALLAH bildiği gibi yapsın hepsini.baskana asıl taraftarlar sahip çıksın Karşıyaka gibi oluruz.corbacilar belli kimler olduğu biliyorsunuzdur.

   2
   2
  2. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Emin Adanur yönetimi iyi işler yaptı. Kabul. Tahtayı açtı . Gerçi % 10 ‘u ödeyip % 90 ‘ ı öteleyerek ama sonunda açtı . Takımı Süper lige çıkarabilecek transferler de yaptı . Kabul . Mesut Mestan da Tahtayı açıp , Takımı Süper lige çıkarabilecek transferler yapmış idi . Eksi 3 puan ceza almasak takım ilk ikiden direkt Süper lige çıkıyor idi . Şimdi Mesut Mestan kötü , bu yönetim hârika . Daha Süper Lige çıkıp çıkmayacağımız da belli değil . Mesut Mestan yönetiminde Eksi 3 puan cezası almasak ilk ikiden direkt çıkıyorduk . Ben inanıyorum ki Süper lige çıkamasak ta Emin Adanur yönetimi taraftar bazında başarılı sayılacak . Biraz OBJEKTİF değiliz galiba . Bu arada Mesut Mestan ile hiçbir alâkam yok . En ufak bir ilgim varsa beni Allah bildiği gibi yapsın . Bu dünyada bir kez sevileceksin , Sevildin mi tutuldun mu , ne yapsan iyi olursun . Sevilmedin tutulmadın mı ne yapsan yaranamazsın . Bu yönetimin şansı , Sevilip tutulmuş olmasıdır .

   21
   47
   1. @ARKAN yorumuna yanıt olarak

    Kesinlikle katılmıyorum. Şampiyon başkan çok sevildi, tutuldu ama yemediği küfür ve hakaret kalmadı ne yazık ki bazı kansızlar tarafından. Çalıp çırpan, yalan söyleyen sevilmez bu kadar kolay. Çok başarılı olursan kıskanılırsın önünü kesmek isterler ve sevilmemeye başlanırsın.

   2. @ARKAN yorumuna yanıt olarak

    1. yüzde 10 ödeyip açmadı yaklaşık yüzde 35 ini ödeyerek açtı. Mestan nasıl açtı? O gün tahta ne kadardı? ne kadar ödeyerek açtı? ödemeyi taahhüt edip sonrasında telefonları açmadığını cümle alem duydu. Bir taraf 130 milyonluk tahtanın altına giriyor da 50 milyon tl ödüyor. Mestan ne ödemiş neyin altına girmiş?
    2. Mevzu transfer yapmakla bitmiyor aldığın adamların parasını ödemen gerekli mestan ne ödemiş? Elektrik i doğalgazı bile ödememiş.
    3. Kulübe kendi katkısı hariç ne kadar sponsorluk kazandırmış? KULÜP TARİHİNDE İLK KEZ STADYUMUNDAN GELİR ELDE ETTİ.
    4. Kulüp tarihinde bu adamın olduğu kadar şeffaf olabilen var mı? Mestan neyi ne kadar açıklamış?
    5. Bu adama karşı olduğunuz kadar mestana da karşı mıydınız da objektif olamıyorsunuz?

    Burada daha sana maddeleri sayarım ama anlayacağını ya da işine gelmeyeceğini biliyorum.

    1
    4
    1. @Emir yorumuna yanıt olarak

     Emin Adanur başkanın kendi açıklaması , % 10 ‘unu ödedik,
     % 15’ini taksitlendirdik . Kalan
     % 75 ‘ini Süper lige çıkınca ödeyeceğiz . Ayrıca ben Emin Adanur yönetimini kötülemedim . Aleyhinde birşey de yazmadım . Sanki kötülemiş , Aleyhinde birşey yazmışım gibi cevap veriyorsun . Önce yazılanları okuyup anlamaya çalış .

  3. @Selim yorumuna yanıt olarak

   sevgili başkan, bu işlerde yabancı olduğun açıklamalarından belli.
   medya ve taraftar baskısı ülkemizde yıllardır ve hemen, hemen tüm kulüpler üzerinde var. ve bunun en yoğunu da Bursa da. bunları bilmen ve bu bilinçle gelmen gerekirdi. artık şikayet değil icraat makamındasın. evet, tahtayı açarak çok büyük bir iş yaptın ama, 4 yanılışın 1 doğruyu götürdüğü düşünülürse yanlışlarının sayısı 40’ı geçti.
   aslında zorunluluklar kulübü doğru bir yola sokmuş. gençler oynamaya ve üretken bir kulüp olmaya başlamış. bize olan sempati artmış. buna bağlı olarak marka değerimiz yükselmiş. ülke gündemine girmiştik.
   ne yazık ki, tüm bu güzellikleri süper lige çıkma hayaliyle bir kalemde silip attın.
   kaldı ki süper lige çıkmanın yolu ve yöntemi bu yaptıkların değil.
   şampiyonluğun para, tahta, ve transferle geleceğini düşünmek. kısaca onu para ile alınabilecek bir nesne gibi görmek en büyük yanılgı.
   topu versen ekmek arası yapıp yemeye kalkacak, ya da bomba diye karakola götürecek kadar futbola uzak insanlar böyle inanabilir, ya da görebilir. ama bu futbolun kendine has gerçeklerini örtmez.
   eğer öyle birşey olsaydı ülkenin en zengin iş insanı feneri zaferden zafere koşturur başka kulüplere kupa kalmazdı.
   Valla, çözüm önerilerimde dahil, konu ile söylenecek daha çok şey varda bunları yazıya dökmek için eğitim düzeyim yetersiz.
   şu kadarı bilinsin yeter. benim başkana karşı bir nefretim yok. olamazda. neden olsun? benim derdim kulübüm. kendi inancıma göre kulüp iyi yönetilmiyor.
   medeni bir insan, ve bu kulübün bir taraftarı olmanın sorumluluğu ile yönetime eleştirilerimi yapıyorum.
   üstelik linç edileceğimi bile, bile.
   ama olsun.
   ben yanmasam. bizim gibi düşünenler yanmasa. nasıl çıkacak karanlıklar aydınlığa???

   22
   24
   1. @2. mustafa yorumuna yanıt olarak

    ülkede her şeyi parayla satın alan hakim zihniyetin ürünü bir başkandan nasıl bir yaklaşım bekleyebiliriz ki… günlük popülist hareketler geçecek bir sezon. çıkarsak kahraman çıkmazsak halimiz duman…

    13
    18
   2. @2. mustafa yorumuna yanıt olarak

    Sen çok bilen kardeşim diğer başkanlara neler yaptın. Bursaspor taraftarı olarak yönetime eleştirilerimi sunuyorum diyorsun. Selim mestani mahkemeye verirken ben seni görmedim yanında. Böyle yorumlar yapıpta milletin iştahını kaçırmayın. Bana göre son derece saçma yorum yapmışsınız. Yazarak konuşulacak şeyler değil keşke yüzyüze gelip bı ortamda tartisabilsek bu konuları.
    Saygılar

    20
    11
    1. @Paşalı_16 yorumuna yanıt olarak

     sevgili kardeşim, ben bu konuları yakın çevremle yüz yüze her gün konuşuyorum. aslında benim eleştirilerim başkanın şahsına değil, skorcu anlayışa, sisteme. o kadar destek gördüğü halde bu çarkın içine girmesine.

   1. @Asparuh16 yorumuna yanıt olarak

    Ali Aya 3 sezon sabredenler BURSASPORUMUZU Göz göre göre Yediler Bitirdiler Kümeye düşürdüler o zaman neredeydiniz sesiniz hiç çıkmadı EMİN BAŞKAN Batmış bir kulübü yaşatmaya çalışıyor Kongreden önce verdiği bütün sözleri tuttu uçan kuşa borç var hem bunları ödüyor hemde Transfer yapıyor daha ne yapsın Transferlerde hatası olmadımı oldu hatasız kul yok bu sene bizim KURTULUŞ Savaşımız ne yapıp edip Süperlige çıkmamız için burda herkese görev düşüyor 2010 senesindeki gibi Birlik olmamız lâzım Çünkü bu sene Süperlige çıkmazsak Kulübün kapısına kilit vururuz O zaman herkes aklını başına alacak SEN BEN YOK BURSASPOR VAR HEP DESTEK TAM DESTEK

    30
    5
  1. @Nazım hikmet yorumuna yanıt olarak

   Su saatten sonra BURSASPOR’ lu olup ta gönül verdiği bu takımı desteklemeyen, satılmış kopektir !
   Diğerlerine söyleyecek bişey yok zaten ! Onlar zaten onun bunun destekçisi !!!
   #geliyoruz

   70
   19
 2. Bizim taraftarı anlamak hakkaten zor kardeşim neyin tribindesiniz herkez klavye delikanlısı olmuş madem daha çok biliyorsunuz bu işleri niye başkanlığa aday olmadınız

  81
  7
 3. Başkan bu gereksizlere cevap yetiştirme ! İşine, hedefine odaklan ! Bizi yengeç gibi aşağı çekmeye çalışanlar çok olacak ! Kulaklarını Tika ve bu gemiyi sağ salim limana yanastir !
  #BaşkaBURSASPORyok

  63
  13
 4. Su saatten sonra BURSASPOR’ lu olup ta gönül verdiği bu takımı desteklemeyen, satılmış kopektir !
  Diğerlerine söyleyecek bişey yok zaten ! Onlar zaten onun bunun destekçisi !!!
  #geliyoruz

  46
  18
 5. Yönetim görevini yapmış. Tahta yı açıp transfer ler yapmıştır. Biz taraftarlar a düşen destek zamanıdır. Lütfen göz bebeğiimiz BURSASPOR sahip çıkalım. HEP DESTEK TAM DESTEK. BAŞKA BURSASPOR YOK.

  36
  5
 6. affedersiniz ama bu kadar aptalca bir transfer sezonu daha önce az rastladığımız bir durum. Forvet transferine o kadar ihtiyacımız varken bir golcü transferi nasıl yapılmaz aklım almıyor. Sanırım inanılmaz bir torpili bulunan batuhanın önünü kesmemek adına yapılmadı. Koca sezon bu vasat altı batuhanla nasıl geçer ben bunu anlamakta güçlük çekiyorum.

  27
  58
  1. @teksaslı89 yorumuna yanıt olarak

   Yönetim elinden geleni yaptı.Bir çok transfer yapti. Nereye adam alınacak senden ve benden daha iyi bilir merak etmeyin. Bize düşen maça gidip adam gibi desteklemek. Önce paralarını daha sonra da ailelerinden ve işlerinden ayırdıkları zamanlarını bu yolda harcayan yönetime destek olma zamanı.

   13
   2
   1. @Sedo63 yorumuna yanıt olarak

    ulan o kadar alışmışsınız ki her eleştireni çorbacı ilan etmeye düşüncelerimizi dahi söyleyemez olduk aynı iktidar yandaşı gibisiniz onlar da her eleştireni vatan haini ilan ediyor. Aynı kafa.

  2. @teksaslı89 yorumuna yanıt olarak

   Daha önce transfer yapamiyodun ulan.kalkmiş forvet transferinden bahsediyosun.sen neyin kafasını yaşıyorsun?? lisans bile alamıyordun önceden tffden.eksi puanlara,bedava kaçan futbolculara,mangal partilerine alışmıştıniz ne de olsa.adam gibi yönetim gelmiş elestiriyorsunuz .bı rahat bırakın insanları be arkadaş

   16
   4
  3. @teksaslı89 yorumuna yanıt olarak

   Ya bre futbol cahilleri, bre futbol katilleri. Ben sana forvet alternatiflerini söyleyeyim de biraz futbol bilgin olsun. As forvet matavz, onun ilk alternatifi Namık alaskarov,onun alternatifi Batuhan,onun da alternatifi Eren. Al sana alternatif forvetler. Alaskarov’un genelde forvet oynadığını, matavz’ın yedeğinin alaskarov olduğunu bile bilmiyecek kadar futboldan anlamıyorsunuz boş boş konuşmayın. Afedersin de kemal rüzgar,mevlüt Erdinç gibi adamları alternatif yapacağıma bin defa alaskarovu oynatırım orda. Ya takım çatur çutur topu ileriye taşısın, iyi hücum oyunu oynasın, benim en çok elestirdigim Batuhan bile çok gol atar ki bak Batuhan alternatifin alternatifi konumunda şuan da. O yüzden forvet konusunda çok sıkıntı yaşayacağımızı kesinlikle düşünmüyorum . Şimdi abuk sabuk yorumları bırakın ve şu takıma destek olun.

   19
   3
   1. @Kaizer yorumuna yanıt olarak

    kimn ne kadar futbol cahili olduğu o kadar açık ki. Namık alaskarovun forvet oynayamacağını bilmemek için herhalde 7 yaşında falan olmak gerekir. Eğer 16 oyuncu transferi yapıp içlerinden sadece 1 tanesi forvetse onun da müzmin sakat olma ihtimali yüksekken bunu eleşrtirmek benim en doğal hakkımdır sayın yandaş kardeşim.

    7
    11
    1. @teksaslı89 yorumuna yanıt olarak

     İyi araştır derim namiq alasgarov santrfordan devşirme kanat oyuncusu attığı gollere bakarsan görürsün ! Zaten golcü kimliğiyle öne çıkıyor…
     Konuşmadan araştırın…!

     13
     10
 7. Amerikan basın sözcülerini dinleyip basına nasıl demeç verileceğini öğrenin. Ve herkes öğrenmeli böyle demeç verme politikaları. Böyle eleştirisel yaklaşmamalı liderler. Taraftar sorar , muhalefet sorar . Sende cevaplamakla mükellefsin . Ama bu sorulardan şeffafça ve kırmadan sıyrılmaları öğrenmek lazım

  22
  39
  1. @Usa yorumuna yanıt olarak

   Külübü soyarlarken niye sormadın dunkof şimdimi aklına geldi çorba yok artık senin gibilere yer yok

   16
   4
 8. Başkan çok haklısın. Kamat tam 1 boyunca bi kez bile açıklama yapmadı. Ona hiçbir şey yapamadı bu camia. Hatta tekrar aday oldu ve korkunç oy desteği aldı.
  Yalnız bu arada Başkan, benim için Özselek, Kızıl ve Yazıcı kategorisindesin. Öylesin ama yanlışı da eleştireceğiz. Transferde bu kadar acemi olmalmalıydık. D

  16
  1
 9. Yönetime şu günlerde bazı şerefsiz alçak veledizinalar harcama konusunda yazılar yaziyorlar bu kesim kulüpten beslenen kendi menfaatini düşünen çorbası kesilince milleti galyana getirmeye çalışan bu veledizinalar artık sizbellisiniz taniniyorsunuz bu toplumda işiniz yok çok sevdiğiniz popo yalama işini başka yrde arayın başkan gerçek bursa ve bursasporlular arkanda bu soysuz veledi zinaların yazılarını lütfen dikkate alma bu bizi üzüyor senin yapmak için uğraştığın her sey taktir görüyor bu namkör veledi zinaları dikkate alma işine bakonlar havlar havlar susar çünku onlar kaostan beslenen sülüklerdir ayrıca bunlar kulubu perişan eden yönetimlerin her işini yapan pisliklerdir seni desteliyoruz

  11
  5
  1. @Sedo63 yorumuna yanıt olarak

   Hz. ömere bile hesap soruluyor devletin parasını nereye harcadın diye. hz. ömer kimseye veledi zinalar diye karşılık vermedi. şimdi senin mantığınla hareket edersek kim veledi zina.

   7
   12
  2. @Sedo63 yorumuna yanıt olarak

   Hz. ömer gibi bir insana bile hesap soruluyorken emin adanura ufak bi hesap sorulmak niye bu kadar zorunuza gidiyor. yoksa sizin yeni ilahınız emin adanur mu.

   7
   16
 10. Değerli Başkanım,hariçten gazel okuyanları boş ver.Cevap vermene bile gerek yok.Çünkü,ne devlet,ne evlat onların.Sen elinden geleni (bazı hataların olsa da) bence fazlasıyla yaptın.Artık hepimiz,tek hedef olan Süper Lige odaklanmalıyız.
  Enseyi karartmaya gerek yok.Herkes rahat olsun arkadaşlar.Çünkü,kurulan bu takım,en kötü ihtimalle playoffa kalır.Ondan sonrasını da,Bursaspor camiası büyüklüğüyle halleder zaten.

  9
  1
 11. Başkanın yerinde olsam Twitter üzerinden yazılan hiçbir yoruma cevap vermem, dikkate bile almam. Sonra kendini taraftar zanneden çorbacılar böyle saçma sapan şeyler yazıp canını sıkıyor. Allah yardımcınız olsun.

  7
  3
 12. İnanılır gibi değil, daha 2-3 ay öncesine kadar tahta aşağı tahta yukarı…şimdi ise sorulara bak… Vallahi bir yeri yönetmek kadar zor bir şey yok. İşinle uğraşman gerekirken saçma sapan insanların fantazileri işe uğraşıyorsun…Allah kolaylık versin başkan…

  6
  1
 13. Bu işin sonu bir garip duruma gidiyor..bu kadar adam alıp gençlerin önünü tamamen kapattı. Seneye bu adamlar gidecek gitmese bile yaşlanacaklar. Geçen yılki takima 2-3 kaliteli adam yeterdi. Mezar taşını bu adam koydu

  6
  12
 14. Emin başkan böyle şeylere takılma takım başırı olsun kral olursun sen takıma yoğunlaş bosver yazanı çizeni

  5
  1
 15. Bizim sizin iyi niyetinizden asla şüphemiz yok, her daim senin yanındayız. Ancak bazı akıl ve beyin noksanlarının dediği gibi eleştiriler aşağı çekmek için değildir. Eleştiri yukarı çeker aşağıya değil. Koyun gibi herşeye me demek benim karakterimde olmaz. Sizi seviyor destekliyoruz arkanızdayız, ancak transfer politikanız yanlıştı. Bir takımda 7 8 savunmacı 8 yabancı olmaz. Forvetsiz de hiç olmaz. 8 savunmacı var takımda forvet yok mesela. 8 yabancı var 5 ini oynatabiliyorsun. Diğer 3 yabancıyı oynatmazsan açıkta kalıyor takım. Bunları söylemeyelim mi. Yoksa beyin fukaralarının dediği gibi bunları söylemek sizi aşağıya çekmek mi.

  5
  8
  1. @fff yorumuna yanıt olarak

   Nerde forvet yok !?
   Alternatif olarak Namık bile forvet oynayabiliyor ! Geldiği takimlarada hangi mevkiilerde oynadığına bı zahmet bakarsan görürsün ! Hani o çok savunduğumuz bizim gençler de var ! Eren guler – Batuhan !?
   Ya destek ol ya sus !
   Mestan zamanında bu takım play off lara bile kalamaz, kalırsa aniricam demiştin ! önce verdiğin sözü tut, çok konuşma…

   8
   8
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    mestan yazacak destan diye böğürüyordunuz, o da açmıştı tahtayı ama yanlış transferler yüzünden oturdunuz tarih tekerrür ediyor mu göreceğiz

    1
    1
   2. @Eser yorumuna yanıt olarak

    İşte bu kadar kafalısın. 50 kere yazdım yine yazam ama çok kafalısın kaldıraman ya yine söyleyeyim. Morinyo yalçınla bu takım playoflara bile giremez dedim kovmasaydınız ya sezon ortası. Mustafa ere yalandınız şimdi beğenmiyorsunuz adamı. Ama Allah çok büyük 25 hafta sonra gel bizi ligde bırak diye yalanırsanız şaşırmam.

    1
    1
  2. @fff yorumuna yanıt olarak

   Varsın 3 oyuncu açıkta kalsın !
   Senin gibi kafasizlar kurduğu aynı ilk 11 ile koca sezonu tamamlar ! Sakatlık, ceza hastalık vs. durumlarda dibi boylar ! Hedef süper lig tekrar hatırlatırım bu takıma yedek te lazim !
   Destek olmuyorsaniz hiç değilse köstek olmayın !

   9
   11
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Kes senin gibilerle muhatab olmak bana işkence gelir işine bak sen. Lay lay lay loy loy loy. Slogan at sen bana laf yetiştirme beceremezsin. Sen çok kafalısın git seviyelerine laf yetiştir hadi işine hadi az ötede miyavla

    1
    1
 16. Bence sira futbolcularda catir catir mac kazanmak zorunda taraftar zaten hazir asker sorgulamaya gerek yok.

  5
  1
 17. Başkan boyle adamlara yüz verdi cıkıp hesap soruyorlar kaç para vereceklermiş sanan kardeşim sen oyuna bak

  4
  2
 18. Sayın başkanlar ve yönetim kurulu üyeleri.
  Bugün den itibaren artık sadece tek hedef için mücadelemizi sürdüreceğiz.
  Şampiyonluk…..
  Sizler artık profesyonel yöneticilersiniz.
  Profesyoneller gerekirse görür ama görmez, duyar ama duymaz, bilir ama bilmez.
  Sizler de öyle yapın.
  Her kişinin düşüncelerine tabi ki saygı duyacağız fakat sadece o kadar.
  Bizler kendi işimize bakacağız.
  Gerekenler yapıldı.
  Tahta kırıldı, transferler geldi, yeni kenar yönetim iş başı yaptı.
  Artık takım adeta bir makine edasıyla işlemeli ve şampiyon olmalıdır.
  Bu sayede sizler de geleceğiniz adına çok çok önemli olan işlerinize de zaman ayırmalısınız.
  Taraftarlar için de bir cümle sözüm olacak.
  Kardeşim açılan koltuk 22 bin maça gelen 4 bin.
  Şampiyon taraftara yakışmıyor.
  Aşı mı olacaksınız ya da pcr mı yaptıracaksınız olun yapın ve stadı doldurun.
  Sadece takımı alkışlayın destek olun.
  Hem de avuçlarınız kızarana kadar.
  Sizlere soruyorum şu an ki nesle göre daha eski sayılan bizler bu takımı boşuna mı şampiyon yaptık.
  Herkes kendine sorsun.
  Benim babam Bursaspor u bana emanet ederken kendi döneminde yaşadıklarını boşuna mı yaşadı.
  Bizler eskiden takımımızı koşulsuz şartsız destekliyorduk.
  Genç nesil sizler de öyle yapın.
  Unutmayın.
  Bursaspor taraftarlığı
  Mazeret kabul etmez.
  Asla unutulmasın.
  #ŞampiyonBursaspor.

  4
  1
 19. Be n 72 yaşındayım 13 yasimda bursaspor kuruldu o günden bugüne içerde dışarda bursaspor un hicbir maçını kaçırmadim cok başkanlar gordum bursaspor için sağlığını tehlikeye atan bursaspor için en iyisini yapmaya çalisan cok başkanlar gurdum kicinda pantolon yokken kendince sinif atlayan be kaloperovicler ne gordonlar gördüm bursaspor armasini tasimaktan gurur duyanlar üzüldüm cok yasitim şampiyonluğunu göremeden bu dunyadan göçüp gittiler üzüldüm bursaspor küme dusunce oy le böyle bugünlere geldik tanımam şimdiki genç delikanlı baskani ama bana gore gayet iyi niyetle ve de ustun bir hayretle bursaspor iyi olsun diye calisiyor şimdi .bursaspor düşmanı kan emiciler düşün bu cocugun yakasindan.

  1
  1
 20. Bursasporumuza bu kadar fedakar baskan ve iyi niyetli adam ilk kez geldi son donemlerde.İNS.BASARILİ OLURDA BİDAHA BASKAN ARAMAYİZ…

 21. Yönetimi canı gönülden destekliyor ve başarılı adımlarını destekliyorum.
  Tabi desteklerken biraz da eleştirebolmeliyiz..Bence transferlerde
  nokta atışı 4- 5 adam kaliteli tecrübeli,iş bitirici adam yeterli olabilirdi.Bizdeki iyi gençlerle kaynaşıp iyi işler çıkarabilirlerdi…Tabiki bu arada Volkan ŞEN inadını bir türlü anlayamıyorum.Bu takımda Volkan ŞEN mutlaka olmalıydı ve iş yapardı..Diğer yönetimlerde takıntılı tipler vardı.. Ben şahsen yeni yönetimin takıntı yapmasını doğru bulmuyorum..Volkan ŞEN bence Yönetim adına bir kayıptır..

 22. Futbol dünyasını size biz mi öğretelim? Maç kazanırsan kralsın, kazanamazsan istersen ağzınla kuş tut faydası yok. Sen taraftarı baskıyı zartı zurtu boşver. İşine bak kulağını tıka. Puanlar 3er 3er gelmeye başladı mı ne baskı kalır ne sıkıntı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu