Emin Adanur “”Bursaspor menfaatleri için herkesle…”

Bursaspor yönetim lideri Emin Adanur'dan Teksas Taraftarlar Derneği Başkanı Mehmet Güzelsöz'ün çağırısına yanıt geldi.

Bursaspor ile Bursa Büyükşehir Belediyesi arasında yaşanan stadyum krizinin ardından, Bursaspor Teksas Taraftarlar Derneği Başkanı Mehmet Güzelsöz‘ün havayı yumuşatmak için Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve Bursaspor yönetim lideri Emin Adanur‘un bir araya gelip orta yolu bulmak için yaptığı çağrıya ilk yanıt Emin Adanur‘dan geldi.

Adanur ifadesinde, ”Bursaspor menfaatleri için herkesle her masada oturmaya hazırım’‘ diyerek ilk adımı attı.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş‘tan ise henüz bir yanıt gelmedi.

56 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   Belediye başkanın Bursaspor camiasiyla ne alakası var anlamadım baksın kendi işine Mehmet guzelsoz amacın ne anlamadım 😉

   3
   3
  2. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   Toto sıkışmış araya görüşmek için adam sokmuş. Arkadaş başkan isen adam gibi gider konuşursun. Sosyal medyadan kulüp yönetilmez.

   22
   121
  3. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   Ah başkan,muhtar olamıyacak çapta,atanmış b.b.ile muattap olacaksın.Hangi camia diyen, sekiztaş yamalarına cevabı yapıştır.

   52
   12
  4. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   ben dogma buyume bursali olarak ve bursaspor sevdalisi olarak alinur aktas efendi istifa diyorum seni sehrimde belediye baskani olarak istemiyorum

   66
   20
   1. @Uludağ'li yorumuna yanıt olarak

    elbette istememe hakkın var. ancak demokrasilerde senin değil çoğunluğun isteği geçerli. demokratım diyorsan bunu kabul edeceksin. ve bir daha ki seçime kadar bekleyeceksin.

    9
    2
    1. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

     Sende Aktaş ı koltuğa hakederek oturdumu sanıyorsun.O akşam millet İstanbul’la uğraşırken Bursa arada gargaraya geldi.Saygı görmen için önce hakederek kazanmış olman gerek.

     6
     4
 1. Tahtayı aç tahtayı ligin başlamasına 1 ay kaldı ne tahta açıldı ne transfer var evdekileri bile zaptedilemiyor. Oyalama taktiği güzel ama.

  30
  170
  1. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

   Aynen öyle birader. Baktı iş zor; gündem olsun diye verdi gazı. Millet de lapin gibi zıpladı üstüne. Tahtayı açamazsa suçu birime yıkmak lazım gider ayak. Ha adamı da suçlamıyorum; 100 milyon üstünde borç kolay değil. Ama bu davranış şekli yanlış

   12
   44
   1. @Junior yorumuna yanıt olarak

    Siz iki yalakalar. Birbirinize güzel gaz veriyorsunuz. Konu BURSASPOR . Siz ler de konu bitmiş. Gündem i BURSASPOR belirlemiyor. Korku lar gündemi belirliyor. Doğalgaz a yüzde 12. Elektriğe yüzde 15. Zam. Emekli ye 8.45 zam işçiye emekçi ye bir şey yok. Neymiş BURSASPOR gündem olsun diye gaz veriyormuş he. Lapin balığı gibi atlıyan sizlersiniz.

    14
    4
    1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

     Vayyy…. Yalaka…. Adam sizi sazan gibi kullanıyor. Ver gazı Twitter’dan saldırsın trollerin her yere. La olum akıllı olun kendinizi kullandırmayın. Başkan vekili müteahhit;malum Başkan değil; belediye başkanına yardırıyor sosyal medyadan; normal bir durum değil. Emin olun şahsi olaylar çıkacak altında kulüp değil. Kendinizi kullandırmayın ultra sazanlar

     2
     4
    2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

     Adanuru yalaya yalaya herkesi kendin gibi zannediyor zavallı. Burası spor sitesi ama başka konu konuşacaksan. Hdp nin kucağından inmeyen tecavüzcülerin partisinden konuş mesela 😉

     7
     12
     1. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

      Sen onu Megri Megri çalanlara söyle. Oslo ya gidenlere sor. Barzani’yi kırmızı halı ile karşıyanlara sor. Sorabiliyormusun. ? Günlerden beri algı yapıyorsun. Trol lük yapıyorsun. Birilerini yalarken dilin zımpara gibi olmuş ve hala yalamaya devam ediyorsun. Artık nasıl bir yalaka ysan.

      10
      3
  2. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

   Sen ne ayaksın Bi anlıyalım. Sürekli olumsuz yorumlar kışkırtıcı yazılar tarartarla sürtüşmeler. Hayırdır kimsin bizanslara benziyor yazıların. Bu siteye girdik olumsuz yazılar yazmak ortalığı karıştırmak kimsenin harcı değil. Lütfen olumlu ve yapıcı ol kendine düşman edinme Bursaspor’umuz için en iyi ne yaparız onunla alakalı olalım. Amin sende bu ara olumsuz herşeyi yayınlamak zorundamısın. Lütfen hep destek.

   18
   4
  3. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

   Yosuef16 kardeşim
   Niye negatif bakıyorsunuz herşeye,başkan tahta sözü ve zamanını zaten açıkladı; temmuzun sonunu bekleyelim.
   Birbirimizi kırmanın anlamı yok
   Sabır herşeyin anahtarıdır.
   Sağlıcakla

   21
  4. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

   Emin başkanım ne tahta istiyorum ne şampiyonluk, şu alinurun ağzını burnunu kırın dişlerini dökün bi daha pişmiş kelle gibi sırıtmasın

   22
   14
   1. @eskiteksasli yorumuna yanıt olarak

    Hala Bizans oyunu diyen var. Kendi içinizdekiler yetiyor. Türkiye’nin genel sorunu bu. Ancak dikkatli olun insanların arkasından tanımadan giderken.

    2
    15
     1. @eskiteksasli yorumuna yanıt olarak

      Bir müslümuna yahudi veya farklı bir inanç kisvesi yüklersen; veya kafir dersen; karşısındakinin imanı varsa söyleyen dinder çıkar. Bunu belirteyim. İkinci konu burası dini polemik yeri değil. Birim destekleyen milli; desteklemeyen gayri milli de değil. İnsanlara spora siyaset sokmayın diyorsunu; kendiniz sadece siyasi görüşleriniz ile burada yorum yapıyorsunuz. Bırakın bu işleri. Ve gene söylüyorum ki umarım yanılırım; emin Adanur kendi şahsi çıkarları uğruna şuan pozisyonunu kullanıyor. Sizin gibi lapinler ile de insaları hedefe koyup çıkarıyor. Akıllı olun arkadaş akıllı.

      1
      1
   2. @eskiteksasli yorumuna yanıt olarak

    Emin Başkana Güveniyoruz O Tahta Açılacak ama Bazı Köstebekler engel olmaya çalışıyor onlara Rağmen bütün Tahtaları açacağız ve SÜPERLİGE Döneceğiz EMİN BAŞKAN Dik Durmaya Devam Et Bütün Camia Yanında

    20
 2. Arkadaslar size bişey soyleyimmi Hicbir siyasi parti Hicbir siyasi olusum Bursaspordan Buyuk degildir. Ulan ben kendi dugunumde bile Bursasporun sampiyon oldugu akşam kadar mutlu degilimdir ne siyasi partisi. Her zaman her yerde en buyuk Bursaspor.

  22
  4
 3. Bendede biran önce bir araya gelmeliler bizim için önemli belediye destek vermeli bu tahta açılması lazım alinur Aktaş istifa edemez çünkü seçilmiş başkan oy verdik bursasporumuza desteklerini bekleyoruz burda yazilan boş yorumlari dikkate almayın biz size güveniyoruz emin adanur ve alinur Aktaş

  21
  5
  1. @Bursasporlular yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim güzel yazıyosunda tam takım ayağa kaldırılmaya başlayınca Aktaş ın aldığı kararlar sence masummu?Ben Aktaşın samimiyetine inanmiyorum.Onların politikası böl parçala yönet.

   1
   1
   1. @Sayım yorumuna yanıt olarak

    Düşüncene saygım sonsuz sana göre böyle olabilir alinur aktasin Bursaspor’a zarar vereceğini düşünmüyorum benim amacım birlik olup takımı ait olduğu yere çıkarmak ve eskiye kötü günlere geri donmemek

 4. Başarılı olur somut bişeyler yapar yada yapamaz zaman gösterecek. Ama bursaspora en zor zamanında ihtiyaç duyduğu, ortamı ateşleyecek ümitleri yeşertecek bir başkan ve yönetim ancak bu kadarı olabilirdi. Bu bir şans. Ve son bir şans. O yüzden ne yapın edin SOYSUZLARA YEDİRTMEYİN

  18
  3
 5. İbrahim Yazıcı’dan sonra nihayet adam gibi bir başkan çıktı.
  Şeffaflık, Dikduruş, cesaret ve Bursaspor sevgisi.
  Emin başkanın 5 yıl içinde dünya klübü olacağız sözü uykularımı kaçırıyor, çekiyorum kafayı dalıyorum hayallere.

  17
  2
 6. Helal olsun.insallah başkanı sahipsiz bırakmayız.oyle bir şehri müdafaa yapalım Onbinlerce taraftar belediyenin önünde toplansın tüm Türkiye görsün Bursaspor’u.Sonra görürüz alinuru o koltukta oturabiliyor mu.

  17
  7
 7. Emin Bey, belediyeyle Bursaspor’u tekrar kaynaştırırsa hata yapar. Bursaspor bu durumlardan maalesef hiç karlı çıkmadı, bilhassa belediye elindeki batık iştirak şirketlere döndü.

  Açın büyük başkan İbrahim Yazıcı’nın stad meselelerinde söylediklerine bakın. Barışalım ayağına kulübü taklaya getirmeyin

  16
  2
 8. Tahtayı açacaklarda İÇİMİZDEKİ MALUM HAİNLER VARYAA,BİRDE GELİR KAPLARIMIZI KAPATANALR İŞTE BU İÇİMİZDEKİ İRLANDALILAR İŞİ UZATTRIYOR.
  Haaa birde RECEPLER VARYA BU ŞEHRİ VE BU TAKIMA ALİ İLE VERDİKLERİ ZARARI RABBİM YASA İLE BURUNLARINDAN FİTİL FİTİL GETİREREK ÇIKARTMAYIDA YÖNETİME NASİP ETSİN.

  13
  4
 9. Mehmet güzelsöz doğru bir hamle yapmış. Benzer bir hamle de divan kurulundan geldi. Doğru olan anlaşmazlıkları çözmektir. Kavgadan kimseye fayda gelmez. Hele ki bu dönemde herkesin desteğine ihtiyacımız var. Köprüyü geçene kadar eyvallah etmek gerekir bazen.

  10
  3
 10. Texas bursaspor un arkasında dur. Bld başkanı iyi doğru söylediğine inanıyorsanız 2018 beri timsahın kafasinerdeymis. Çorba yediğiniz bld başkanına sorun verdiği sözler neden yerine getirmediğini. Çorba çığlığı bırakın kampanya yapın neyi. Bekliyorsunuz texas paralazim bursaspor. Kime hizmet ediyorsunuz. Kampanya kampanya yapin

  7
  6
 11. ne kaldı görüşmek icin ön ayak olan onuda acıklasaydı veya divan barıştırdık başarı dilenir o kadar stat devredildi mi evet e o zaman bursaspor bu stata misafir takımı gibi oynar macını kirasını öder ne isim hakı nede gelir atatürk stadın yıkımın devamı klübü yıkmak bu şehir haketiğini yaşıyor örenecekler yaşayarak bedeli biraz aığr ama olsun

  6
  1
 12. Basketbol takımıyla moral kazanan Büyük Bursaspor camiasına yeni heyecan katacak voleybol ve hentbol takımlarının hayata geçirilmesi konusunu gündem yapabilir miyiz?

 13. Bu tribünler Ertuğrul saglamı istifaya davet etti emin adanur sosyal medyada şof yapmayı bırak tahta acılmaz ise bu takım bu sene super lige çıkamaz ise seni sosyal medyayada kurtaramaz sosyal medyaya yorduğun kafayı tahtaya yor enerjini boşa harcama yoksa harcanan bu hikayede sonunda sen olursun..

  1
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu