Emin Adanur “Bursaspor için kefil oldum”

Bursaspor yönetiminin lideri Emin Adanur, AS TV'de Markaj programına konuk oldu.

Biz hep söyledik tahtayı açmadan hiç kimseyi satmayacağız. Şu anda da satmadık. Satılması gereken oyuncular varsa teknik ekip belirleyecek. Alınacak olan oyuncular varsa yine teknik ekip belirleyecek.

UEDAŞ’a, Bursagaz’a borcumuz vardı ödedik. Biz ana problemi tahtada yaşadık. Ana uğraştığımız konu tahtaydı. Onun dışında çok fazla zor bir durum yoktu.

Tahta açılma konusunda bir oyuncuyla 200 bin Euro’ya anlaşmıştık 350 bine çıktı.

Bursaspor eski Bursaspor değil artık.

Verdiğimiz çeklerde de kendi kefilliğim var. Birçok futbolcu kulüp seneti almam sen kendi senetini verirsen alırım dedi. Biz hemen herkese vadelendirmeler yaptık. Bunları ödediğimizde kapanma durumu yok. Ve yapmak zorundayız.

‘ESKİ BURSASPOR YOK BİZ VARIM DEDİM’
Eski başkanlar yüzünden şu an Bursaspor’un her sözü töhmet altında güven yok görüşme yapmak istediğimiz insanlar siz yalancısınız diyerek telefonları yüzümüze kapattılar, onlara eski Bursaspor yok biz varız dedim ve ödemelerini yaptım.

Ben Bursaspor geçmişinin hesabını ödemekte çok zorlanıyorum, lütfen yanlış anlamayın ama şoförüme bu yolda arabayı bile satabileceğimizi söyledim..  Bu yüzden Ayağa Kalk Bursa dedim.

Önümüzdeki yıl 40-50 milyon gibi bir ödeme var onu kapatırsak Bursaspor’un tahta problemi kalmıyor.

Birilerinin futbolculara şov yaptığı parayı ben ödedim. Biz Bursaspor’a hiçbir zarar vermedik. Her gün geçmişi temizledik.Yaptığımız tek şey buydu bizim. Benim ödediğim Bursaspor’a borç değil, Bursaspor’un borcuydu.

KONGRE KARARI
Kongre kararından vazgeçtim şu an her şey güzel gidiyor, Hayrettin Başkan ile devam edeceğiz seçim olmayacak her zaman Bursaspor için mücadele edeceğim ama başkan olmayacağım.

Abdullah Tazgel ve Eren’de de sıkıntı yok.

Batalla şu kadar adam getirecek diye bir durum yok. Tabii ki Arjantin’den takip ettiğimiz oyuncular var.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sayın başkan sizin için ne söylesek az genç yaşına rağmen çok büyük bir işin içine girdin büyük bir yük şimdiye kadar başarılı olduğunu kimse inkar edemez Allah yolunu açık etsin seni ve yol arkadaşlarını canı gönülden tebrik ediyorum cesaretini takdir etmek gerek Allah senden razı olsun

  145
  4
 2. Sevgili başkan sizi baştan sona izledik tebrik ediyorum fedakarlık yapıyorsun hakkını helal et sadece şu konuda bir büyük abin olarak biraz düşünmeni rica ediyorum azeri Namig konusunda iyi futbolcu olduğu aşikar istersen ekibinle beraber bir değerlendirme daha yap bu çocuğu yaniltmis olabilirler tabii ki son karar senin başarılarının devamını diliyorum merak etme birkaç hain dışında bütün BURSA arkanda bunu unutma

  86
  4
  1. @Kömürcü yorumuna yanıt olarak

   NAMIK KONUSUNA KATIYORUM BENCEDE IYI FUTBOLCU
   HALA ALMA SANSIMIZ VARSA KACIRMAMALIYIZ
   AYRICA SAMSUN GIBI RAKIBE GIDERSE IYI OLMAZ DIYE DÜŞÜNÜYORUM
   SIZ BILIRSINIZ

   16
   1
 3. Sen bu yola baş koydun ya bide takımı süper lige taşı senin heykelini yapmazsak nağmerdiz ıbrahim başkandan sonra gelen adam gibi adamsin allah yolunu daim etsin ayagina taş değdirmesin

  20
  1
 4. Bizler sayın başkanımız ve sayın yönetim liderimiz olarak sizlere alıştık.
  Sayın başkanlar.
  Unutmayın 4 milyon 💚 yanınızda.

  # Büyük Bursaspor Camiası.

  1. @Emin yorumuna yanıt olarak

   Eyt liyiz kardeşim.
   İki yaka zor yetişiyor.
   Kimi madden kimi manen destek verecek.
   Biz manen tarafındayız.
   Yine de desteği eksik etmiyoruz.
   Digitürk iptali yapmadık.
   Her ay faturadan bir miktar kulübümüze gidiyor.
   Ayrıca farklı şehirdeyim.
   Kısmetse yakında kesin dönüş var.
   Geldiğimizde tabiki Store’dan alışveriş yaparak ta destek vereceğiz.
   Ne demiş atalar.
   Az veren candan çok veren maldan.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu