Emin Adanur “Bu yaptıklarınıza pişman olacaksınız!”

Bursaspor'da Mayıs ayında yapılacak Genel Kurul öncesi başkan adaylığını açıklayan Ergünkent ve EA Medya Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur, sosyal medya hesabından çok sert ifadeler kullandı.

Twitter hesabından bir paylaşımda bulunan Emin Adanur şu ifadeleri kullandı;

“Açın önümüzü, boşuna bu kadar direnmenin bir anlamı yok, kaybeden Bursaspor oluyor. 10 tane aday var da, ben mi ısrar ediyorum? Neyi uzatıyorsunuz kardeşim? Bir sürü yapılacak iş var, tahta açılacak, futbolcu transferleri olacak, süre bizim için çok önemli. Hala boşu boşuna adaylıkla alakası olmayacak insanları sahaya sürüp durmayın, bugün olmazsak 2 ay sonra oluruz, yine tahtayı açar, borçları kapatır, transfer yapar Bursaspor‘u düştüğü yerden kaldırırız.

Ama şunu çok çok iyi bilin ki yapmaya çalıştığınız her şeyi çok iyi biliyorum ve günü geldiğinde bu yaptıklarınıza pişman olacaksınız.”

39 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Maraton üst yorumuna yanıt olarak

   Çıkaracağım! diyor.
   Kulüp yapacağım! dese daha inandırıcı olurdu.
   Yine de, hele yoğurdu nasıl yiyeceğini bi anlatsın bakalım.

  2. @Maraton üst yorumuna yanıt olarak

   çevremdeki Bursasporlular bu çocuktan bir şey olmayacağını söylüyor ve kimse sallamıyor, maceraya ne gerek var sırat köprüsü gibi günler var önümüzde diyorlar. ama ne hikmetse sosyal medyadaki Bursaspor sayfaları ve Bursaspor internet sitelerinde sürekli haberleri çıkıyor. ne hikmetse hepside aynı anda ve aynı düzende haberi yayınlıyorlar. yorum yapanlarda sürekli çakma ea olmazsa kulübün kapısına kilit vurulacakmış gibi bir hava oluşturmaya çalışıyorlar. aynı çatı altından çıktığı belli yorumlar bir çok beyeni alıyor. fikri olmayan şampiyonluk sonrası sabun köpüklerinide bu suni rüzgara kapılmaya dünden hevesli.
   ENTERESAN !!!
   tabi admin yayınlarsa…

   4
   2
  3. @Maraton üst yorumuna yanıt olarak

   Bu açıklamanın arkasından taraftar gurupları ve Teksas göreveni yapmalı açıklama ise açıklama başka şeyse başka şey yeter artık kimse bu şehirin geleceğinle oynayamaz.

   28
  4. @Maraton üst yorumuna yanıt olarak

   adanur ne diyor seneye bu takımın değeri 65 milyon euro. kimse kazanamayacağı yere yatırım yapmaz. Futbol işadamları için, sadece hobi değildir……….

   28
   3
  5. @Maraton üst yorumuna yanıt olarak

   Geçici bi heves sanmistim bundaki isteği..ama gün geçtikçe daha da bileniyor..baya da cesur ve atilgan bi adama benziyor.. yani onca iftiraya uğrayıp daha da bilenmiş bir sekilde hazirlaniyor.. benim gözüme girmeye başladi adanur..kaybedecek neyimiz var ki.. bence bu kadar istekli bir aday’a şans vermeli bursa halkı.

   43
   8
  6. @Maraton üst yorumuna yanıt olarak

   Güzel kardeşim hiç bir kulüp başkanlığına bir iş adamı kanı kaynadığı için aday olmaz.
   Adı üstünde gençte olsa iş adamı.
   Hiç bir iş adamı almadan vermez ve almadan vermek Allah’a mahsustur.
   Emin beyin firması Ergünkent inşaatın bildiğim kadarıyla İstanbul’da büyük projeleri var ve hedefleri Bursaspor’u süper lige çıkartıp aynı zamanda kendi reklamlarını yaparak İstanbul inşaat piyasasında söz sahibi olmak.
   İnşallah hem Bursaspor hemde onlar için hayırlısı olur.

   71
   5
 1. Futbolcuların satılma ihtimali demek ki gerçek ki böyle bir açıklama gereği duymuş Emin Bey , kim dur diyecek bu düzene ? Nerede taraftar liderleri ?

  98
  3
 2. Bu arkadaş çok iddialı konuşuyor umarım söylediklerini yapabilir ve uzun yıllar kulübe başkanlık yapar. Bu son şansımız borçlar giderek artıyor sürekli erteliyoruz erteleyerek borç bitirilmez. Eskişehir ligden düştü ve 150 m borcu vardı. Bursasporun 500 m borcu var gerisini siz hesap edin. Kulüp elektrigi bile ödenemiyor halde. Elimizdeki en iyi seçenek bu arkadaş destek olmalıyız

  61
  7
  1. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Ayrıca gelen kişi tamamen şeffaf olmalı ve geçmiş dönem başkanlara açılan davaya destek çıkmalı. Kamat futbolcuları satacak diye iddia duydum inşallah doğru değildir. Yok mu delikanlı bir savcı bu işi takip etsin? Türk kulüpleri başkanlar yüzünden sömürülüyor yazık günah değil mi?

   42
   1. @Koris yorumuna yanıt olarak

    Yönetimi 1-2 ay daha bırakmayıp para edecek 1-2 topçuyu daha menecerlerle anlaşıp satarak biraz daha cebe para atabilirler.Yoksa
    Neden anlamsızca inat edip istifa etmiyorlar. Dikkatli olalım. Artık Bursasporun yenecek, YEDİRİLECEK parası yok.Ayrıca Ali Akman ın sözleşmesinin apar topar alelacele feshide araştırılmalıdır

 3. Çok net ve doğru konuşmuş.
  Başlangıçta pek olumlu bakmıyordum fakat açıklamalarıyla Umut ve güven veriyor Emin bey.
  Kamat’ın baştan beri niyeti kötüydü kaldı ki sezon boyunca bu kadar sessiz kalmazdı, saman altın su yürüttü ve kongreye haftalar kala futbolcu satma çabası artık bunu iyice gün yüzüne çıkarttı.
  Muhtar Kamat derhal istifa et, camianın önünü aç.

  46
  7
  1. @Esrariko Sikoko yorumuna yanıt olarak

   Üstad şu son olanlar gösteriyor ki Bu işler kamat in çok üzerinde son iki gündür yazıyorum tekrar belirteyim şehirdeki ben karismiyorum destek oluyorum diyen güruh bu adamlar ile devam edecek …!!

   21
   2
   1. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

    Dostum, eğer dediğin gibiyse eyvah ki ne eyvah.
    Rahmetli Yazıcı’dan sonra topu kukla başkandı.
    Bi çekmediler şu kirli ellerini Bursaspor’un üzerinden.

    19
 4. Adanur başkan ben sana inanıyorum sana inanan benim gibi çok insan var, mustafa er ve satılacak futbolcu arkadaşlarla iletişime geç ve ikna et seneye süper lig deyiz

  46
  8
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşlar takım boğazına kadar batağa batmış.sahip çıkan destek veren kimse yok.Bu genç arkadaşımız her türlü fedakarlığı yapıp bu bataktan takımımızı çıkarmağa aday oluyor. Destek olacağımıza yok tipi bozukmuş yok bursalı değilmiş ayıp yahu kaç tane has bursalı var hepimiz bir yerden geldik bursalı olduk. Sonra bu takımın çıkar sağlanacak neyi kaldı. Çok geç olmadan bu yönetimi istifa ettirip önümüze bakmalı bu arkadaşa destek vermeliyiz başka çaremiz yok

   36
 5. SEZON BAŞINDAN BERİ;
  Amigosu konuşuyor,
  Futbolcusu konuşuyor,
  Hocası konuşuyor,
  Medya mensubu konuşuyor,
  Eski başkanı konuşuyor,
  Başkan adayı konuşuyor,
  Belediye başkanı konuşuyor,
  Konuşmayan tek adam var başkan KAMAT!
  Kamat İSTİFA !

  27
 6. hala boş boş konuşan insanlar var adam yapıcam diyor erkan kamat ne diye geldi hiç bişi yapmadı sanki çok iyi adaylar varda begenmiyorsunuz

  22
  1
 7. Çocukluk arkadaşı geçenlerde Facebookta Bunun için Hayatım beraber geçti Eminin maçla Bursasporla alakası yoktur diye yazdı. Belliki buda bişeylerin peşinde.

  18
  31
  1. @Eski Teksaslı yorumuna yanıt olarak

   Bi emlakçı olarak ben söyleyeyim.
   Ergünkent inşaat İstanbul piyasasına girmek istiyor ve bu hedef doğrultusunda İstanbul’un elit yerlerinden büyük projeler aldılar ve zamanları kısıtlı.
   Yani amaçları Bursaspor’u süper lige çıkarıp İstanbul piyasasın da söz sahibi olmak.
   Bu nasıl olur, Bursaspor’a kendi firmasının reklamını vererek ve adından söz ettirerek.
   Herkes içinde iyi olur.

   26
   2
   1. @Esrariko Sikoko yorumuna yanıt olarak

    İstanbulu yağmalayanlardan geriye bir şey kalmadı avucunu yalasın bir şehri yağmalamak istiyorsa bursasında kalsın para uğruna şehrin kimliğini mahvetme yarışına giren birisi Bursaspor düşmanıdır .

    6
    7
 8. Ben de zannettim ki Bursaspor’daki olumsuzlukları eleştiriyor. Eleştirisi tamamen kendisi ile ilgili imiş. Kendisini tanımıyorum ama söylemlerinde kendisi için değil de Bursaspor için mücadele edeceğine vurgu yaparsa inandırıcılığı artar yoksa diğerlerinden bir farkı kalmaz. Rahmetli Yazıcı’nın saygınlığının, özverisinin ve beyfendiliğinin yanında esamisi okunmayacak kişiler başkan oldu.

 9. ismail’in çapraz bağları kopmuş 6 ay sahalardan uzak kalacak rabbim acil şifalar versin kardeşimize inş enkısa zamanda tekrar formasına kavuşur

  7
  2
 10. Bu kadar duzensizligin bulundugu bir ortamda nasilda sallaniyor….. verin gazi. Kanuna aykiri islev yapanlari sorumlu hale getirmeden Bursaspor ancak amator kumeye kadar gider. Gercek profesyonel olan insanlar plan ve programlarini simdiden yapar hazirlar risk alir ve zamani gelince isleve sokar. Isi bilmeyenlerde gazel okur.

  5
  6
 11. edanur kardes sen cesaretli inatci ve tuttugunu koparan birine benziyorsun arkanda saglam gibime geliyor kulübe baskan olurasan yapacagin tek birsey var onu yaparsan bu kulüp hem maddi yönden düzlüge cikar hemde süperlige ger döneriz senin bu kulübe maddi destek vermene gerek yok yapacagin is yazicidan sonra kulübü soyanlarin hakkinda suc duyurusunda bulunup yargi önüne cikarmak soygunculardan hesap sormak gelecek paralarla zaten bu kulüp yazicinin o günlerine geri dönecektir.bunu neden yazdim cünkü burasaspor camiasinda bunu yapacak bir tane delikanli ve cesaretli adam yok.

 12. Bu başkan adayımız seçilirse İnşallah başarılı olur onun başarısı Bursasporumuzun başarısı demektir. Lakin söylediği ve çok doğru olan bir konu var ki o da kongre tarihi malesef geç oldu biraz, mayısın başına alınmalıydı. Ayrıca benim anladığım kadarıyla birileri bu geç olan kongre tarihini bile pandemiyi bahane ederek daha da geciktirmenin peşinde, amaçları başka bir kuklaya zemin hazırlamak, tıpkı Rahmetli İbrahim YAZICI Başkanımıza kadar geriye giden süreçte ki kuklalar gibi

 13. Allah Allah ya oğlum sanki seni bilmiyoz sen bu külübün daha çaycısının maaşı ödeyemezsin ama yine bence şuna bir günlüne yerelin takımın anahtarı yarın gelir istifa eder

  1
  4
 14. Elektrik parasını bile ödeyemeyen bu yönetimden icraat beklemek boşa hayal kurmak olur .Önümüzdeki sezon tahta açılmazsa ki böyle bir ihtimal yok ,Bursa’ mızı tarihinin en zor dönemi bekler. Yeni sezona -6 puan ile başlarız. Transfer yapılamayacak olması biryana maaşları bile ödenemeyen futbolcuların bir kısmını da kaybedeceğimiz kesin. Ali Ay’da ısrar edip bu takımı bu hale düşürenler bu sefer biraz sağduyulu olsunlar.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu