Emin Adanur “Biz ucuz bedava oyunlara gelmeyiz!”

Bursaspor yönetiminin lideri Emin Adanur açıklamalarda bulundu.

İsmail Çokçalış ile yaşananlara değinen Adanur, “Biz ucuz bedava oyunlara gelmeyiz. Eğer bir bedel ödenmesi varsa biz o bedeli öderiz. Bursaspor‘u böyle bir tezgaha getirmeyiz. Bursaspor büyük bir camia böyle küçük ayak oyunlarıyla bu camiayı birbirine düşürüp üzemezsin böyle bir hakkın yok.” dedi.

Adanur konuşmasının devamında “Yani üzücü. Geçen yıldan kalma bütün borçlarını ödediğimiz bir arkadaş ve ciddi bir teklifler geliyor diye maaşında da iyileşme yaptık. Geçen yıl alacağını ödedik, bu yıl da alacağının yüzde 10 gibi bir kısmını ödedik.

Biz belli bir miktarla geldi. 40 milyon gibi bütçemiz var bir yılda Bursaspor için harcarız dedik. Bu bütçe doğrultusunda elimizden geleni yapıyoruz ki bu bütçeyi de çok aştık. Ben kendim olarak 55 milyon lira para vermişim. Bu noktada herkesten anlayış bekledik.  Personel maaşı, elektrik, su gibi aksatmamaya özen gösterdik. İsmail‘den de bir anlayış bekledim biraz daha sabredebilirdi. Ama maalesef kulübümüze bir ihtarname çekti. Ne üzücü ki bu şehirde bir defa Ali Akman olayı yaşandı. 7’den 70’e Bursa‘da olan herkes etkilendi. Böyle bir etkiyi tekrardan yaşatmak istemesi bizi üzdü. Bunu dışarıdan gelen ihtarname çeker anlarız ama kendi yetiştirdiğiniz öz evladınız bunu yapması insanı çok üzüyor. Paranı gönderiyoruz “paramı aldım” diye imza atmıyorsun.

Biz ucuz bedava oyunlara gelmeyiz. Eğer bir bedel ödenmesi varsa biz o bedeli öderiz. Bursaspor‘u böyle bir tezgaha getirmeyiz. Bursaspor büyük bir camia böyle küçük ayak oyunlarıyla bu camiayı birbirine düşürüp üzemezsin böyle bir hakkın yok.

İsmail dışında hiçbir oyuncumuz ihtarname çekmedi. Kimsenin parası kalmaz bu kulüpte, kalanın da parasını biz ödedik zaten.” dedi.

Kaynak
Bursaspordabugün

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Boşver başkan sen doğru yoldasin..önümüze bakalım..iyi bir hoca ve 4 iyi transfer bize acil lazim.. forvet,sol kanat,6 numara ve sol beke mutlaka transferler yapmalıyız..

  78
  11
  1. @Selim yorumuna yanıt olarak

   çok doğru yolda aq. sezon sonu görcem bu sene bitti bir sürü transfer yaptı hepsi çöp bide o çöplere para ödücez artık.

   17
   74
   1. @LEGOLAS yorumuna yanıt olarak

    Adam sözünü tuttu tahtayı açtı transferini yaptı tutar veya tutmaz burada herkes ooo çekiyordu her transfer haberinden sonra. Transferler tutmadı başarı gelmedi diye hemen eleştiri yapmanın anlamı yok. Yıllarca herkese sustuk bu adama patlıyoruz. Adanura yüklendiğiniz kadar öncekilere yüklenseniz bu hâlde olmazdık.

    17
    2
 2. hemen troller sarmış ortalığı şu adama camur atalımda belki izi kalır hesabındalar istediğiniz kadar karalamaya çalışın adamı fil tavşan hesabı emin adanur adamdır bursadaki diğer ileri gelenler sadece tefarruattır

  40
  6
 3. Adam transfer hataları yapmış olabilir ama iyi niyetinden kimse şüphe etmesin hem kaç tane paralı güçlü lobisi olan başkan adayı çıktıda seçilmedi kimse enkaz devralmak istemiyor ama biraz sabır playoftan cikacaz yine cikacaz

  21
  1
 4. Sen ona yaptığın ödeme gibi ev satıyor musun ? Hayir ..o adam niye alacağı varken oynasin..devamlı konuşuyorsun ama bu takım senin eserin..hiç kusura bakma

  12
  94
 5. Başkan şimdiden santrafora 2, orta sahaya 1 takviye yapın fakat hırslı, kendine iyi bakan profesyonel oyuncular alın.

 6. BİR SPORTİF DİREKTÖR BULUN VE TRANSFER İŞLERİNİ ONA BIRAKIN…SİZ YÖNETİMSEL İŞLER,PARASAL KONULAR,YENİ GELİR GETİRECEK PROJELER,SÖZ VERİLMİŞ ÖDEMELERİNİN AYNI TARİHTE ÖDENMESİ GİBİ KONULARLA UĞRAŞIN. DAHA 4-5 YOLCU FUTBOLCU VAR.ONLARI YOLLAYIN YENİLERE YER AÇIN…GEÇEN SEZON ADS DE BÖYLEYDİ, DEVRE ARASI TRANSFERLERLE DİREK OLARAK LİGE ÇIKTI….

  9
  1
 7. Hala adama tükleniyorsunuz adam gerçekten tek başına ulan geçmiştekilere neden bu kadar yükkenilmedi adam her sözünü tuttu… Transferler senin eserin diyorsunuz transferler geç olduğumu ar acele olduğunu tahtanın geç açıldığını biliyorsunuz herkez biliyor kısa zaman da bu kdr acele kurulan takım anca böyle olur önemli olan etrafındaki insanlarında ne şekilde destek verdiğiniz futbolcusu taraftarı yada yönetim kurulunda birileri köstek olduğunda bunun faturası varını yoğunu ortaya koyan Emin Adanura yıkılmaz ayıptır destek verelim devre arası gerekenler yapılsın… Bırakın şu kaostaki bir takıma oyuncularda gelmek istemiyor artık Bursasporun imajını zedelemekten vazgeçin

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu