Emin Adanur “Biriz, diriz, yıkılmayacağız!”

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Lideri Emin Adanur sosyal medya hesabından bir teşekkür mesajı yayınladı.

Camiaya teşekkür eden Emin Adanur “Kampanyamız devam ediyor. İlk günden bugüne kadar BÜYÜK BURSASPOR CAMİASI elinden gelen her şeyi yaptı. Hepsinden ALLAH binlerce kez razı olsun.

Dün Papazçeşme‘deydik, bir büyüğümüz program bitiminde beni yakaladı ve elime kimsenin görmeyeceği şekilde parayı sıkıştırarak “Bu para rahmetli Babamın bana bıraktığı para, onu Bursaspor‘a veriyorum” dedi.. Bu maneviyatın bize getirdiklerini, milyonlarca dolar getiremez.

Dost-düşman bilsin ki BURSASPOR olarak artık; BİRİZ, DİRİZ, YIKILMAYACAĞIZ. Gittiğimiz heryerde tek bir cümle herşeyi özetliyor zaten; BURSASPOR SEN ÇOK YAŞA.

Dünyanın her yerindeki BÜYÜK BURSASPORLU CAMİASI üyelerine sesleniyorum; Hepinizi çok seviyor ve saygı duyuyoruz, birlik beraberliğimizi hiçbi rzaman kaybetmeyelim, birbirimize olan saygımızı-sevgimizi artırarak devam edelim. İyi ki varsınız.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Eser.
   Yönetim liderimiz bizim mahalleye gelmiş.
   Keşke ben de orada olabilseydim. Karşılarına geçer hepimiz adına teşekkür konuşması yapardım.

   22
   1
 1. Biriz diriz yıkılmamalıyız, kapıda bekleyen hortumcular, çeyrekçiler, komisyoncular,rantçılar var, güneş gibi doğan emin başkanın tersi gündüzümüzü geceye karartacak ay dedeler var, klüp bursaspor umurlarında değil, çıkarları olsun cepleri dolsun,onların dedikleri olsun yeterki…

  57
  3
  1. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   Başkan tavuğuna kışt dediklerin elbet senin tökezlemenden yana,ama işler iyi gidiyor,umarımda iyi gidecek,sen bursaya hava getirdin,bu rüzgar şampiyonluk getirecek bundan kuşkum yok emin adımlarla yürü emin başkan..

   7
   1
  2. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   EVLAT DIYEMEM
   EVLADIM YASINDASIN AMA
   BASKANIMSIN
   IYI GİDİYORSUN
   ANCAK ASLA UNUTMA
   BU YIL LIG COK ZOR
   MUTLAKA TRANSFERLERI BUNU GOZONUNDE BULUNDURARAK YAPMALISINIZ HATA LUKSUMUZ YOK BUNCA EMEGININ KARŞILIĞINI ALMALISIN

   35
   1
 2. Bizimde mutlu olmak hakkımız beşikten mezara kendini Bursasporlu hisseden her bireyin derdi takımının bizans kırmalarina karşı dimdik ayakta, yıkılmadan durduğunugörmektir. Malesef yıllarca hüzünlü şekilde elimizden kaymakta olan sevdamızı izledik ama bu senen yine bir umut ve bir diriliş var içimizde. ALLAH CC dualarımızı kabul etti ve bu yiğidi düştüğü yerden kaldırması için bir aslan parçası gönderdi. Sen ve yönetiminde iyiki varsınız sayın başkan.

  42
  2
 3. Başkanım mahallemize gelip çayımızı içti kafamızdaki soru işaretlerini giderdi sağolsun stadyum isim hakkınında satıldığını birincil ağızdan duymuş olduk teşekkürler.Halk içinden biri başkan tam destek olmamız gerekiyor.Stadyumun isim hakkını bu fiyata satan başka bir 1.lig ekibi daha yok(Bunuda belirtmiş olalım).

  11
  4
  1. @Has Bursasporlu yorumuna yanıt olarak

   Kendilerine bizim mahallenin misafirperverliği dahilinde kahveler çaylar içirdiğinizden hiç şüphem yok.
   Şahsi fikrim yönetim liderimiz taraftarın kalbine dokunmayı çok iyi biliyor.
   Umarım ve eminim çok başarılı bir sezon olacaktır.
   Papazçeşme ye selamlar.

 4. Bursalı bir başkan tahtayı açtırsaydı havasından geçilmezdi Bu adamın tahtayı açacağına hiç inanmadım Aynı sektörde olduğumuz için duyumlarımız olumlu değildi Gerçekten helal olsun Şimdi Bursa da kuşaklar boyu Bursalı olup bu taşın altına ellini uzatmayan çok insan var Tercih etmediler bu karışık ortamda bu işe girmeyi hata yaptılar çocuğa mal bırakacağına (Onlarıda gördük bütün mal mülkü yediler ) soy bırak nam bırak Erdem bırak yıllarca anılsın olmadı be Bursalı olmadı Ama bunu yapan Büyük Başkan İbrahim yazıcı yıllarca anılacak Serkan hep onun oğlu olarak anılacak Yazıcı ailesini Bursa şehri hep onun hatırlayacak ve saygı duyacak Bu sanayi şehrinden çok sanayici göçtü gitti Ne kaldı ne adı var ne sanı para mal bıraktı geride kalanlara Geride kalanları biliyoruz bütün Bursalı ve Bursasporlu olarak Son sözüm belki ağır olabilir ama Bir Bursalı olarak Yazıklar olsun diyorum

 5. Allah razı olsun emin adanur dan inşallah onun sayesinde Bursaspor’un sırtı bir daha yere gelmeyecek çok güzel şeyler oluyor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu