Emin Adanur “Bilseydik…”

Bursaspor Kulübü Başkanı Emin Adanur sosyal medya hesabı twitter'dan bir açıklama yaptı.

Şort sponsorluğunun satışından oldukça mutlu olan Emin Adanur espriyle karışık “Şort çok hızlı satıldı. Bileydik 50.000₺ yapardık şortu 🙂” ifadelerini kullandı.

Bursasporlu taraftarlar bu paylaşıma büyük ilgi gösterdi.

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @@bursasporluyuz yorumuna yanıt olarak

   Ya başkanım sen koskoca Bursaspor başkanısın. Bırak artık şu tweet-mıvit işlerini. Bak bakalım büyük takımların başkanları senin gibi twetır’da geziyo mu hiç. Yapma artık bu işleri. Ağır ol biraz. Lütfen. Bırak o açıklamaları kulüp hesabından yapsınlar. Sen kendi adını kullanma. Biraz geride dur. Ulaşılmaz ol. Böyle hafif başkan olma.

   4
   26
  1. @Gulbahçeli yorumuna yanıt olarak

   YEŞİM TEKSTİL, SÖNMEZ TEKSTİL, RENO,TOFAŞ,TOGG VE DAHA NİCELERİ GÖĞÜS REKLAMINA 1 MİLYON TOPLAM 34 MİLYON EDER….. BURSA İLİNDEN KAZANANLAR, BURSASPORA DESTEK OLMALIDIR.

   37
   8
 1. Hocam şu forma ve kombine satışını başlat federasyondan devletten yazı bekleme biz stada girmesekte olur alalım kombinemizi inşallah sayemizde bir delik daha kapanır.

  85
  9
  1. @Zorba yorumuna yanıt olarak

   Benim düşüncem bu ki. Bu sezen kombine bilet satışları 3 parça halinde yapılmalı ve fiyat bir nebzede olsa yüksek tutulmalıdır. 3 parçadan kastımda şudur. 1.Tüm sezonu kapsayan. 2. İlk yarı. Ve 3. İse ikinci yarı olan üzere satış yapılmalı diye düşünüyorum. Mesela tüm sezon 500. ilk yarı 250. 2. Yarı 300 gibi. Çünkü bu şehirde BURSASPOR u seven ama maçlardaki performans ve oyuna göre stadyuma gelen. Geçtiğimiz sezonlarda yaşanan olaylardan dolayı farklı düşünce içinde olan çok taraftar mevcut. Belki tüm sezon için kombine almaz. Ancak takım iyi futbol ile cezb eder 2. Yarı kombinesi alır gelir. Tabi bu yazdıklarıma kimse atarlanmasın bu bir ticarettir. Amaç BURSASPOR umuzu tekrar eski günlerine döndürmekse her türlü kazanç kapısını zorlamak gerekir diye düşünüyorum.

   15
   9
 2. Tüm karanlık geçmişten sonra bir yildiz gibi parladin allah utandırmasın bursaspora adını taraftarlarında kalbinde duruşunda uzun yıllar hep beraber güzel günlere baskanim

  48
  9
 3. Tebrikler Sayın Başkan
  Sıkıntı yapma herşey olacak
  inşAllah şort bitti ise kol var
  Gögüs var, sırt var olmadı tozluk var
  Stadyum isim hakkı var, tribün isimleri var
  72 locanın isim sponsoru var
  Her deplasmana sponsor var
  Stadyum-özlüce-vakıfköy reklam
  Panoları var, 100 bin kombine basın
  100 tl fiyat biçin kombine kartlarının
  Üstüne de sponsor verin siz sosyal
  Medyayı bu kadar aktif kullandıkça
  Bu kadar şeffaf oldukça ve üstelik
  Her organizasyonda şirketinle öncü
  Oldukça taraftarın hatta tüm şehrin
  Destegini alacaktır 100 bin kombine
  100 bin forma 100’er tl olsa sadece
  Taraftardan 20 milyon tl destek
  Gelecektir sponsorlarla birlikte
  Localar hatta vip tribünleri de eklersek
  70-80 milyon tl civarı kulübe nakit
  Akışı oluşacaktır Başkan ve ekibinin de
  Katkısıyla 140-150 milyon tl civarı
  Kaynak ile hem tahta açılır hem de iyi bir
  Kadro kurulur sadece tek atımlık
  Kurşunumuz mevcut dogru bölgeye
  Nokta transferler yapıp bu sene
  Olmazsa olmaz süperlige
  Yükselmek olmalıdır.

  16
  5
 4. DURMAK YOK
  YOLA DEVAM….
  GÜNEŞ BURSA’MIZI AYDINLATMAYA BAŞLADI.
  İÇİMİZDEKİ İRLANDA’LILARA YAŞAM HAKKI TANIMAYALIM.

  16
  7
 5. Sevgili Bursasporlular ,bizler ilk önce taraftariz öncelik sevgi ile bağlıyız sevdamiza lütfen önce biz taraftar olarak yapmamız gerekenleri yapalım evet forma konusu var ve kombine konusu kimse ama lütfen kimse ne bedava bilet kombine,nede forma beklemesin lütfen sn yoneticilerim (özelikle Batu kardeşim )kimseye lütfen bedava verilmesin 15,20 tl vermeyen olmasın Bursasporlu gelmesin maça (küçük öğrenci kardeşlerimiz haric)istisna olabilir tv den seyretsin 150tl vermeyip forma almayan da bedava forma beklemesin lütfen kimse Bursaspor a zarar vermeye hakkı yoktur bir parantez de ( Kötü olan yanlış yapan TEKSAS değildir TEKSAS bir oluşumdur hata yanlış yapan kişiler olur ve o kişi de artık o kuleye çıkmasın

  15
 6. Biz bu tip adamları çok gördük arkadaşlar.. uzun zamandır izliyorum..bu adam sizi ne yazıktır ki daha beter duruma sokacak..biz zamanında bu gibi adamlardan çok yandik

  5
  32
  1. @Goztepelee yorumuna yanıt olarak

   Biz uzun zamandır beter durumda olduğumuz için dostum alışkınız maalesef. Bundan daha beter ne olabilir ki Bırakta küçük bir umut bulmuşken biraz heveslenelim sonu ne olacak gorecegız. Şuan birlik zamanı nabalım desteği bırakıp karalar mı bağlayalım.

   11
   5
  2. @Goztepelee yorumuna yanıt olarak

   Goztepelee kardeşim.
   Var git yoluna.
   Bir nebze durulan suyumuzu bulandırma.
   Bizler aslında bu tip düşüncelerden çekiyoruz.
   Yönetime geleli daha iki hafta olmuş birine karşı ön fikirli olamayız.
   Tamam bir risk aldık fakat bu riski alırken de kaybedecek bir şeyimiz kalmadığı için bu durumu risk olarak görmeyip tüm şehirde yeniden birlik beraberlik yakalamaya çalışıyoruz.
   Şimdi bu durumdayız da bundan bir buçuk ay sonra tahta kırılıp nokta transferler gelince herkes doğru bir iş çıkardığımızı görecek.
   Lütfen herkes kendi mecrasına çekilsin.
   Siz goztepesiniz biz Bursaspor.
   Alemin şampiyonuyuz.

   11
   3
 7. Emin başkan ve arkadaşları, gerçekten emin adımlarla ilerliyorlar. Bu yolculukta, gerekli açıklamaları yapan, şeffaf olmaya çalışan bir yönetimimiz var. Kapımıza yığılmış adı borç olan çöp yığını var. Sağolsunlar kapı kapı gezip bu utanç tablosundan Bursasporumuzu kurtarmaya çalışıyorlar. Hiç kimse bu samimi gayretlere laf atıp da kapımıza çöp yığmasın lütfen. Bu yönetimin de elbette hata yaptıkları zamanlarda olacak. Mesela şort reklamı fiyatlarını 50.000 tl mi yapsaydık demeleri o kadar hoş ve anlamlı ki. Hata olmadığı halde Bursasporumuza daha fazla kazandırabilmek için sergilenen samimi bir gayretin apaçık nişanesi, ben ayakta alkışlıyorum bu tutumu. Helal olsun. Bursaspor taraftarları olarak yönetimimiz şayet hata yaparsa dahi hemen eleştiri yağmuruna tutmazsak, bu gidişin sonu hayır gibi görünüyor. İnşallah. Yolsuzlukları araştırma komisyonu kurulması yeni yönetime duyulan güvenin garantisi olmuştur. Buradan alınacak sonuçlar Bursaspor camiamızı şaha kaldıracak verilen destek şimdiye kadar olanın en az yüz katı fazla olacaktır. Emin olun, camiaya güven verin, bu camia cümle aleme destek nasıl olunurmuş gösterecektir.
  YEŞİL BEYAZ SEVDAMIZ BURSASPOR SEN ÇOK YAŞA.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu