Emin Adanur “Artık yeter!”

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Lideri Emin Adanur sosyal medya hesabından sert bir açıklama yayınladı.

Emin Adanur‘un twitter hesabından yaptığı paylaşım şöyle;

30 yaşındaki bi adama; Vefakâr ol, Bursaspor’u bataklıktan kurtar, paranı-zamanını ver diye gazlaya gazlaya, kulübün en büyük sorunu olan tahtayı çözdür, borçları kapattır, sistem getirt, bugüne kadar gerçekleşmemiş birçok konuyu gerçekleşttir, sonra her hatada tokat at, yeter.
20 tane transfer gelir, 2si kötü çıkar, her gün her saat o 2’si üzerinden linç ediliriz.
200 liradan 6.000 liraya kadar bilet olur, 1.000-1.500 lira fazla diye kıyamet koparılır, bildiriler yayınlanır.
Tribünle hiç alakası olmayan tipler sosyal medyadan racon keser.
Hayırdır ya ne luyor size?
Ben camiaya 40 milyon söz verip 50 milyon verince sizin kadar bağırmadım, hatta ağzımı bile açmadım ve bunu vermek zorunda değilim çünkü 40 söz verdim ve tuttum.
Acemiydik, hata yaptık dedikçe üzerimize geliyorsunuz.
Arkadaşlar, siz camiasınız siz taraftarsınız da biz neyiz onu anlamadım.
Yahu bu kulüpten yüz milyonlarca euro çalındı, kulübün elektriği, suyu doğalgazı kesildi, insanlar aylarca maaş alamadı, futbolcular bildiriler yayınladı yönetime güvenmiyoruz diye ve bunların tamamı sadece 5 ay önce vardı, EL İNSAF EL İNSAF!!!
Stadı temizleyin de öyle parayı yükseltin diyorsunuz..
Bu bizim işimiz mi?
Değil.
Ama ilk defa, Bursaspor tarihinde ilk defa bütün temizliği, bakımı kulüp kendisi yapıyor.
Arkadaşlar bu kulübe yıllarca belediyelerden yüz milyonlarca para geldi, bizim dönemimizde stad temizliğini bile kendimiz yapıyoruz..
Gerçekten yazmamayı çok isterdim ama her fırsatta, her hatada CELLAT gibi ortaya çıkanlara artık dayanamadım.
Bana cefa, feda, vefa diyenlere sesleniyorum;
Bende sizden şimdi BURSASPOR için FEDA bekliyorum.
Siz benden istediniz ben yaptım, çünkü mesele BURSASPOR‘du..

85 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. ÇOK HAKLI BU CAMİAYA 1.LİG DEĞİL AMATÖR KÜME YAKIŞIR! EL İNSAF TAKIM KEÇİÖRENİ YENMİŞ BAZILARI TUTTURMUŞ TRİBÜN KAPATILMIŞ BUNU KONUŞTU GÜNLERCE… NEYMİŞ EFENDİM BURSASPOR MARKASINA ÇOK BÜYÜK ZARAR VERMİŞ O TRİBÜNÜ BOŞ GÖREN BAŞKA TAKIM TV İZLEYİCİSİ AAA NASIL OLUR DA BU TRİBÜN BOŞ YÖNETİM SANSÜR MÜ KOYDU DİYE SORARMIŞ, BU BURSASPOR TARİHİNDE GÖRÜLMEMİŞ BİR REZALETMİŞ MİŞ MİŞŞ MİŞŞŞ! ULAN KEPAZE HERİFLER ULAN VEFASIZ HERİFLER BURSASPORUN ELEKTRİĞİ KESİLDİ GAZI KESİLDİ DİYE ULUSAL MEDYADA MANŞET MANŞET HABER ÇIKTI O ZAMAN NERDEYDİNİZ!!!!! BURSASPOR RİZEDEN AKHİSARDAN ÜST ÜSTE YARIM DÜZİNE GOL YERKEN NERDEYDİNİZ?!!! SAMİMİYETSİZSİNİZ, AFFEDERSİNİZ YAV…SINIZ! NEYMİŞ MATAVZ ÇÖPMÜŞ LEŞMİŞ ULAN ADAM GELDİĞİNDE HEPİNİZİN AĞZININ SUYU AKTI BU ADAM BURAYA NASIL GELİR DİYE NE DÖNEK ADAMLARSINIZ SİZ!

  307
  24
  1. @SEMİH16 yorumuna yanıt olarak

   tribün kapandı diye zırlayanlar ile, üzerinde BURSASPOR forması taşıyan futbolcuya ‘ne oynadın da sakatlandın be … çocuğu’ diyenler, aynı kişiler.. o yüzden çok takma bunları kardeşim.

   11
  2. @SEMİH16 yorumuna yanıt olarak

   benim bu zamana kadar geldigimiz gunlerden çıkardığım sonuçlardan bir taneside bu kulübün etrafinda o kadar cok çakal ve leş kargalari varki hep yemlenmeye beslenmeye yemeye alismislar bedavaya demezler alismis kudurmusdan beterdir diye heh iste bunlar corbalarini sakallarini bu baskan doneminde alamiyolar ya her cepheden olumsuz elestisriler cikiyor hani bu klup bizimdi herseyimizde e be adiler cikip basinda orda burda klubu yonetimi ne suclar oldunuz

   11
   1
   1. @Yuri yorumuna yanıt olarak

    Aktaş’ın çorbacısı mısın? Sömürdünüz bir tanecik Bursaspor’u be yeter ulan bıkmadınız vampirler

    54
    8
  3. @SEMİH16 yorumuna yanıt olarak

   Başkan, zamanlı çıkışlarıyla, çok doğru yapıyor. Bazı gerçekleri bazıları görebiliyor bazıları yanlış yönlendirmelerle gerçekleri göremiyor.

   — Bursaspor kulübü senelerce birilerinin çiftliği olmuş. Bu külübün üzerine keneler yapışmış. Kulübün kanını emiyor. Taraftar grubu dediğiniz gruplar, bursaspordan pastasını alan gruplar. Artık bu meslek haline geldi. Esiden çalışan taraftar bir araya gelip kendi imkanlarınca stadta taraftarlık yapardı. Artık bursaspordan beslenen çalışmadan zenginleşen taraftar görünümlü kişiler ortaya çıktı.

   — HA keza bursaspordan yolunu bulan spor yazarı muhabiri kılıklı adamlar var. Üç kuruş spor yazarı maaşı ile zengin oldu bunlar.

   — Bursaspor başkanı olup zenginleşen başkanlar yönetim kurulları.

   Bursaspor bir çiftlikti. Ye ye senelerce bitiremediler. Futbolcu satışı onlar için önemli, avantalarını bu şekilde alıyorlardı. Bu şekilde, yukardan aşağıya dağılan bir soygun düzeni vardı. Başkanlar paylarını alır, bir kısmını basına bir kısmını taraftar gruplarına pay ederler. Sonra herkes o başkanı destekler. Soyuluyor kulüp, ama yayaya şaşaşa, ulan noluyor diye soruyoruz, herey kötü kulüp soyulmuş. Kimseciklerden ses seda çıkmıyor. ortaklaşa pisliğin üstünü kapatma faaliyeti. Kulübü soyanlar ortaklaşa soydular. Herkes payını aldı. yönetimler ibra edildi. Oldu da bitti maşallah nazar değmez inşallah.

   Bu kulüp, onlar için altın yumurtlayan tavuk. Kene gibiler, yapıştılarmı bırakmıyorlar. Ama buraya kadar. Kulüp battı. 1 trilyon borç var, kimsenin umrunda değil. Elektrikler kesilir, maaşlar ödenemez. Futbolcular kaçar. Kimsenin umrunda değil. Kulübü sahiplenen çıkmaz.

   Başkanlığa aday olup bu kulübü düzeltecek bir başkan adayı aday oldumu? Erkan kamat, başkanlığa aday oldu, elektrik parasını ödeyemeyen başkan, elindeki futbolcuyu almanyaya pazarlayan başkan. Erkan kamatmı bu kulübü düzeltecekti. Kusura bakmayın da, emin adanura mecbur alındığından başkan seçildi, yoksa o koltuğu kimseye yedirmezler. Taliplisi çok olur. Ama vermeye gelince kimsecikler ortada yok.

   Emin adanur yönetimi seçildi, sorunları çözdü, kulübü ayağa kaldırdı, ama kulübü terkeden keneler, baktılar bu ceset kanlı canlı ayakta, biz bu canlı bursasporu bunlara yedirmeyiz dediler..

   Basındakiler, taraftar grupları homurdanmaya başladı, nasıl olurda biz bu altın tavuklayan tavuğu bunlara terkettik. Gözleri açıldı. Şimdi eleştiriyorlar, bir yandan da ses etmiyorlar, biraz daha düzelsin diye.

   Altı üstü amigo, amigo olan biri kulübe kafa tutuyor. Yanlış transfer yapılmışmış. Sana ne? Başkan olup sen transfer yapsaydın. Sen kimsen ki? Amigosun.

   Basında çalışan bursasporu öyle kendi malı görenler var ki, sanırsın bursasporun sahibi bunlar.

   Başan hata yapıyor, bu insanları dikkate almamak gerek. Bu kişilere taviz de vermemek gerek.

   Teksasın amigosu çok içerlemiş, maçlara gelmeyecekmiş. Vah vah vah.

   Ufak tefek şeyden sorunlar çıkarmak kavga çıkarmak istiyorlar. Neymiş batı alt tribünü pahalıymış. Ucuzuda var. Ordan al. Stad zaten boş. Neymiş transferler yanlışmış. Yok taha oynatılması lazımmış. Vefa olmazzsa olmazmış.

   Sizin gözünüz doymamış, bunca şey yediniz, hala gözünüz çöplükte. Bursaspor asalaklardan kenelerinden kurtulmadıkça sorun çözülmez. Mantıklı bir yerden sorun çıkarsanız anlayacağız ama kendinizi çok belli ediyorsunuz.

   13
   2
  4. @SEMİH16 yorumuna yanıt olarak

   17 gereksiz transferi yaptıktan, gençlerimizi bir kalemde sildikten ve mustafa er ve batallayı küstürdükten sonra başkan benim için zaten bitti.
   belki bugün farkında değiliz ama, bunların acı ve yüklü faturalarını sezon sonunda daha net göreceğiz.
   o zaman şimdi kendisine destek verenler de bize hak verecek ama iş işten çoktan geçmiş olacak.
   şu an yapacak bir şey yok. taraftarın geneli ne dediğimizi anlayacak durumda ve bilinçte değil. onlar için varsa-yoksa süper lig.
   ama oraya ne ile ve nasıl gidilirin cevabı ne yazık ki kimse de yok.
   ne diyelim,
   kendi düşen ağlamaz. şeriatın kestiği parmak acımaz. son pişmanlık fayda vermezmiş…

   13
   66
   1. @2. mustafa yorumuna yanıt olarak

    Hay Mustafa erine ya arkadaş adam kendi bıraktı gitti hala kafa yapınız aynı oda biliyor bu taraftarla bı b.k olmayacağını daha düne kadar Mustafa ere söylenmedik laf birakmayanlar bugün mustafa Erci oldu reisin dediği gibi lan bıraaak!

    24
    10
   2. @2. mustafa yorumuna yanıt olarak

    Gencecik cocuklari mahvetmismis Mustafa eri kusturmusmus.Amacim başkan savunmak değil ama geçen yılın çocuğu dediğin gençlerden Ali Akman takimi sattı İsmail sakatlandı Burak kapacak bıraktı gitti.bwtuhan dillere destansı şimdi biraz toparladi.kanatta cagatayla ortada ramaznla oynuyorsun stoperi cuneytle aykuttu bu kadar sacma yorum olamaz.genc dediğin onur 27 yaşında geçen yıl oynuyordu kalecin satti imza atmadı kim kaldı geriye bir Taha var oda salazar ve capandan iyi değil kimse kusura bakmasın.ki bu s ne kerem sen kazanildi Batuhan ve eren güler oynuyor.Birakin tatavayi ayıp ediyorsunuz.Buraz işler düzgün gitse ortaya atliyorsunuz.Amq emin baskanda size uyuyor tecrübesizliği den bak yoluna başkan daha gençsin devam et işine gücüne.Mustafa eri sevdigim kadar kırgınım en ufak bir twitle bursayi bıraktı gitti.Hatta daha önce gidecekti sebebi yoktu.sebep buldu arkasına bakmadan kaçtı.o kadarda özür diledi ondan.Gecen yıldan kadro kurndesek kuramazsiniz.17 çöp almış.kaleci salazar Çapan alaskarov İsmail yüksek bruno olmak üzere 6 tane bu ligin en iyisi olabilecek banko adam alındı.matavz ofosu acolatseye gelince alternatif olarak alınabilecek adamlardi.kubilay bu hafta 10 kişi kaldı maçı 65 dakka stoperde oynadı.Sana Messi geldide almadın sanki bu takıma futbolcu gelmek istemiyordu.Mevcut futbolcuların maddiyat yüzünden kaçıyordu.Bu şartlarda alınabilecek en iyi 10 adamı aldılar.Belki başta hata yapıldı 1-2 transferde ama genel.anlamda iyiler.Lutfen bı rahat bırakın taraftarlık yapın destek.olun köstek değil..

    26
    6
    1. @Uskup yorumuna yanıt olarak

     valla sevgili kardeşim, ben artık bazı şeyleri anlatmaktan hem bıktım, hem de çok yoruldum. sana son olarak şu kadarını söyleyeyim ve aradan çıkayım.

     ”’burada yapılan yorumlara verilen artı ve eksilerin oranları tam tersine dönmeden bu kulübün iki yakası bir araya asla ve de kata bir araya gelmez!”’

     ”’ eğer ali akmanlar, burak kapacaklar bu kulüpten sudan ucuza, hatta bedavaya ve de elini-kolunu sallaya, sallaya gidebiliyorsa bu tamamen o kulübün, kulüp olamamasıyla alakalıdır!”’

     ”’yine bu şehirde bu kulübe 100 milyona yakın para kazandıran ozan tufanlar hain, yeni yeni ozanların çıkmasın engelleyenler (bilerek ya da bilmeyerek) kahraman ilan ediliyorlarsa benim söyleyecek başka lafım olmaz!”’

     6
     2
     1. @2. mustafa yorumuna yanıt olarak

      Sen boş konuşuyorsun hocam! Başkan dediği her lafta haklı. Bu adamın yaptıklarını yapabilecek başka bir delikanlı olsaydı,çıkıp başkan olurdu. ama elini taşın altına sokan bir tek bu gencecik adam oldu.. Söz verdiği herşeyi yaptı,gitmek isteyen adamı bonservis bedeli ile gönderdi,(az veya çok para kazandı kulüp),tahtayı açtı,kimine göre iyi kimine göre kötü 17 transfer yaptı,maaşlar ödeniyor,kimseye gecikmiş borç kalmadı..geçen sene ‘doğalgazdan sonra kulübün elektrikleri de kesildi’ diye haberler çıkıyordu ne çabuk unuttunuz bu haberleri..?

      8
      3
      1. @Cedric Bakambu yorumuna yanıt olarak

       kusura bakma kardeşim, öyle anlaşılıyor ki siz bazı şeyleri duyarak ya da okuyarak değil maalesef GÖREREK ve YAŞAYARAK! öğreneceksiniz.
       bunun için de sanırım fazla beklemeyeceksiniz. sezon sonu hangimizin haklı olduğu zaten ortaya çıkacak.
       ama Bursaspor’un mevcut yönetim, yerel medya ve taraftar profili ile başarılı olması pek mümkün değil.
       Bursaspor süper ligden önce kurumsallaşmayı hedeflemeli, herkese hayırlı cumalar.

  5. @SEMİH16 yorumuna yanıt olarak

   Emin kardeşim, çok güzel işler yaptın, eyvallah. Ama sağ elinde yaptığını sol elinle bozmak gibi bir sıkıntın var senin. Yaşın genç, gaza gelip iki de bir sosyal medyadan veryansın etmen hem senin, hem hepimizin enerjisini tüketiyor. Haklı veya haksız olmanın bu noktada bence hiç bir kıymeti yok. Bence 30 yaşındaki birinin yeri Teksas tribününüdür; mali durumuna göre birkaç sene içerisinde Maraton veya ‘Sosyete’ye terfi edebilir… Olgun olmayan karar, hareket ve söylemlerinle “Emin” ol, o elektrikleri kestiren, personele maaşını ödemeyen seleflerinden daha fazla zarar veriyorsun bu kulübe!!!

   14
   87
   1. @Clarividencia yorumuna yanıt olarak

    Senin gibi taraftarlar bu kulübe zarar veriyor emin başkan değil size kulübu soyan adam lazım sizede corbayı versi gerisini boşver be namkör bu yorumu nasıl yazıyorsun -12 puanla başlayacaktın bu kulüpte futbolcular oynamak istemiyordu elektirik gaz kesikti çalışan emekçilerin maaşı verilmiyordu emin başkan bunları halletti cebinden 200 lirayı veremeyen senin gibi namkör dunkof lar yüzünden bu kulüp bu halde siz sülüksünüz size çorba olsun bursaspor önemli değil sizin gibi embesiller bizim için hiç önemli olmayan parazitlersiniz

    58
    9
  6. @SEMİH16 yorumuna yanıt olarak

   Başkan sonuna kadar haklı başkanı eleştirenler muhalefet edenler elini vicdanına koysun o para kendi ceplerinde olsa enkaz haline gelmiş kimsenin sahip çıkmadığı bir takıma verirlermiydi.gerçek bursaspor taraftarı paraya takımını başkanını satmaz.

   16
   1
  7. @SEMİH16 yorumuna yanıt olarak

   Eyvallah renktas.bilet fiyatida o kadar yüksek değil vipte maç izl mek isteyen o.paralari versin bı zahmet.Hepsi zaten ya futbolcu ailesi yada fabrikatör falan.pqrqsi yoksa gelsin teksasa yada maratona.maraton ve kale arkası tribünler içinde fiyat gayet makul.Hatta kombine fiyatları sudan ucuz.Lakin kombine alack biri olarak eşime ve kendime alıyorum.ailemin yanında küfür edilmesinden ve tribünün bu yuzd n kapanmasındanhic suçum yokken maça gidememekten bıktım.Bu konuda tribün liderleri biseyler yapmalı yada artık hepsi değişmeli gerekirse maaşlı organizasyon bilen düzgün liderler getirilmeli.Uretilen beste bile kalmadı.

   32
  8. @SEMİH16 yorumuna yanıt olarak

   Biz ler neyin ne olduğunu biliyoruz. Başkan klübü çorbacı lara bırakma. Soyanlara bırakma. Engebeli yollara girdin. Sakın yılma. Her türlü lafları diyecekler. Sakın lafını esirgeme. Dişe diş Kora kor mücadele et kazanan BURSASPOR olacak. Bizler inandık. Sizler de İNANIN.

   65
   5
  9. @SEMİH16 yorumuna yanıt olarak

   noktasına ,virgülüne katılıyorum , yüreğine sağlık ………….
   senin yorumunu beğenmeyen 8 kişi var şu an ben yazarken neden beğenmediklerini güzel üslup ile yazarlarsa bilelim bizde dimi!!!

   65
   3
   1. @Selim yorumuna yanıt olarak

    Baskanım Cook haklısın ortaiık namkör dolu ortalık ceketının altında baska forma tasıyıp Bursaspor’u gıbı davranan Cook en en önemlisi Bursaspor’u yönetenlerin basarılı olmasını istemeyen bir gurup var baskanım gercek taraftar bunları bıliyor kımseyı kafana takma gecen mesut denen kısı acıklama yapıyor gercek taraftarlar bu kısıyı taktımı hayır bu kısıyı takanlar 16-17 yasındakı ınsanlar..çok bilen babasını gondersın kulube

  10. @SEMİH16 yorumuna yanıt olarak

   Dediklerinin hepsine katılıyorum.Adanur’u yedirmeyiz.Siyasisi,basını el birliğiyle bu adamın üstüne yürüyorlar.Ancak yikamayacaklar.Bastan alinur geldi.Cevabını aldı oturdu.Simdi basın geliyor.Emin başkan onlara da gereken cevabı verir inşallah.Bir de çorbacı tayfa var.Teksas gibi.Onlar da yavaş yavaş özlerine dönüp,ruhlarını siyasilerden arindirabilirlerse ne Orhan güney,ne Süha Gürsoy ne de diğer mesnetsiz yazarlar Bursaspora dur diyemeyecek.Canlari yandı ki anırmaları yüksek oluyor hepsinin.Emin başkan tam gaz devam.Arkandayiz.

   69
   9
   1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    Alinur cevabını aldı oturdu mu? Sen öyle san Raspu. Emin aganın bilet çoktan kesildi be ya. Otobüsün kalkmasını bekliyolar. Arkadan su dökmek için.

    2
    3
   2. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    siyasetten rahatsızsın ama siyasetin ve ayrıştırmanın ağababasını yapmışsın. zaten maçlarımızı 5 bin kişiye oynamamızın en önemli nedeni işte tam da bu zihniyet.
    sanki bu kulüp size babanızdan miras. sizin gibi düşünmeyenler ise tu-kaka. çaycı çorbacı. hatta hain. öyle mi!?.
    noktasından virgülüne hiç bir şeyine katılmıyorum. hepsine cevabım var ama değmez.
    benim yorumlarım sadece meraklısına ya da karşısındakini anlamak isteyene.
    yalnız aklının bir yerinde kalsın, kulağına küpe olsun diye sadece birini hatırlatmak istiyorum. ”yıllarca bursasporun kuyusunu kazmaya çalışan orhan güneyin bir numaralı program partneri bugün başkanın danışmanı görevinde!”

    4
    3
  11. @SEMİH16 yorumuna yanıt olarak

   Nankorler…!
   Size mangal yapip bol bol fotoğraf karelerine el sallayip pişmiş kelle gibi siritan, futbolculara 1 kuruş ödeme yapmayıp sahte senet dağıtan, Bursaspor’u yatırım aracı olarak kulllanan, altınla, dövizle borclandiran, 5 kuruş meteleksiz yöneticiler lazım…!
   Corbacilar sizi…Hepbirlikte el ele bu kulübü mahvettiginiz yetmedi, bir de seçilmiş yönetime, Bursaspor için parasini feda eden “2 sene içinde superlige cikamassak verdiğimiz para Bursaspor kulubunundur”
   iyi niyetli insanlara saldırıyorsunuz ! AYİP AYİP !!!

   74
   8
  12. @SEMİH16 yorumuna yanıt olarak

   Bileti kayseri konya gibi 1₺ yapsa bu takıma transfer lazım derler bu takıma transfer yapsa bu ne biçim transfer derler ne yaparsan yap hep birşey derler batalla’ya saldırıp tribünde pablo martin batalla diye bağırırlar her hafta küfür edip kulübe ceza ödetirler bedava otobüs bedava bilet diye yalvarıp deplasman yaparlar bizde böyle cefakarız derler derler anam babam derler

   91
   1
  13. @SEMİH16 yorumuna yanıt olarak

   zannedersiniz statta 40 bin adam var bir tek numaralı boş! adama sormazlar mı teksas neden boş!!! tvden bakıyorsun 300 kişi var yok! siz kime neyi anlatıyorsunuz ya ? bu takımın bu hale düşmesinin en en büyük sebebi taraftardır! hala dersini çıkarmamış hala kibirli hala kendini kulübün sahibi sanıyor! siz önce tribün işini iyi yapın yönetimsel işlere burnunuzu sokmayın başımıza ali ayı siz musallat etmediniz mi 2 kere hala ne yüzle konuşuyorsunuz siz?

   102
   4
 2. adam haklı neler geldi neler geçti bu kadar bağırmadılar Adanur çözüm üretiyor en azından hata da yapıyor ama çalışan insan hata yapar bence de haksızlık yapıyor üzücü….

  113
  7
 3. Adam haklı. Sanki herkes batı alt tribünde maç izliyormuş gibi bu kadar pahalı olabilirmi diye ahkam kesildi belki orda maç izlemeyen kesimlerden bile. ben kale arkasi veya biraz zorlasam en fazla maratondan bilet kombine alıp maçımı izleyebilirim. Ben bir taraftar olarak Bursasporumun ister futbolcusunun ister hocasının isterse başkan veya yönetiminin olsun bu kadar işlerine karisilmasina karşıyım amaç özellikle bu sene üzüm yemek değil bağcı dövmek. Bursaspor kalıcı bizler geçicidir diyoruz 10 hafta Mustafa hocadan vurduk, yani takım tam düzlüğe girecek şimdi bilet fiyatlarından dem vuruyoruz. Yapma be arkadaş sen maraton teksak kuzey kaleyi doldur lazım değil batı alt dolmasın, yıllardır sosyete dediğimiz yerin elbet bir alıcısı çıkar futbolcusunun aliesine sövmeyen birileri gelir elbet. Neyin derdindeyiz, kombine kombine neden çıkmadı kombine , al işte çıktı

  83
  4
  1. @16spor yorumuna yanıt olarak

   Evet, göreceğiz bakalım kaç kombine satılacak?Klavyede herkes Bursasporlu maddi desteğe gelince ortada kimse yok.

   58
   1
 4. Adam sonuna kadar haklı bu çapulcu tayfasinin kafasını koparmak lazım Emin adanur adamdır gerisi madam dir nokta

  69
  7
 5. Emin kardeşim, ne söylenirse söylensin, Gerçek Bursaspor’lular senin arkanda, senin destekçin, bunu herkes gayet iyi biliyor. Güneşi balçıkla sıvayamazlar, sen rahat ol.
  Bu klübün gerçek anlamda en son şansı bu yönetimdir, üzmeyin küstürmeyin, yoksa zihniyetinizin yakıştığı asıl yere, tarihin tozlu sayfalarına doğru boylayacaz.

  50
  3
 6. Adam haklıda burda eleştiren kötü yorum yapanlar napmış? Forma almış aldırmışmı? Kombine veya bilet almışmı? 1tl katkısı olmayan klüp hortumlanırken gıkı çıkmayan herkes rıdvan dilmen kesilmiş…

  44
  1
 7. Bize Ali ay gibi başkan lazım emin başkan istifa et Ali ayı tekrar başa seçelim valla genç yaşta psikolojin bozulur Allah muhafaza kalpten gidersin kanser olursun beyin kanaması geçirirsin istifa et bak keyfine bu güne kadar kulübe verdiğin parayıda ipotekle çatır çatır geri al valla bak ne işin var bu kadar sıkıntının stresin içinde bu kulübe Ali ay Erkan körüstan Recep Bölükbaşı mesut Mestan Erkan kamat gibi başkanlar lazım sen kendini niye yıpratıyor sun yaşın daha genç kendini üzmeden aradan sıyır kendini zararın neresinden dönersen kârdır yoksa işin zor atalarımız ne güzel demiş “Deveyi diken insanı s….n”yaraşırmış onun için yol yakınken kaç kurtar kendini yoksa senide yerler bu kurtlar kuşlar alemi bize Ali ay yakışır mesut Mestan bile fazla bu kulübe valla bak benden söylemesi vesselam 😉

  28
  4
  1. @Meskenli ibo yorumuna yanıt olarak

   Ali Ay gelse lige çıkarız. Takımı küme düşürmüş olmaktan çok uyanıyor ve gerekirse servetimi harcayıp Bursaspor’u yeniden süper lige çıkarırım diyor.

   4
   13
   1. @Hasan Parlak yorumuna yanıt olarak

    İronin güzel olmuş tebrikler.Onda yüz olsaydı bu takımı ben düşürdüm ben çıkarıcam deyip aday olurdu. Ama küme düşünce götüreceği tek kuruş kalmadı tabii

 8. Aman Başkan devam et hiç bozma demek ki çorbacılar saldırıyor ise eleştiriyor ise doğru yoldasın hiç bozma aynen devam yolun sonu aydınlık

  23
  4
  1. @Bakır Cezve yorumuna yanıt olarak

   Boş tribünlere oynuyoruz 150-200 koltuğun fiyatından yönetime saldiriyoruz. Önce üstümüze düşeni yapıp tribünleri dolduralım sonra sonuna kadar saldiralim.

  1. @bursalegend yorumuna yanıt olarak

   Adanur’u fotoğraflarının haricinde bir yerde gördüğümü hatırlamıyorum; ama adam haklı. Daha önce yanlış uygulamalarla kulübü batıranlara ses çıkarmayanlar, bu gün bildiri üzerine bildiri yayınlıyor. Sorumluluğunu bilip, adam gibi kombinesini ve biletini alanlara sözüm yok. Onlar gerçekten Bursaspor sevdalıları amma; stada girerken öyle taraftarlar da görüyorum ki, bir bilet almamayı açıkgözlük görüp, biletiyle giren kişiye adeta yapışıyor ve tribüne geliyor. Sonra da orada önüne gelene saydırıyor. Tribün ceza alıyor. Olan fedakar taraftara oluyor. Parasız hiçbir şey olmuyor. Madem ki Bursaspor düştüğü bu kuyudan çıkacak deniliyor, birazda taraftar, şehrin ileri gelenleri,, bu şehirden para kazananlar da elini taşın altına koymalı.

   40
 9. Bu adamı çok severim de ”30 yaşındaki bi adama; Vefakâr ol, Bursaspor’u bataklıktan kurtar, paranı-zamanını ver diye gazlaya gazlaya, kulübün en büyük sorunu olan tahtayı çözdür, borçları kapattır, sistem getirt, bugüne kadar gerçekleşmemiş birçok konuyu gerçekleşttir, sonra her hatada tokat at, yeter”

  Allah aşkına biri bana bu sözü açıklasın zorla mı aday ol dediler bu adama da yaptığı seyleri sürekli söylüyor. Bunları yaparken zaten büyüksün başkan helal olsun dedik mi? Tabiki de dedik hemde tüm Bursasporlular dedi peki biletlerin fiyatı çok saçmayken neden eleştirmeyelim?? Abicim iyi yaptığın işlere helal olsun diyoruz kötü yaptığın işleri de eleştiriyoruz bu kulüp hepimizin buna neden bu kadar alındın?? Cikipta kimsenin sana biletler çok pahalı istifa et dediğini düşünmüyorum, 4 milyon kişinin başkanısın biraz eleştiriye açık ol rica ediyorum başkanım.

  17
  74
   1. @bursalegend yorumuna yanıt olarak

    Ya dayı pohpohlarız Yeter ki çıkalım sorun değil de gazlaya gazlaya tahtayı actirdınız falan ne demek ya adamın seçim vaadi zaten tahtayı acmaktı zorla açtırmışlar gibi konuşuyor o çok zoruma gitti

    12
    45
    1. @Angela Merkel yorumuna yanıt olarak

     her gün soruyordunuz yaa başkan tahtadan haber ver tahta ne oldu diye zaman kalmadı ne zaman acılacak bu tahta başkan sende yalancı cıktın bu tahta acılmaz diye her gün her saat başı yazıyordunuz adam tahtayı actı şimdi sıra taraftarda maçları kaç kişiye oynuyoruz 3 bilemedin 4 bin kişi geliyor maçlara bu takımın geliri nasıl olucak klavyeden sallaması kolay maça gelen yok forma alan yok kombineler ona keza her şeyi emin adanurdan bekleyin taraftar hiç bir şey yapmasın corbacısınız işte corbadan kemikten başka bir şey bilmeyen güruh bir taraftar topluluğu var bursada emin başkan sen bursaspora fazlasın inan ben senin yerinde olsam bırakır giderim inan bu taraftara bu kadar iyilik yapmaya değmez anlamazlar bunlara erkan körüstan recep bölükbaşı ali tay dede gibi altın hesabı mangal sefası yapan başkanlar lazım bırak yol yakınken eskişehir gibi olsunlar zaten hep sokakta oynasan kaldırımda destekleriz diyorlar bırak kaldırımda desteklesinler o zaman bilet parası vermezler hepsi mutlu olur gercekten samimiyetle söylüyorum bırak başkanlığı bu adamlar hiç bir şeye değmez

     11
    2. @Angela Merkel yorumuna yanıt olarak

     o kadar haklı serzeniş var zorunuza giden adamın dediği bir kelime !!!
     Yapıcı olmalısınız ypksa herkes yıkar , şu ana kadar yapılanları gözardı edip vefasız olursanız size de olanlar olur!!!

     22
     3
    3. @Angela Merkel yorumuna yanıt olarak

     Önceki dönem hesapları şeffaf değildi.Gelen bilgilere göre 40 milyon sözü verdim.Sürpriz şekilde 50 milyon olunca SÖZÜMÜ TUTMAK ADINA 50 mikyon vermek zorunda kaldım diyor.BIZ CAMİA OLARAK YÖNETİMİN YANINDA OLUP BTSO,BELEDİYELERE VE DİĞER KENT DİNAMİKLERİNE BASKI UYGULAYIP BŞRLİK BERABERLİĞİ SAĞLAMALIYIZ.
     YOKSA YAPILAN TÜM EMEK VE HARCAMALAR BOŞA GİDECEK.

     22
 10. Yapma be başkan davar gibi hep me leyelim de hiç mi yanlış yanlış demeyelim. Tamer tuna yıllık 1 milyon euro istedi diye kabul etmedin matavs denen şabana 900 bin euro verdin hiç mi söylemeyelim yanlışları. 20 transferden 2 3 kötü çıktı demişsin ya Allah aşkına heralde dilin sürçtü, 20 transferden 2 3 tanesi iyi çıktı. 20 transferle 2 takım kurulurdu. Ne gerek vardı 20 tranafere 6 7 düzgün transferle güle oynaya çıkardık. Bunları söylemeyelim mi bunları söylersek seni tokatlamak mı oluyor yoksa uyarmak mı. İyi hep birlikte susalım otumuzu yiyelim o zaman

  17
  31
  1. @fff yorumuna yanıt olarak

   Eğer bir insan, kulübü yok olmanın eşiğinden kurtarmişsa biraz destek istemesi hakkı değil mi?? rahat bırakın da calişsin adam..destek olun.köstek değil..

   14
   2
   1. @Selim yorumuna yanıt olarak

    Başkanı en çok seven, Allah şahit olsun balarılı olmasını en çok ben istiyorum. Ama insanız kardeşim davar değiliz ki bi yanlış görünce söyleyelim. Ben mestana ali aya ilk günden hep karşı çıktım ama emin başkanıma sonuna kadar destek ama ben davar değilim, yanlışa yanlış derim bu onu sevmediğim desteklemediğim anlamına gelmez. Ama hata yapınca söylenince de kendine tokat gibi algılaması aklıma başka şeyler getiriyor mesela bırakıp kaçacak bahane mi arıyor diye soruyorum kendi kendime

    5
    1
 11. Oh bee !!! Başkana bak başkana, yemin ediyorum ağzım kulaklarımda okudum yazıyı. Yüzsüzler ordusuna çok güzel vermiş veriştirmiş başkan, şimdi her zamankinden daha çok saygı duydum kendisine. Benim de eleştirdiğim yanları var başkanın ama adam elini taşın altına tam anlamıyla koydu. Camia ise çok şımarık. rahmetli şampiyon başkana tribünde ve burada küfür edenler, ertuğrul hocayı ağlatarak gönderenler, kendini Chelsea, Real Madrid taraftarı sananlar okusunlar başkanın yazdıklarını ama utanacaklarını sanmam. Bazı kesimlerde empati de yok akıl fikir de. Yine de başkanım çok güzel anlatmış herşeyi bu saatten sonra bendeki yeri ayrı olacaktır Emin Adanur’un.

  14
  1
 12. Belediye’deki avantacı Akkoyunlar’ın maması kesilince başkana saldırmaya başladılar. Başkanı sürekli eleştirenler, hayatlarında bırakın kombine almayı bir kere bile bilet almayan çapulcu tayfasıdır. Teksas niye boş ? Hiç düşündünüz mü ?

  13
  2
 13. BAZI HATALARI OLSA DA BEN EMİN KARDEŞİMİN YAANINDAYIM…KULÜPTEN BİLMEM KAÇ KİLO ALTIN ALACAĞIM VAR DİYENLERİ,DELİ İBOLARA MAHKUM EDENLERİ,ÇATIR ÇATIR HAKKIMIZ GASP EDİLİRKEN GIK ÇIKARMAYANLARI,OTOBÜSE HACİZ GETİRTENLERİ ÇABUK UNUTTUK…

  12
  1
 14. Adam haklı, çalışan adam hata yapar. Bu böyledir. Arkasında durmak gerekiyor ki başarı gelsin.Nokta. Yaşanan sıkıntıları yaşayan bilir. Diğerleri şimdi olduğu gibi mangaldan atar. Konuşur konuşur. Sıra ona geldiğinde kaçaçak delik arar. Taşın altına elini koymaz. Bu adam vücudu koydu. Nokta.

  10
  1
 15. sana kimse yalvarmadı kardeşim gel diye işine gelmiyorsa bırakırsın para vermekle olsaydı Ali Ay da başarılı olurdu. 10 milyon euro verdi.

  9
  84
  1. @LEGOLAS yorumuna yanıt olarak

   Bir liste de sen çıkartsaydın madem. Adam aday olduysa suç mu işledi? Daha tahta açılır açılmaz bildiriler başladı. Daha önce neredeydiniz? Kendinizi dev aynasında görüyorsunuz ama gerçekler acı. Kulüp batık. O da çıkıp tahtayı açmasaydı, seneye Bursaspor da Eskişehir gibi İnegöl veya Karacabey’in grubunda olurdu.

   11
   1
 16. Sitem etmekte haklı olmakla birlikte üslupla bir okadar yanlış bir çıkış olmuş. Kaldı ki madem ekip liderisiniz, kriz çıkaranlara böyle fırsat vererek amatörce davranıyorsunuz ki sosyal medya tarafında da tecrübelisiniz diye biliyorum. Bir kere başkan olarak her sese kulak asmayıp her soruya cevap vermek zorunda değilsiniz, böylece herkese laf yetiştirmek zorunda da kalmazsınız. Sosyal medya hesaplarını DM kapatın paylaşımların altındaki yorumları takip edecek bir ekip kurun yapıcı, öneri, teşekkür, projesi olan içerikleri filtreletin onları okuyun bitsin gitsin. Her sıkıştığınızda sosyal medyadan bağırmaya çalışırsanız ergen muhabbetine döner iş ki burası mahalle klübü değil koskoca bir camia. İnsanlara aylık mali ve genel konularla alakalı bilgilendirecek özet bir paylaşım yapın sonrada sosyal medyalarla ilgilenmeyin artık..

  9
  1
 17. Yeterse bırak git, tıraş yapma Hiçbir Bursaspor başkanı Büyük Bursaspor taraftarını uluorta eleştiremez. O eleştirdiğin vefakar taraftar var olduğu için başında bulunduğun Bursaspor var.

  7
  17
 18. Baskan birakalim bu tiyatrolari. Yonetim kurulunun yarisi istifa etti, tek bir aciklama yapmadin. Taraftarla tartismaya girmeye bayiliyorsun.

  7
  9
 19. Teksas çık başkana saip çık eger bu adam istifa ederse ki ettirmek için alinur dahil bir sürü dernek abuk subuk tipler uğraşıyor bursaspor için facia olur susma

  6
  1
 20. Yazıklar olsun bu camiaya işler ne zaman iyie gitse birkaç alçak meydana çıkıyor.yönetime akıl vermeye çalışıyor siz kimsiniz bu hadsizliktir alçaklıktır kulübe bir katkınız yok zararınız çok alçaklar yeter sizene kombineden alan alır almayan zaten bursasporlu değildir 500 lira veremeyen taraftar zaten maça gelmesin bu tip taraftara ihtiyac yok nokta

 21. Emin Adanur gitsin,Ali Ay 1070 tayfası gelsin diyorsanız,Bursaspor bitmiştir derim,Bırakalımda başkan işini yapsın,Yanlışı varmı,Var,Fazla şeffafmı,Fazla şeffaf,Sayın bazı olaylarıda,Başkalığın getirdiği normlara göre yapmanızı tavsiye ederim.

  5
  1
 22. Abi adam daha ne desin, daha ne yapsın…hangi taraftar kendimiz de dahil başkanın yaptığının %1 ini yaptı. Arkadaşlar biz büyük olmak istiyorsak, büyümek istiyorsak, Süper Lige çıkmak istiyorsak….bu adama ve kulübe destek verelim yeter. Ayrıca artık şu leş yorumlardan bıktık. Vallahi billahi soğuduk. Başkanın dediği gibi YETER ARTIK…

 23. Salla birader bu pasolig öncesi corbacilari. Yoluna bak. Daha çok görürsün bunları. Bu yavsaklar rahmetli İbrahim Yazıcı başkana bile küfür yağdırdı. Bunun çözümü basittir kardeşim. Bunlara sosyal medya üzerinden yazmayacak, bunları savcılık yolu ile halledeceksin. Bu kadar basit. Ancak, biz bu yaptıklarını görüp bu kadar yanında iken bizi yarı yolda bırakır isen onlardan daha acımasız oluruz ve bizi emniyet bile durduramaz. Çünkü biz gerçek Bursaspor luyuz ve vurur ,vurulur , ölürüz. Saygılar…

  4
  1
 24. Eeeee gelirgelmez herkese tepeden baktın.Belediye başkanına racon kestin kentin ileri gelenlerine racon kestin bütün ikazlara rağmen transfer de ehil olmayan çakallarla iş tuttun.Eleştiriye gelmiyorsun.Eger takım Süper lige çıkarsa afrandan tafrandan yanına varılmaz.Önce aklı selim ol ve biraz sus.Bursa camiasının zor olduğunu bilmiyormuydun?Seni transfer konusunda defalarca uyardık.Az transfer nokta transfer.Gencler ile harmanlanarak kaliteli transferler bizi açık ara şampiyon yapardı.Bak elin oğlu yaptığı akıllı transferler ile üst sıralarda şampiyonluğa gidiyor.

  4
  3
 25. çok yanlış bir üslup icraat yapılıyor diye takdir yerine görevini yapmış olmanın vicdan rahatlığı yeterlidir eleştiriye kapalı olmak da icraatları hep eksik kılar görev süresinin sonunda bakılacak toplamda bunlar hep göze batacak daha büyük eleştirileri getirecektir o yüzden emin kardeşim eleştiriyi nimet olarak görüp hep bir eksiklik mi var acaba diye devamlı bir kontrol içinde olmanız faydanıza ve lütfen yapılan hataları kabullenmeyi bilin onları küçültmeye çalışarak üste çıkmak sizin sadece değerinizi düşürür

  3
  3
 26. Baskan yalan söylüyorsun.. ister 40 milyon ister 140 milyon olsa da tahtayı açacağım dedin..o tuzden 40 söz vermiştim lafı yalan. Sen bu kulübe çok zarar vereceksin..yazın bir kenera

  2
  1
 27. biz, büyük Bursaspor taraftarı şampiyon başkanın kalpten gitmesine sebep olduk.alinan oyunculara “bank Asya topçusu”diye diye küme düşürdük.deplasman takımlarının korkulu rüyası Bursaspor tribünleri kendi evlatlarımızın kâbusu oldu.igneyi kendimize batirmadan çuvaldızı başkasına batirmayalim.biz artık şampiyonluktan önceki coşkulu,mütevazi, kayıtsız şartsız takımının yanında olan taraftar değiliz.sozlerim şahsi değil, çoğunluk için

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu