Emin Adanur, Alinur Aktaş’a çok sert çıktı!

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Lideri Emin Adanur sosyal medya hesabından Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı adete bombaladı.

Emin Adanur kişisel sosyal medya hesabı twitter’dan yaptığı açıklamada “Atatürk Stadyumumuzu niye yıktınız?
2015 yılından bugüne kadar kullanmadığınız yetkiyi, bugün neden kullanıyorsunuz?
Stadyumumuzun yetkilerini neden Gençlik ve Spor Müdürlüğüne devrettiniz? Yönetimimiz sizi ziyaret ettiğinde, normalde kira aldığınızı fakat bunu maç başına çevirdiğinizde kira ödemeyeceğimizi beyan etmişsiniz.
Kimin stadını kime günlük kiraya veriyorsunuz? Biz bu kadar yaşam mücadelesi verip, Bursasporu ayakta tutmaya çalışırken, siz neyin peşindesiniz?
Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü olarak Burak Kapacak‘a talipmişsiniz, teklifiniz nedir? Son olarakta, yine yönetimimiz sizi ziyarete geldiğinde bu konu açılmış, Başkanımız Hayrettin Gülgüler size “Bursaspor Büyük Camia, bunu kabul etmez” dediğinde sizin ona bir sorunuz olmuş;
Hangi camia?

BÜYÜK BURSASPOR CAMİASI.” ifadelerini kullandı.

114 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @CROCODILE yorumuna yanıt olarak

   Bursa Büyükşehir Belediyespor futbol takımını kurup yıllardır bitiremedikleri şimdiden çürümeye başlayan statlarında kendi kendilerine oynasınlar biz İbrahim yazıcı stadında oynayalım.İsmi yeter

  2. @CROCODILE yorumuna yanıt olarak

   “hangi camia?”
   Aslında doğru soru.
   Mesela,
   Son 10 seneye bir bakılsın. Camia gişelere ne kadar para bırakmış? Ne kadar ürün almış? Kaç SMS atmış?
   ve kulübüne ne kadar ceza ödetmiş?
   Hepsini toplasanız bir tek Ozan Tufan’ın kazandırdığı kadar etmez.
   Ama Ozan Tufan hain.
   Diğerleri Bursaspor’lu.

   12
   1
  3. @CROCODILE yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlu lar bakın teksas EK i belediye başkanı desdekledi diye destekledi demek yanlış olur teksas demek amigo selim ,duka,suat,fuat ,o su bu demek değildir kimin belediye ile çıkarı var ise desteklemiştir bunu lütfen teksas yaptı gibi söylemler yanlıştır teksas öyle 199 binler ile ifade edilemez hele ki kişilere asla bir zamanlar türbin abisi amigo emin di o yanlış ları oldu gitti selim geldi yani yanlış yapanları

   11
   8
  4. @CROCODILE yorumuna yanıt olarak

   amaclari belli olmus iste. belediye takimi olusturup stadida zamanla o takima adapte edicekler sonra bursasporu binsekilde kenara itme pesindeler adamlar

   12
   5
   1. @utkuy224 yorumuna yanıt olarak

    Efsane Atatürk stadını yıktılar koca bir ruhu çöpe attılar, yeni stad bize yaramadı bakin herkes hisseder görür bu statta ruh yok şimdi de belediye ile uğraşılıyor verin tepkiyi gidelim yazıcı stadında oynayalım maçlarımızı spiker maç sunarken de desin ki bursaspor yapılanları kabul etmedi ve herseyi kendilerine ait olan stada geçti. Dolduralım yeni geçtiğimiz stadın tribünlerini bundan büyük tepki olamaz bırakın ali nur aktas istifa etmeyi , etmese bile Reis alir görevden.

   1. @asd yorumuna yanıt olarak

    Tam destek sözünüzü kimseden esirgemeyin siyasi gömleği giyinen ayağı yere basmıyor. Bursa ya. Bld ye başkanlık yapsın futbol menejerligi yapmasin

    12
    8
  5. @CROCODILE yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor her canlıyı yer ve bitirir. Bu kamu yöneticisi olabilir, taraftar dernekleri de olabilir. e muhtıra ortaya çıkıyor gibi, aktaş ve teksas mı?

   14
   3
   1. @ALİ yorumuna yanıt olarak

    Daha henüz bir aylık yönetimsiniz
    Somut Hiçbir icratınız yok. Bü güne kadar Bursa spora en çok destek olan Bursa Büyük Şehir belediye başkanını hedef almanız çok büyük bir yanlıştır. Size hiç bir şey Kazandırmaz. Kendinizi kaf dağında görmeyin. SİZ 600 KİŞİNİ oyu ile Bursa yönetimini sevicildniz başkan Bike değilsiniz. Oysa büyük şehir belediye başkanını bu şehire başkan olmak için aldığı oyu yazmama Bike gerek yok. Bursa spor hepimizin kulubudur.

    3
    17
  6. @CROCODILE yorumuna yanıt olarak

   Kesinlikle kim kazık atıyorsa oy vermiycen 30000 taraftarı 4 ile çarp 120000 oy yapr ve bir adayı al aşağı eder.o zaman görür hangi camiayı.. hey arkadaşlar cummuhur başkanını fax tutun bunu Karşıyaka yaptı kazandı.30000 fax kötü olmaz belediye başkanı şımardı bence

   37
   6
  7. @CROCODILE yorumuna yanıt olarak

   Evet. Teksas nerdesin. Bugüne kadar Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ne desteği olmuş ki Bursaspor’umuza… Köstek olmayın yeter… Sırf isminde Atatürk var stadı yıktınız. Eski stadta hepimizin hatıraları vardı. Bizim belediye kadar suyu ve ulaşımı pahalı olan bir belediye yok Türkiye’mizde ,yazık günah… Aynen böyle devam et Emin Adanur Başkanım. Siyaseti futbola bulaştırmalarına izin vermeyin Lütfen…

   56
   8
   1. @Surveyor yorumuna yanıt olarak

    Bak o gün gelsin gör nasıl alıyorlar oyları suratına tükürse yarabbi şükür diyecek çok insan var Bursa’da !!

    38
    7
 1. Bursaspor’u bitirip Belediyespor kurcaklar dedigimizde abilerimiz en iyisini bilir diyenler gordunuz mu abileriniz kime satmis Bursa ve Bursaspor’u. Kendimizi yırttık alinurla ali aya oy vermeyin diye. Yazik kafaniza

  166
  7
 2. İşte böyle açıklamalar gelsin bizde görelim kim dost kim düşman. Elbette bizde Bursaspor’u yok sayanları yok sayarız. Demek ki Bursaspor siyasi oyunlarla buralara gelmiş. Bunu da öğrenmiş olduk.

  161
  6
  1. @Mustrip16 yorumuna yanıt olarak

   Böyle başkan bulmuşken bizde maddi ve manevi destek verelim, hep böyle birini aradık 3 e 5 e bakmadan destek başkanda anlasın arkasının güçlü olduğunu, bahanemiz yok formalara hücum

   29
   3
  2. @Mustrip16 yorumuna yanıt olarak

   Zaten herşey Atatürk stadının yıkılmasından belliydi. Biz hep yazdık bütün çorbacılar sustu. Bunlara oy verip elini ayağını öpenler Bursasporun adını ağzına almasın.

   106
   10
 3. bir gerçek var ki Bursasporumuzunun iyiliğini düşünüyorsanız başta siyasiler olmak üzere herkezle mesafeli olacaksıznız, gerekirse Bursasporumuzun menfaati için kavga edeceksiniz. İşte mesafeyi kaçıranlar yüzünden bu takım bu hallerde, ALLAH CC yardımcın olsun başkanım arı kovanına çomak sokuyorsun lakin bizde anlı şanlı Bursaspor tararftarıysak senide yedirmememiz lazım. Bütün taraftar derneklerinden destek açıklaması bekliyorum ben şu saat itibariyle.

  89
  2
 4. Off of of ! Çarşı karıştı ! Artık mızrak çuvala sığmıyor ! Yapılanlara kimsenin sesi cikazmazken bu genç kardeşimizin yaptığı takdirde sayan !
  Efendiler sorgulamayan bir millet cahil ! Sorgulatmayan ise zalimdir ! (M.Kemal ATATÜRK)

  80
  3
   1. @anadolu ligi yorumuna yanıt olarak

    Ülkeyi bataktan kurtarıp düşman işgalinden aydınlığa çıkıp Türkiye Cumhuriyeti devletini kurmuş bir kahramanı sorgulamak kimin haddine?
    Aldığın nefesin, cumhuriyetin nimetlerinin kıymetini bil nankörlük etme,Feto ağzıyla gevelemeyi bırak, hesabı kimin kimlere soracağını düşün!

    5
    1
   2. @anadolu ligi yorumuna yanıt olarak

    Götün yiyorsa ATATÜRK zamanını sorgula. Çünkü bir şey yok tu. Ama Götün yiyorsa şimdiki zamanı sorgula. ? Ne o Götün yemedimi . Sen iyi yalıyorsun. Ne mi yalıyorsun. ? Sen daha iyi bilirsin.

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Hangi camia??????ilk seçimde sana bunu hissettireceğiz Alinur paşa,şu anda o kadar kızgınım ki,keşke yarın seçim olsa da bu kendini şehirden ve Bursaspordan üstün gören tıpkı reisleri gibi kendi bildiğini okuyanlara CAMİAYI gösterebilsek

   31
   5
  1. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   Yani usta keşke insanlar gözlerini açsa da herkes hak ettiği şeyi bulsa ama nerede o insanlar? Kimsenin umrunda olmadı bu zamana kadar daha da kimsenin umrunda olmaz. Sözde kimse sorsan Bursalı, Bursasporlu ama ceplerine üç kuruş çorba parası koyduğun zaman onların köleleri oluyorlar maalesef. Yine aynı şekilde seçilirler yine biz bu olayları yaşarız… Bu yüzden Emin Başkan’a kolaylıklar dilerim işleri gerçekten çok zor herkes kumpas peşinde, nereden daha çok para kazanırım daha ne şerefsizlikler yaparım peşinde maalesef. Bir sevdamız var o da şu arma ama insanlar bunu yok etmeye çalışıyor ama elbet bunlar da karşılığını alacak. İnşallah Bursasporumuz için her şey güzel olur yeni yönetim ile yoksa biter. İyi yapıyor Emin başkan bunları açık açık söyleyerek. Gerçek taraftarlar her zaman yanında olur böyle devam ederse.

   21
   3
 5. bizler bu takımın üzerinden siyasetin ellerini çekin dediğimizde belediyesiz olmaz diyenler vardı yıllardır sölüyoruz bu takımın bu hallere düşmesinde enbüyük pay belediyenindir diye umarım akıllanmışsınızdır bölükbaşlarının körüstanların arkasında kim vardı ali ay dedeninde arkasında kim vardı gördünüz bizim tek kurtuluşumuz bu takımın üzerindeki siyasi elleri soyutlamakla olucaktır

  43
  4
  1. @tyncaky yorumuna yanıt olarak

   Gerçek olan Bursaspordur asolan Bursaspordur hangi siyasi görüşte olursak olalım her zaman bursaspor en önemlisidir öyle olmalıdır başka bursaspor yok siyaset uzak dursun.

   6
   3
 6. Ağzına sağlık başkanım 10 numara bi açıklama olmuş. 1 gram faydası yok koskoca şehire birde hangi büyük camia diye soru sormuş utanmaz.

  35
  3
 7. Yanındayız Emin Adanur seni siyasete yedirmeyiz. Gerekirse iç saha maçlarımızı Eşkisehirde oynar 15 günde bir arabalarımızla yollara düşeriz. Asla pes etme Emin kardeşim. Yola devam.
  .

  33
  3
 8. Kardeş sen neymişin be. Sana tek sözüm HELAL OLSUN. Aynen böyle devam et, şehrinin takımına bu kadar taş koyan hiç bi insan o koltukta oturamaz, o yüzden sen bombalamaya devam et karşından Büyükşehir Belediye başkanı yok artık sıradan bi insan var. Çünkü BURSASPOR Başkanlığı, Büyükşehir Başkanlığı koltuğundan daha BÜYÜKTÜR.

  33
  5
 9. İÇİMİZDEKİ İRLANDALILAR SİZİİİ. BURSASPORDAN BELEDİYESPORA BURAK KAPACAKI İSTEMEK NEDİR YAAA. BURSASPORUN ALTINI OYMAYA ÇALIŞTIĞINIZ STAD DEVİR OLAYINDAN SONRA İYİCE NETLEŞTİ. AMA BU BEĞENMEDİĞİNİZ *HANGİ CAMİA* DEDİĞİNİZ CAMİA BUNLARIN HESABINI SİZE İLK FIRSATTA SORACAKTIR inşALLAH. (ALTIN İPRİKLER DAHİL)

  29
  5
 10. Bursasporu kukla başkanlar seçtirerek bilerek batırdılar. Rahmetli başkanı hapse atmaya kalktılar. Daha önce yazdım yine yazıyorum. En büyük Kara Para Aklama sektörü futboldur. Osmanlısporlar Başakşehirler Alanyalar Adana Demirler Gaziantep FK vs bunları futbol sevgisi için mi kurdular buralara getirdiler??? En büyük projeleri Bursaspora çökmekti. Ama Bursaspor değerli olduğu için çökemiyorlardı. Sonra “Değersizleştirme ve İtibarsızlaştırma” projesi başlatıldı. 6-7 senede kulüp çökertildi. Şimdi akıllı sıra bu sene kayyuma bıraktıracaklardı kulübü ama Emin Başkan oyunu bozdu. Erkan Kamat neden tekrar aday oldu? Vaat vermeden başkanlığa aday oldu neden? Çünkü amaç Emin Başkanı egale etmekti ama edemediler. O kuracaklarl büyükşehir belediye sporun maçına gidecek adam bursa da yok. Varsa varsa Madamlar vardır. Alsınlar çadırlarını başlarına geçirsinler İbrahim Yazıcı stadına geçeriz gerekirse.

  28
  4
    1. @Eymirce yorumuna yanıt olarak

     araştırda öğren bakalım chp liler eskişehiri nasıl batırmış ,pancar kooperatifi başkanları vardı meşhur nasıl yiyip bitirdiler eskişehiri,dürüst olsanız her türlüğü yolsuzluğu eleştirirsiniz ama sizin derdiniz buradan hükümeti vurmak yoksa BURSASPOR SİZİN UMURUNUZDA BİLE DEĞİL

 11. KESER DÖNER SAP DÖNER BİR GÜN GELİR HESAP DÖNER…HANİGİ camia OLDUĞUNU..2023 te göreceğiz…sablrlı olalım..az kaldı…

  25
  4
 12. Elinizden geleni ardına koymayın. Şunun şurasında 2023 e ne kaldı size verdiğim oylar yüzünden inşallah Allah affeder ve hesap sormaz. Bir tek sevdamız var o da BURSASPOR onuda siyasete alet etmeyin.

  24
  4
 13. Siyasetcilere bildiri, Bursaspor bizim kirmizi cizgimizdir. Cok guzel kiralamayi yapmis bulunuyorsunuz madem oyle Bursaspor kiralari soke soke alir artik bedava yok. İnsanlarin vergileriyle yapilanlari kendi maliniz gibi tarifelere sokmayin. Sabir dersen onunda derecesi var tasmak uzere.

  22
  4
 14. Öncelikle 1060 kişi ve Bursa halkı kimlere oy verdiğini görsün biraz yüzleri kızarsın!
  Emin başkanın arkasında durmak artık tüm Bursasporlular için varlık yokluk meselesidir tekrar ayağa kalkmak için bu adamın arkasında durmaya mecburuz!

  22
  3
 15. Alın size ali nur aktaş bu ne demek açık bursaspor düşmanlığı taraftar ve dernekler göreve bu adam resmen bursaspor bursa düşmanı alın size akp zihniyeti alın sizeakp bursa milletvekilleri herkez göreve

  21
  3
 16. “Büyük Bursaspor camiasi”dendiğinde hangi camia? demiş öylemi.Belesiyespor zihniyetli insanlar sizi… alinur unutma sen ve senin zihniyetin yokken Bursaspor vardı Olmayada devam eder.Emin başkana olan güvenim her gün artıyor.Boyle devam Emin başkan.Yaptiklarini böyle yüzlerine vurarak ilerleyeceğiz.

  19
  3
 17. Tabi başkan bişeyler yapıyor , durumlar pozitife dönmeye başladıya siz siyasiler hemen taş koyun….Bursaspor sizin oyuncağınız olmadı olmayacakta….

  18
  4
 18. Dost görünümlü düşman bunlar. Bursaspor’un bu halde olmasının en büyük sebebi bu zihniyet zaten. Bir de sağda solda açıklama yapar ben şöyle Bursasporluyum falan diye. Karaktersiz.

  19
  4
 19. Adamlar stadın ismini Bursa Buyuksehir Stadyumu olarak boşuna koymadılar.Tabi ki kötü niyetli olacaklar.

  18
  3
 20. Başkanım dik dur yanındayız.İbrahim Yazıcı gibisin Bursaspor haklarını koru zarar kim verirse dikil karşısına korkma.Bursaspor belediyeden de büyüktür.Bursaspor şehrin takımıdır.Alinur Bursaspor’dan uzak dur.Recep Altepe gibi seni de yollayacağız merak etme.Bursaspor u kimse bitiremez küllerinden doğar.Bursaspor u başkanım siyasetten uzak tut işte o zaman başarılar gelecektir.

  16
  2
 21. Bursaspor’umuzu kirli siyasetinize alet edemeyeceğinizi anladığınız da, kirli oyunlarınız baş göstermeye başlamış.
  Bursa = Bursaspor’dur. Bursaspor’lularındır Bursa !
  Sizi o koltuğa Bursa halkı getirdiyse, yine aynı halk o koltuktan düşürecektir. Buna hiç şüpheniz olmasın.
  Bursapor’u lav edip, belediye kulübü kurmaya çalışmanız da alenen ortaya çıktığına göre; daha da sıkı şekilde kulübümüze sarılacağız !!!
  Bu taraftar bunları unutmaz sayın adanur…

  15
  2
 22. Pes.
  Malum siyasi oluşum ve avaneleri, her alanda ve her anlamda tüm Türkiye’ye olduğu gibi Bursaspor’umuzun da başına püsküllü bela. Değişmez zihniyet; her kurumun başına çökün, sömürün, değersizleştirip içini tümüyle boşaltın sonra da çöp tenekesine atın.
  Ebedi olan Bursasporumuz olacak, tarih sizi ve sizin gibileri de asla affetmeyecek. Unutulan, yok olan sadece SİZ olacaksınız.
  Bu taraftar da, Camia da delikanlıysa, sevdasının arkasındaysa, bu avaneleri stadyuma daha ilk adımını attığı maçta nefes aldırmaz, rezil ürüsva eder, geldiğine geleceğine pişman ederler.

  15
  4
 23. Dik duruştur bu, tebrikler başkan. Bakalım teksas ne zaman konuşacak, tepki koyacak? Ya da koyacak mı? Yer mi?

  14
  4
 24. ” bir gün bizim için geldiklerinde yanımızda kimse yoktu ” alıntıdır. Adam “hangi camia?” demiş valla bravo emeği geçen Bursa halkının emeğine saglik. Şimdi yiyin birbirinizi ete para vermeyin.

  14
  3
 25. BURSA hem siyaseten destek verdiği halde HAKKI OLAN YATIRIMLARI ALAMADIĞI İÇİN HEMDE BURSA VE BURSASPOR üzerinden nemalanan siyasetçilerin maalesef kirli ve çirkin menfaatlerine alet edilen bir yer olmuştu.
  NATAMAM İNŞAATI TAMAM diye açandan,BARCELONAYI GETİRECEĞİZ diyerek BALON PATLATANDAN,BİZ SPORA DESTEK VERİRİZ DERKEN KAPALI KAPILAR ARAKSINDA BU ŞEHRİN TAKIMINA KİRLİ OYUNLAR SAHNELEMEK BAŞKAN SİZE YAKIŞMIYOR VE BUNUN BEDELİNİDE SEÇİMDE ÖDEYECEKSİNİİİİİZ.

  DOĞANBEY TOKİ REZALETİ,T2 KEPAZELİĞİ,YHT İHANETİ ,ŞEHİR HASTAHNESİ KÜLFETİ BİZE BİRDE BURSASPOR ÜZERİNDEN PRANGA VURMA ENTRİKJALARINIZ YETER YETER YETER ARTIK DEDİRTTİ.

  Bir daha asla BURSASPOR FLMASIKAŞKOLU TAKMAYIN HİİİİÇ SAMİMİ VE İNANDIRICI DEĞİLMİŞSİNİZ.

  13
  5
 26. Bütün taraftar dernekleri saflarını-taraflarını duruşlarını ortaya net sunmaları gerekiyor.Sizler Bursaspor taraftar derneklerimisiniz yoksa, Büyükşehirspor taraftar derneklerimisiniz. Komik bir soru değil mi, tabiki Büyükşehirspor dediğiniz duyar gibiyim çünkü tribünleri ele geçirmek için bir çok işe alınmış belediye çalışanı ve tribün liderleri menfaatleri kaybetmek istemez. Bizler geçmiş yıllarda Bursa Atatürk stadı’nda Çok kez bağırdık, Satılmış futbolcu istemiyoruz diye, şimdi de diyorum ki Satılmış taraftar istemiyoruz.

  13
  2
 27. Ah ulan ah düşmanı dışarıda aramıyacaksın zaten içimizde düşman zaten bir grup insan ve kişiler nedense çomak sokup engel olmaya çalışıyor yönetime nedenini bilmiyorum ama sanırım düzenleri bozulup oyunları ve tezgahları bozulacak diye korkuyorlar. Yazıklar olsun sonuna kadar yönetime sahip çıkıp arkasında durmalıyız. Birlik olursak kimse büyük bursaspor a engel olamaz.

  13
  1
 28. Helal olsun başkan sana işte bursaspor başkanlığı budur.Belediye başkanı utanmadan bana muhtaçsınız demeye getiriyo, staddan kira alırım maçlarınızı oynayamazsınız burak kapacağı elinizden alırım diyerek sözüm ona tehdit ediyo ulan geri zekalı bu stad kimin için yapıldı belediye sporun maçları içinmi yapıldı madem öyle başkanın dediği gibi Atatürk stdını niye yıktınız. Bunlar alışık değil böyle dik duran onurlu Bursaspor başkanına ama alışacaklar.Bakalım çorbacı teksas açıklama yapacakmı

  12
  2
 29. Vayyy adamlara bak .. günlük kiralıyormuş bizim stadyumu bizim takıma.. yazıklar olsun .. maçlara da gelmesin yakasına da o broşu artık takmasın.. yazıklar olsun… Muhalefet partiden değilim bilginize… Ama yinede doğruyu görmek lazım.. alırsın bundan sonra ……

  11
  4
 30. bırak başkanım onların olsun o stad elerinde kalsın sen rahmetlinin dik duruşun vekilisin cek takımı nülüfer stadına bunlara mı ezdirecen kendini eyvağla cekme yürü be başkan sana tam destek

  8
  3
 31. Hangi camia göreceksiniz yakındır. Bakalım yarın çıkıp nasıl kıvırma açıklaması yapacaksın. Ama onu da bu büyük camia yemeyecek artık!

  7
  1
 32. BASINDANBERI
  ENIN ADANUR ILE ARANDA BIRSEYLER OLDUGU ORTADA
  BU NADIL BIR SEYDIRKI
  HESAPLASMANIZI BURSASPOR UZERINDEN
  YAPABILIYORSUN SAYIN BASKAN
  BU SEHRE NADIL BUKADAR IHANETI GOZE ALIYORSUNUZ
  SIZE NE KAZANDIRACAK
  SAHSI HESAPLASMA
  BURSASPOR UZERINDEN NASIL YAPILIR
  NADIL BOYLE BISEY DUSUNULEBILIR
  INSANIN INANADI GELMIYOR

  8
  3
 33. Başkan; iyi güzel heyecanın var; birşeyler yapmaya çalışıyorsun. Şeffaf olacağım diyorsun. Eğer alinur aktaşa soru soracaksan; yönetiminde belediye ile yakın olan arkadaşlar var; onlara sorarsın iletirler. Yok ben herşeyi sosyal medyadan sorarım dersen; evrak ile yanıt verir patlarsın. Eğer takımı sosyal medya ile yönetmeyi düşünüyorsan; yol yakınken bırak; yoksa yönetimde de bir zaman sonra adam kalmaz. Herkes bırakır gider. Adam gibi gidip sor yanıtını al. Ha baktın ters giden durum var; bunu sosyal medyadan adam gibi paylaş. Affedersin de; bu şekilde hesap sorma; sosyal medyadaki ergenlerin ve trollerin iş yapış şekli. Başkan tanımının bir ağırlığı vardır; ona dikkat et

  6
  8
 34. Başkanım geldiğiniz gündem beri büyük çaba sarf ediyorsunuz gerçekten Bursaspor ra yakışan ve olması gereken bir başkansınız evet çok güzel kim dost kim düşman açıklayın bizde bilelim ona göre davranalım artık Bursaspor gerçekten çok büyük bir camiya dostunu düşmanı nı ayırt etmeli işiniz kolay değil Allah yar yardımcınız olsun sonunda Bursaspor kazansın

  6
  1
 35. Emin adanur sanki bir savaşa girip kazanan komutan edasıyla sağdan soldan kulaktan dolma şeylerle sağa sola saldıramaz bu şehrin dinamiklerini bir amigo gibi taraftarın önüne atamaz yöneticilik bu değildir eğer birşeylerin peşine düşecekse Volkan Şen’in ozan tufanın bonservisinin Ali ayın Bursaspor’un mülklerine neden çöktüğünün hesabını sorsun olmayan bir futbol takımına Burak kapacaka talipmiş gibi göstererek algı yapmayı bıraksın bu kulübe herzaman en büyük desteği herkesten çok Alinur Aktaş ve büyükşehir belediyesi yapmıştır kesilen faturaların ödendiğini ne çabuk unuttuk emin adanur iş yapsın verdiği sözleri tutsun 50 milyon transfer bütçem var deyip orda burda konuşacağına yasağı kaldırıp tranfer yapsın

  5
  11
 36. olmayan bursa belediye futbol takımına mı transfer yapacaz dedi belediye başkanı buna ne diyor bursaspor başkanı acaba,admin ayrıca işine gelen yorumları yayınlıyorsun işine gelmiyenleri yayınlamıyorsun tarafsız ol biraz

  5
  9
 37. Particilik yapmak istemem ama belediye bu duruma getirdi bu takimi kendi baskanlarini basa getirdiler elindeki gelirleri aldılar. Ama olsun ya reis sagolsun. Seçim geldiği zaman yine makrubeciler kazanır. Bu zihniyetle devam bursa.

  5
  4
 38. emin adanur biraz dikkatli ol bak daha toysun sonra sonumuz 20 senedir chp nin yönettiği eskişehir gibi olmasın

  4
  15
 39. Emin adanur bu kadar cahil değildir bunlar olmasa yaşanmasa belediye bunları yapmasa böyle bir şey yazarım salakmı bu adam kendini ateşe atsın siyasileri karşına alsın. Demekki engel oluyorlar yoluna taş koymaya çalışıyorlar emin başkanda çıktı herkez bildin dedi. Yoksa hiç bir iş adamı çıkıpta kendini riske atmaz. Bu tarz şeyler yaşanmamış olsa alinur bunları soylememiş olsa boş yere cesaret edipte suçlayamaz kimseyi emın baskan. Sonuna kadar arkandayız başkan tek büyük Bursaspor..

 40. Yıllar önce Bursaspor’u siyasete çekip kullanmak istiyorlar diye bas bas bağırmıştık, dün Fetoya övgüler yağdıran bugün Bursaspor’u siyasi emellerine alet edenlerin içyüzünü herhalde anlamışsınızdır.
  Bursa’da ak siyasete benden oy moy yok!

  2
  1
 41. Herkes işine baksın beledyenin işi hizmet ermek ticaret yapmak değil.sokak araları ana yollar caddeler tarla gibi cebinizi değil siz yolları doldurun Bu kadar ATATÜRK düşmanlığı neden?Düşün artık Bursaspor un yakasından

  2
  1
 42. toplanalım gidelim belediyeyi protesto edlim anladıkları dilden konuşalım cumhurbaşkanı geçen konuşmasında milletle kötü olmayın diye seslendi belediyelere bu hala 3.lige nasıl düşürüm derdinde herhalde

  2
  4

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu