Emin Adanur “Alacağımın yarısını siliyorum!”

Bursaspor’un Hayrettin Gülgüner Başkanlığı’ndaki Yönetim Lideri Emin Adanur, Kulüp tarafından açıklanan FIFA kararı ve yapılmak istenen algı operasyonu üzerine, sosyal medya platformu Twitter’da ‘Enbiya Topal’ın oluşturduğu sohbet odasına katılarak önemli açıklamalarda bulundu.

Bursaspor’un Olağanüstü Kongre kararına yönelik konuşan Emin Adanur, “Şu anki yönetimin de istifa etmemesi gerekir. Öyle bir şey gerçekleşirse bu takım yine küme düşebilir. Kongre gidilmemesini şiddetle öneriyorum. Mevcut yönetimin devam etmesi gerekiyor. Bu bizi daha büyük bir çıkmaza ve kaosa sürükleyecek. Ne kadar dinlerler bilmiyorum. Tavsiyem kesinlikle kongreye gitmesinler” açıklamasında bulundu.

‘YARDIM ETMEYE HAZIRIM’

Luka Capan, Tim Matavz, Reagy Ofosu Baah ve Namık Alaskarov’un sözleşmelerinden kaynaklı FIFA tarafından kulübe verilen cezaya değinen Adanur, şunları söyledi:

“Bursaspor olarak 45 tane transfer tahtası sorununu aştık. 11 dosyasını kapattık. 4 futbolcudan böyle bir karar çıktı. Burada destek vermeye hazırım. Bursaspor kapatmak için uğraşılıyor. Bu noktada bana ‘Yardım et’ çağrısı yapılırsa, yardım etmeye hazırım. Paydaş olmaya razıyım.  Kötü konuşacak çok şey var. Bursaspor’da işler rayına oturabilir.  45 dosyanın 11 dosyası tamamen kapandı ve bunların hepsi belgeli. Dosya sayısı 34’e düştü. 45 dosyanın tamamını yayınlasınlar.”

‘ALACAĞIMIN YARISINI SİLECEĞİM’

Emin Adanur, yarından itibaren alacaklarının yarısını sileceğinin müjdesini de vererek, “Alacağımın yarısını 30 milyon kadar Buradan söz veriyorum. Yarın getirsinler imzalarım” açıklamasında bulundu.

‘GİTMEMİZ İÇİN HER ŞEYİ YAPTILAR’

Bursaspor’da göreve gelemeden önce 40 milyon TL için söz verdiğini hatırlatan Adanur, “O dönem siyasilerle konuştum. 40 milyon TL için söz verdik, ‘Tahtayı aç bunu ispatla’ dediler. Bana söz veren insanlar bana bazı şeyleri eksik yaptığımı söyledi. Ben sözümü tuttum.  Emin Adanur, 20 milyon TL verdi karşılığını göremedi, bir o kadar daha verip yine karşılığını göremedi. Gitmemiz için her şeyi yaptılar. Gitmemek için Bursaspor TV’ye çıktım. Biz gidersek futbolcu, teknik direktör gidecek, takım düşecek dedik” açıklamasında bulundu.

Emin Adanur’un açıklamasından öne çıkanlar ise şöyle;

Öncelikle düştüğümüz duruma ben de sebep olduğum için herkesten özür dilerim. Transfer yaparken hemen hemen 2 yıllık sözleşmeler yaptık. Bu hep yerli hem de yabancı oyuncular

Luka Capan ben görevdeyken aylık 30 bin Euro olacak şekilde ödeme yaptık.

O dönemde Euro 10 TL’den 20 TL’ye kadar çıktı. Bırakın Bursaspor’u evimizi geçindiremez hale gelmiştik. 30 bin Euro kadar bir ödeme yapamadık.

Luka Capan anlayışlı bir futbolcuydu. 1 veya 2 ayın fazla bir bekleme süresi olmadığını düşündük. Biz gittikten sonraki dönemi de bizim dönemimiz gibi görüyorum. Bir alacağı kalmıştı.

Luka Capan ‘157 bin Euro gibi bir alacağım var. 15 gün içinde ödeyin’ diye bir ibareyle ihbar gönderiyor.

‘HAKLI ALACAKLI KONUMA GELDİ’

Parası ödenmediği zaman futbolcu haklı alacaklı oluyor. 2 yıllık sözleşme olduğu için ve 157 bin Euro ödenmediği için CAS’a gidiyor ve 2’inci yıldaki ödemeyi de hak etmiş oldu.

Reagy Ofosu Baah için de CAS’a gidilmemiş. Ofosu için 100-120 bin Euro gibi bir borç vardı. O da gönderildi ve haklı fesih düştü.

Tim Matavz konusunda tongaya düştük. 1 milyon 400 bin Euro nakit istedi. 900 bin Euro deyince uygun olduğunu düşünüp aldık.

‘BEN SÖZÜMÜ TUTTUM’

Siyasilerle konuştum. 40 milyon söz verdik, tahtayı aç tahtayı bunu ispatla, bana söz veren insanlar bana bazı şeyleri eksik yaptığımı söyledi.

Verdiğimiz söz 40 milyon TL idi. Ben bu sözümü tuttum.

Emin Adanur, 20 milyon TL verdi karşılığını göremedi, bir o kadar daha verip yine karşılığını göremedi.

Dernekleri, siyasileri gezdim. Onlar camiada bir güven eksikliği olduğunu 40 milyon TL verdiğim takdirde bir o kadar da benim vereceklerini söylediler.

Biz verdiğimiz sözü tuttuk. ‘Onların verdiği sözü tutmaması’ neden sorgulanmıyor.

Size bir soru soruyorum. Camia olarak 3 yıl göreve getiriyoruz. Transfer tahtası açıyoruz.

O dönem ‘Sen gittiğin zaman play-off’a çıkaracaklar denildi.

‘GERÇEKLERLE GÖREVE GELDİĞİMİZLE YÜZLEŞTİK’

Biz göreve gelmeden önce transfer tahtasının 60-70 milyon olduğunu biliyorduk. Göreve geldiğimizde 160 milyon olduğunu öğrendik.

Biz gerçeklerle göreve geldiğimizle yüzleştik.

Eyüpspor maçında Teknik Direktör Tamer Tuna idi. 3 oyuncu vardı ve bunları satmayı planlıyorduk. 30 milyon gibi bir rakama satıp 10 milyon TL’lik bir kısmı da yönetim olarak alacaktık.

‘HEM BURSASPOR’U HEM BENİ BATIRMAK İSTEDİLER’

Ortada bir oyun vardı. Beni oradan göndermek isteyenler hem Bursaspor hem beni batırmak istediler. Beni batırmayı başaramadılar, kulübü batırdılar.

Gitmemiz için her şeyi yaptılar. Gitmemek için Bursaspor TV’ye çıktım. Biz gidersek futbolcu, teknik direktör gidecek, takım düşecek dedik. Bizim bu söylediklerimizle tehdit ettiğimizi düşündüler.

Ben güzel birkaç şeyden bahsetmek istiyorum.

Bursaspor olarak 45 tane transfer tahtası sorununu aştık. 11 dosyasını kapattık. 4 futbolcudan böyle bir karar çıktı. Burada ben destek verme noktasında hazırım.

‘BURSASPOR’U KAPATMAK İÇİN UĞRAŞIYORLAR’

Bursaspor’u kapatmak için uğraşıyorlar. Bu noktada bana yardım et çağrısı yapılırsa ben yardım etmeye hazırım. Paydaş olmaya razıyım.

Kötü konuşacak çok şey var. Bursaspor’da işler rayına oturabilir.

45 dosyanın 11 dosyası tamamen kapandı ve bunların hepsi belgeli. Dosya sayısı 34’e düştü.

45 dosyanın tamamını yayınlasınlar.

1,5-2 ay öncesine kadar olan ve vadelendirmesi yapılan oyuncuların ödemesini yaptım. Bu rakam için 186 bin Euro ödeme yaptım. Ondan öncesinde de 50-60-70 bin Euro gibi ödemeler yaptım.

Ofosu 50-60 bin Euro bir ödeme yapılamamıştı. Benden sonraki dönemde de oyuncu kulüpte devam etti. Futbolcuya 5-6 bin Euro ödenerek onun FIFA’ya gitmesi engellenebilirdi.

Namık Alaskarov’u, Zalazar’ı scout ekibimiz istediği için geldi. Matavz’ın gelmesi süreci benim müdahil olduğum süreçtir.

‘TAKIM YİNE KÜME DÜŞEBİLİR’

Toplamda 17 transfer yapılmış.

4-5 oyuncunun ödemesinde aksama oldu. Aksama yaşananlar ise yabancı oyunculardı.

Şu anki yönetimin de istifa etmemesi gerekir. Öyle bir şey gerçekleşirse bu takım yine küme düşebilir.

Kongre gidilmemesini şiddetle öneriyorum. Mevcut yönetimin devam etmesi gerekiyor.

Bu bizi daha büyük bir çıkmaza ve kaosa sürükleyecek. Ne kadar dinlerler bilmiyorum. Tavsiyem kesinlikle kongreye gitmesinler.

54 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   aklı kıt fikri çok olanlar başladı adanur desteğine. Adanur, davet beklemeden, tüm alacaklarından feragat ettiğini kulübe yazılı beyanda bulunmalıdır. hatta ayrıca 40 milyon tl bağışta bulunursa, devre arası, alı ay ile birlikte tahta tamamen açılır… çoşun muhteşem ikili, ama icraat ile…

   1
   1
  2. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   arkadaş siz körmüsünüz algılama sorunumu yaşıyorsunuz anlamıyorum. adamın söyledikleri ile yaptıkları farklı ama siz hala söyledklerine inanma çabası içindesiniz. birazdan “seni Allah gönderdi” eserde gelir tam olursunuz. 1060 ile emin tayfasının bir farkı yok hepiniz çorba peşindesiniz.

   1
   1
   1. @BursalıMustafa yorumuna yanıt olarak

    Bursaspor basketin maç biletlerini nereden alıcaz bugün satışa çıkıyor dendi ama biletinial.com da sadece kombine satış ilanı var oda sona ermiş sanırım bilgisi olan varsa paylaşabilir mi

  3. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Aynen katiliyorum,ikna edilip yeniden baskan yapilmali,bence kisa vadede kurtulus bu,sakin siyasi görüsü için falan demeyin belediye ile itilaflari yuzunden adami chp li yaptilar,adam akpliyim diyor,bazilar chpli diye manupüle ettiler,yok aslinda biririnden farklari sadece çikar catismalari var,ama hangi partiden olursa beni rahatsiz etmiyor,yeter ki bu çukurdan cikalum.

   33
   44
  4. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Hassiktirsin ordan. Milyar dolarlık markayı yerle bir edip kulübün kapısına kilit vurulma noktasına getirdi. Bi de alacağının yarısını silecekmiş. Bak bak bak. Ulan sen menejerlerle ortak çalışıp, Tim Matavz, Luka Capan, Ofosu, Namık Alaskarov ve daha nicelerinin üzerinden milyonlarca yuğro götürmedin mi? Ali Ay’ın bıraktığı borcu ikiye katlayıp, 21 transfere rağmen kulübü PTT 2’ye düşürmedin mi? 3 genç oyuncuyu kendilerine bile haber vermeden Trabzon’a satıp, çekleri alıp kaçmadın mı? Kaçarken de takımı Afyon kampında zır zıbıldak bırakıp otel parasını bile ödemeden ortadan kaybolmadın mı? Müptezel ibine. Bi de hâla çıkıp alacağın yarısını bağışlıyorum diyo. Ne alacağı lan? Oğlum senin emniyette narkotikten dosyan var lan. Bursa’da bunu herkes biliyo. Allahın Muşlusu. Utanmadan hâla çıkıp açıklama mı yapıyon sen? Yüzsüz şerefsiz

   42
   30
  5. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   alinur aktas benim ne kadar destek oldugumu kamat ve mestana sorun diyor adanura sorun diyemiyor cunku emin beye yardim etmedi kostek oldu koskoca sanpiyon sehrin acamadigi tahtayi tek basina acan bir bursaspor sevdalisina destek ol ve ozur dile baskan olmasini sagla alinur baskan sanada o yakisir alinur baskan

   68
   26
   1. @eskiteksasli yorumuna yanıt olarak

    bursa onlara kalmayacak egolari için bursaspor u küme düşürdüler onlar için bursaspor sevgisi yok sadece tv de görünmek için birbirlerini eziyorlar bu adam haklı olduğu yerler de var bursaspor evinde puan kaybedemez ya çıkar oynarsın ya oynarsın

    22
    4
   2. @eskiteksasli yorumuna yanıt olarak

    Aynen öyle , Emin ADANUR’a rahat çalışma fırsatı vermediler. ADANUR tam şehri hareketlendirmişti , çarşı gezileri ile taraftarın yanına inmişti akmasa damlar misali tek tek cumhuriyet altınları toplanıyordu , şehirde sinerji oluşmaya başlamıştı , tahtanın dosyaları bir bir kapanıyordu, her maçta ayrı forma şort reklamları ile akılcı kazançlar elde edilmeye başlanmıştı , kimsenin yapamadığını yapıp stadın isim hakkını bile BİTÇİ ye satmıştı tam mali yönden düzlüğe çıkacakken O karanlık eller uzandı, salyalı pis diller küfüre başladı , yaktılar BURSASPOR’u ŞEREFSİZLER….. Emin BAŞKAN dön be ancak sen kurtarırsın yoksa klübü kapatacaklar.

    29
    10
    1. @hedef16 yorumuna yanıt olarak

     zaten burada unutulan birşey var… emin adanur , tam olarak ne dedi… ben bu takımı bu sezon üst lige çıkaramazsam 40 milyon tl, yi almayacağım… evet tamda bunu söyledi… peki sorarım size bu adam sezonun yarısında kovulurcasına istifaya zorlanıyorsa , kimse kusurabakmasın ben olsam bende alırım parayı… ama onca olan olaylara ağır eleştirilere rağmen bu adam bu kadar parayı bağışlayıp ve destek oluyorsa orada suçlu olan adanur değil , çorbacı amigo ve tayfasıdır… peki bu çorbacı amigo adanur,un verdiğinin yüzde birini verdimi ki kalkmış orda burda röportaj yapıp millete dümdüz küfürler savuruyor… hiç merak etmesin o küfürler ona geri dönüyor…. velhasıl bu takımın en büyük düşmanı bunun gibi zibidi taraftarlardır.

  6. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Ben şunu bilir şunu söylerim Adanur başkan olduğunda 2.Hafta ortada fol yok yumurta yok istifa istifa diye birileri ortalığı karıştırdı.Bu sitede yazan taraftarlar o zaman anlayamadık olayı insanlar birbirine noluyor arkadaşlar ne dolaplar dönüyor diye soruyordu(hatırlayanlar bilir inanmayanlar gider eski konulara bakar bugün troller eminci diye birilerini suçluyorlar altı boş şekilde eski konular altında taraftarın yorumları olduğu gibi duruyor baksınlar bakalım eminci miymiş insanlar yoksa Bursasporun menfaati gereği mi o dönem emini desteklemişler Selim ve tayfası her hafta camiaya gider yapıyordu iyi hatırlayın bizde diyorduk ki bu işte başka işler var ).Sonradan gördük ki belediye kendi memurunu başkan yapacakmış ondanmış bütün bu tantana.Sırf Belediyenin memuru başkan olsun diye koca sezon takımı sabote ettiler köstek oldular.Herkeste bu konuda hemfikirdi kaos çıkaran insanları tribünde istemiyorduk.Sonuç olarak kaos çıkaranlar kazandı Bursaspor kaybetti.

   69
   17
   1. @Uludagdan Assagi yorumuna yanıt olarak

    evet doğru söylüyorsun arkadaşım bende bir iki maçta şahit oldum daha maç başlamadan emin adanura tepki vermek için hazırlanıyorlardı etrafımızdaki arkadaşlarla ne oluyor bilmediğimiz bir şeymi var ne tepkisi diye birbirimize sorduk daha ligin 5 haftasıydı hatta bir yorumunda emin adanura ben burdan emin kardeş istifa et sen bu taraftara yaranamassın ben olsam bu küfüre karşılık hemen istifa ederim diyerek öneride bulunmuştum adamı mustafa er dahil koplaya getirdiler her zaman derim bu ülkede en ucuz 3 şey var sakız selpak mendil bursaspoluyum diye gezinen corbacı takımı

    27
    4
 1. bak sen bide yarısını silecekmiş ulan zaten kendin 40 milyonu süperlige çıkaramassak hibe etcem dedin bu sayede başkan seçildin mustafa eri kullandın daha ilk günden onu harcadın pertevin eline düşüp herkesin uyarmasına rağmen onun elinden yaptığın çöp transferlerle klübü 2 katı borçlandırdın yetmedi bide klübün geleceği futbolcuları satarak 2.lige düşmesine çanak tuttun ama suç sende değil hala sana inanıp destekleyen bu akılsız taraftarlarda bunlar zamanında ali ayıda böyle desteklemişlerdi başkanların hiçbi suçu yok bu şampiyon klübün bu noktada olmasının sebebi bu vasıfsız futbol cahili insanları büyük başkan yapan taraftardır bu saatten sonrada iflah olmaz bu klüp…

  63
  37
  1. @osm16 yorumuna yanıt olarak

   Adamın anlattıklarını anlamıyorsun sanırım adam diyorki bana 40 milyonu yatır bizde 40 milyon vericez demişler adam 40 milyon tl yi 20 milyon bir 20 milyon daha sonra olmak üzere kulübe getirmiş bizde 40 milyon vericez diyenler güven ortamı oluşmadı biz veremeyiz demişler bunu söyleyenlerde ortada şimdi neden bu insanlara tepki gösterilmiyor hadi onu geçtim o 40 milyon vereceğiz diyenler bu gün kulübün başında fifadan 2 yıl tranfer yasağı aldık ödenecek para ne kadar diodaroya 10 milyona yakın peşin para verip 50 bin adet satılmayan formaya para verdik buna ne diyeceksin 10 bin forma yaptırıp luka capanın parası ödene bilirdi fifadan ceza almazdık adamın bir sözüde ben anlaşma yaptığımda dolar 10 tl diyor doları 19 tl yede emin adanur getirdi dersiniz

  2. @osm16 yorumuna yanıt olarak

   alacağının yarısını bağışlayacakmış..!
   yazıyı okumadım bile.
   artık söylediklerinin ne anlamı olabilir ki. adamın fotosunu görünce zaten tüm yaptıkları gözümün önünden film şeridi geçiyor.
   tek kelimeyle Bursaspor’un gelmişini, geçmişini, geleceğini bitiren adam..!
   aslında ona kızamıyorum, sonuçta zorla o makama gelmedi. tahta da, tahta! transfer de transfer! diye yanıp-tutuşanlar tarafından güle oynaya getirildi.
   asıl suçlu ve sorumlu onu getirenler ve sahiplenenlerdir.
   sonuç olarak, son maçtaki ”yönetim istifa!” naraları medya ve taraftarın tükenişinin bir ispatıdır. ve aynı zamanda da kulübün sonudur.

   12
   16
  3. @osm16 yorumuna yanıt olarak

   söylediklerinde sonuna kadar haklısın ama şunu da unutma ki açılamayan tahtayı da o açtı. adamın sözünde durmayacağını kim nereden bilebilir bana bir söyler misin

   41
   21
   1. @Erdem yorumuna yanıt olarak

    kardeşim tahtayı açtıda noldu zaten bu yüzden düşmedikmi benim dediğimi iyi anlayın bu adam kesinlikle iyi niyetli değil madem tahtayı açtırdı neden ptt ligini bilen bi tane adam transfer etemedi neden pertevle bile bile ya tutursa transferleri yaptı neden tim matavza 1,9 milyon ve diğer futbolculara milyon eurolar verdi bu parala o sene süperligedki anadolu takımları bile yarsını verip üst sıralar oynattı hemde süper ligde hatayspor gibi şimdi burda iyi niyet varmı o sene 10 yaşındaki çocuğa sorsan ptt ligini bilen yarısı maliyetli futbolcu al derdi zaten gençlerimiz iyidi 5 tane sağlam adam alcağına 21 tane çöp aldı klübün bütün yolunu tıkadı artık geri dönüş yok bunu anlayın hala bu adamı savunmayın…

    43
    14
    1. @osm16 yorumuna yanıt olarak

     kusura bakma ama matavz gibi bir adamı 2 mac bile dayanamadı bu taraftar ıslıklar yuhalamalar ben utandım. sabır sıfır taraftarda ve toptan anlamıyorlar. adamın alışı verişi kalitesini belli ediyordu zaten ama maalesef ki gelen yabancı topçuları 2 güde küstürdü taraftar o ismini bile hatırlayamadıgım siyahi kanat oyuncularımız da aynı şekil ofosu poposuydu heralde ismi 😀 adam çalım atmaya korkar oldu taraftar kızar diye ben çok iyi biliyorum. ayrıca tahtayı açtı da ne oldu demek ne demek bana bir söyler misin e açmayalım o zaman ? dediğim gibi tahtanın açılmasına herkes sevindi ama böyle olacağını kimse bilemezdi. adanuru savunmuyorum bu arada belki kötü niyetli de olabilir ama bu taraftarı haklı yapmaz.

     4
     1
 2. Adanurun çok yanlışı var ama selim ve alinur el ele verip adamın üstüne oynadılar istifa ettirdiler takım küme düştü sezon sonu görseydi belki düşmezdik. Ne hikmetse aynı selim burfaş müdürüne sesini çıkaramıcak konuma gelmiş. Başkanlar cartlar curtlar hikaye de asıl Bursasporu bu hale getiren kendini taraftar zannedenlerdir.

  45
  12
  1. @Prusa yorumuna yanıt olarak

   Erok maçında teksas taydim teksaslilarda istifa diye bağırdı ,selim ve diğer kişi platformdan sadece izledi bağırmadi ,belliki var birşeyleri…

   20
   8
  1. @rasimc82 yorumuna yanıt olarak

   arkadaşım adamın hataları tabiki olmuştur hatasız kul olmaz ama acaba sen o adam kadar katkın oldumu bursaspor a lütfen biraz saygı o adam dediğin kişi BURSASPOR un başkanlığını yapmış kisidir

   16
   9
  2. @rasimc82 yorumuna yanıt olarak

   Takımı o değil,siyasiler ve tribündeki uzantıları bitirdi… Artık bunu kafanıza sokun.adanur günah keçisi ilan ediliyor ama onun tek suçu matavz denen zirtoyu getirmekti..iyi bir forvet ve iyi bir kaleci seçebilseydi şuan açık söylüyorum superligdeydik..elinden geleni yaptı adanur..Erzurum maçında muhteşem bir futbol ortaya koyduk,takım rayına oturmaya başlamişti,ve yeni transferler gelmek üzereyken siyaset ve uzantıları yönetime darbe yaparak herşeyi berbat ettiler.adanur cebinden o kadar para verip tahtayı açarken yemediği küfür kalmadı.o gidince ne oldu peki?? Siyaset takımın başına geldi ,berbat transferler yaptı.odemeleri bile yapamadı ve küme düştük..artık biraz objektif olun arkadaş.

   21
   8
 3. Emin Adanur a şimdi düşen görev, kendi doneminde alinip ta davalık olan dosyaları temizlemek.Boylece onurunu da kurtarmis olur.Aksi halde söyledikleri boş laftan ileri gitmez.

  20
  4
 4. Çok bilmişler Adamı lig bitmeden istifa ettirdiler
  Neyin sözünü tutsun yinede yardıma hazırım diyor diğer Ali ay, Mesut mestan başkanlardan ses yok eleştirmeyi bırakalım gün birlik zamanıdır

  19
  8
 5. Bardağı doldurdular adanurda taşırdı bu kadar basit,yazıcıdan sonra tüm yönetim suçludur taraftarda dahil.Yazıcıyı bile yuhalayan taraftardan ne beklenir.Bursaspor taraftarını anlamak güç ne istediklerini bilmiyorlar.

  19
  4
 6. BURSA sporun yakasindan 1. Selim. 2. Belediye duserse takim kurtulur… Emin baskanida yediler gelecek adamida yerler..

  19
  8
  1. @Elbeyli yorumuna yanıt olarak

   aynen katılıyorum aslında şöyle de diyebiliriz 1 belediye 2 bursaspor adini kullanarak belediye ve şirketlerinde çalışmaya pardon ise gitmeden maaş alanlardan corbacilardan daha mantikli

 7. bir oyuncuya,helede 2 liğde 30 bin euro vermek hangi mantığa sıgar,nasıl ticaret adamısın adanur.sen o üç oyuncuyu satmasaydın BURSASPOR bu hallere düşmyecekti.Alacağının tamamını silmen gerekiyor.zaten külüp kapanırsa hiç bir şey alamıycaksınız

  14
  7
 8. Lig tecrübesi Turkiye tecrubesi olmayan yabancılar alınacağına ligi bilen oyuncular alınsaydı böyle olmazdı, en büyük hatası bu oldu

  14
  1
 9. Ulan zaten her oyuncuya x 2 yapmışın yarısını siliyorum diye show yapıosun olmayan parayi çalmaya kalkmışlar sonra hibe ediolar komik

  12
  10
 10. Bizi küme düşüren 2.ci başkanla kol kola gezen sözde tribün lideri konumunda olan gözünü para hırsı bürümüş ÖZCAN ve CENK’e selam olsun ! ! !

  9
  1
 11. şimdi pazar gunu maraton platformu tribunlerde sana destek verir.. nasılsa onların düğününe gidip birlikte alay çektiniz ya seni desteklerler. maraton platformu üyelerinden birisinden cevap bekliyorum bakalim ne cevap vericek. (Gerekirse maraton liderleri cenk cemil özcan gibi kişilerde cevap verebilir)

  9
  7
 12. Bir takımın başkanı, ikinci başkanı, asbaşkanı, basın sözcüsü olur da, yönetim lideri ne demek?

  9
  7
 13. Lan Emin uzak dur takımdan…..Bursasporun bu hale düşmesinin en büyük nedeni sensin. Tarih seni yüz karası olarak anacak

  8
  18
 14. Lan olum sen bursasporu yemeye geldin alinurla selimle pastayı paylaşmayınca onlar seni yedi lan bu kulüp hala senden bizi kurtar diye bi umudu varsa allah askına kapısına kilit vurun askımız öldü diyelim yasımızı tutalım daha fazla bi ele güne karşı rezil etmeyin

  8
  12
 15. Adanur Tam Bir Acemi İdi Tahtayı Açacağım Kozuyla Cebimden 40 Milyon Vereceğim Diye Diye Seçimi Kazandı Herşey Seçimi Kazandıktan Sonra Başladı Mustafa Er’i İlk Maçta Bir Açıklaması İle İstifa Ettirdi Aslında Reklam Anlaşmaları Hakkını Verelim Başarılı İdi Sonrasında Bir Şekilde Tahtayı Açtı Ama Hiç Katkı Alınamayacak Oyunculara Menajerlere Paraları Peşkeş Çekti Fütursuzca Para Harcadı Tam Bir Teknik Adam Enflasyonu Yaşandı Hiç Adım Atmaması Gereken Topçular Teknik Adamları Takıma Getirdi Düğme Baştan Yanlış İliklendiği İçin Her Yaptığı Hamle Hata Üstüne Hata Oldu Gider Ayak Takımın En Yetenekli Topçularını Parasını Kurtarmak İçin Peşkeş Çekti Hepimiz Biliyoruz O Zaman Tahta Açılmasaydı Mevcut Kadro Devam Etseydi Hiçbir Topçu Alınmasaydı O Kadro Düşmeyi Bırakın Play Off Oynardı En Kötü, Bu Açıklamaların Hepsi Vicdan Azabından Cehennemde Yanacaksın Adanur Seni Bu Yola Sokanın Büyük Vebali Var Çapın Yetmedi Vesselam Hala Konuşuyorsun Daha Fazla Rezil Olma.

 16. şu yanar döner adama hala inananlara bakıyorum da bu kulüp neden bu durumda rahatça anlayabiliyorum. zaten ali ay küme düşürdü defalarca seçildi iyi niyet masalıyla. jet fadıl misali adam aynı mağduru defalarca dolandırmış. birkaç tatlı söz, göz boyama hazır bir inançlı kitleye yeter de artar bile. hatta savunurlar bile. çöpten ekmek toplayan kötürüm bir kadın röportaj yapılırken araya girip Allah benden alsın hökümetin başındakilere versin dedi. bu emin denen şahıs üç tane pırıl pırıl genci sattı parayı aldı ve gitti. 17 tane takoz aldı pertevle anlaşıp. hayali borçlar yaratıp şov yapıyorlar. ama böyle bir kitle varken az bile yapıyorlar.balık hafızasında beter çoğu. yorumlarda inanmayanlar kadar inananların da olması zaten durumun özeti.

 17. Emin adanur geçen yıl yaptığı transferlerin çoğundan dolayı suçludur. Ancak ilk maçlardan itibaren istifa ettirilmeye zorlandı.Ömer furkan banaza transfer tahtasını açmamasına rağmen gösterilen sabır emin adanura gösterillmedi.Eğer mevcut yönetim transfer tahtasını açıp 5 6 tane iyi topçu alsaydı en azından bu sene playoftan çıkabilirdik.Mevcut yönetim de transfer tahtasını açmayarak fifadan ceza almamızda hatalıdır.

 18. En cok zarar veren iki baskan biri alta dusurdu diyeri de ikiye inmeyi garantiledi son tufani da aldi brakti dususu seyreti en cok bu ikili telaslandi neymis zamani degilmis istifanin zarar buyuk olurmus aynisini uyguladiniz o zaman kucukmuydu zarar siz en isi cikin kamoyu karsisina tum alacaklari birakin ile yarsi falan kalmadi beyler buyuk is insanisiniz siz de goruyorsunuz gemi bati batirdiniz geri donus mumkun degil isminizi temzleyin bagslayin tamamini matafsin borcunu da odeyin bonus olarak sehir sizi sevsin yoksa an itibarile uludaga suyu oda bir bardak gecmis olsun o para bekleyenlere bursaspordan selamlar

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu