Emin Adanur açıklamalarda bulundu

İstifa eden Bursaspor Kulübü 2. Başkanı Emin Adanur twitter hesabında 16 numara'nın canlı yayına katıldı.

Yayına katılan Emin Adanur‘un ifadeleri şöyle;

Tahta sürecini yoğun geçirdik. Ben tahtayı açacağız diye camiaya söz vermiştim. 55 günlük bir süreçte tahta ile yatıp kalktım. Yaptığımız hatalar bu 55 günlük süre zarfında gerçekleşti.

Mustafa Er‘den Allah razı olsun ama kendisi görevini bıraktı. Ben bir tweet attım sonra kendisi bıraktı gitti. Ben mi ona bıraktırdım? Ben ne olursa olsun Mustafa Er ile yola çıkacağız dedim. Ben onun gidişinde kendimde yüzde 20 hata buluyorum.

Pertev ile olan konulara da cevap vereyim. Beni Pertev ile çalışmak zorunda bıraktılar. 55 gün boyunca tahta konusunda Tamer İşler ile bir görüşme yaptım. Tamer abi, ben ve Mustafa hoca ofiste buluştuk. Tahtayı açacağım ama 4-5 milyon euro değerinde oyuncu satalım. Bize destek olsun dedim. “Kimi satarsanız bilmem. 5-6 milyon değerinde oyuncu alsak Süper Lig için yeter mi?” dedim. Bana 600-700 bin euro bandında oyuncu yeter dediler. Ben de gidip tahta işlerini halletmeye başladım. Ben o süreçte onları 10’ar gün arayla hep ne yaptınız diye sordum. Böyle böyle 50 gün geçti. Bizim aldığımız oyunculara hep antrenman oyuncusu, yedek oyuncu dediler. Ben de panik oldum. “Nasıl olacak derken” Pertev ile Latovlevici olayını çözmesi için bizi Ali Ay tanıştırdı. En az 15-20 defa mahcup olmayalım diye hep söyledim. Yanımdaki isimleri  de uyardım. “İşinizi doğru yapın” diye. Benim tahtayı açacağıma kimse inanmadı. Ben Pertev’e “Gel bu işi beraber yapalım.” gibi bir şey demedim.”

Tahta 52 milyon TL‘ye açıldı. 1.3 milyon euro Burak Kapacak‘tan geldi. Bu tahtayı Burak mı açmış oluyor. Burak bu kulüpten gitmek için her şeyi yaptı. Gece saat 3’lere kadar babası biz gideceğiz bizi salın diye konuştular. Biz Burak’ı tutamadık. Bunu kulüpteki herkes biliyor.

Fernandao‘nun mahkeme kararını bekliyordu herkes. Fernandao‘nun mahkeme kararı olumsuz çıktı. Matavz‘ı alarak o sorunu çözmek istedik.

Fatih Tekke‘yi Tuzlaspor maçında oynanan oyundan sonra camianın tepkisi nedeniyle görevden aldık. Onun ardından birçok hoca ile görüştük ama bizi kabul etmediler. Allah razı olsun Özcan Hoca ile görüştük ve kabul etti.

Emirhan Aydoğan bu takımın kaptanıydı. Kendisine Alanyaspor ve Gaziantep FK‘dan teklif vardı. Emirhan ile ben görüştüm. Bana “Benim Süper Lig hayallerim var” dedi. Ben de ona “Bizim sana ihtiyacımız var.” demiştim. Sözleşmeni yineleyim. “Alacağını daha da arttıralım.” Çok iyi maddeler koyarak sözleşmesini düzenledik. Ama kendisi daha sonra “Bu şehrin dinamikleri sizi istemiyor.” diyerek ortalığı dağıtıp gitti.

Jorquera’nın 700 bin euro alacağı vardı. 140 bin euro‘ya anlaştık. Mustafa Hoca ile Tamer abi bana çok uygun fiyata oynayacak. Bursaspor’a alalım dediler. Jorquera’ya evet bir gecikmeli ödeme olmuştur. Bugün de gittiğini öğrendim.

‘BAŞKANIN MAÇTA OLDUĞUNU BİLE BİLE EVİNE GİDİYORLAR’

40 milyon TL vereceğiz diyen ama şu ana kadar 70 milyon TL vermiş bir yönetim var. Biz ne yaptık ki ikinci haftada bize istifa söylemleri başladı. Üçüncü maçta da bunları yaşadık. Bu kadar bize istifa edin dendi. Tahta açıldığında x bir kanalda bizim amigo her hafta neler yaptı herkes gördü. Son haftalarda iş şirazeden çıktı.  Hayrettin Başkanın İstanbul‘da Eyüpspor maçında olduğunu bile bile evine gidip zile basıp onu sormuşlar. Bu tam bir namussuzluktur. Benim açıklamam tehdit olarak algılanıyor. Ertesi gün divan kurulu gelmiyor. Sonra bir abimiz “Gitmen gerekiyor. İstifa edeceksin” dedi. Bana 19 hafta istifa edeceksin diyen bir kitle var. Evinde değilken kapına gelen namussuz bir kitle var. Hayrettin abi bizim yumuşak yüzümüz. Bana gelseler neler olacağını iyi biliyorlar. Beni burada zorla gönderip sonrasında alacaklarını aldı demek hangi vicdana sığar.

‘EMİN ADANUR KAÇMADI, İSTİFAYA ZORLANDI’

Ben efendi efendi geldim. Efendi efendi gittim. Emin Adanur, Bursasporlu. Emin Adanur, Bursaspor’a zarar veremez. Ben istifaya zorlandım. Bu da herkesin gözünün önünde oldu. Trabzonspor‘dan gelen 9 milyonluk para ilk olarak personel maaşları ile doğalgaz faturasına yatırıldı.

Hayrettin Gülgüler istifa ederse Bursaspor batar. Kendisi çok büyük hakaretler görüyor ama kendisi çok ciddi bir efor sarf ediyor. Belediye bakanı millet vekilleri ve iş adamları ile görüşüyor. Bursasporlu oyunculara destek ve tahta açma konusunda çalışıyor. Bu takımı sahipsiz bırakmayalım diye çırpınıyor.

Ben 63 milyon vermişim. Futbolcu alacaklarına 52 milyon ödedim. Ben hep geçmiş dönem borcu ödedim. 2010 yılından gelen borçları ödedim. Kendimden 63 milyon para verdim.

Sıram gelince alacaklarımı alacağım. Bursaspor’dan alacaklarım için temlik sırasına girdim.

104 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   Sayın emin ADANUR neden niçin tek başına istifa ettiniz sizler bir ekip olarak gelmedinizmi ? Şimdi demezlermi ekip lideri olduğunuz halde tek başınıza nasıl istifa edebiliyorsun diye ,,,, HAYRETTİN BAŞKAN İSTİFA

   14
   2
   1. @Panayırlı yorumuna yanıt olarak

    Etti etti yönetimde etti az önce hayırlısı olsun inşallah sağlam bir babayiğit çıkar aday olur diyecegim ama zor görünüyor büyükşehir belediyenin kucağına oturacağız gibi görünüyor veya bursa fk olacağız başka çare yok egerki gerçekten bir BABAYİĞİT çıkmazsa.

    6
    1
  2. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşlar biz A.Ş olmadıktan sonra herkes böyle gelip para verip sonrasında ya faiziyle alır.Ayrıca şehrin dinamikleri bellidir Akp li alinurdur başları bu 2023 teki seçimde bu herife kazandırmamak lazım iyi bir aday çıkarsa bu şahsiyet gider Bursaspor İbrahim başkandan sonra erkan körüstan , recep bölükbaşı , ali ay , mesut mestan , erkan kamat kadar olan sürede bursaspor malesef bataklıkta boğazına kadar batmış durumda bursasporun batmayan tek kafası kaldı onuda şimdi batırma yolundalar o teksas denen satılıklar ordusu bursasporu bitirme çabasındalar bursasporu ya belediyespor yapacaklar yada bursa fk İnşallah onlara inat bataklıktan kurtuluruz

   17
   9
   1. @HAMZABEY yorumuna yanıt olarak

    Ne alaka başarısızlıkla siyaseti ne karıştırıyorsunuz, adanademirspriun başkanı da AKP’li, İbrahim yazıcıda akpliydi Bursaspor a siyaseti siz sokuyorsunuz asıl. Kim başarili olcaksa o gelsin siyasetlen lgisi olmasa elbette daha iyi olur.

    4
    1
  3. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   Trabzon’dan geşlen 20 trilyonluk çekicebine koymuş zaten. Alacağımdan düştüm diyomuş. Şerefsiz. Bu dansözden başka ne beklenir ki

   23
   5
  4. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   9milyon personel maaşına ödemis ucundan yersenn..zaten onlar gününde verilmiyor mu ? Kaç para alıyor personel

   23
   16
   1. @Cebk yorumuna yanıt olarak

    Cebk,İyi okumamissin yazıyı trabzonspordan gelen parayla ilk olarak personel maaşı nı ve doğalgazi ödedim diyor hepsini personele dağıttım demiyor bu personelin maaşı kac lira diyesoruyorsun personel aylardan beri maaş almıyor hangi başkan ödemiş bu zamana kadar maaşları biraz vicdanlı olun hemen eleştirmeyin tahta açılmaz dendi adam açtı transfer yaptı daha ne yapmasını bekliyorsunuz amudamı kalksın bu adam

    7
    9
   2. @Cebk yorumuna yanıt olarak

    Bi kuruş ödediği yok. Hem parayı, hem de çekleri almış zaten. Büyük sahtekar. Bi de bu herifin arkasından gitti bu millet. Yazıklar olsun. şerefsizler. Ali Ay bile sizden iyiymiş lan.

    17
    4
  5. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   Bu saatten sonra bu yönetimden kim konuşsa bir şey ifade etmiyor- Vekaletname Başkanı bırakmakta direniyormuş 1-2 haftalık daha işleri var demektir! Tam bitiremediler yapacaklarını!- Transfer penceresi haftaya bitiyor yine bir sürü futbolcumuz yok oldu heba edildi – Aldıkları 3-4’ü sakat sakat alınmış doğru dürüst sağlık kontrölünden geçmeden yani ara öncesinden 10 futbolcu ya pert yada gitti- takım kurmakta çok zorlanacak hoca- Pertev nereden gelmiş kim tanıştırmış onuda açıkladı onun İçin bu son 4 başkan sanki bir şekilde bayrak yarışını iyi yaptılar neredeyse Finişe yaklaştık! Bundan sonra Bursaspor Allah’a dua etmekten başka birşey kalmamış fazında yaptıkları 1 milyar TL borç ile sadece kalbi çalıştıran makinanın elektriğini kapatma kaldı onuda Vekaletname Başkanına Bıraktılar!

   28
   3
  6. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   dün gibi hatırlıyorum. seçildiğinin daha birinci ayı dolmadan şu yorumu yapmıştım.
   ” sevgili adanur hemen istifa et. devam edersen hem kendine, hem de Bursaspor’a telafisi mümkün olmayan zararlar vereceksin.
   çünkü kulüp başkanlığı çok pahalı bir oyuncaktır. adeta dipsiz kuyudur. futbolu bilmiyor ve bu camiayı hiç tanımıyorsun!”

   29
   5
  7. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   Ne var ki son cümlede gayet normal adam verdiği parasını geri almak için temlik SIRASINA girdim diyor eee normal birşey o sırada körüstanda var Bölükbaşı da var Ali dede de var mesut mestanda var Erkan kamatı bilmiyorum onun zaten gülümsemek ten başka bı içraatıni görmediğim için para verip vermediğini bilmiyorum verdiyse istiyormu sıraya girdimi bilemiyorum asıl sorun son sözlerdekilerden önce bence düşünün takım kaptanı kulüp başkanına şehrin dinamikleri seni istemiyor diyor ve çekip gidiyor bu demek oluyor ki şehrin dinamikleri takımın içini karıştırmış futbolcuları ayartmış işler kötüye gitsin yönetim gitsin diye ondan sonra takım sahada dökülüyor garibim yönetimde ha boyna hoca değiştiriyor halbuki sorun hoca değil ki sorun işgüzar topcularda neyse olan oldu artık bundan sonra şehrin dinamikleri ki ben onlara şehrin dinamitleri diyorum ve her zaman öylede demişimdir sadece bu yönetim zamanında değil rahmetli şampiyon başkan tarih yazıcı İbrahim yazıcıya neler yapıldığını daha dün gibi hatırlıyorum o zamanda şehrin dinamitleri yine aynı taraftar gurubunu kullanarak istifaya davet ettirdi ama rahmetli inatcıydı güçlüydü şanslıydı ve dik adamdı başardı hatırlayın ilk geldi sezon kent meydanında protesto edildi yine aynı taraftar grubu tarafından istifaya davet edildi ama rahmetli zeki adamdı gitti Ertuğrul sağlamı getirdi sesleri azalttı ve kendi lehine çevirdi daha dün gibi hatırlıyorum…adanur yönetimin şanssızlığı kötü zamanda geldi ve çok hata yaptı hem transfer de hemde teknik direktör konusunda hep sezon başında gerekirse basacaktı parayı kariyerli kimsenin laf edemeyeceği bir teknik direktör getirecekti takımın başına ben Mustafa erle imza atıldığı gün dedim büyük hata yapıldı dedim çünkü Mustafa erle bu iş olmayacağı bir önceki sezondan belliydi yok üç beş oyuncu transferiyle takım Süper lige çıkardı b.k çıkardı diyecem ama ayıp olacak yine belki diyorum ama belki playofa belki oda çünkü herkes kızıyor ya Pertevin getirdiği 4 tane futbolcuya ki bende kızıyorum ama Mustafa erin aldirdigi futbolcularada bir bakmak lazım 17 transferin hadi 4 tanesi Pertev getirdi eee geriye 13 tane transfer kalıyor onları kim yaptı veya yaptırdı zaten Mustafa er Batuhan Karadenizi istediği gün benim gözümde bitmişti Fernandao tamam eyvallah ama oda ceza aldı yasaklı maddeden neyse hayırlısı olsun artık s….len g…tün davası olmaz.

   30
   17
   1. @Yılmaz yorumuna yanıt olarak

    Allahaşkına bu başkan şehrin dinamiklerinin desteğini almak için ne yaptı?
    daha gelir gelmez zücaciye mağazasına giren fil misali ilk önce vakıfköye daldı.
    oysa orası bizim geleceğimizdi.
    zaten dinamiklerle olan film orada koptu. en azından bu kulübün sıradan bir taraftarı olarak benim öyle oldu.

    6
    2
    1. @2. mustafa yorumuna yanıt olarak

     Doğru söylüyorsun sana katılıyorum sen şehrin büyükşehir başkanınla takisirsan kulübün en güçlü ve destekçisi olan taraftar grubunla takışırsan iş insanlarının d.tünü yalamazsan hep dikine gidersen olacağı buydu ammaaa sakın bana altyapı deme gençler deme bizim geleceğimiz deme bu konuda asla ve asla anlasamayız ben başkan olsam direk vakıfköyü kapatırım bu kadar net onlara yani altyapıya harcacagim para ile Türkiye genelinde izleme komitesi kurarım a takıma katkı sağlayacak profesyonel gençleri araştırır direk A takıma transfer ederim üç olur beş olur inan bana Türkiyede keşfedilememiş o kadar sercanlar volkanlar enesler tahalar varki sadece torpilleri yok ellerinden tutacak torpil yapacak destekleri yok şimdi Bursasporun altyapısı olmuş ahbap çavuş ilişkileriyle dolmuş torpilli genç varki topa vurmasını bilmeyenleri altyapıya dolduruyorlar isimde veririm ama polimik doğar cevap hakkı doğar uğraşamam şu durumda kimseyle ama istersen bir ara bir araştır bakalım Bursaspor’un altyapısına kimler giriyor kimler giremiyor diye tavsiye ederim sonra biraz kaşarlandılarmı bitleri kaynaşıyor affedersin g.tleri kalkıyor ondan sonra altyapı da camiayı sahiplenme yok olmaz tabi olmayacakta emin ol onun için altyapı maltyapı hikaye 10 senede bir Sercan volkan Enes çıkacak diye uğraşmanın bana göre anlamı yok ozan ipek mesela altyapıdan mı çıktı fb yıllarca kalecilik yapan Fb nin altyapisindanmı çıktı bak Trabzon’a kaç kare altyapı oyuncusu var büyük takım büyük topcuyla olur yok büyücek yok gelişecek yok pişecek falanda filan neyse gözlerini agrıttım hakkını helal eyle saygılar

     3
     4
   2. @Yılmaz yorumuna yanıt olarak

    Son cümlede ne mi var? Son cümle gayet normal mi? Normalse; sizden özür diliyorum… Çünkü; Sayın Emin Adanur’un aklına hiç yoktan “başkan ol” fikrini (ben) soktum. “Başkan olursan bu yaşta itibarın müthiş artar, herkes seni tanır ve bu durum ticari faaliyetlerine olumlu yansır” diyerek kendisini başkan adaylığına (ben) ikna ettim. Sayın Adanur’un camiaya ciddi sözler vermesini ve bu nedenle seçilmesini (ben) sağladım. Twiter’daki tüm demeçlerini (ben) yazdım, tüm hatalı davranışlarını yapmasına (ben) neden oldum. Bazı futbolcuların futbol oynamak yerine camia ile didişmesine (ben) sebep oldum ve bu durumu profesyonelce (ben) yönetemedim. Futbolcu satışlarında hep (ben) vardım. Daha neler neler… Tüm bunları Emin Adanur’u tanımadan, yüzünü görmeden, kendisiyle hiçbir iletişime girmeden; sadece maçlarda tribünden “Bursaspor’u” desteklerken (ben) yaptım… Şimdi de en son cümleye takıldım, yanlış yaptım… Sizden tekrar özür diliyorum…

    8
    1
  8. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   Şu bir gerçek Bursaspor hiçbir zaman bu taraftarın Bursaspor’u olmamış öyle bir mafya varki Bursaspor’da yönetime gelenler hep yeme peşinde hep reklam peşinde.bu kadar büyük sanayici var Bursa’da yönetimde üçü beşi olmaz mı?olmaz çünkü mafya ona izin vermez.gerek çağlar gerek yazıcı bunlarda ne olduğu tartışılır.kimse o koltuğa bu mafya istemese gelemez.sonuç ortada bir cenaze var kaldıracak adam yok.olmazda.

   30
   3
  9. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   bursasporu çıkartamazsa parayı almıcaktı sıraya girmiş vay be verdiğin zarar yaptığın çöp transferlerin zararı nolcak tabi onları bursaspor ödeyecek hepiniz aynısınız koskoca bursada bir tane şerefli namuslu dürüst haramda gözü olmayan bi babayiğit yokmu?YOKMUŞ AMQ

   33
   5
  10. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   Allah rahmet eylesin. Güzel renkleri vardı. 2010 da şampiyon da olmuştu. Önce şehri mahvedildi yeşilin yerini gri aldı. Sonra stadı yıkıldı. Sonra şampiyon başkanı hapislere atıldı, hastalandı, kalbine yenik düştü. Birisi çıktı mezarlıklar vazgeçilmezlerle dolu dedi, onun desteklediği, belediye başkanının ve onun paralı amigoların desteklediği demirci başkan oldu. Sonra zaten film koptu. Başkanları, yöneticileri, amigoları, yandaş gazetecileri yedi de yedi. Altyapı topçuları azdı başkanlara posta koydu. Ve 28 Ocak 2022 tarihinde vefat etti. Bursa’da futbol bitmiştir. Şimdilik yaşasın Basketbol.

   44
   2
  11. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   Sayın ADANUR ;
   Aşağıda belirttiğim hususlara şeffaflık sözünüze istinaden açıklama yapabilirmisiniz ? En azından kendinizi size karşı olanlara karşı bir nebze anlatmış olursunuz, yoksa yukarıdaki gibi içi boş açıklamalar sadece körü körüne size destek veren trollerinizi heyecanlandırıp Bursaspor’u savunanlara karşı saldırıya geçmelerini sağlar.
   1 – Bursaspor TOKEN’den kulübün kasasına ne kadar para girdi (siz ve diğerleri ne kadar satın aldınız)
   2- Futbolcu satışlarından ne kadar gelir elde edildi
   3 – Reklam gelirleri ne kadar
   4 – Stat isim hakkından gelen ne kadar
   5 – Kampanya ve bağışlardan gelen para ne kadar
   6 – Varsa (forma satışı vb) gelirler ne kadar
   7 – Hangi futbolcuya hangi semtten alacağına karşılık daire verdiniz ve bunlara Bursaspor’a kaç para borç verdiğinizi kaydettiniz
   8 – Hangi futbolcuya ne kadar bonservis parası ödediniz
   9 – Hangi futbolculara imza parası ödediniz
   10 – Menejerlik ücreti olarak ne kadar ödediniz
   11- Futbolcular ile yaptığınız parasal anlaşmalar ( hangi futbolcu hangi paraya anlaştı ) nedir
   12 – Tahta açarken kaç dosya kapandı,
   13 – Verdiklerinizi söylediğiniz meblağın ne kadarını tahsil ettiniz
   14 – Ne oldu da futbolcu alacakları ödenmemiş, bonservis parası ödenmemiş, yapılan anlaşmalarla ötelenen borçlar ödenmemiş ama 6 ayda borç 600 milyon tl’den 1 milyar tl’yi geçmiş.
   15 – Bu soruları size şeffaflık sözü verdiğiniz için sordum, açıklama yaparsanız Bursaspor camiası bilgilenmiş olur.
   Saygılarımla

   51
   2
   1. @HGBS yorumuna yanıt olarak

    Arkadaşım, bu soruların neredeyse tamamı cevaplandı. Hiç mi takip etmiyorsun bursasporu? Bursasporu geçtim, ülkeyi de mi takip etmiyorsun? Borcun 1 milyar liraya ulaşması bursasporun hatası değil, iktidarın hatası, son aylarda dövizdeki volatilite ile ilgili. İstifadan önceki basın toplantısında ne kadar yatırıp ne kadar geri aldığını söyledi. Tahta açılması için kime ne kadar ödeme yapıldı daha sezon başında paylaşıldı. Stat isim hakkı ve kampanyalardan gelen paralar da açıklandı. vs. Siz burada soru, hesap soruyorsunuz. Hakkınız da. Ama eminin cevapladığı soruları tekrar buraya yazarak bursasporu nasıl takip ettiğinizi gösteriyorsunuz. Çok da komik oluyor. Ben ne emini desteklerim, ne hocayı desteklerim, ne de futbolcuyu desteklerim. Ben tataftar grubu da değilim çıkar gözeteyim. Ben bireysel bir taraftarım. Bildiğim şey, bursasporda çok hata yapıldı. Ama hiçbiri bir sezonda 5 hoca değişmesi, başkan istifası kadar yanlış değildi. Bunu yapan da taraftar. Kulübün bu halde olmasının en büyük sebebi belki de taraftar. Bazı yerlerde hesap sormamız gerekirken bazı yerlerde de kıçımızın üstüne oturup işi bilene bırakmamız gerekiyor. Bu sene çok iyi gördüm ki başta tribün liderleri olmak üzere bir grup taraftar bursaspora düşmanmış. Hepsi cebine bakmış.

    4
    7
   2. @HGBS yorumuna yanıt olarak

    EN TEHLIKELISI BU COCUKMUS
    ANLADIK AMA
    MAALESEF COK GEC OLDU
    28 MILYONUDA CEBE ATTIGINA GORE YAPACAK BISEYYOK

    6
    1
  12. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   Selim efendi ödesin bakalım şimdi borçları doğalgaz elektrik futbolcu paralarını da görelim.bu takımın başındaki en büyük sorun texas tır.

   52
   12
   1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

    Ah benim sevgili Bursam seni ne hallere düşürdüler…sebep olan kim varsa hepsinin………boşluğu kim ne isterse doldursun

    11
    1
   2. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

    Aynen arkadaş . Doldur kulübe çöpleri, yanlış transferler yap. Ondan sonra FATURA YI Bursaspor ödesin . Bu kulüp batmayacak ta kim batacak.

    19
   1. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

    peki sen inaniyormusun 60 milyon verdigine ilerliyen donemlerde baska baskanlar geldiginde anlicaksin vermedigini her sorunlu olunan kisilerle tek tek gorusup ufak miktarlar ile taksit yaptı sorunlari sadece ilerletti bu adam o kadar parasi yok koymaya olsada koymaz zaten inanmayin…..

    16
    1
   2. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

    Tamam da, bunu seçilmeden önce pekala söyleyebilirdi.
    O sözü vermeseydi acaba seçilebilirmiydi?
    Sonuçta kimse onu zorla o makama getirmedi.

    19
    1
  13. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   Son cümle gibi bir önemli cümle daha var.
   Emirhan Akdoğan nın sözleri…
   “Bu şehrin dinamikleri sizi istemiyor.”
   Bu işler futbolculara kadar inmiş.
   Teksas da çorbasının peşinde
   Olan sadece Bursaspor’a ve Gerçek Taraftara oluyor …

   116
   7
   1. @2010Ruhu yorumuna yanıt olarak

    En güzel yorumu yazmışsın.şimdi soruyorum mesutkurtulanu neden kimse sorgulamıyor.sizce bir bursasporlu olsa bunu yaparmi?neden bunları bu taraftar sorgulamıyor kimin kime hizmet ettigini

    14
    1
   2. @2010Ruhu yorumuna yanıt olarak

    Aynen con Vaynen 👍 ben o şehrin dinamiklerini taşın altına elini koyarken hiç görmedim hep kaçak dövüşüyorlar hep tıraş laf salatası başka bir şey yok amigolarıda maşa gibi kullanıyorlar.

    19
    2
 1. Emin Adanur seni hep savundum fakat sen seçilmeden önce 45 milyon tl cebimden koyacam süper lige çıkarsak cerdiğim parayı alacam çıkamazsak hibe edecem demiştin . Şimdi ise sıram gelince paramı alacam diyorsun . Tek kelimeyle beni de seni savunanları da yanılttın Bursaspordan alacağın para haram zıkkım olsun

  116
  21
  1. @Enes yorumuna yanıt olarak

   Lig bitti mi lig bittide bizimmi haberimiz yok adam çıkamazsam almayacagim demiş adamı daha ligin ortasında istifa ettirdiler ben olsam kendi adıma söylüyorum egerki gerçekten kulübü para vermişsem( bu arada bunuda belirteyim )alacağım noktasında kendimi sıranın en önüne yazdırırdım hani bir laf varya “öyle saça böyle tarak” diye ..ha bu arada (ne eminciyim ne Teksascıyım) sade bir BURSASPOR taraftarıyım.

   1
   5
  2. @Enes yorumuna yanıt olarak

   Canli yayin aciklamasinda dediki ben almicaktim ama beni gonderiyorsunuz benim daha 6 ayim oldu sezon bittimi diyor ben hak verdim yani

   21
   13
  3. @Enes yorumuna yanıt olarak

   Sanırım geçen akşam yaptığı konuşmayı dinlemediniz …adam diyor ki evet ben 40 milyonu almam ama sezon sonuna kadar beklenmeyip istifaya zorlanıyorum, bu durumda adam sonuna kadar haklı…sezon sonu geldiğinde benim başkanlığımda çıkamamış olursak o zaman 40,ı bırakıp kalanı alırım diyor…yani şimdi sen biriyle iddiaya girdin ben akşama kadar 20 km koşucam diye ama öğlene kadar 6 km koştun karşındaki dese ki hadi ver parayı iddiayı kaybettin ,ne dersin o na daha dur bakalım akşam olmadı. Ve akşam olmadan iddiayı kazandığını ısrarla söylerse o iddia bozulur. Bunun kuralı her yerde böyledir…biraz mantıklı, adaletli ve vicdanlı düşünün.

   22
   9
   1. @Turşucu yorumuna yanıt olarak

    Aynen öyle kent dinamitleri pardon kent dinamikleri kaç lira koymuş bu yönetim zamanında sezon başından beri bence buda bir açıklansın öyle gazetelere TV lere çıkıp ahkam kesmekle olmuyor post model darbe yapmakla olmuyor bu işler işleri güçleri hep traş lafa gelince hepsi birbiriyle yarışıyorlar icrahata gelince tııiıs
    Neyse hayırlısı olsun inşallah hakkımızda paramız yokki çıkalım kulübümüze gerçekten yürekten destek olalım işte kampanya zamanları üç beş elimizden ne geliyorsa gönderiyoruz fakiriz .mk evkiramızı zor ödüyoruz faturaları zor ödüyoruz ama yinede üçe beşe bakmadan bu şehrin gözbebeği mederi iftiharı olan BURSASPOR umuza destek olmaya çalışıyoruz kendi çapımızla inşallah bugünlerde geçecek güzel günler göreceğiz tek temennim bu.

    3
    2
 2. Koskoca klüp ne hale geldi 3 – 5 amigo yönetiyor klübü onların çorbası yerinde çünkü belediyede çalışıyorlar

  85
  18
  1. @Bursasporlu yorumuna yanıt olarak

   Seversin sevmezsin adamın evine ..evde olmadığını bile bile nasıl gidersin ya bu nedemek.oluyo arkadaş ya…bu kadar basitmi ev basmak,,insan o cocuklarin nasıl korktuğunu düsundukce fena oluuo,yaziklar olsun,

   27
   2
 3. Söylediklerine bakın, hep başkaları suçlu.

  “Mustafa Er kendisi görevini bıraktı”.
  “Beni Pertev ile çalışmak zorunda bıraktılar”.
  “Beni burada zorla gönderip sonrasında alacaklarını aldı demek hangi vicdana sığar”.
  “Ben istifaya zorlandım”.

  Bu ZAT yalancının önde gideni.

  61
  21
 4. Biz senin samimiyetine inanıyoruz kardeşim sen sıkıntı yapma. Bu Allahsızlar yazıcı abimizi bile istifaya davet etti bunların Allahı kitabı çorba.

  52
  39
  1. @harbici yorumuna yanıt olarak

   Ulan mal herif, adamın ettirdiği zarara bakmıyorsun verdiği parayı söyleyince eyvallah çekiyorsun, zaten senin zihniyetinde olan insanlar yüzünden düştük bu hale.. Ama günü gelecek hepsi yargılanacak ettirdikleri zararları ödeyecekler.

   6
   17
   1. @Rothschild baby yorumuna yanıt olarak

    Seni benim mala bir oturturum şıpa gibi anırırsın şerefsiz. Sen adamın evine git tehdit et sürekli taciz et ondan sonra da hayır bekle geçeceksiniz bu işleri adam gitsin diye kıçınızı yırttınız şimdi görelim ne kadar erkeksiniz kimin cebinden para çıkacak

    14
    6
    1. @harbici yorumuna yanıt olarak

     Ver lan adresini kim kime saplıyor görelim, evine gittiler diye mi Pertev e 20 taransfer yaptırdılar 20 milyon çeki alıp kaçıyor kalan alacaklarına temlik koyduruyor sizde alkış tutuyonuz amk çorbacı ibneleri sizi

     2
     1
   1. @bursaspor1963 yorumuna yanıt olarak

    Karşısında insan olmayı başarabilen tartışmayı bilen birisi olsaydı görecektik neymiş değilmiş. Teksas bu kulübün kangrenidir. Bu böyle biline. Belediye çorbacıları. Amatöre kadar düşereceksiniz kulübü. Umarım ben yanılırım. Ama bir gram haklılık payım varsa da allah hepinizin belasını versin.

    17
    3
    1. @Emir yorumuna yanıt olarak

     Ulan hoca getirirken bile Selimden akıl almadan iş yapamayan aptallar suçlu değilde Selim mi suçlu madem bu kadar para indirmiş kulüpten ne dava açmıyor, evini basanların ismini biliyor ama söylemiyor ki sizin gibilerin aklını karıştırsın bütün Texas a düşman olun kulübü böldü borç içinde bıraktı gitti bu duruma sebep olanların asıl Allah belasını versin

     1
     1
  2. @harbici yorumuna yanıt olarak

   Koskoca Bursaspor, Dişsiz selim,Davulcu Enes,Müptezel Eminin eline düşmüş ve beraber hoca getirip göndermişler bu akşam twitterde yuzlestiler. Bursaspor marka değeri ve Bursaspor bitmistir arkadaşlar tüm gönülden sevdalılara geçmiş olsun. Kim bu klubun sırtından haksız yere 1 krs para yediyse de colugundan cocugundan çıksın

   70
   6
 5. Yol al emin. Belli bursasporlu olduğun. Tl verip euromu isticen. Temlikten gelen para boğazında kalsın inşallah. taha ve İsmail 2 yıla 10 m euro etcek adamlar. Bumu senin futbol bilgin. Peskes çektin kabul et. Gider ayak aldın paranı. Bursaspor taraftarı olarak hakkım zehir zıkkım olsun sana.

  52
  20
 6. 60-70 milyon verdi 400-450 milyon zarar ettirdi yetmedi, 40milyonu geri istiyor, 20milyonluk çeki aldığını söylüyor cash gelen 9milyonun 4-5milyonunu da çoğunluğu kendi akrabası olan kişilere verdiğini söylüyor, evini bastıklarını söylüyor, basan kişinin adını bildiğini söylüyor ama özellikle açıklamıyor koca taraftarı zan altında bırakıyor, bu adam net Bursaspor düşmanı.
  İsterlerse transferi açmak için 5-10 milyon verirmiş senin paran bu kulübe hayır mı getirdi de hala para teklif ediyorsun. Zarar ettirdiğin parayı öde önce çakal.
  Met ettiği Ali abisinden öğrendi herhalde bu, para verdim istediğim her şeyi yaparım aklını.

  43
  15
 7. Ama kendisi daha sonra “Bu şehrin dinamikleri sizi istemiyor.” diyerek ortalığı dağıtıp gitti” Emirhan Aydoğan’a ithafen diyor bunu. Allah’ım neler olmuş neler. Nerden tutsan elinde kalıyor. Kendimce şöyle bir sıralamam var. En çok zararı taraftar veriyor çünkü mantıklı adam sayısı çok çok az. Gazla çalışıyor tribündekiler ve klavye başındakiler. Başkanın İstanbulda olduğunu bilerek evine gidip ziline basmak eşini ve çocuklarını rahatsız etmek korkutmak gerçekten haysiyetsizliktir, eşkiyalıktır. Kimse yok evdemiydi değilmiydi bilmiyoruz demesin, bunun adı tehdit etmektir. Tribünler de eskisi gibi değil malesef, Birçok Bursasporlu tanıdığım tribünlerin eskisi gibi olmadığını söyleyip maça gitmiyor. Şampiyonluktan önce gerçek bursasporlular geliyordu kemik bir taraftar kitlesi vardı azdık ama özdük.
  Bu arada az halimiz bile tribünleri tıklım tıklım dolduruyordu. Takım şampiyon oldu, daha popüler oldu, sonradan bursasporlu olanlar ortamı bozdu bence.
  Sonra en çok zararı siyasiler veriyor Bursaspor’u siyasi malzeme değil oyuncak yapmış oynuyorlar. Hal böle olunca gerçekten güçlü sanayiciler, iş adamları Bursasporda başkanlık yapmayı bırak, tribüne maç izlemeye gelmez oluyorlar. Nasıl düzelir bu işler, düzelir mi derseniz bence düzelmez. İbrahim Yazıcı son zamanlarında stadyumun işletme hakkıyla ilgili dönemin belediye başkanıyla ters düşmüştü. Hatta vefatından önce bir toplantı hatırlıyorum divan üyeleriyle belediye temsilcileri katılmıştı yanılmıyorsam başkanı hiç bu kadar yorgun ve sinirli görmemiştim. Allah rahmet eylesin birkaç ay sonra göçtü zaten. Emirhan Aydoğan’ın giderken Emin Adanur’a bu şehrin dinamikleri seni istemiyor dediği doğruysa eğer, aklıma türlü türlü sorular geliyor. İbrahim Başkan’a son yıllarında ciddi tepkiler gösteriliyordu, tribünden küfür edenler buralarda yorumlarda sallayanlar, herkezin dilinden düşmeyen ”pinti” kelimesi. İnsan ister istemez düşünüyor, şehrin dinamikleri onu da istemeyip bu işleri örgütlemiş olabilirler mi diye.
  Bunları düşündükçe, son yıllarda yaşananlara şahit oldukça da ümidimi kaybediyorum. Sonumuz hayrolsun..

  39
  4
 8. bu kulübün hiç mi geliri yok
  nasıl oluyor da sürekli borç çoğalıyor
  vermiş olduğun zarar 17 tane futbolcu maliyetini kim verecek
  borç üstüne borç eklendi bu paralar nereye gidiyor
  en BÜYÜKSÜN BE BURSASPORUM
  YEDİLER YEDİLER BİTİREMEDİLER

  37
  9
 9. Kapalı kapılar ardında neler dönüyor. Kim yardım etmiş. Kim kimler zorluk çıkartmış. BURSASPOR un etrafında kimler ellerini avuçlarını açmış bekliyor. ÇIKIN KONUŞUN ANLATIN. BİZLER DE BİLELİM. AKSIRANA TIKSIRANA KADAR YEDİLER. HALA YEMENİN PEŞİNDELER. BIRAKIN BURSASPOR umun YAKASINI.

  30
  4
 10. ADAM LİGDE SONUNCU OLURSAK TÜM VERDİĞİM PARAYI HİBE EDERİM DEMEDİ Kİ…SÜPERLİGE ÇIKAMAZSAK EDERİM DEDİ…SİZİN KALBİNİZ KÖTÜ…ÖYLE DE BÖYLE DE BU LİGDEN KURTULUYORUZ İŞTE…ÜST LİG Mİ ALT LİG Mİ ADAM BELİRTMEMİŞ…AFİYET OLSUN… BÜTÜN SÖZÜNÜ YİYENLERE…

  26
  6
 11. Bursaspor siyasetçi, yönetim, kan emici menajerler, TFF ve bazı azgın ve cahil taraftarlar tarafından bitirilmiştir arkadaşlar.
  Bundan sonra Bursaspor’un kurtulma ümidi yoktur.
  Yazık ettiler yılların Bursaspor’una

  23
  1
 12. Ne oldu emin yalakaları? Sen ver diyorsunuz o paraları, adam daha ne yapsın diyordunuz. Ne oldu şimdi fazlasıyla alacak verdiklerini. Takım düşmeye oynuyor. Eldeki topçular gitti bide çöpleri kaldı.Sırf belediye başkanına çattı diye salyaları aka aka yalayanlar ne oldu??? Hani Nilüfer’de ki statta oynayalım diyenler vardı şov yapanlar filan neredeler şimdi.

  14
  13
 13. Trabzona çocukları sattı, 9 milyon nakit aldı Yarısından çoğunu yöneticiyle kendisi almış. Futbolculara 650bin TL vermiş. birazını doğalgaza vermiş. Kalan 20 milyonluk kısmına Temlik koymuş. 3 Topçuyu da kendi parası için SATMIŞ, KENDİ AÇIKLADI. Hani bu para transfer tahtası açılsın diye harcanacaktı??? Ne oldu Eminciler, Peşkeş çekmiş çocukları Trabzona açık açık anlatıyor bir de.

  Takımı çıkaramazsam verdiğim para kalır diyordu, onun da hepsini alıcam diyor. Sebebi de sezon sonu gelmeden istifa ettirilmesiymiş. Bir tane sözünde durmadı adam. Bunu hala nasıl savunabiliyor insanlar.

  13
  3
 14. Bursaspor un son 10 yillik doneminde lider yonetim yok, lider teknik adam yok, lider futbolcu yok, ve lider taraftar kitlesi yok. Tek var olan yalanci ve yiyiciler var sonuc ortada.

  12
 15. Ya bi git. Kaybol hadi. Liseli ergen gibi tivit atıp duruyorsun. Kuzgun leşe diye tivit at sonra Mustafa er bıraktı gitti de. Bi insanın onuru gururu var

  11
  2
 16. Ali Ay bile olaya dahil olmuş yine bir şekilde, vay arkadaş ya… Herkes paramı alacağım diyor ama kimse nedense “ben bi çuval futbolcu transferi yaptım, Bursasporu bu transferlerden şu kadar borca soktum, koyduğum para soktuğum borca yazılsın hakkınızı helal edin” demiyor. Takımın anasını ağlatanlar “Paramı Alacaaaaammm” diyor. Görün arkadaşlar, şunu anlayın artık. Ticaretle uğraşan ve kısa sürede voleyi vurmuş adam hiçbiryerde 1 kuruş parasını bırakmaz. Artık zengin başkan hevesinden vazgeçin. 1 koydularda minimum 2 alıyor bu adamlar. Kur diyor altın diyor bilmem ne diyor o paranın 2 katını alıyor. Bundan sonra artık ticaretle uğraşan başkan görmek istemiyorum midem bulanıyor. Avrupada dünya devi kulüpleri avukatlar doktorlar yönetiyor 100 tane örnek yazarım şuraya. Okumuş adama güvenin, zeki adama güvenin, insanları cebindeki parasına bakarak değerlendirmeyin. Bu devirde zengin olan adam tokatçının önde gidenidir. Sözüm özellikle son 15 yıladır.

  10
 17. Bunun ali ay’dan farkı ne??? Konu para vermekse Ali ay bunun 3 katını vermişti, ne geçti elimize? İkisi de verdiklerinin en az 3 katı kadar zarara soktu kulübü.

  9
  3
 18. Tahtayı açmak için 15 Milyon lazımmış, Trabzondan 9 Milyon gelmiş adam bunların hiçbirini tahta için harcamamış, kendi alacaklarını tahsil etmiş çoğuyla. Çocuklar boşuna satıldı yani. YUH BE.

  8
  1
 19. Kimse Kusura Bakmasın bu çocuğun değerini bilemedik çok bilen Selim geç başkanlığa hadi sözleri doğru size homkurdukleri Kadar Ne Ali aya ne korustana ne bolukbasina ne kamara Homkurduler

  Açılmaz denilen yasağı kaldir Transfer rüya oldu dendiği anda sen gel 17 Tane transfer Yap BEYLERRR Kolay bişey değil emin Adanur kardeş Diyor Ben futboldan anlamam Transferleri Ben Seçmedim Scout Ekibi Mustafa Erin Seçtiklerini Aldı Yani Ne istediyse Aldı Mustafa erin çöplerini Yazıktır Kötü Günler Bizi Bekler

  7
  13
 20. sohbet odası tamamen bir adet saldırgan ne dediğiniz bilmez birisi ve bir adet her soruya saygıyla cevap veren birisinden ibaretti, belediye başkanını takıma düşman ettin sözünden de çorbanın kaynağını öğrenmiş olduk, afiyet olsun. olayı bilmeyenler gidin 16numara twitter hesabından son 5 dakikasını dinleyin , yayının sonunda emin adanur ve selim kurtulan tartıştı.

  7
  1
  1. @213434 yorumuna yanıt olarak

   Anlaşılan şu selim denen şahsiyetten de kurtulmamız gerekecek. Selim denen adamcağızı kulübün kapısındancda stada da sokmayın

   3
   1
 21. Hayrettin başkana destek olalım.gerekirse kampanya başlatalım.şu transfer tahtası açılsın artık..transfer yapmazsak küme düşeriz.birbirimizi yeme vakti değil artık..herkes aklını başına alsın.gidişat feci.hayrettin başkan da giderse fişimiz çekilir.net söylüyorum.selim amigosu da sesini kessin artık.o konuştukça kulüp bataklığa saplanıyor.

  6
  4
 22. Sıram gelince alacaklarımı alacağım. Bursaspor’dan alacaklarım için temlik sırasına girdim.. Hani süper lige çıkamazsak almayacaktın verdiğini ne oldu. Hep yalama tam yalama tayfaları alın desteklediğiniz adamı. İş zamanında gerçeği görmekte. İş işten geçtikten sonra görseniz ne olacak görmeseniz ne olacak

  6
  1
 23. Hoşgeldin 2. Ali Ay…
  1. Ali Ay ile bu kadar samimi olduğunu önceden söyleseydin kimse seni seçmezdi…

  6
  3
 24. Alın size Emin basgan.Temlikler için sıraya girmiş.Alkislayin Emin in CORBACILARI.Ben kaç aydır söylüyorum bu adam balon diye.40 harcadım demişti 65 e çıktı 17 transferden zaten avantajları alarak verdiğinin büyük kisminintahsil etti.Kacmadan 3 tane genci de Trabzon’a peydahladı.Parayi aldı sivisti.Amatore yolculuk hızlı bir sekse başlamıştır.GEÇMİŞ OLSUN

 25. Bunun hesabını geçmişte recep boluk başına birde 2 başkan Kemal gulere bursa şehrinin takımını ne hale soktular asıl soru sorulacak onlar şimdi ikiside saltanat sürüyor..

 26. Bursaspor un bugünkü durumu Rahmetli İbrahim yazıcı dan sonraki süreç getirir.Emin adanır,Hayrettin güler veya Erkan kanat Bursaspor bugünkü hale getiren kişiler değişir.Evet kendi yönetimlerinde ki Bursaspor da tabiki hataları var yok değil ama adamlar hep geçmiş borçları ödemekten kendi yapacaklarını yapamadılar.Çünkü kendilerine borçsuz bir takım veya iyi bir takım süperlige bir takım almadılar.Tahta kapalı borç yükün bir takım aldılar.Hatalar var mı var.Bursaspor un bugünkü durumundaki en büyük sebebi yanlış başkan yönetim seçilmesi,plansız programsız sistem ve istikrar olmayan gelir ve gideri hesaplayamayan hergelen başkana borç bırakan bir kulüp haline gelindi.En büyük zarar siyaset ve belediye Bursaspor un tuzu biberi oldu .Çünkü siyaset ve belediye eski başkanları ve belli kesim taraftarı küstürdü.İstikrar sistemi olan alt yapıya yoğunlaşan hedefi ve ekolü olan hesabını bilen profesyoneleşen ekibini belirleyen plan program oluşturan bir kulüp haline gelinmeli birlik ve beraberlik içinde.Teksas grubu da artık kendine gelmeli birilerin cebinden çıkmalı kaos oluşturmamalı başkan kendileri sağlamamalıdır.Yapıcı olmalarını sağ duyguya davet edip.Tüm taraftarları birlikteliğe çagrilmalidir.Bursaspor bu şehrin en büyük markasıdır.Bursaspor gerçek Bursasporlularındır.Birlik olalım Bursaspor için lütfen …

 27. Namuzsuzsun oglum verdiğin sözü tut hani hibe edecektin ??? Sonuna kadsr insanlara karalanaya çalıştığın amigocuyuz Selimciyiz hideceksiniz para uşakları hepiniz gideceksiniz

  5
  3
 28. Emin bu kulübün ikinci başkanı bile değil resmiyette ve para alamaz çek alamaz bun şu andaki bursaspor düşmanı ciro etmiştir ve mehkemelik bir durum derhal dava açılmalı

 29. HAYRETTİN BAŞKAN BIRAKMA BAŞKANLIĞI GEREKİRSE KUME DÜŞELİM YİNEDE BU ÇORBACI
  SİYASİ TAYFASINA KULUBU BIRAKMAYALIM

  4
  4
 30. Dere geçerken at değişmez diyen dingiller vermediği paraları almak için sıraya girmiş milyarder adanur. Yazıyı okumadiginiz dünyadan haberiniz olmadığı için bu halledeyiz.bu adamlar para Mara vermedi inanmıyorum. O kadar para topladılar oyuncu gençleri sattılar.işleri dümen. 17 gereksiz oyuncu aldılar. Şimdi dio ko ovdugu Pertev için mecbur kaldım Perteve.tıpkı once kadro dışı bıraktığı oyuncuları diğer gün kaptan yapmaları gibi dengesiz açıklamalar. Verdiği para varsa belgesini çıkarsın şeffaf ya…inceleyelim kılıfina uydurulmus olması muhtemel. Bu adamlar değil kulüp kahvehane yönetecek beceri akıl etık yok. Gulguler dahil.ama kim aday olacakmış aday yok diye at hırsızlarına tüm gençleri sattrip borcu daha da çoğaltmak mi maksadıniz findik beyinli az gelişmis yorumcuları…

  4
  4
 31. Noldu Emin tapıcılar?aldınız mı boyunuzun ölçüsünü?Size müstehak bunlar.Durduk yere borç katlandı,saçma oyunculara bi ton para ödeyeceğiz.Gencecik çocukları bedavaya kaybettik.Siz çok safsınız.Siz siyasetli içli dışlı olan başkanlardan medet ummaya devam edin.Size az bunlar.Artık takımı bal da izlersiniz

  4
  2
 32. Emin adanur a tek bir lafım var siz aday olduğunuzda demeki bütün bursayı kandırdınız yazıklar olsun

 33. Siyasetinden tribününe kadar herkes yeme derdinde. Başkan yiyor, yinetici yiyor, oyuncu yiyor, tribün liderleri yiyor ; gerçek taraftar üzülüyor… Bu şehir Bursaspor’u haketmiyor. Kapatın klübü herkes kendi işine baksın!

 34. Kimse de çıkıp sormuyor.Hani verdiğiniz şeffaflık sözü gereği bağımsız denetleme kuruluşlarına denetleme yaptırıyordunuz,sonuçlar ne zaman açıklanacak?Teksas bu şehrin kanserli hücresidir.İçin için yediler ve bitirdiler nihayet.
  Bu kadar aç,doymak bilmez bir güruh başka bir yerde yoktur herhalde!

 35. Kimse babasının hayrına para vermiyo gördük görüyozda kimse anlatmasın ben şöyle bursasporluyum diye ortalıkta gezmesinler

 36. nereye ne hizmet vermiş acıklamış arkadaş güzel hizmetlerde bulunmuş hatta bursasporu ileriye dönük düşünmüş paraları da acıklamış teşekür ederiz kendine bursaspora sağlam katkıda bulunmuş hata bizdeymiş bunları sorup örenmek bize ne yararı olacak devrilenden yıkılandan sana ne sen devirene bak bu taraftar öyle istiyor bizede tebrik etmek düşer an itibari iyle hadi gecmiş olsun hadi hoşcakalın

  3
  1
  1. @gka yorumuna yanıt olarak

   Yazıklar olsun hiç utanmanız yok mu takım küme düşüyor sizin yaptığınıza bakın bide ben haş bursasporluyum diyorsun sen bursasporun kılı olamazsın

 37. Futbolcuya ve amigolara olan düzen bozulsun.Kayseri G.Antep Mersin Göztepe gibi sıfırdan başlayalım.Bursayı batıran yöneticilerde paralarını alamasın.

  3
  1
 38. Beyler burada bize başında eksiyi basanlar; demedik mi Ali ay ile aynı aile hikayesi diye. Demedik mi bu adam tahtayı nasıl açıyor; başımıza bela olacak diye. Verdiği sözleri tutmadı; kulübü batırıp gitti. Kendi diyor ya hayrettin giderse kulüp batar; sen zaten kulübün son ipini kendi elinle çektin ve batırıp gittin

 39. Bize Ali ayı arattın ya Allah bildiği gibi yapsın Ali ay bereket bunun yaptığını yapmadı o bunun karşısında adammış

 40. Gerçekten çok büyük hayal kırıklığısin Emin Adanur.Bende seni hep savunmuştum.Seninde diğerlerinden zerre farkın yokmuş.Bundan sonrasıyla alakalı amasiz,fakatsiz sadece 2 yol var.Ya bütün şehir olarak (her ne kadar fazla sevmesemde ama sezarin hakkı sezara) Levent Kizilin ayaklarına kapanalim,yalvaralim başkanlığa ikna edelim.Ya da kulübün anahtarlarıni valiye verip Bursaspor’u tarihe gömelim.Bu saatten sonra benim hickimseye zerre inancım kalmadı artık.

 41. İktidar ve iktidar yalakası teksas bu kulübün kanseridir. Tribünleriniz sizin olsun partizan taraftar grubu!

  1
  1
 42. Twitter’da dinleyemeyen arkadaşlar için açıklamaların sonuna doğru yayına amigo bağlandı. Ondan sonrası gerçekten ben Bursasporluyum diyen biri için utanç vericiydi. Aklı başında hiçbir iş adamı gelip şu ortamda başkan olmaz.. Yazık koskoca çınarı mahvettiler..

 43. Perde açılmaya başladı.
  Kelimelerin kifayetsiz olduğu günlerdeyiz.
  Takımın neden bu durumlara düştüğü belli olmaya başladı.
  Sonumuz zorda olsa inşallah hayırlısı olur.

 44. Tamam da aldın paranın 3/1 ni sus artık Emin efendi istifa ettin bitti gitti..yeter habire açıklama açıklama üstüne zamanın gelince alırsın paranın 3/2 de nasıl olsa sıraya girmişsin.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu