Emin Adanur açıklamada bulunacak

Bursaspor Kulübü 2. Başkanı Emin Adanur bu akşam Bursalı basın mensuplarının sorularını cevaplayacak.

İbrahim Yazıcı Özlüce Tesisleri‘nde gerçekleşecek organizasyonda Bursaspor 2. Başkanı Emin Adanur bu akşam saat 20:00‘de  basın mensuplarının sorularını yanıtlayacak.

Adanur‘un transfer dönemi ile Taha Altıkardeş, Kerem Şen ve Batuhan Kör‘ün transferleriyle ilgili açıklamalarda bulunması bekleniyor.

33 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Neyi acıklayacaksın baskan? Verdiğin paraları geri almak için bütün oyuncuları yok pahasına satıyorsunuz. Paraları alıp kaçacaksınız. Sizleri o kadar desteklemiştik yazıklar olsun. Milyar lira borç ve kaos ortamına kim aday olur? Biz fener değiliz ki Koç aday olsun. Gelecek olan kişi büyük ihtimalle ali ay olacak ve kulübe son darbeyi vuracak yazık yazık….

  87
  24
  1. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Ya sen çok kaprisli ve ya çok uyanık birisin yahu allah aşkına sen bunca çöp transfer yaptın bunun sorumlusu sensin vede verdiğin zararı cebinden karşılamakla yükünmüşsün geçen sene yetiştirdiğimiz çocukları mustafa eri tüm şehrin bir batakta sen verdin sana birazcıkta hakkım haram olsun iki elim yakanda kahrı perişan ol inşallah

   16
   6
  2. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Bıktık twit insta vs mesajlarına vekaletname ile başkansın garanti veriyormusun 3’lige düşürdüğün zaman verdiğin 500 Milyon TL zararı ödiyeceğini dair noterli kağıt çünkü başa gelmeden borç 400 milyon TL diyordun şimdi çıktı 1 milyar TL’ye ligde tarihimizde daha evel görmediğimiz yerelere düşürdün peh hala açıklama yapacak bunun neyi açıklanabilir?

   17
   6
  3. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Bu saatten sonra Ali ay gelse en azından başkanımız var deriz. Bu borç ve batak içindeki kulübü kim yönetmek ister var mı acaba öyle babayiğit?

   20
   46
  4. @Koris yorumuna yanıt olarak

   sn. başkan, aşağıdaki soruları mertçe cevaplarsanız biz taraftarları çok sevindirirsiniz.
   1- bu sezon yaptığınız borçları siz mi ödeyeceksiniz, yoksa Bursaspor mu?
   2- biz artık play-of için mi, yoksa ligde kalmak için mi oynayacağız?
   3- Bursaspora zarar verdiğinizi düşünüyormusunuz?
   4- ya da kendinizi başarılı buluyormusunuz?
   5- bütün bunlara rağmen tamam mı, devam mı?

   25
   2
  1. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Aga bursaya gelen başkanların neden hepsi siyasetle içli dışlı.niye sürekli belediye başkanları önünde el pençe divan.ama bu taraftara müstehak.hemen inanıyorsunuz kurtarmaya geldik diyene.neden başta imza atılmadı,verdiği paraları geri almayacağına dair.bu taraftara böyle başarısız başkanlar ve futbolcusunu otobüste darp eden amigolar yakışıyor.devam edin bal da desteğe

   11
   9
 2. Maçın ve çıkan haberlerin üzerinden geçen 2 kocan günün sonunda danışmanlar ile birlikte hazırlanan konuşmanın içeriği bakalım neler olacak? Hikaye dinleyecekmişiz gibi bir his var içimde. Yazıcı’dan sonraki tüm başkanların her biri al vur ötekine, hiç bir farkı yok. İkinci Ay’a da, Mestan’a da , Kamat’a da bu ekibe de seçimler öncesi aynısını söyledim, bol bol eksi yedim. Bir hevesle kulüp başına gelenlerin neler yaptıklarını görüyoruz. İnş. ben haksız çıkarım da toparlarlar. Yeter ki Bursaspor düzlüğe çıksın, ben alay konusu olsam da olur. Masaya yumruğunu vurduğunda karşısındaki kim olursa olsun korku salmayan, karşısındakini titretemeyen kişiden başkan olmaz. Maalesef ülkenin değiştirilemez gerçeği budur. Babacan tavırlarla gel sözleşmeni yenileyelim dediğin adam bile sana kafa tutup gidebiliyorsa, milli futbolcun milli takım kampında sözleşme imzaladığında TFF çıkıp ne oluyor, biz bir yerde yanlış yapıyoruz diyemiyorsa kimse başkanlıktan söz edemez. Karısının yanında ana avrat başkanına küfredersen, hayalini bile kurmaya korktuğun şampiyonluğu sana getiren başkanı istifaya davet edersen, elindekilerin değerini bilemezsen aha bunlar gibi iş bilmezlere kalırsın.

  21
  4
 3. Futbolcular orda burada alkol sigara içmeyi bırakmıyor. Abazalıktan eskort peşine düşmüşler.
  Ne başkan ne futbolcular ne teknik heyet durumdan rahatsız. Rahatsızlık duyulan tek şey para olmuş.
  Büyük Bursaspor camiasına yapılmış en büyük ihanet bu yıl kurulan yıkık ekip olmuştur.
  Disiplinden futboldan uzak ortam peşinde karı kız peşinden koşan ahlak yoksunu futbolcular ve yöneticiler artık kulübün ismini lekelemeyi bırakın ve biran önce terk edin bu camiayı.
  Bursaspor sizin hayalini kurduğunuz paradan da , karılardanda, içtiğiniz ve yaşadığınız kafalardanda büyük bir camia.
  Defolup gidin!

  15
  3
 4. Bos kafaya sarık.. bu adamın başa gelmesinin altındaki sebep bursaspor sevgisi filan değil. Değişik durumlar var bence ve hiç hayırlı değil

  13
  3
  1. @Semih yorumuna yanıt olarak

   Neyin Bursaspor sevgisi be yaa. Elin Muşlu’su. Sen Muş’a gidip inşaat minşaat yapıp parayı bulsan, bi de işi gücü bırakıp Muş Spor’un geçmişini geleceğini düşünür müsün?

   1
   1
 5. Emin kardeşim,yeni dairelerini su tesissatında kaçak varken,kat mülkiyetleri kurulmadan,millete şantiye tarifesinden elektrik,su ödettiriken o daireleri ucuza satıyorsan bu oyuncularıda ucuza sat.
  Şunu not düşüyorum.TAHA 2-3 sene sonra mevkiinin en çok aranan oyuncusu olacak kanatindeyim.
  Batuhan ne olduğunu kupa maçında gösterdi.Şu an etkisi yoksa mutlaka kafasında karışıklıklar olduğu içindir.Bunada sebep olanalr düşünsün.Kerem içlerinde standart olan ve asgari 3 milyon avro değeri olan oyuncudur.
  PAZARLAMA,VİTRİNE ÇIKARMA,VİTRİNDE MİZANPAJ AYRI BECERİ VE SANATTIR.

  Bunu yapacak yönetici ve sabredecek taraftar bizde ilkinde yok,ikincisinde az.

  9
  4
 6. Bu adamı hala daha savunan vvarsa benim gözümde Ali ayın saz ekbinden farkı yoktur kendini tanıttı şov yaptı şimdi koyduğu 70 milyon tl yi transfer paralarıyla kırışıp gidiyo olan bize oldu lig düşüyoruz

  8
  2
 7. Problem futbolcu satmak değil… Problem istanbulda işporta tezgah kurmak. Problem geleceğimizi ederinin 3 te 1 fiyatına satmak. Problem elde kambur olan yabancılardan kurtulamayıp ilaveler yapmaya çalışmak. Bu yıl üst lige çıkamayacağımız garanti. seneye yabancı sınırı bu ligte düşüyorken hala yabancı alma derdindesiniz. yapacağınız tek şey eldeki iş yapmazlardan kurtulmak.
  Acolatse- Kiralık seneye yok ve katkısı 0. (Forvet-Kanat forvet oynuyor 0 gol 0 asist)
  Ofosu – p/p (Performans fiyat) İnanılmaz kötü hatta yok.
  Matavz – p/p inanılmaz kötü ve bu ligte onun maliyetinin 2 katına takımlar var. Gereksiz kumar.
  Jorguera – Sakat 2. devrede katkı vermesi mucize düz koşuyu zor yapıyor.
  Bu 4 yabancı isimle yollar ayrılmadan yabancı transferi yapmak bu kulubün geleceğine ihanettir.
  Tamer Tuna haklı kadro 24 kişi olmalı önce bu katkı vermeyen arkadaşlar ile yolları ayırın. Ve gençlerimizi yok pahasına satmaktan vazgeçin.
  Bu takımdan kimler geldi kimler geçti bu kulubün geleceği için herkes satılabilir buna karşı çıkan yok. Rahmetli başkanın dediği gibi ederini bulursa çeketini bile satarsın ama bu fiyatlara değil. Tahtayı açın puan cezası riski ortadan kalksın. taahut edilen ödemeleri yapmaya odaklanın. (Maaşlar+ tahta ödemeleri) Faize-cezaya düşmesin. Takımın üzerinden elinizi çekin. Sportif direktör denen kukla ile yolları ayırın. Tüm yetkiyi tamer tunaya verin. Şeffaf olun ve SENE SONU İÇİN KONGRE KARARINI ALIN. Ha sonra aday mı olursunuz olmaz mısınız sizin kararınız…

  6
  6
 8. geride fazla birşey kalmad borclardan başka meraklıları bekletmiyelim ne haliniz varsa görün mi diyecek transferde yapmadığına göre bakalım hayırlısı

  2
  3
 9. AÇIKLAMA YAPMA SEN TWEET AT EMİN…HANİ KULÜBÜN ALTINA DİNAMİT KOYAN, AHENK BOZUCU BİR SÜRÜ TWEET VARDIR SENDE..MESELA 20.ELİN GÜNAHI OLUR DE TAMER DE İSTİFA ETSİN…NE DERSİN?

  2
  3
 10. Bu yalancı şimdi çıkar, Bursaspor’un bu duruma gelmesinde dış güçlerin rolü var diyefalan da açıklama yapabilir bu akşam. Herifte yüz surat, Hacı Murat amk. Utanma duygusu yok.

  1
  1
 11. Bu taraftara başkan dayanmaz mısır kralini getirsen 3 maç sonra istifa derler Aynı levent kızıla ettikleri küfürler gibi bu taraftarın öyle burnu varki heryere uzaniyo ama 1 kuruş Hayri yok stada gelen 500 kişi yorum yapan 10 bin kişi….

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu