Emin Adanur açıkladı, bugün satışa çıkıyor

Bursaspor yönetiminin ekip lideri Emin Adanur, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Kişisel sosyal medya hesabı twitter‘dan dün bir paylaşımda bulunan Emin Adanur, “Yarın Bursastore Mağazalarımızda satışa sunulacak T-Shirt’ü görmek ister misiniz?” sorusunu yöneltti.

Ardından ikinci tweet’te ise “Ben çok beğendim. Size de yakışacak.” ifadeleriyle satışa çıkacak “Şehr-i Müdafaa” yazılı tişörtün bugünde itibaren Bursastore‘lardan satışa sunulacağını duyurdu.

53 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Bi kaç futbolcu satınca diğer satılcakları satamazsan takımda Ali Akmanın 2-3 katı bi kaos olur ve bu ligi elimizdeki kadro biliyo Batuhan belki verilip yerine 2-3 tane belki stoper takası olabilir tahta açılması için başkan dosyaları ortadan kaldırıyoda tahta fiyatı niye 40 milyona inmedi solganda bu ne olursa olsun bu sene sıra bizde

  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Böbürlenerek anlattığın hiç birşeyi beğenmedim!Ya sizin dünyanız küçük,ya benim hayallerim büyük.Ama bildiğim birşey var Burası BURSA..tahtayı aç ve bir an önce icraat yap!Sonra 3-4maci kaybettikten sonra toparlamak zaman ve motive kaybı oluyor.

   31
   62
   1. @Cabbar hacı yorumuna yanıt olarak

    Yok kendisi anca rüzgar yapıyor. Ve internetteki trolleri de, bu tip gerçek yorum yapanlara sürekli eksi basıyor. Ama malesef güneş balçıkla sıvanmıyor.

    25
    33
    1. @Dr. Jivago yorumuna yanıt olarak

     Neden geldi ? Ne bekliyor tht için ? KC hafta oldu kaç ay olacak gorecegiz.yaz var kış var.topculari satinca…dedem de acar

     11
     21
   2. @Cabbar hacı yorumuna yanıt olarak

    Sevgili Bursasporlular ,Bursaspor baskani inin güzel bir çalışma yapılmış ve beğeni olan bir habere karşı yapılan bazı yorumlara üzülüyorum hızı bak tahtayı ac haaa yoksa yakarız yıkarız bu şekil yorumlar hiç hoş değil sevgi saygı hiç yok arkadaşlar karsin daki kişi kim vede sen kimsin ki bu hadsiz ve seviyesiz şekilde yorum yapıyorsun ilk önce bir cami da sevgi saygı hoşgörü birlik beraberlik olacak lütfen saygimizi ve sayginligimizi kaybetmeyelim

    47
    14
    1. @Eski Teksas yorumuna yanıt olarak

     Kardeş Diyanet İşleri Başkanından bahsetmiyoz. Sevgi saygı hoşgörü birlik beraberlik. Her cuma camide dinliyoz zaten biz bu hutbeleri. Başlatma saygıdan sevgiden. Tahtayı aççan mı açmıycan mı? Sen onu söyle kardeşim. Baştan aççam dedi, ona inandık başkan yaptık, Eee? Şimdi mıçıp üstüne bi de tüy diksen biz gene seni saycaz, sevcez, hoşgörülü olcaz he? Cami mi lan burası? Ateşten gömlek bu aloo. O zaman ben de başkan olurdum. Atardım bi yalan, tahtayı aççcem diye, langırt koltuğa. Ohh. Ne ala memleket amk.

     1
     3
  1. @Teamsah yorumuna yanıt olarak

   lacivert yerine yeşil zemin olsa tam bir taraftar forması olurdu.
   100 binleri cadde ve sokaklarda,
   40 bin kişiyi aynı forma ile tribünde görmek ülkede nasıl bir etki yaratırdı varın bir düşünün.

   en başta stat isim hakkı olmak üzere timsah arenanın diğer bütün ticari alanları kolayca ve değerinde pazarlanır kulübün kasasına çuvalla para girer, herkes Bursayı konuşurdu.

   4 ayrı forma ile tribünde birliktelik sağlanmıyor.
   ayrıca tişörtteki o küçücük yeşilin tonu çok güzel. o yeşil bundan böyle bizim yeşilimiz olsun.
   yani modacı deyimiyle BURSASPOR YEŞİLİ…

   7
   10
  1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşlar tahta açıldı kesin bilgi
   Arjantin’den 4 oyuncu gelecek ayın 20 sini bekleyin aciklayacaklar kembo Necid svokla anlaştılar içiniz rahat olsun

   8
   32
   1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

    Hahaha. Tahta açıldı. Necid ve Svok geliyor. Ozan İpee de unutmayın. Daha çok genç. Geçen akşam elde cigara, Mudanya’da rakı balık yapıyodu.

    9
    20
    1. @Bekir yorumuna yanıt olarak

     Nasıl bursasporlusunuz anlamdim o adamlar en sıkıntılı olan dosyalardı o bakımdan anlaştılar dedim tahta açılacak açıklama yapmıyorlar çünkü bankalar çökmeye başladı

     12
     3
  2. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   abisi bende senin kadar heyecanlıyım inşallah açılır… geçen haftada açılacak dedi ama açılmadı… ama emin başkandan ümit kesilmez bu savaş bitmezzz

   18
   6
   1. @@gilalizm yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim, İbrahim başkandan sonra gelen her başkan söz verdi. Tutmadı.
    Biz taraftar olarak daha baştan diğer başkanlara da hesap sorsaydik bu duruma düşmezdik.
    Şimdi de geç olmadan tepki gösterelim ki sonradan eyvah demeyelim.
    Sözünü tutsun eyvallah başımızın üstünde yeri var. Körü körüne insanların peşinden gitmeyelim ve Bursaspor’un hakkını her daim savunalım.

    22
    18
    1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

     Arkadaş , tahta tahta diyorsunuz da tahta açılması da sorunu tek başına çözmez . Ayrıca Mesut Mestan zamanında tahta açıldı . Hiç bir başkan sözünü tutmadı ifâdesi yanlış . Sorun tahta açılması değil , tahtanın nasıl açılacağı . Gelen oyuncuların takıma uyum sağlayıp sağlayamayacağı . Mestan zamanında tahta açıldı da ne oldu . Koca bir FOS çıktı . Geçen yıldan bu zamana kadar takımdan giden futbolcular , Ali Akman, PTT 1. Ligin en iyi forveti , Ataberk Dadakdeniz , PTT 1. Ligin en iyi kalecisi . İki tecrübeli orta saha oyuncusu , Recep Aydın ile Özer Hurmacı . Şimdiden Dört önemli kayıp . Daha arkası da gelebilir . Bir kere bir takımın en önemli yeri Atanla Tutanıdır . PTT 1. Ligin en iyi Atanla Tutanı bizde iken kaybetmişiz . Tahta tahta diye tutturuyorsunuz . Gidenlerin yerini gelenler doldurabilecek mi ? . Yoksa Mestan zamanında olduğu gibi ŞOV yapılıp tahta açılıp sırf transfer yapıldı olsun diye transfer mi yapılacak .

     19
     6
     1. @ARKAN yorumuna yanıt olarak

      Ali Akman, PTT 1. Ligin en iyi forveti ??? Ataberk Dadakdeniz , PTT 1. Ligin en iyi kalecisi ??? PTT 1. Ligin en iyi Atanla Tutanı bizde iken kaybetmişiz ?? düşündürücü bence en iyi değiller ortalama bir futbolcu her ikiside..

      1. @bursa yorumuna yanıt olarak

       Arkadaş , PTT 1.Ligde Ali Akman dan başka direkt Avrupaya ( hem de talip olan bir kaç kulüp arasından elini çabuk tutup alan ) giden Altınordu dan Enis Destan hariç giden var mı ? . Ali Akman’ın bize sağladığı faydayı Enis Destan Altınordu ya sağlamadı . Ali Akman
       gidince takım resmen ikinci yarı çöktü . Ataberk Dadakdeniz in kalitesi de ortada . Bizden gitti diye , Kedi ulaşamadığı ete pis dermiş misâli kötülemeye çalışmanın da bir âlemi yok .

 1. Üzerinde İngilizce bir şeyler yazsaydı daha havalı olurdu, defender of city gibi yani, şehri müdafaa olmamış dedemin tişörtü gibi duruyor

  31
  73
  1. @Rıfkı yorumuna yanıt olarak

   Tarzan Rıfkı Türkçe’den utanıyor musun?Bu ülkede kimse zorla tutulmuyor.Beğenmeyen gidebilir.Çok garip bir taraftar kitlemiz var!

   18
   22
    1. @Rıfkı yorumuna yanıt olarak

     Rıfkı IQna hayranım.İki üniversite bitirdim.Kendi çapımızda bilgimiz var.Köken tabiki Arapça yazımı Türkçe onu demek istemiştim.İngiliz hayranı seni!

  2. @Rıfkı yorumuna yanıt olarak

   Evet kardeşim. Bursa da ingiliz ler yaşıyor. Onlar çok sevinir. Bırakamadınız şu yabancı hayranlığı nı. Sende alıver bir tişört deden yaştaki adama hediye ediver. Hem klüp kazansın. Hem de bir dedeciği sevindiriver be kardeşim.

   20
   11
 2. Yaw başkan, bu hafta için büyük müjdem var, yok bombam var deyip durduğun müjde bu muydu? Koca başkanın uğraştığı işlere bak. Sen bırak bu açıklamayı Store’lardan sorumlu yöneticin yapsın. Veya store müdürü falan yapsın. Sen başkansan, tahtayı açtım açıklaması yapacaksın. Geç bunları be yaa. Almışın eline tişortu, kapalı çarşıdaki işportacı esnafı gibi bize tişort gösteriyon. Sen bize tahtayı açma belgesini göster de, omuzlarda Heykel turu attıralım sana.

  28
  10
  1. @Hisarlı yorumuna yanıt olarak

   Hakikaten abi bu ne ya biz acarhoroz dan kaçarken babaya mı tutulduk ben bu adamdan 40 milyon falan çıkacağına inanmıyorum hepsi palavra tişört satıp tahtayı açmaya çalışıyor

   21
   3
   1. @Sedo63 yorumuna yanıt olarak

    Ya kardeşim size ne adam olmamış diyor. Ben şahsen beğendim ama bazı kişiler beğenmemiş. Çok doğal herkese beğendiremezsin. Hitap etmemiş onun zevkine. Niye beğenmedi diye milletle uğraşmayın ne kadar tuhafsınız ya. Düşünceye saygı gösterin azcık.

 3. Tişort satışından 135 trilyon kazanırsan tahtayı açarsın artık. Cepten koyacağını söylediğin , ama daha bi kuruşunu bile göremediğimiz 40 milyon da böylece cebinde kalır başkan. Aynen böyle devam.

  24
  15
 4. Çok ucuz bi fotoğraf. Altına da Emin Triko’da bayram indirimi yazsanız vcallaha daha çok yakışır bu resme. Ben FB başkanı Ali Koç’u veya rahmetli başkanımız Yazıcı’yı falan böyle elinde tişortla müjde verirken hiç görmedim. Makamı düşürmeyin lütfen.

  13
  1
 5. Bos kafaya sarık..muhabbete bak şehri mükafatını İngilizcesi demiş biri diğeri Türkçe den utaniyormusun demiş.. sanki şehri müdafaa turkceymis gibi..hala forma goy goyu yaw bu tahta ne zaman açılacak ne zaman hangi futbolcu alınacak ta kampa gidecek..önümüz bayram hiçbir yerde yaprak kimildamaz. Bu işin sonu kötü gorunuyor

  13
  2
 6. Herkes transfer yapıyor kampa hazır giriyorlar bu gidişle yine çok geri kalacağız döküntü futbolcular kalacak…

 7. forma satisi süprizi degil tahtanin acilis müjdesini bekliyoruz. Reklamin yetewri kadar yapildi . artik bir zahmet söz verdigin icraata gec. Laf degil icraat istiyoruz.

 8. Iyi gunler

  Güzel günler görecegiz.Tahtayi bu adamlar mi kapatti?En azindan caba sarfediyorlar.Takimin pisti fabriks gibi calissa fenami.Yemisim tahtayi.Adsm ufkunu acmaya calisiyor

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu