Emin Adanur “150 bin TL prim vereceğim!”

Bursaspor Olağan Genel Kurulu öncesi Başkan adaylığını açıklayan tek isim olan Emin Adanur yarın oynanacak Altay maçının kazanılması halinde takıma pirim vereceklerini açıkladı.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Emin Adanur Bursasporumuzun oldukça önemli maçı öncesinde galibiyet halinde ben ve yönetimim 150.000 TL prim sözü veriyoruz.

Zorlu bir sezonda mutlak hedefe yürüyen Timsah’ın her zaman yanında olacağız.” paylaşımında bulundu.

58 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Hersey para mi, baskan olmanin en onemli kriteri parali olmak mi? Akilli adam olsun, 5kurusu olmasin. Kafasi basmayan adam 500 milyonla gelse yine de ise yaramaz.

   10
   35
   1. @Fatih yorumuna yanıt olarak

    Para olmadan olmuyor işte oyuncuların parasıydı, elektrik doğalgaz bu tip şeylere çıkartıp anında cebinden para koymalı başkan.

    4
    1
   2. @Fatih yorumuna yanıt olarak

    Çok doğru bir yorum. Ama bizim lavuk taraftar sevmez böyle doğru tespitleri. Şimdi basarlar eksiyi. Yüzlerce hem de.

    5
    8
  2. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Bursa olarak büyük bir kampanya başlatılmalı..
   Takımın Süper Lige çıkması halinde toplanan para ile tüm Futbolculara prim verip ödüllendirilmeli..
   Altayı yenersek play off için puan farkı 5 e düşüyor, sonrasında 4 hafta sonra evimizde istanbulspor maçı var ve hepsi birbiriyle oynayacak. Olmayacak seyler değil, yeter ki isteyelim

   29
  1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   Bize de tebrik etmek düşer ! Superlig yolundaki son maçlar da Bursa’ da dogan veya doyan her işadamının bu örnek destek davranışıni göstermesi lazim !
   Başka BURSASPOR Yok ! Yolun sonuna yaklaşıyoruz…
   Benim hala umudum var !

   37
   6
   1. @bursalegend yorumuna yanıt olarak

    Ne kadar siyaseti alet eden varsa sen gibiler dahil düşün şu takımın yakasından artık. Takımın hali içler acısı sizin gibiler hala akp-chp diyor. Yazıklar olsun. Adam kalkmış cebinden 150 bin tl prim verecem diyor. Başkan olursam 40 milyon getirecem diyor. Daha bu paranın üstünde para koyacak bir kişi çıkmamış hala dalavere peşindesiniz. Destek olamıyorsanız olmayin köstek olmasanizda kâfi’dir.

    8
    1
   2. @bursalegend yorumuna yanıt olarak

    İbrahim yazıcıda ertuğrul sağlam da akpliydi takimi şampiyon yaptılar . Ali ay chpli ve takımın anasını ağlattı. Bu adama da güvenin hiç kimse gırtlağa kadar borcu olan bir kulübe henüz yönetime gelmemişken 150000 tl prim vermez

    30
    20
    1. @Enes yorumuna yanıt olarak

     enes kardeş yaşını bilmem ama kendi yaşımdan bildiğim kadarıyla ibrahim yazıcı akpli değildi akp lillerde ibrahim yazıcıyı sevmezdi başkanın bir lafı var ben gittikten sonra benim kıymetimi anlıyacaksınız diye adam akpliler için söylemişti bu lafı cünkü hiç bir akpli bursaspordan cıkar saglıyamazdı yazıcıcıyı içeri bile attılar adam kalpten gitti ne cabuk unuttunuz akpli cavit cağlar sayesinde yapıldı bunlar sapla samanı karıştırma ali aya gelince akplimi bilmem chplimi onuda bilmem bildiğim tek bir şey varsa akpliler tarafından bursaspora başkan yapıldığı ve nasıl başkanlık yaptığıda ortada

     10
     1
    1. @Hep Birlikte yorumuna yanıt olarak

     Kimsenin Bursasporluluğunu sorgulamak haddim değil ama bu tür yorumlar bursasporlu yorumu değil.
     Böl-parçala-yönet.
     Yada,
     Böl-parçala-yok et sözleri boşuna değil.
     Zaten biz bu şekilde buralara kadar düştük…

     36
     3
   3. @bursalegend yorumuna yanıt olarak

    Bende bir AKP’liyim takımıma sahip çıkamaz mıyım ? Burada önemli olan parti kimliğimi yoksa Arma sevdası mı önemli? Bir CHP’li de olsa bizde ona mı karşı gelelim ? CHP lisi MHP lisi AKP lisi hiç fark etmez önemli olan arma sevgisidir. BU takıma kim destek veriyorsa sahip çıkmalıyız, siyaseti seçim zamanı sokaklarda yapın burada değil

    90
    40
    1. @Metin yorumuna yanıt olarak

     Kardeşim bu şahıs hakkındaki iddiaları ve kendi tweetlerini okumanı tavsiye ederim. Sandığınız gibi değil.

     12
      1. @Metin yorumuna yanıt olarak

       Akp nin Osmanlı ile ne alakası var kandırmayın milleti Osmanlı bir Dünya devi bir İmparatorluktu ..hem Akp liler Osmanlı nın tümünü değil işlerine gelenlerini severler..Atatürk de bir Osmanlı Subayı idi niçin durmadan küfür ediyorlar ..Beton Kemal ..diyorlar …çünkü yüzde 16 hariç hepsi cahil..okumak yerine öğrenmek yerine dizilerde ne gösteriliyorsa ona inanıyorlar..Dünya tarihinden de haberleri yok maalesef Almanya’da bu cahillerden çok var..
       Osmanlı sevdalısı kim olmaz adamlar Dünya nın yarısını fethetmişler heryere adalet götürmek istemişler…Yani
       Osmanlı kimsenin tekelinde olamaz hele Akp gibi gelip gecici bir partinin hiç olamaz…Akp aynı Anap gibi bugün var yarın yok…

       6
       2
 1. Teşekkürler
  Emin kardeşim amacın reklam
  Yapmak da olsa aday olup
  Gündemde kalmak da olsa
  Kim Bursaspor için 1 tugla dahi
  Getirip koysa onu alkışlamak
  Boynumuzun borcudur
  Senin gibi 1.000 işadamına ulaşıp
  150’şer bin tl destek alsa bu kulüp
  Gelecek 150 milyon tl ile ne elektrik
  Ne şuan ki topçulara borç ne de
  Tahta mahta kalmaz hepsi kapanır
  Bursa da 1.000 babayigiti bulacak
  Onlara güven verip destegini alacak
  Başkan şart bu kulübe

  29
  1
  1. @Şemsettin yorumuna yanıt olarak

   Adamı tanımam bilmem ama tanıdığımız bildiğimiz başkanları gördük kimi mangalcı çıktı kimi çeyrek altıncı kimide arazi düşkünü vs vs adamın siyasi görüşü beni ilgilendirmez önemli olan Bursasporlu duruşudur buna bakarım Bursaspor siyaset üstü olması lazım bunu bilir bunu söylerim saygılar….

   17
   1
 2. Hiç güven vermiyorsun. Başkan olacak potansiyelin olduğunu düşünmüyorum. Birilerininnn sana yol verdiği aşikar. Ama bu klüp senin kendi reklamını yapacağın bir yer değil… !

  12
  33
 3. İnşaallah takım maçı alır ve gençlerde 150 000.Tl sna kavuşur.HATIRAN YETER kampanyasında son durumu bilenvarsa bu prime ses çıkarmamalıdr.Daha 1 milyon lirayı toplayamamışız ayıp ayıp ayp.

  9
  1
  1. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Bu takımın bu hallere düşmesine sebeb olan sadece beceriksiz başkanlar değil. Böylesine kendini bilmez, kendini taraftar olarak tanımlayan şahsiyetsizlerdir.Kendilerini ne sanıyorlarsa. Ceplerinden takım için bir kuruş çıkmaz, Ancak yorum yapmaya gelince tüm sınırları aşarlar.

   12
   2
   1. @Bursam yorumuna yanıt olarak

    Tamam da kardeşim bu şahıslar zaten Bursaspor lu falan değil kendileri bile bilmiyorlar ne yazdıklarını…biraz birlik olsak ama gerçekten birlik olsak ve bunu dışarıya karşı da hissedirsek her şey daha da güzel olurdu…

    1
    2
 4. Bursasporumuzu bursalı şirketler birlik olup onlar yönetsin tek adam bize yaramıyor kulübü soyup soğana çeviriyorlar.

  3
  5
 5. Maçı kazanmadan gönderin 150 bin TL’yi, çıkın “moral olsun çocuklara diye herhangi bir beklenti olmadan gönderdik tutarı” deyin, insanlar da görsün niyetinizi. Yapacağım, edeceğim laflarına bu camianın karnı tok. Yapın, ondan sonra konuşun.

  1
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu