Elini sıkmadım diye gönderildim!

Bursada Bugün'ün sosyal medya hesabı Instagram'da yayımlanan Mehmet Ali Ekmekçi ve Serkan Yetişmişoğlu'nun hazırladığı "EvdeKal"anlara Futbol" programının konuğu Bursaspor'un şampiyon kadrosunun unutulmaz ismi Ozan İpek oldu.

Şampiyonluk sürecinde ne yaptıklarının farkına geç vardıklarını ifade eden Ozan, “Başarımızı sonradan andık. Bunu çok çabuk tükettik. Şu an istenmedik akla hayale gelmeyecek bir ligdeyiz. Şampiyonluk 100 yıl sonra bile anlatılacak. Şampiyonluğun en önemli maçı İstanbul’daki Beşiktaş maçıydı. Onu alamasaydık Fenerbahçe’yi yenmemizin bir anlamı olmayacaktı. Fenerbahçe‘ye karşı da inanılmaz bir geri dönüş yaşadık. En çok adım atamayacak hale geldiğim maç ise Denizlispor karşılaşmasıydı” dedi.

 

EN BÜYÜK SAÇMALIK YAZICI SONRASI BAŞLADI

Bursaspor‘un bu süreci yaşamasında şampiyon başkan İbrahim Yazıcı‘nın vefatının çok büyük etkisi olduğunu söyleyen Ozan İpek, ” Öyle bir sistem kurmuştu ki kulübü fabrika gibi yönetiyordu. Bu da başarıyı getirdi. Profesyonelliği her anlamını kulübe yansıttı başkan ve bu da başarıya dönüştü. Maddi olarak kazandığımız parayı iyi yönetti. 2012 yılına kadar biz ligi iyi yerde kulüp de ekonomisini artıda bitiriyordu. 10 adam gidip 10 adam gelmiyordu. Dünyanın en büyük saçmalığı orada başladı. Başkan vefat ettikten sonra takımımızı dağıtıp, bizi göndermek için ellerinden geleni yaptılar. Takımı neden bozduklarını anlamadık? Her yıl 12 oyuncu gönderip, 12 yabancı almak başarıyı getirmez. Kimse buna dur demedi. Gelen başkanlar daha büyük hata yapıp, ‘hatalarla’ devam ettiler. 2011 yılında buralarda olacağımızın hayalini bile kuramazdık” açıklamasında bulundu.

SEVMEDİĞİM BİRİNİN ELİNİ SIKMADIĞIM İÇİN AYRILIK SÜRECİ BAŞLADI

Bursaspor‘dan ayrılma sürecini anlatan Ozan İpek, “Benim de kulübün de hatası değildi. 2012’de milli takım oyuncusuyken kadro dışı kaldım. Her yıl teklif geliyordu Beşiktaş veya Galatasaray‘dan ama ben ayrılmayı düşünmüyordum. Başkan İbrahim Yazıcı‘yla bir anlaşmam vardı.  ‘Herkes gider, sen gidemezsin’ dedi bana. Ben de ‘Avrupa haricinde izin verirsin, ben de dönersem yine buraya gelirim’ dedim. Ben Atatürkçü bir çocuğum. Gaziantep maçı yemeği vardı. Kulübe birinin geleceği söylendi. Benim de sevmediğim birisiydi, hayat görüşüme karşı olduğum biri. Hocama ‘yemeğe katılmayayım, gelirsem kulübe ve şehre zarar veririm, elimi sıkmak isterse sıkmam’ dedi. Ama yine de beni indirdi. Yapamayacağımı düşündü. Ben de ellerini sıkmadım ve ayrılık süreci başladı.  İkinci ayrılma süreci de ilkini de ilgilendiriyor. Ertuğrul Hoca ikinci kez geldiğinde bile ayrılmak istemedim. Galatasaray’la oynadığımız maçın ardından takımdan gitmem gerektiğini menajerime ilettiler.” ifadelerini kullandı.

 

İBRAHİM BAŞKAN DA ONLARI SEVMİYORDU

Mersin İdmanyurduspor‘a kiralanış sürecine dair de bilgiler veren İpek, “Beşiktaş istemesine rağmen beni o kulübe değil Mersin‘e vermesi yönünde yoğun baskı kurulması sebebiyle o kulübe kiralık gitmemi istedi. Döndüğümde sevmediğim tüm isimlerin gideceğini aktardı. Başkan İbrahim Yazıcı da onları sevmiyordu ve kulübe gelmelerini istemiyordu. Ancak Başkan Yazıcı rahmetli oldu. ‘Hakem dövmeden futbolu bırakmam’ sözünü şampiyonluk sezonu sonrası yine zirveye giderken hakemlerin önümüzü kesmesi nedeniyle söyledim” dedi.

Bursaspor‘un yeni stadı Timsah Arena ile ilgili görüşlerini aktaran tecrübeli oyuncu, ” Bir maç seyrettim o statta ama hiç beğenmedim. Atatürk Stadı‘nda atmosfer ve ruh vardı. Şampiyonluk yaşanan stadın üzerinden çok geçmeden terk edilmesi çok yanlıştı. O stat terkedilmesiydi küme düşme olmazdı. Bursaspor‘da o şampiyonluğu yaşadıktan sonra Bursaspor’u tutmamak abes ve salaklık olur. Maraton ve Teksas‘ı çok seviyorum. Türkiye için nadir gruplardan” diye konuştu.

ALİ AY İSTESEYDİ ŞİMDİ BURSASPOR’DAYDIM

Futbolda liglerin tescil edilmesinin sorun haline geleceğini ifade eden Ozan İpek, “Bursaspor‘un bir yıl daha TFF 1’nci Lig‘de oynaması zor olacaktır. Bu borcun kapatılması için takımın ait olduğu Süper Lig‘de olması lazım. Futbol devam etmezse en büyük zararı kulübümüz görecek. Devam ederse şansımızın çok yüksek olduğunu düşünüyorum. Takım bu sene oturmadı. Verilen ara şans oldu. Kaliteli isimler var ama uyum sorunu yaşıyorlar. Futbolu Adana Demirspor‘da bıraktım. Bursaspor‘a dönmeyi istedim ama Ali Ay beni istemedi. Sezon başında bana Mesut Mestan Başkan‘dan teklif gelse seve seve kabul eder, ne olursa olsun geri dönerdim. Elimden gelenin en iyisi yapardım. Altyapıdan A Takım’a her sene 1-2 oyuncu kazandırılsa, bu durumda olmazdık. Türk futbolundaki yabancı hastalığını hiçbir zaman anlamadım. Biz şampiyon olurken, 8 oyuncu Türk‘tü. Ivankov, Ergiç ve Batalla vardı. En büyük hatalardan birisi de Ergiç‘in erken gönderilmesiydi. Burak Kapacak‘ın kalitesi ve kumaşı çok iyi. Çabasını takdir ediyorum.

63 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Net adamsın Ozan.Haksızlıklar seni yedi bitirdi. Ama sen bizim gönlümüzde Kuş Avcısı olarak kalacaksın ŞAMPİYON !

  201
  13
  1. @Teksass yorumuna yanıt olarak

   valla sitenin yayın politikasına, ilke ve prensiplerine karışmak tabi ki haddim değil.
   ancak bu tür siyasi tartışmalara davetiye çıkaran haberlerin yapılması taraftarı bölüyor ve kulübe zarar veriyor diye düşünüyorum.
   ve bunun nedenini inanın bulamıyorum.
   zaten oynadığımız lig, boş tribünler, artan borçlar, taraftar sayımız, maddi ve manevi desteğimizin nerelere düştüğünü gösteriyor.

   ozana gelince.
   valla futbol böyle bir oyun. her ne kadar aksini iddia edenler olsa da, bu oyunda her şey orta da ve göz önünde
   cereyan ediyor.
   ben artık oldum. çalışmadan da idare ederim! anlayışı futbolcu için en büyük tehlike.
   eğer takıma girmek istiyor, sahada ve formda kalmak istiyorsan en başta GÜÇLÜ OLMAK ZORUNDASIN.
   güçlü olmanın yolu da çok çalışma. güzel beslenme. ve iyi dinlenme. yani özel, yani tatlı yaşamdan feragat ve fedakarlıktan geçiyor.
   ozan kusura bakmasın ama, o dönem sadece bizde ve bizim ligde değil, gittiği diğer takımlarda ve alt liglerde de kadroya girememişti.

   güreşte bir deyim vardır. ”pehlivanlığın sonu cazgırlıktır!” diye.
   futbolda şöyle derler, ”futbolcunun ayakları durduğunda çenesi açılır!”

   evet her şeye rağmen ozan bizim şampiyon kadromuzun önemli yıldızıydı. dünya döndüğü sürece kalbimiz de ve başımızın üstünde hep yeri yeri olacak.
   tabi ki gönlüm hep böyle kalması ve devam etmesi yönünde.
   ancak bu konuda, o da en az bizim kadar gayretli olmak zorunda.

   25
   45
    1. @eren yorumuna yanıt olarak

     bence ozan tembelliği sonucu, fiziki yetersizliğini siyasetle gizlemeye çalışmış.
     Bursaspor siyasi parti değil ki ozan dünya görüşleriyle değerlendirilsin.
     Bursaspor düşkünler yurdu değil ki ozan ense yaparak burada malı götürsün.
     Bursaspor bir futbol kulübü. ozan tabi ki performansıyla değerlendirilecek. faydalı oluyorsa kalacak. olamıyorsa gidecek…
     gönderildiğinde eski ozan olmadığı herkesçe izleniyor ve biliniyordu.

     3
     9
  2. @Teksass yorumuna yanıt olarak

   12 yabancı gelip gitmesi klüpteki başkanlar ve bir kaç kişinin işine geliyordu bonservisi yüksek gösterip komisyon alıyorlardı sadece yabancı değil beş para etmez yerli oyuncularda da aynı şeyler oldu sonuçta bursaspora yönetime gelenler ve bunlara çanak tutan bazı tribün liderleri dahil bugüne gelmemizde parmakları vardır

   37
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   sevgili kardeşim, bura da söz konusu ozanın dünya görüşü değil, performansı.
   çünkü burası spor sitesi, siyaset meydanı değil.
   Atatürk ile konular tabi ki konuşulur ama bunlar başka bir platformlarda olur.

   ne yani ozan bütün hafta benim gibi sıradan bir vatandaş gibi kafasına göre vur patlasın, çal oynasın yaşayacak.
   maç günü de formayı giyip, profesyonel futbolcu gibi kazanacak!
   böyle bir profesyonel anlayış ve böyle bir futbol dünyası yok.

   kulüpler futbolcuya büyük paralar veriyor ama anasından emdiğini de burnundan getiriyor.
   süper lig seviyesinde futbol oynamak öyle herkesin harcı değil. orada en kazma dediğin adam bile ne bedeller ödedi. ve ödüyor.
   ozanın gönderilme sebebi büyük ihtimalle el sıkmama falan değil, ödemeleri!!! kesmiş olmasıdır…

   20
   22
   1. @davut doğrucu yorumuna yanıt olarak

    Sayın kardesim.
    Bu platform senin de dediğin gibi sadece sporun konuşulduğu yazıldığı irdelendiği bir ortam olmalıdır.
    Herkesin kendine göre bir siyasi görüşü mutlaka vardır ve çok doğaldır.
    Unutmamız gereken büyük önderimiz Atatürk ün yolunu izlemenin siyaset degil siyaset üstü bir değer olduğunu bilmektir.
    Ben siyasetin ülkemizde yanlış algılandığını düşünüyorum.
    Vakti gelince seçim yapılır. Secilenler gider mecliste siyaset yapar hepsi budur.
    Siyaseti bu şekilde yapabilen toplumlar gelişir ilerler yapamayanlar geride kalır.
    Spor olgusuna siyaset karıştığı vakit işin içine bilen de bilmeyen de gireceğinden spor amacının dışına çıkar.
    Bizlere dusen bilinçli BURSASPOR taraftarı olmaktır.
    Hedefimiz tüm ülkeye örnek olmayı düşünmek olmalıdır.
    Her bireyin aklı fikri birbirinden ayrı olmakla beraber belirli hedefler doğrultusunda ortak payda bulunup beraber haraket edilebilir.
    Bizim ortak paydamiz da BURSA ve BURSASPOR dur.
    Bunu hiç bir zaman unutmayalım sayin renkdasim.
    Ben isterim ki BURSASPOR taraftarı hem mehter marşı söylesin hem izmir marşı söylesin ve bu şekilde herkes birbirine saygılı olsun.
    Sevgi saygı ve kardeşlik en büyük hedefimiz olmalı.
    Bırakalım siyaseti siyasetçiler yapsın sporu sporcular yapsın.
    Büyük BURSASPOR taraftarına yakışan budur.

    16
    2
    1. @16 BS 224 Texas yorumuna yanıt olarak

     sevgili arkadaşım, öncelikle bu konudaki duyarlılığın için seni kutlarım.
     her ne kadar, futbolun tekniği (sahanın içi) konusunda seninle farklı düşünsek de, gerçek taraftarlık nedir anlamında hemfikiriz.
     üzüntüm, bazı arkadaşların bursasporun HER GÖRÜŞTEN TARAFTARI OLDUĞU! gerçeğini unutup.
     kendi ego ve dünya görüşlerini, kulüp sevgisi ve menfaatlerinin çok üstünde tutmasınadır.

     4
     3
     1. @davut doğrucu yorumuna yanıt olarak

      Sayın arkadaşım.
      Tabiki her bir beyin her bir beynin farklı düşünceleri olacaktır.
      Önemli olan saygı ve sevgi çerçevesinde birbirimizi anlamaya çalışmaktır.
      Ben futbol eğitimi almadım.
      Teknik olarak yorum yapmayı sevmem.
      Daha çok duygusal yönü ağır basan pozitif yorumlar yapmayı ilke edinen biriyim.
      Ekonomi eğitimi aldigım için iki kere iki nin dört ettiği her veri benim için doğrudur.
      Şunu bilirim ki futbolda her an her sey olabilir.
      O yüzden de futbolun doğruları herkese göre farklı olabiliyor.
      Oyuncuların istatistikleri ile takımın verileri uyusuyormu ona bakarım.
      Kişiler hak edislerini alninin teri ile alıyorlar mi onu irdelerim.
      Kulüpte her masaya bir insan mi alınmış yoksa her insana bir masa mi uydurulmuş buna bakarım.
      Dünya görüşüm sehitlerimizin kanları ile sınırları çizilen bu guzel vatanda ulu önder Atatürk ve silah arkadaşlarını her zaman saygı ile kalbimde ve siyaset üstü mevkide kabullenerek iyi niyet ve sevgi çerçevesinde yasayabilmektir.
      En büyük hayalim ulusumun insanlarının aynı zamanda mehter marsini da ızmir marsini da caddeler de sokaklar da stadlar da beraberce soyleyebildigi dualar çıkan ağızlardan kufurlerin çıkmadığı bolluk bereket içinde birlikte hoşgörülü halkımızın yasayabildigi bir vatanın mensubu olabilmektir.
      Osmanlı da bizim cumhuriyet de bizim diyebilen insanlarımızın cogunlukda olduğuna inandigim bir ülkede yaşamak mutluluk verici.
      Biliyorum ki kent olarak ortak degerimiz BURSASPOR dur.
      Insan olarakta tüm takimlar degerimizdir.
      Unutmadan yineleyim.
      Bırakalım sporu sporcular yapsın siyaseti siyasetçiler yapsın.
      Bizler nasıl mükemmel taraftar olunur nasıl tüm ülkeye ve dünya ya örnek olunur bunu düşünelim.
      Sağlıklı gunler saygılar arkadaşım.

       1. @davut doğrucu yorumuna yanıt olarak

        Ne diyoruz kardesim.
        Cennet Türkiyem.
        Yeşil sehrim.
        Şampiyon BURSASPOR.
        Ben ve Atom Karınca kardesim gelene kadar yeşil BURSA mı za BURSASPOR umuza sahip çıkın kardeşlerim.
        Birbirinize daima iyi davranın hoşgörülü olun fikirlerinizi anlamaya çalışın.
        Büyük BURSASPOR taraftarı neymiş herkes görsün.
        Dua çıkan ağızlardan küfür çıkmasa ne kadar iyi olacak.
        Hepinize selamlar saygılar.
        Sağlıklı günler dilerim.

  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Büyük Atatürk ün bizlere mirası.
   Ben sporcunun zeki cevik ve aynı zamanda ahlaklisini severim.
   Nokta.
   Bu cümleye tamamı ile uyan çok oyuncu geldi geçti BURSASPOR dan.
   Her birine kulubumuze yaptigi hizmetlerden dolayi sonsuz teşekkürler.
   Kuş avcısı da onlardan biridir.
   Atom Karınca kardesim iyi günler dilerim.
   Eser sana da selamlar kardesim.

   81
   15
    1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

     Sagolasin kardesim.
     Bilinçli taraftar olmaya çalıştığım doğrudur.
     Kırmadan uzmeden yeri gelecek elestirecegiz yeri gelecek göklere çıkartacağız yeri gelecek omuzlarda taşıyacağız.
     Hiç bir zaman küfür ya da kötü söz kullanmayacagiz.
     Doğru bildiklerimizi renkdaslarimiza aktarmaya çalışacağız.
     Umudumuzu iyi niyetimizi kesinlikle yitirmeyecegiz.
     Dusen e tekme atmak yerine elinden tutup yeniden dogrulmasini yürümesini sağlayacağız.
     Bilinçli taraftar olabilme adına bunları yapabilirsek eğer hem iyi bireyler hem de çok iyi taraftarlar olabiliriz.
     Amacım büyük BURSASPOR taraftarının ülkemizin en mükemmel taraftar gurubu olmasını sağlamaktır.
     Sağlıklı günler dilerim kardesim.

     4
     2
  1. @Robert yorumuna yanıt olarak

   Ozanın dünya görüşü inançları, ve özel hayatı beni hiç ilgilendirmez.
   Ben onu futbolcu kimliği ve performansı üzerinden yorumlarım.
   Şu da bir gerçek ki, onun ismi, şampiyon kadronun oyuncusu olarak tarihin sayfalarına altın harflerle bir daha hiç silinmeyecek şekilde yazıldı.
   Bence dangul-dungul Konuşacağına bunun gururunu yaşasın.
   El öptü – öpmedi gibi abuk subuk mazeretler üreteceğine kendini hazır tutsaydı.
   Şampiyonluk sonrası performansını çok iyi hatırlıyorum.
   Neler yaptı da bu kadar düşe girdi bilemem. Ama çok top kaybı yapıyor, orta yok. Savunma yok. Toplu, topsuz dripling yok, topu alıp dönene kadar neredeyse mevsimler değişiyordu.
   İsminin büyük hatırı vardı. Burada ona tanınan imtiyazlar çok az futbolcuya tanınmıştır.
   Ama ozan arpa boyu yol almadı.
   Hakkı yenmiş olsa gittiği yerde kendini ispat eder hakkını yiyenleri utandırırdı.
   Fakat öyle olmadı. Hiç bir yerde oynayamadı.
   Kısaca kendi etti kendi buldu…

   21
   25
   1. @Meraklı yorumuna yanıt olarak

    Aynen abim sercan yıldırım falanda fırtınaydı ondan takıma geri döndü değil mi ? Sercandan daha mı kötüydü bu adamda 1 şans daha verilmedi? Ne yazıkki takımımızda tanıdığı olan kişi oynatilip bu gibi adamlara sahip çıkılmadı zamanında ve hala çıkılmıyor

    13
    7
  2. @Robert yorumuna yanıt olarak

   Benim de aklıma o geldi renkdaş , işte Şampiyon Yazıcı başkanımızın vefatı ve sonrasında klübün içine siyasetin tam anlamıyla girme süreçleri vs.

   49
   5
  3. @Robert yorumuna yanıt olarak

   O günü net hatırlıyorum, Bülent Arınç kulübe gelmişti. Ozan onun elini de sıkmadı ayağa da kalkmadı. Bülent Arınç ona ters bir bakış atmış ama o oralı bile olmamıştı. Çünkü o Old Traford’da bile Nany gibi bir yıldıza tokat atacak kadar cesur bir çocuktu. Aslında Ozan o gün Bülent Arınç, Şahabettin Harput gibi adamlar konusunda tüm ülkeyi uyardı. Biz uyanamadık. 1.65 boyunda Batalla’ya dünyanın kafa gölünü attıran gördüğüm en kral orta yapan çocuk, hakkını helal et.

   117
   10
 2. Buraya yazılmayan bı sürü şeyi de anlattı Ozan. Bursaspor’da izlediğim en iyi kanatlardandi, profesyonelligi,kariyer yönetimi tartisilabilir ama adamlığı asla tartışılmaz doğru bildiğini çatır çatır kimseden çekinmeden söylemiştir Ozan İpek.

  64
  7
 3. Zaten o kafadaki adamlar bursasporu bu hale getirdi.Babasının çiftliği zannettiler şehiri ve klübü..artık devrik başkan olarak anılıyorlar.Anlayan anladı

  50
  5
 4. Ne anlatiyon sen artist ozan ipek.. Volkan,sercan ve sen sadrazam havalarina girdiniz .doğru durus top mu oynadin o sezondan sonra… Yok sevmedigi adamlar varmis takimdada bilmem neymiş. Top oynamak için herkesi sevmek mi gerekiyor. Babanin esnaf dukkanimi burası….

  34
  168
  1. @MÜSLÜMAN-TÜRK yorumuna yanıt olarak

   maltepeli bursa beledeyisi atatürk stadının kapazitesinin artırılmasında uefa normlarına getirilmesinde hicbir katkı vermemis,serkan yazıcı acıkladı.Bari nicine müslüman yazma

   10
   5
  2. @MÜSLÜMAN-TÜRK yorumuna yanıt olarak

   Çok doğru soyluyon birde ben ekleme yapayım volkan ozan Sercan yeşil şehir yasemin park etrafında karı kız peşinde kosuyotladi buda acı gerçek sonra ki sezon volkan hariç ikiside döküldü …Bursaspor forması ağır geldi dese daha doğru olurdu…

   14
   21
  3. @MÜSLÜMAN-TÜRK yorumuna yanıt olarak

   yuh ! Ozan mı havaya girmiş? Sercan ve Volkan ile karıştırma! Ozan bursalı olmamasına rağmen yaptığı fedakarlıklar ortada. beşiktaş çok istedi. Özellikle çarşı gurubu hastasaydı Ozan’ın ama o gitmedi. o yüzden boş yorumlarını kendine sakla! senin kuyruk acın, Ozan’ın fetöcü siyasetçinin elini sıkmaması dır. sana like verene 15 kişi de bu fetö destekçisi!

   28
   10
  4. @MÜSLÜMAN-TÜRK yorumuna yanıt olarak

   Sadrazam lar pensilvan yada .. Gidenler gelenler. .. Orada kalanlar. . Ozan ipek sadrazam değil di. . İşçi arı idi. .. O klüb üde babasının esnaf dükkanı gibi yönettiler. . Kim ler mi ?? Ben bilmem belki sen biliyorsundur.??

   47
   14
 5. Net söylüyorum. Tespit oğlu tespit. Şu şampiyon kadro kurulduğundan beri yaşanan anlatılan ne varsa aynı hissettiğim gibi virgül sekmeden anlatmış. Ozan deliydi doluydu ama çok sevdiğim ve ayrılmasını hiç istemediğim bir oyuncuydu. Liyakat yoksunu yönetici bozmaları yüzünden bu durumlara düştük. Sebep olanlara zerre kadar hakkımı helal etmiyorum. Yaradanın mizanında hesap vermedikçe de helal etmeyeceğim hakkımı!!!

  33
  7
 6. Şampiyon olduğumuz sene müthiş oynadın ve sana sonsuza kadar minnet duyacağız.
  Fakat; sen de birçok Türk futbolcusu gibi daha sonra şöhret hastalığına yakalandın.
  Burnun kaf dağında gibi dolaştın.
  Özel yaşantına ise o dönemde hiç dikkat etmedin.
  Sütten çıkmış ak kaşık değilsin yani dostum.
  Yine de Ozan İpek denince aklıma kuş avcısı geliyor.
  Şampiyon olduğumuz sene için teşekkürler.

  23
  2
 7. Sen Atatürk çocuğu olabilirsiniz bizde Osmanlı çocuğuyuz Bizde seni ve senin gibileri sevmiyoz Akıllı olcan olmazsan böyle sürünürsün Kibirli olmucan Herkes her görüşte olabilir saygılı olan yoksa böyle kaybulur gidersin

  13
  37
  1. @Gülbahçeli yorumuna yanıt olarak

   Fatih Sultan Mehmet, Yavuz Sultan Selim, Kanuni Sultan Süleyman, Mustafa Kemal Atatürk.
   hepsi bizim atalarımız. gururumuz ve gerçeklerimiz.
   yani Osmanlı da bizim. cumhuriyette…

   20
   4
 8. başkanımız bülent arınç sevmiyor olabilir ama bunu tüm bursasporlular biliyor başkanımız bülent arınç dahil olduğu partinin yanındaydı her zaman şuan bile oğulları yanında her zaman orada ozan o adamı sevmiyor demiştir bizim yazarlarda onları sevmiyordu diye olay yaptırıyordur. ozanıda biliyor sonradan gelince güzel top oynasaydında ve disiplinsiz hareketler yapmaydın beşiklitaş gitmedin diye kudurup duruyordun bunu da biliyor renktaşlarım.

  11
  43
 9. ozanla ayni düsüncelere sahibim..eski satadi yikarken sadece stad yikilmadi..bursasporun ruhunuda yiktilar..Burda suc birazda taraftarda..taraftar birlik olup baski olustursaydi belkide stad yerinde yapilicakti..ama taraftarlarin arasindaki corbacilari iyi kullandilar ve stadi yikarak bursasporuda bitirmis oldular..kimse hayalci olmasin artik bursaspor 10 sene kendine gelemez..

  10
  2
 10. Kimse tras yapmasın şampiyonluk için hepsine teşekkür ederiz ama karı kız peşinde koştular alkol sigara bunları bu hale getirdi Ozan İpek kosamiyordu bile tikaniyirdu biz gördümüze inanırız söylediklerine değil ..

  8
  13
 11. Futbol da oynarsan kralsın oynayamayınca kimse yüzüne bakmaz ozan ipek oynayamadığı için kimse yüzüne bakmıyor bu da normal iş yerindede öyle çalışırsan sevilirsin çalışmassan kimse yüzüne bakmaz ozan erken haflu attı saldı kendini verim çok düştü burası kimsenin babasının çiftliği değil oynayana alkış var oynayamayana yuh var bıda normal değilmi burda ozan hatayı kendinde arasın

  7
  1
  1. @Camcı yorumuna yanıt olarak

   Yuha muha gerek yok. Bu iş arz talep meselesi.
   İşine gelirse parayı ve formayı verirsin.
   Gelmiyorsa dostça ayrılıp kapıyı gösterirsin.
   Kulüpler aşevi değil..
   Futbolcunun nasıl tercih hakkı varsa, kulüplerinde olmalı.

   8
   2
 12. Kim ne derse desin ozan ipel kuş avcısı olarsk hafızalarda kaldın takdir ettiğim topçulardansın.Ayrıca stadyum konusunda bende aynı düşünüyorum.Aynı yere yapacaklardı bakın nasıl ruh oluyordu.

  7
  1
 13. BURSASPOR altyapısında yetişmiş ve yıllarca altyapıda ter dökmüş bir kardeşimizle dün karşılaştım.Ve yapılan dümenden dolayı bu camiaadan koparıldığını anlatınca şu kanaatim daha da pekişti.BURSASPOR’a zarar verenler yine bu camianın içindekiler.İnanın içeriden verilen zarar,yapılan tahribat kadar dışarıdan bize zarar verilemiyor.Biz ne yapıp edip içimizdeki bu sorunu çözmeliyiz.

 14. Ozan kendine göre haklı sebeblerin olabilir fakat her futbolcu senin gibi düşünseydi ülkede futbolcu kalmazdı profosyenellik burda başlıyor sanırım Biz seni seviyoruz her daim Büyük Bursasporlusun keşke Teknik ekipte VS Bi yerde görev almanı çok isteriz

  5
  4
 15. başkanımız o oadamı sevmiyor olabilir ama onun partisini seviyordu ve çocukları bile şuan o partinin yanında her zaman ve o partinin başındakilerde şuan bile onun otelini kullanıyorlar her zaman oradaki kullandığı cümle yanlış ozanın belkide kullanmadı. neden başkanımız bülent arınç sevmiyor olabilir ama o partininde her zaman yanındaydı bunuda tüm bursasporlular bilir tabi genç bursasporlular tam bilmez

  5
  9
 16. bana göre sampiyon kadronun en iyileri arasinda yer olan ozana saygim ve sevgim sonsuz fakat ben ozana haksizlik yapildigini düsünmüyorum el sikma ile alakali bisey olduguna da inanmiyorum bursaspordan ayrildigi sene koskoca bir sezon futbol oynamadi bütün bursaspor camiasi sampiyon kadronun futbolcusu oldugu icin ve sampiyonlukta büyük payi oldugu icin sabretti cünkü ozanin kredisi tükenmezdi ama gün geldi o kredide tükendi..

  5
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu