Elimizde transfer listesi var!

Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

“Takıma transfer yapılacak mı?” sorusunu cevaplayan Ertekin “Transfer tahtasının durumunu net olarak bilemiyoruz. Şu anda elimizi kolumuzu bağlayan durum CAS‘ta ki dava süreci. Biz gerekli çalışmaları yapıyoruz eğer CAS’tan olumlu bir cevap gelirse hemen transfere girebiliriz çünkü elimizde bir liste var. Ama olmazsa da bu arkadaşlarımızla sezonu tamamlayacağız.

Eğer transfer yapabilirsek de ona göre oyuncular alacağız. İşimiz kolay değil ama elimizden gelen tüm gayretle oyuncularımızın performanslarını üst noktaya çıkarmaya çalışıyoruz. İnşallah oyuncu kardeşlerimizde bize yardımcı olurlar. Tecrübeli oyuncularımız fiziksel olarak iyi duruma gelirlerse bu takıma çok büyük katkı sağlayacaklarını düşünüyorum.” dedi.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular transfer tahtası büyük olasılık ile açılmayacak bu kadro ile devam edilecek sadece -3 puan cezası kaldırıldı filiz lisansın işleri halledildi transfer yapılacak ise de az ama kaliteli transfer yapılmalı

   2
   12
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Eser Bey, İnci Sözlük’ün 15’inci kuruluş yıldönümü için Emin Adanur’un İstanbul’da verdiği respsiyona katıldınız mı? Davet resimlerini gördüm. Adanur gene simokinler giyip papyonlar falan takmış, gene milleti kafalıyordu. Bi sürü ünlü davetli falan da vardı. Baktım siz de orlarda mısınız diye ama göremedim. Çünkü Bursspor’umuzu 3’üncü lige düşürüp kaçan ekip liderimiz hakkında uzun süre “Seni Bize Allah Gönderdi” falan yazıp yıkama yağlama yalama’lar yapmıştınız, bu yüzden İstanbul’daki davetin de en önemli konuklarından biri, siz olmalısınız diye düşünmüştüm.

   2
   13
  3. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Merhaba,

   “Bursaspor bu şehrin en büyük/en önemli markasıdır” vb. söylemler doğru değil çünkü realist olmak gerekirse Bursaspor bu şehrin en büyük/en önemli markası değil. Olabilir mi? Teknik ve teorik olarak mümkün ama gerçek bu son tahlilde.

   2
   12
  1. @Jukebox yorumuna yanıt olarak

   astronomik para verilmezse bu kulübe kaliteli futbolcu gelmez.
   diyelim ki verildi, iyi futbolcular alındı ve şampiyon olduk. ama 2. lig gelirleri yaptığımız transfer harcamalarını karşılamaz ki.
   şu an yönetim, teknik ekip ve futbolcuların tamamı zorunluluktan birlikteler.
   mesela,
   YÖNETİM: belediye olarak yumurta küfesi sırtlarında olduğu için.
   TEKNİK EKİP: işsiz oldukları ve başka seçenekleri olmadığı için.
   FUTBOLCULAR: transfer yasağından dolayı.
   sonuç olarak bizim bu hallere düşüşümüz 10 seneyi buldu.
   eski günlerimize dönmek de en az o kadar sürecek.
   bunu kafamızın bir yerine sokalım.
   kimse kulüp ve takım olmayı BOYACI KÜPÜNE! benzetmesin. çünkü bu işler öyle uzaktan göründüğü gibi o kadar çabuk ve kolay değil…

   2
   11
 1. Şaka mi yapiyonuz arkadaş
  Sezon başinda fifa cas falan yoktu
  Tahta icin 200 milyon tl lazim denip
  Açilmamisti simdi ne degisti
  200 milyon tl bulundu da haberimiz mi yok

  1
  10
 2. Hep fasa fiso nasılda taraftarla kafa buluyolar CAS ta bu davalar yıllarca sürebilir taraftar bu davaların birkaç hafta içinde sonuçlanıp hemen Transfer yapılacağına inanacak kadar aptal değildir heralde,kaldıki bu davaları bizim kazanma garantimiz mi var , davalar sonuçlanana kadar heralde amatör kümede oluruz..

  11
 3. Tamam cas ı biliyor uz. Transfer yasağı var. ALLAH aşkına elinizdeki alınacak transfer dosyasını alınabilecek futbolcu ları bir bir açıklayın. Kimler transfer edilecek. Biz BURSASPOR lular bilelim.

  11
 4. Sürekli aynı cümleler. İşimiz kolay değil. Bunları biz biliyoruz ve sizi bu tribün istifaya davet etti siz de bir risk alıp devam kararı aldınız ki bunları bilerek şimdi aynı şeylerle karşımıza gelmeyin. Çözün ya da gidin. Sırf siyasi bu mevzu bunu da biliyoruz.

  11

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu