El ele Süper Lig’e çıkalım

Basketbol'dan sorumlu yönetim kurulu üyesi Sezer Sezgin ile Başantrenör Arda Vekiloğlu, sezon sonunda Basketbol Süper Ligi'ne çıkacaklarını bunun içinde savaş verdiklerini söyledi.

Bu sezon aldığı başarılı sonuçlarla liderlik koltuğuna oturan Bursaspor‘da yüzler gülüyor… Basketbol takımının başarısında büyük pay sahibi olan Basketbol’dan sorumlu yönetim kurulu üyesi Sezer Sezgin ile Başantrenör Arda Vekiloğlu, sezon sonunda Basketbol Süper Ligi’ne çıkacaklarını bunun içinde savaş verdiklerini söyledi. Olay TV‘de yayınlanan Final Programı‘na katılan Sezer Sezgin ve Arda Vekiloğlu cumartesi günü oynanacak olan Yalova Belediyespor karşılaşmasına tüm taraftarları beklediklerini ifade ettiler.

İyi hava yakaladık

Sezer Sezgin, Yalova Belediyespor karşılaşmasını kapalı gişe oynamak istediklerini belirterek  ‘Bu sezon iyi bir takım kurduk ve iyi hava yakaladık. Taraftar desteğimiz müthiş. Bir yola çıktık ve bu yolda başarılı olmak istiyoruz. Camiamızı, taraftarımızı da her zamanki gibi yanımızda görmek istiyoruz. Bursaspor Basketbol Takımını gelin elele hep beraber Süper Lig‘e çıkaralım. Bunun içinde taraftar desteğine ihtiyacımız var. Karesispor karşılaşmasında olduğu gibi Atatürk Spor Salonu‘nu doldurursak bunu başaracağımızı düşünüyorum’ diye konuştu.

Taraftar motive ediyor

Başantrenör Arda Vekiloğlu bu sezon hedefi ulaşmak için çok çalıştıklarını ifade ederek, ‘Zaman dar olmasına karşın iyi bir ekip kurduğumuzu düşünüyorum. Haziran ayında herkes takımın kurarken biz biraz geç kalmıştık. Yine de iyi transferler yaptık. Oyuncular Bursaspor ismini taraftarı göz önüne alarak burayı tercih ediyor. Lige iyi başladık. Şuan lider konumundayız. Taraftarımızın salonda yarattığı ambians muhteşem. Deplasmanda bile yalnız bırakmıyorlar. Oyuncularımı iyi motive ediyorlar. Bu hafta da taraftarın desteğine ihtiyacımız var. Bir olursak sezon sonu mutlu sona hep birlikte ulaşırız’ dedi.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Taraftar olarak yanınızdayız ve daimada olacağız.İnşaallah sizlerde o şampiyonluğu bileğinizin hakkı ve gururla yaşayacaksınız.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu