Eksik kalmadı!

Bursa'da miting yaparken Bursaspor'a destek mesajı açıklayan isimler arasına Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu da katıldı.

Bursaspor’a yeni baharlar geleceğini söyleyen Ahmet DavutoğluSayın Bahçeli, Bursalı Sinan Ateş’in hesabını ver. Biz bu hesabı mutlaka soracağız. Ne senin öfkenden ne de merminden korkarız sayın Bahçeli.

Bursaspor’a da yeni baharlar gelecek. Bursaspor şampiyonluğu hak ediyor. İkinci lige düştüğünde üzüldüm. Bursaspor’u ayağa kaldıracağız. Sporu da bu bozuk düzenin içinden çekip çıkaracağız.” dedi.

34 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ya Sayın Davutoğlu,siz 12 yıl kadar önce Şam’da emeği camiinde namaz kilacaktiniz.Ne oldu ya o iş? 13 milyon da Suriyeli var sizin doneminizin eserlerinden! Ne olacak bu mülteci sorunu! Hiçbir siyasi in derdi Bursaspor falan değil! Biz yutmuyoruz!

  52
  17
  1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   ‘ŞAM’DA CUMA NAMZI KILACAĞIZ,diyen Sn.ERDOĞAN kardeş.Lütfen kimin Şam’da namaz kılacak olduğunu ve o hakkı için 14 yıla yakındır beklediğini unutma,kulş hakkına girme.Hoş biz SURİYE olaylarından dolayı binlerce kez şehit namazı kılıyoruz.Neyse ŞAM2da cuma namazı kılmamızda eksik olsun amma şehit namazı kılmamız da son bulsuuun.

   8
   11
   1. @CUMHUR yorumuna yanıt olarak

    O politikayı stratejik derinlik kitabında ortaya koyan ve o dönemin dışişleri politikasının başındaki kişi Ahmet Davutoğlu.Bugun bu ülkede 13 milyon sığınmacı varsa bunun en büyük müsebbibi dönemin devlet başkanını dış politikada yönlendiren kendisidir.He devlet başkanı aptal mı niye her soylenileni uyguluyor diyorsan o konuda haklısın.

    15
    4
    1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

     Yönlendirildi dediğin devlet adamı öyle her söylenene evet diyenmi.Mesela kardeşim ESAD diyerek komşumuzla güzel ilişkilerde iken acaba BOP Eşbaşkanı yapan kim,Bop eşbaşkanıyım diyerek ŞAM’DA CUMA NAMAZI KILACAĞIZ,diyerek tarihin geçmişte kalan hamasi sözleri ile milleti aldatan,M.Marmara gemisini göndeirken ‘Gerekirse refaktçi gemi göndeririz,diyen ve sonra ‘Döenmin başbakanınamı sordular,diyerek ve o şehitleri katlettirenler hakkında İST.7.ACM.de verilen mahkumiyet kararınıUCM’ne göndertmeyen sonradaa İSRAİL BİZEEE BİZ İSRAİL’E MUHTACIZ,diyerek gerçek yüzünü gözteren kim.
     Kardeşim ERDOĞAN kendi ağzıyla şunu söyledi.’RUS UÇAĞININ DÜŞÜRÜLEM EMRİNİ BEN VERDİM.ANGAJMAN KURALINI UYGULADIK,YİNE UYGULARIZ,demiştiir.

     9
     8
  2. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   Kardeş,
   Sen sürekli tetikte bekliyorsun galiba kinini kusmak için. Bitmediniz gittiniz. Buraya da, yorumlara da sokun siyasetinizi.

   11
   12
   1. @Alaşar yorumuna yanıt olarak

    valla siyaset söz konusuysa muhalif görüşün yanında rasputin adeta bir melaike.
    en azından ortaya konuşuyor.
    ayrıca hiçte boş biri değil.
    elini cebine attığında dimitarlardan, cumhurlardan falan 10 ar, 10 ar çıkarır.
    en büyük dileğim sonucu ne olursa olsun seçimden sonra artık bu sitede siyaset konuşulmaması. çünkü şahsen beni çok yordu.
    sussan kendilerini doğru ve haklı sanıp tepene biniyorlar.
    konuşsan kutuplaşma.

    7
    3
 2. HDP PKK ile ayni masada otururlar Sinan ateşi ağzına alırlar.
  Bugün bir PKK li daha sari torbaya girdi ortakları üzülmüştur. Ne Kavala nede Selo hapisten çıkmasını istemiyorsanız bunlara oy vermeyiniz

  19
  9
  1. @Mert yorumuna yanıt olarak

   Çünkü kendi partisi sözde milliyetçi köklü parti alamıyor da ondan olabilir mi? Kendileri öldürttükleri için? Hırsız, katillerden hak adalet din bekleyen ve 20 yıldır destekleyen toplumdan ne bekliyoruz ki zaten, katili desteklersiniz artık var mı PKK dan farkı bunun? Benim için daha beter kendi vatandaşını soymak soğana çevirmek öldütmekten betet

   5
   4
  1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Varank’a çağırmadılar diye her tarafa lelecilik yapmaya başladı… Bakalım bu sefer ona lolo yapmalarından kendini kurtarabilecek mi ednan…

  2. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Sen yutma rasputin. sen büyük resmi görenlerdensin. vizyonu geniş insan. Dimitarcım boşver, her yerde bunlar. siyaseti sokmadıkları yer kalmadı.

   1. @Bursa sevdalisi yorumuna yanıt olarak

    chp hdp/pkk ya oy vermektense hüdapar,ı tercih ederim onlar bile mitinglere türk bayraklarınla geliyor chp-hdp/pkk gibi terör örgütü paçavralarınla değil..

    3
    1
   2. @Bursa sevdalisi yorumuna yanıt olarak

    Hüdaparı, hdpkk ya karşı devlet kurdurdu! Pkk ya karşı mücadele etmesi için! En çok pkk lıları rahatsız ediyor! Senin rahatsızlığın nedir?

    3
    1
   3. @Bursa sevdalisi yorumuna yanıt olarak

    dangalak kardeşim hüdapar Türk bayrağıyla miting ve açıklamalar yaparken peşinde koştuğun pkknın adayları Türk bayrağını indirtiyorlar . Lafa gelince Atatürkün askerleriyiz dersiniz , Atatürün iti diyenlerle gerdeğe girersiniz . Bakalım kaç çocuk çıkartacaklar sizden .

    4
    1
 3. Kul Ahmet sen bu sus git bu soylemlerini Cok sevdigin diyarbakirsporlulara soyle mitingini orda yap. Bursasporun gercek sahipleri biziz kirli siyasetinize ortak etmeyin

  10
  1
 4. teneke sesi, ve gürültü kirliliğinden başka bir şey değil.
  çok merak ediyorum, ve de üzülüyorum gerçekten bunların gözünde biz bu kadar boş-beleş insanlar olarak mı görülüyoruz?
  aslında yorumlamaya bile gerek yok.

  7
  1
 5. lan siyaseti bulaştırmayın lan ne kim olursa olsun hangi aday olursa olsun siyaset karışmasın çünkü her şey siyaset yüzünden bozuluyo

 6. Ibrahim Yazıcı stadyumu ne oldu? Rahmetlinin cenazesinde (Atatürk stadyumunda) , ilk önce gömelim ondan sonra stadyum işine bakarız diyen. Hepiniz çıkarırsınız.. Cumhur ittifakı, Millet ittifak

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu