Eksi Timsahlara Covid-19 şoku!..

Bursaspor'dan ayrıldıktan sonra Macaristan Ligi ekiplerinden Kisvarda'da forma giyen Iasmin Latovlevici, kulüpten izin almadan ülkesi Romanya'ya döndüğü için takımdan gönderildi..

Bursaspor‘dan ayrıldıktan sonra Macaristan’ın Kisvarda kulübüyle anlaşma sağlayan Iasmin Latovlevici vatandaşı ve bir dönem Bursaspor forması giyen Grozav ile birlikte takımdan gönderildi. İki oyuncu, yeni tip corona virüsü (Covid-19) salgını nedeniyle kulüpten izin almadan Romanya’ya dönerken, Kisvarda kulübü iki oyuncunun sözleşmesinin feshedildiğini açıkladı.

Macaristan ekibinden konuyla ilgili yapılan açıklamada “İki oyuncu izinsiz Romanya’ya gitti. Bu sadece kulübün iç düzenlemelerinin değil, aynı zamanda sözleşmelerinin, takım arkadaşlarının ve akrabalarının sağlıklarının ihlalidir. Bu konuda, kulübü riske atan durumları kabul edemeyiz. İki oyuncuyu sorumsuzca davranmakla ve sözleşme kurallarını ihlal etmekle suçlayan açıklamada, “Sorumsuzlukları kulübün isteklerine ve güvenliğine karşılık gelmiyor. Bütün bunlar tolere edemeyeceğimiz bir sözleşme ihlali olduğunu kanıtlıyor. Her ne kadar Gheorghe Grozav bize geçmişte çok yardımcı olsa da, bu yaptığı hareket unutulmaz. Bizim için yaptıklarından dolayı ona teşekkür ediyoruz ancak olanları kabul etmiyoruz. Iasmin Latovlevici’nin henüz oynama fırsatı olmamıştı.” dendi.

Latovlevici, Bursaspor‘dan ayrılmasının ardından şubat ayında transfer olduğu Kisvarda‘da forma şansı bulamamıştı. Grozav ise kısa bir Dinamo Bükreş macerasının ardından geldiği Kisvarda kulübünde 23 maça çıkmıştı.

Kaynak
ASpor

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. HALA BİZİM TESTLERİN SONUCU GELMEDİ Mİ?? YAKACAKSINIZ KULÜBÜN BAŞINI….KARDEŞİM NE BİÇİM BİR SAĞLIK KURULUNUZ VAR BE???TAMAM BURSA YA HALA TEST GELMEMİŞ…AMA SİZİN ERKENDEN BU İŞİ ÇÖZME SORUMLULUĞUNUZ VAR…
    NE GÜNLERE KALDIK…MESTAN YÖNETİMİ,DELİ İBO T.DİREKTÖRLÜĞÜ…..

    7
    24
  2. bunların menejerleri nasıl bir adamsa nasıl başkanlarla ilişkisi varsa ikisini bir gazlıyor takımlara bize gazladı paraları sokağa attırdı şimdide macarlara yaslamış..burda trilyonlar alan bu şoparlar macaristanda aylık 7-8 bin eurolara oynuyorlar…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu