Eksi 6 puan tehlikesi!

Bursaspor'a önümüzdeki sezon eksi 6 puan cezası gelebilir.

Transfer tahtası kapalı olan Bursaspor Kulübü‘nün ara transfer döneminde tahtayı açamaması durumunda gözler yaz transfer dönemine çevrilecek.

Eğer yeşil-beyazlı kulüp yaz transfer döneminde de transfer tahtasını açamazsa 3 dönem tahta kapalı olacağı için önümüzdeki sezona eksi altı puan cezasıyla başlayacak.

47 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Birlik ve beraberlik yok. Herkes çorba peşinde, düştüğümüz durumlara bakarmısınız yaa. Teksas, Teksas, lıktan çıkmış. Yönetim hiçbirşey yapmıyor. Şehrin dinamikleri uykuya yatmış, iş adamlarının kapısına bile giden yok, bir destek çağrısı bile yok. Koca çınar ölüyor arkadaşlar.

  139
  7
  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   forma dağıtmaktan başka bi icraatını göremediğimiz sn kamat transfer tahtasını açıp bu takıma 3 4 nokta transferle süperlige çıkaramayacaksanız lütfen mayısı beklemeyin istifa edin gerçi mayısta zaten gidiceksiniz..

   5
   15
  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Diğer Medya Haberlerinden – Eskişehirspor ve Keçiörengücü Galibiyet Primleri Verilecekmiş Daha Verilmemiş vs – 14 Ay Ödenmeyen Futbolcular ve Bursaspor’un Çalışanları Varmış vs Ne Kadar Doğru Bilmiyorum Ama Doğru Dürüst Yönetim Çıkıp Aylık Finansal Ekonomik Durumu Açıklamadığı İçin Ne Doğru Ne Balon Bilmiyor Kimse- Borç 600 Milyon TL – Temlikler – Tahta Açılması – 6/9 Puan Ceza Durum Nedir Bilinmiyor- Anlatılar Fısıltı Gazeteleri ve Ayaklı Basım Evleri Yönetimin Finans Konusunda Kendileri Durumları Zor Oldukları Fısıldanıyor Böyle Durumda Nasıl Bursaspor’un Problemlerini Çözecekler İşleri Zor!- Başkan Kamat Çok Zor Dönemde Başkan Olmayı Seçti Tamam Anladık Para Koyamıyorsunuz Ama 600 Milyon TL Borca Sokanlar ve Transferlerden Gelen Net 600 Milyon TL’yi ve Arsaları vs Yok Edenlere Bir Dava Bile Açamadın o kadarda bir kararlılık göstermedin- Bursaspor’un sistematik bir şekilde finansal konuda içeride ve dışarıdan ve yönetimler iflassa sürüklemiş Stadyum bile bizim değil bu borç olarak gösterilen vs nasıl oluştu ve nerelere gitti Mestan geldi gitti hareket yok şimdi Kamat aynen ya Eskişehirspor dipte borcu bizimkinin üçte biri gelecek sezon eksi 9 puan gelirse futbolcu paraları ödenmiyor ise bize ne olacak görebiliyormusunuz?

  3. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Onurunuz varsa hemen istifa edin ! Görevi alalım nasıl olsa BTSO – Belediye yardım eder dediniz destek göremediniz, anca reklamınızı yaptınız ! Kılınızı kıpırdatmadınız…
   Elin şeyiyle gerdeğe girilmez çekin gidin ! Bursaspor’ a gönül veren iş bilen insanlar gelsin ! Bu takıma sahip çıkan bir babayiğit elbet çıkar daha ölmedik ?! Çapulcu yönetici ve şakşakçı taraftar tayfasından kurtulmadıkça bize gün yüzü yok !
   En kötü Kayyum gelir işleri yoluna sokar, şirketleşilir ! Hiç te zor değil…!!!

   43
   39
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Cebinizde para yoksa ne diye yönetime gelirsiniz !? Hadi anladık paranız yok ! Bari plan proje kaynak üretseydiniz ama o da yok !
    Reklam sponsorluklarını 100-150 bin TL’ ye haraç mezat bedavaya dağıtmayıp, firmalarla adam gibi oturup transfer tahtasını açmak için gerekli rakam kadar, uzun vadeli anlaşma yapsaydınız şimdi tahta açılmıştı buna hiçbir şirket de bu öneriye hayır demezdi aksine işlerine gelir, uzun vadeli reklam yaparlardı ! Al sana proje…

    28
    18
  4. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Bir önceki transfer döneminden bu yana defalarca yazdığımı yine tekrarlıyorum.
   Önümüzde ki sezona eksi altı dokuz oniki puan cezası ile başlamak istemiyorsak bu dönem tahtayı mutlaka ve mutlaka inceldiği yerden kırmamız parçalamamız gerekiyor.
   Bu işlemi de oyuncu getirmek için değil sadece büyük Bursaspor kulübünün itibarı için yapmalıyız.
   Aksi takdirde tff ve alt kurulları pamdemi falan dinlemeden cezayı yapıştıracak.
   Hem de en üst limit neyse ondan.
   Hatta sezona başlarken tahtayı kırmayalım fakat devre arasına kadar da olabildiğince dosyaya müdahele edelim diye yazmıştım.
   Şimdi zamanı geldi.
   Bu arada meseleyi sadece yönetime yüklemek yerine tüm kent üstlenmeli.
   Çünkü problem koca bir şehrin
   Problemi.
   Çözemez isek tüm ülkeye rezil olacağız.
   Sakince plan program organizasyon yapılarak bir daha karşılaşmamak üzere bu durumdan uzaklaşmalıyız.
   Tüm kent için seferberlik zamanı.
   Haydi yönetim,
   Haydi Bursa,
   Haydi Bursaspor taraftarı.
   Vakit birlik beraberlik vakti.
   Bursaspor camiasının nasıl bir camia olduğunu ıspatlama zamanı.
   ŞAMPİYON BURSASPOR…..

   44
   3
  1. @EmreYlmz yorumuna yanıt olarak

   Ne eyvallahı birader! Tahtayı kesinlikle açması gerek. Son atımlık kurşunumuz var artık. Domalmış tavşan gibiyiz, gelen geçen vurup gidiyor.

   36
   4
 2. Bursasporun başkanı varmı varsa nerede başkan seçildiğinden buyana devamlı konuşacam diyor devre bitti başkanda ses yok bekliyoruz…..

  49
  6
 3. Benim anlamadığım konu bu yönetim ne için geldi de oturdu başa ben asgari ücretle çalışıyorum beni yapsaydınız başkan en azından yönetimi, tribün liderlerinden yapardım bursada ve deplasmanda ki maçlarda tribünden destek yapardık. Bu yönetimden daha çok katkımız olurdu

  48
  8
  1. @emek köy yorumuna yanıt olarak

   O kadar ! Manevi destek te bir destektir ! Takıma itici güç olup süper lige çıkmalarını sağlardınız ! Gelecek para ile de kulübü çevirirdiniz bir şekilde !

   16
   7
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    birader …..kactır….gelen başkanlar bi boktan haberleri yok…sankı cocukbahcesi koca Bursa kulübü .cok sıkıntılı dönemden geciyoruz, bakalim kimler durdurcak-

    Son cağre ve kurtuluş gencler…..Yönetenlerde hava gazı olursa altın değerinde genclerimizide kaybederiz.
    Burda A akmana atmak kolay tabiki.

    5
    4
 4. Arkadaşlar ne yapıp edip tahta açılmalı bu fırsat değerlendirmeli bunun cezalısı var sakatı var formsuzu var bu çocukların emekleri boşa gitmesin ne bileyim mesela Göğüs reklamını 10 seneliğine ULUDAĞ Gazoza teklif edin birşeyler yapın yani..

  40
  1
 5. Kurtuluşumuz için 2 tane yol var
  1.si daha zor ama daha güzel olan yol : başkanlara açılan davayı kazanıp hakkımızı geri alacağız.
  2.si de bu sene bi şekilde süper lige çıkıp çok iyi bir gelecek planlaması yapacağız
  bu iş tff 1.ligde olmakla yürümez

  35
  3
 6. Bi tane hayirli haber göremeyeceğiz anlaşilan.. dogru duzgün bir yonetim gelmediği sürece hep böyle kan kusucaz sanirim.. nasıl bi suç islediysek artik,burnumuz çamurdan çıkmiyor arkadaş.. ama en başinda soyledik herşeyi..siyaseti kulübe sokmayin dedik..dinletemedik.. siyaset kulübü ele geçirdi ve hep kendi istedikleri adamları kulübe başkan yaptılar ve bursasporu felakete sürüklediler..başkanların yetersiz olmaları umurlarinda bile değildi,zira kendi adamları olmaları yeterliydi.. bile bile,göz göre göre kulüp felakete sürüklendi..ve camia da korkudan ses çıkaramadı.. yazık oldu koca takıma..çok yazık..

  34
  5
  1. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Evet arkadaşım, bütün yaşadıklarımızın sebebi ve sorumlulusu hep bu siyaset!
   Bu siyaset zamanında Yazıcıyı istifaya davet etmese!
   Ültimatomlar falan vermese!
   Paso ligi protesto edip tribünleri boşaltmasa!
   Kendi oyuncusuna hakaret etmese!
   sahada ağlatmasa, hatta otobüsten indirip dövmese!
   Stadını doldursa, orasını görsel şovların sergilendiği bir yer haline getirse bugün bunların hiçbiri başımıza gelmeyecekti..!

   4
   1
 7. TEK TAKIMIMIZ ELİMİZDEN KAYIP GİDİYOR..BÜTÜN ŞEHİR SEYREDİYOR..ZENGİNİ DE BEN TARAFTARIM DİYENİ DE SİYASETÇİLERİ DE….FİLM İZLİYORUZ..SONU ACIKLI BİTECEĞİNİ GÖRE GÖRE..

  24
  2
 8. Antalyaspor kupa maçı bir anlamda Bursaspor’un kaderini belirleyecek. Bursaspor, Antalya maçını kazanıp bir üst tura adını yazdırdığı taktirde özellikle transferde adı geçen bir kaç ismi biraz daha yüksek bedele satabilir . Burak Kapacak ve Ali Akman’ı iyi bir bedele satabilirse eli rahatlatabilir aksi takdirde bu kaos ortamından futbolcular da bir an önce Bursaspor dan ayrılmanın yollarını ararlar .

  20
  5
  1. @avantaj yorumuna yanıt olarak

   Avantaj kardeşim nasılsın.
   Dediklerinin büyük kısmı doğru şeyler de an itibarı ile takımımız oyuncu satarak değil çok iyi organizasyon ile düzlüğe çıkabilir.
   Şu an satılacak oyuncu en fazla iki milyon euro edebilir fakat üst lige çıkarak çok değil bir yıl kendini gösteren aynı oyuncu o zaman en az beş milyon Euro değer kazanır.
   Ben sana başka bir konuda bilgini soracağım.
   Yapılan açıklamalara göre malum takımların borçları en az üçer milyar TL ve halen 300-500 milyon TL transfer limiti veriliyor.
   O kadar borçlarla tahtaları her daim açık.
   Hiç ama hiç kapanmıyor.
   Bu çifte standart niye.
   Finansal fairplay her takıma finansal fairplay değil mi.
   Bu konuda bir düşüncen bilgin var mı kardeşim.
   Üç milyar euro nun üzerinde borcu olan takımlar hâlâ nasıl beş on milyon euro luk oyuncuların peşinde koşturuyor.
   Bunun adına çifte standart mı deniyor veya korumacılık mı deniyor her neyse.
   Bu durumlar ne zaman düzelecek.
   Bu finansal fairplay denilen şey malum takımlara ne zaman uğrayacak.
   Benim bu konuda bir fikrim var.
   Çok yakında UEFA ve FIFA tff nın kapısına dayandığın da ülke futbolumuza tümden tahta hediye ettiğinde herkesin aklı başına gelecek fakat o zaman iş işten geçmiş olacak.

   4
   2
 9. Sahada başarılı sonuçlar alınıp yönetim hakkında eleştiri yapıldığında eksileyen arkadaşlar var ancak gerçektende yönetim ÖZELLİKLE FİNANSAL BAKIMDAN HİÇ İYİ DEĞİL ADETA ORTALIKTA YOK AMACIMIZ KÖTÜLEMEK DEĞİL DAHA DAHA İYİ BİR BURSASPOR OLSUN AMA MALESEF BU KONUDA ŞEHİR EN AZ 3-4 YILDIR OANDEMİDE !

  18
  4
 10. GÖZÜN AYDIN SN.AKTAŞ,GÖZÜNÜZ AYDIN DİĞER İLÇE BELEDİYE BŞKLARI, TÜM SİYASET ERBABI..GÖZÜNÜZ AYDIN SANAYİCİ VE İŞ İNSANLARI.. KENTİN YÖNETİCİLERİ..KULÜBÜ SOYUP SOĞANA ÇEVİRENLER SİZ DE YIRTTINIZ…KİTABINA UYDURDUKLARINIZ YANINIZA KAR KALACAK..HEP BERABER BİR PARTY DÜZENLEYİP EĞLENİN..ORTAYA DA BURSASPOR AMBLEMLİ BİR PASTA KOYUN.
  BAŞINIZA ARTIK KİMSE MUSALLAT OLMAYACAK..58 YILLIK ÇINAR BURSASPOR YOK OLUYOR..ANADOLU NUN SON ŞAMPİYONU TARİHE KARIŞIYOR..PARACIKLARINIZ SİZE KALSIN…
  ARTIK MOLOZ DÖKME ALANLARINIZ DA SİZE KALSIN KATLI OTOPARK DA….EL KOYDUĞUNUZ ARAZİLERİNİZ DE BENZİNLİKLERİNİZ DE..
  BU BURSA LI HEPİNİZE OY VERİR YA DA ÜRETTİĞİNİZ MALLARI TÜKETMEYE DEVAM EDERSE BURSASPOR LU DEĞİLDİR..SİZ TV DİZİLERİNE SPONSOR OLUP,TV LERE REKLAMLAR İÇİN MİLYONLAR ÖDEMEYE DEVAM EDİN..BURSASPOR DAN SİZE NE…
  SON OLARAK DA BEN TARAFTARIM DİYENLERE SÖZÜM..STADIMIZ YIKILIRKEN,YENİ STADIN ADINA B.ARINÇ TİMSAH ARENA OLACAK DİYE SÖZ VERİRKEN YA DA HALA BİR TÜRLÜ BİTİRİLEMEZKEN, KULÜP YÖNETİMLERİ BİRİLERİNİN İCAZETİ İLE BELİRLENİRKEN,BU ŞEHİRDEN VAR OLUP BU ŞEHİRDE “MİLYARLAR” KAZANMAYA DEVAM EDENLERİ BİR KAMUOYU BASKISI OLUŞTURMAK YERİNE BÖN BÖN SEYRETTİĞİN İÇİN SEN DE SORUMLUSUN BU BATAN EFSANEDEN..SENİN DE GÖZÜN AYDIN ARTIK TUTACAK BİR TAKIMIN,ALACAK BİR KOMBİNEN,ATKI,FORMA VE BAYRAĞIN OLMAYACAK..ŞU REZİLLİĞE ŞU SEFALETE BAK YAHU..NE OYUNCUNUN NE PERSONELİN MAAŞI NE BAKKALIN NE KASAPIN ALACAĞI ÖDENMİYOR..BAŞKAN SEÇTİĞİN ADAM (HOŞ RAKİBİ DE YOKTU YA) AYLARDIR “GIK””INI ÇIKARMIYORSA SEYRETMEYE DEVAM ET SEN..

  17
  2
 11. Tahta açılıp kaliteli transferler yapılmalı bu sene çıktık çıktık yoksa önümüzde eskişehir Örneği var onların durumuna düşmeyelim süper lige çıkamazsak takımda futbolcu kalmaz herkes Kaçar 16 17 yaşında çocuklarla oynarız…

  16
  4
 12. Bu haberleri niye yapıyorsunuz camianın üzerine kara bulutları getirmeyin yine o olursa bu olursa şu olursa yeter ya çocuklar kıçını yırtıyor böyle haberler ile saha içinde de dışında da emek verenleri yoruyorsunuz yazın açılmazsa yaparsınız haberi

  12
  9
  1. @Ali yorumuna yanıt olarak

   Keşke herkes senin gibi düşünebilse. Herkes ayrı telden çalıyor bi amaç yok tek maksat var eleştirmek. Eleştirmek tabikide herkesin hakkı ama yapıcı eleştiriler olsun. Olanlarda bu başkanın bi suçu yok herkes gitsin istifa etsin bilmem ne diyor. Abi nasıl bi taraftar oldunuz ya istifaylamı besleniyorsunuz nabıyosunuz. Mesut gibi ali gibi erkan körüstan gibi yönetimmi istiyorsunuz ? Şuan ki başkan bişeyler yapmaya çalışmıyormu sizce ? çabasını görmüyormusunuz yoksa görmekmi istemiyorsunuz. Biraz sahip çıkın be koskoca türkiye yönetimi hocayı tebrik ediyor bu zor şartlarda bu başarıyı yakaladığı için bitek siz bu lafları söylüyorsunuz.

   10
   3
 13. En baştan bu mübarek cuma günü beni söydüren ali ay,körüsran,hödükbasi ve soğan çüçügü boylu mestan denen dúzenbaş hırsizların Allah belasını versin

  7
  1
 14. bu sene çıktık çıktık çıkamadık bu sezonun eskişehiri gelecek sezonun bursasporu olur. tahta denen illeti bir an önce açın. transfer yapmayacaksanız bile tahtayı açın artık

  4
  1
 15. Arkadaşlar yapacak tek şey şuan takımın en fazla gelir elde edebileceği ismi satıp ondan gelen parayla tahta açılması lazım. Bütün takımlar çatır çatır transfer yapıyor. 2. Yarı çok daha çetin geçecek gençlere bu yükü yüklemek doğru olmaz. Ayrıca transfer yapıp borcu arttırmayalım diyenler görüyorum Allah aşkına transfer yapsak borç 10 milyon artsa artar. Süperli çıkarsak 8 milyon euro ayak bastı parası var yayın geliri 100 milyon küsür TL para geliyor galibiyet başına 3 milyon TL para geliyor. Daha bu takım covid falan görmedi Allah korusun öyle bir durum yaşanırsa ne olacak Velhasıl tahtanın kesinlikle açılması gerek

  4
  1
 16. sezon basinda Caglar, ,Anil;,Diarra,Kubilay,Sedat,,Serdarin bedavaya gitmelerine engel olunup bonservisiyle satilsalardi en az 4milyon euroya satilirdi. Bu parada simdiki futbolcularin ve personelin paralarini ödemeye ilac olurdu.
  Bizde nerde böyle baskan yada yönetim? gelen iskembesini gösterip reklamini yapip siktir olup kaciyor.

  4
  2
 17. Hokuuuuuuus…..pokussssssssss.. . Hooooop cebelliziiiiii tahta mahta hak getire. Yılbaşında 100 milyon çıkadı kulübü satın alıp herkese verecektim yolu.. mübarek günde doğmuşlar demekki.. hayaller başka bahara kaldı.

  4
  1
 18. Ali Akman veya Kapacağı ya da her ikisini birden iyi bir bonservisle gönderin, gitsin… Geriye hiç transfer yapılmasa bile sırf eksi 6 puan, 9 puandan olmamak için bence değer buna. Zaten göreceksiniz, kalırlarsa sene sonuna doğru bunlar iyice faydasız olacak, sakatım, paramı almadım, bilmem ne diye…Takım içindeki huzuru bozacaklar. Gitmelerinin şöyle bir faydası da olabilir, kalan gençler için: bak bunlar gibi bende kendimi göstermeliyim, azami performans göstermeliyim diye. Şu anda takımda en önemli olan şey, kolej havası, gençlik coşkusu. Ali Akman haftalardır gol atmıyor, ama bir başkası devreye giriyor, o atıyor mesela…

  3
  1
 19. Doğru dürüst yonetim demişsiniz ilk önce taraftar Dogru dürüst olsun para kazanmak cok kolaymis gibi kim neden riskindan kesip bu takim icin para versin? Sen 3-5 kazandiginda cocuk esirgemeye veya yettiği kadar her ay Bursaspor’a veriyormusun? O adama gökten inmiyor herkes bir okadar stresli nekadar cok kazaniyorsan arkasinda o kadar büyük stres var cebindeki paraya bak her ay nekadarini Bursaspor’a harcadigini soyle sonra şehir buyuklerinede ona göre laf et insanlari kacirdiniz cebinden para veriyor adam sonra siz anasina bacisina sovüyorsunuz insanlarin cok garip sonrada sahip cikilsin deniyor hangi akilli maddi durumu iyi profesyonelce yonete bilicek insan gelir yönetir bu takimi ??

  1
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu