Eksi 3 puandan son anda kurtulduk!

Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz,Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde gerçekleşen sponsorluk lansmanında önemli açıklamalarda bulundu.

Türkiye Futbol Federasyonu‘nun kulüplere lisans için verdiği ek süre ile ilgili konuşan Başkan Banaz “Eksi 3 puan konusunda toplamda 129 milyon TL‘yi bulan vergi ve SGK borçlarımız da var. Umutsuzluk pohpolamak istemem ancak bu dönem TFF tarafından uzatılmayıp, 30 Kasım‘da bu iş nihayetine ermiş olsaydı bugün itibariyle bu işi başaramamış durumdaydık. Bazı aşamadığımız hususlar var. Bunun bilinmesinin yeterli olduğu kanaatindeyim.” ifadelerini kullandı.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Trolll Kemalll yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular Bursa da çözüm için herkesim destek istiyor isteme şeklini gücünü bilmek akılcı dürüst planlama şehirde sen ben kavgası olmadan birlik beraberlik içinde olmak Teksas da ki tirbün abileri artık Bursaspor üzerinde yük olmaktadır hani nerde 30 bin ler maça bedava girmek marifet olmuş Bursaspor ü kullanıp çıkar sağlamak akılcılık olmuş

   16
   2
  1. @YaVuzBu🇳🇬 yorumuna yanıt olarak

   hep yalama tam yalama eminciğinizi çağırın da kurtarsın kardeş. veya mestan yazacak destan diye tersten okuduğunuz destanı pardon mestanı çağırın. haydi arkadaşlar hep yalama tam yalamaya devam. bu ligde kalacağız. lay lay lay loy loy loy. hep yalama tam yalama.

   3
   16
 1. biri bana lütfen söylesin tmm aday çıkmıyo falanda geldikleri günden beri ağlamaktan başka olumlu bir icraatları oldumu bu yönetimin?

  18
  9
 2. Bize Samsunsporu tüm borçlarıyla
  Satın alıp Yılport Samsunspor ismini
  Veren şirketleşmeye gidip kulübü
  Gelir gider yönünden profesyonelleştiren
  Bir iş adamı Başkan gerek dersiniz ki
  Samsunspor borcu;150-200 milyon tl idi
  Bizim borcumuz 10 katı o halde
  Bizim de yapmamız gereken 100 adet
  Kurumsal firma bulup uzun vadeli süreçte
  5 yılda 10 milyon tl tüm firmaların katkı vermesi karşılığında şirketleşip loca
  Kombine, sponsorluk hatta şirketleşen
  Kulübün hisselerinden ortaklik verilip
  Tamamen bu 100 kurumsal yapinin
  Maddi olarak sorumlu oldugu bir yapi
  Oluşturulmali yönetimi de bu isimler belirleyip sahayi transferi tamamen
  Profesyonel ellere emanet etmeliler
  5 yilda bu kulübe girecek olan 1 milyar tl
  Kaynak ile hem bu süreçte dogru yapilanma ile Süperlige çikilir hemde
  Kulübün kazanacagi ekstra paralar
  Kombine-sponsor-naklen yayin-iddia-tff mevcut kadronun ödemeleri için kullanilir

  12
  5
 3. eksi 3 puanı da engelleyemeyeceksen ne işin var orada? gerçekten? zaten herhangi bir vasfın yok… ne iş yaparsın? alinur abin ne iş yapar? partin ne iş yapar?

  3
  2
 4. Başkan bir takım kulüplerin bu SGK-VERGİLERİ % 90 silindi.Neden iktidara bizde bu borçların % 90’nını sildirtmiyoruz.Oy alırken,şehrimizden cari fazlalık verip kazanırken,kamu yaturımlarından ülkeye vergi,istihdam,ihracat gibi gelirlerde destek olurken neden BURSASPOR bu haktan yararlandırılmıyor.

  SAYIŞTAY gelip son 10 yılı denetlesin ve kim zarar verdi ise bu zararları gidersinler kardeşim.SOYARKEN İYİDE ŞU HALDEN KURTULMAK İÇİN NEDEN CİMRİ-PİNTİ VE VİCDANSIZ BUNLAR.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu