Eksi 3 puana bir red daha!

Bursaspor'un -3 puan silme cezası için Tahkim Kurulu'na bir kez daha yaptığı itiraz yine reddedildi...

Kurul yaptığı açıklamada, ‘Bursaspor Kulübü Derneği‘nin Tahkim Kurulu’nun 10.10.2019 tarihli 2019/304 E. 2019/337 K. sayılı kararına karşı karar düzeltme talebi incelendi. Yapılan müzakere neticesinde; Duruşma talebinin reddine, Bursaspor Kulübü Derneği‘nin karar düzeltme talebinin reddine oybirliği ile karar verildi’ ifadelerini kullandı…

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Semih1989 yorumuna yanıt olarak

   ÇAYLAR İÇİLMİŞ AĞIZLAR SİLİNMİŞ HALA AYNI MUHABBET. TFF RESMEN SİTESİNDEDE YAYINLAMIŞ GERİ ADIM ATARMI YAW. BİZ ÖNÜMÜZE BAKALIM HER MAÇ GALİBİYET İÇİN.

   13
 1. Lobimiz yok biseyimiz yok.. halbuki her firsatta kameralar önune gecip bursaspor formasiyla poz veren şu siyasetçiler 2 girişimde bulunsaydi bu puan silmeler asla olmazdi.iktidar partisinin elinde bi bursa kalmişken ,bursayi ve bursasporu bukadar gözardi etmelerine şaşiriyorum..kimse bana spora siyaset karişmamali geyiği yapmasin.. tff başkanlarinin,kulüp başkanlarinin nasil koltuğa oturduklarini hepimiz çok iyi biliyoruz.

  34
  1
 2. Cezayı veren zihniyet ile itiraz ettiğimiz zihniyet aynı.
  Kimin verdiği cezayı kaldırabilmek için kime itiraz ediyoruz.
  Gelebilecek yeni cezalara engel olmak kulüp olarak bizim en büyük hedefimiz olmalıdır.
  Yolumuza devam edelim.
  Üç puan çok da önemli değil.
  Önemli olan arkasının gelmemesi.
  Örnek Eskişehirspor.
  Çünkü cezaları verebilecek olanlar fırsat yakaladıklarında ve konu Bursaspor olunca hiç beklemezler.
  Saygılarımla.

  13
 3. Geçmiş yönetimlerin hatalarından kaynaklı puan silme cezasını mevcut futbolcuların alınteriyle mücadelesiyle kazandığı puanların silinmesini bir kongre üyesi,futbolsever olarak kabul etmiyorum. Geçmiş yönetimlerin hatasını mevcut yönetim,mevcut futbolcular ve koca bir şehir’e yüklemek ahlaka ve insanlığa aykırıdır.

 4. Bu uğraş sadece Kırmızı Kart yedikten sonra hakeme konuşmak ve çaba harcamak gibi birşey çünkü değişmeyecektir! geçenlerde aynı şeyi yazdım böyle boş işe para harcayacağımıza gidin Bursaspor’un 500-600 Milyonu nereye kimlerin cebine gitti onu araştırın- ama bunu yapmıyorlar ve bu yüzden artık burada birşey olduğunu düşünüyorum!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu