Ekrem Pamuk adaylığını geri çekti!

Bursaspor Kulübü Başkanlığına talip olan Emin Adanur'un listesinden aday gösterdiği Ekrem Pamuk, adaylıktan çekildi.

Ekrem Pamuk‘un yaptığı açıklama şöyle;

“Öncelikle kendine olan özgüveni ve cesaretinden dolayı Emin Adanur kardeşimi kutluyorum. Tüzük gereği kendisinin aday olamayıp, bana duyduğu güvenden dolayı aday olarak beni işaret ettiği için kendisine teşekkür ediyorum.

Önümüzdeki haftalarda yapılacak olan kongrede konulacak bir gündem maddesi ile bu tüzük değişikliğinin yapılması, müteşebbis genç kardeşimizin önünün açılmasını yürekten isterim. Yaptığım değerlendirmeler sonucunda, gönül verdiğim sevdalısı olduğum Bursaspor‘un başkanlığına aday olmama kararı aldım.

Bundan sonraki süreçte Emin Adanur kardeşime ve aday olacak Bursaspor sevdalısı arkadaşlara başarılar dilerim.

Her şeyin Bursaspor‘umuzun menfaatleri lehine olması ve önümüzdeki yıl yeniden Süper Lig‘e yükselen bir Bursaspor olması dileklerimle”

47 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   sevgili kardeşim, siz böyle süper lig falan dedikçe aklı başında kimse aday olmaz.
   çünkü futboldan biraz anlayan biri, bu kulübün böyle bir ortamda en az 3-5 seneden önce süper lige çıkamayacağını bilir.
   çıkarırım diyenler ya futbolu bilmiyordur,
   ya bağışlanacak çok parası (300-500 milyon) ya da bizim bilmediğimiz başka hesapları vardır.

   valla üzülerek söyleyeyim mevcut medya ve taraftar profili ile bu kulübün işi çok zor.
   çünkü ikisinin de futbola ve bursaspora bakış açıları olması gerekenin tam tersi.

   bu durumun en mağdurları ve en üzülenleri ise,
   vakıfköy gençleri ile geçmişte sahaların çamurunu, tozunu yutmuş, soyunma odalarının ter ve lasonil kokularını teneffüs etmiş olan futbolun içinden gelmiş taraftarlardır.

   28
   1. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

    Vallaha tebrikler .
    Taraftar profili demişsin ya özgün bir anlatımla.
    Ne güzel demişsin be kardeşim.
    Daha bu profil nasıl anlatılabilir di.
    Yakın diline teşekkürler.
    Anlamayan var mı ki hala.

  2. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   baştan yanlıştı.
   koskoca şampiyon kulüpte bu tür gariplikler olmamalıydı.
   camia kimi başkan olarak tanıyacaktı?
   emin adanur’u mu?
   ekrem pamuk’u mu?
   iyi niyetinden şüphe yok ama aldığı bu kararla hem kendi, hem de kulübün itibarını kurtardı.

   43
   4
  3. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   Borç fazla olduğu için istemiyorlar galiba.
   BU ARADA BU MAÇTA ÇAĞATAY ÇOK TOP EZDİ.
   RAMAZAN KESKİN VE ÇAĞATAY YILMAZ İKİNCİ LİG TOPCUSU OLARAK KALIR. BURAYA YAZİYORUM.
   Keşke Abdullah tazgele şans verilseydi

   55
   11
   1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

    Abdullah çağataydan daha çok top eziyor ayağına gelen 3 toptan ikisini kaybediyor veya iyi kullanamıyor.

    14
    5
 1. Bir öyle bir böyle konuşmalarınızdan belliydi. Güzel reklam yaptınız.
  Bursaspor ne hallere düştü. Yazık..

  63
  2
   1. @Hasankosa yorumuna yanıt olarak

    Bunlar başkan olsa ne olur, olmasa ne olur. Bunlara mı kaldı koskoca şampiyon takım. Çok yazik. Birde çikmış çekildim diyor. Sen bu takimın deplasman masraflarını ödeyemezsin. Kafamı yapıyorsunuz siz.

 2. bu camia niye böyle ya..niye yani niye?? Abi bi tane duzgun bir adam cıkmaz mi içimizden ya..yazık yemin ediyorum yazik

  41
  3
  1. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Bu camianın bu duruma düşmesinin nedenini dışarda aramayın bu duruma düşmemizin tek nedeni gene bursa camiasıdır.

   22
   2
  1. @Şemsettin yorumuna yanıt olarak

   Levent kızıl ve diğerleri daha neyi bekliyorsunuz, Bursasporu şampiyon yaparak efsane başkan olmak için fırsat ayağınıza gelmiş çıkın ben buradayım deyin vurun yumrugunuzu..

   12
   4
  1. @bursalegend yorumuna yanıt olarak

   O akbaba gene damlamışsın.Burada yerin yok koçum ikile buradan.kaostan beslenen akbaba gibi dadanıyorsun gram bursasporluğuna inanmıyorum.

   9
   21
    1. @bursalegend yorumuna yanıt olarak

     O sözleri sana iade ediyorum.Senelerdir varmış bak hele kimi yiyorsun anca burada kaostan beslenen akbaba lardan birisin anca siyasete vurup eleştiri yapanlardansın sizin gibileri burada barındırmamak lazım hadi koçum ikile sesiniz zamanında çıkmadı bursaspor bataktayken çıkıyor anca İbrahim başkana , Levent kızıla , Ertuğrul hocaya , Batallaya yapılanları gördük şimdi adam gibi başkan adayı çıkmıyor.Şunu unutma kökünüz eninde sonunda kuruyacak

     5
     8
   1. @EMİR yorumuna yanıt olarak

    şakşakçı lafını duyunca nasıl hemen pıtı pıtı geldin ama 😀 gram bursasporluluğuma inanmıyormuş sen inansan ne olur inanmasan ne olur mal değneği sana bir şey kanıtlamama mı ihtiyacım var??

    10
    11
    1. @bursalegend yorumuna yanıt olarak

     Emini desteklediğimi zannediyorsun vay haline sen en iyisi doktora görün benim yorumları okusaydın böle demezdin kimse hele ki emin babasına hayrına bişey yapamaz 0 40 milyonu veriyorsa her türlü alır gördük örnekleri çok ali ay denen gözü doymayan adam benzinliğe ve dereçavuştaki arsalara el koydu toplam 72 milyona kondu hala daha para peşinde sen kendini sorgula neye hizmet ediyorsun onu söylede bilek

     6
     4
 3. Yönetim kurulumuzu oluşturdum. Yönetim kurulundaki her arkadaşım 1,000,000 $ koyacak. Ben de Başkan adayı olarak 5,000,000 $ koyacağım. Hem yurt içinde hem yurt dışında anlaştığımız çok ünlü futbolcular var. Yeter ki reklamım yapılsın. 2 gün sonra gördüğüm lüzum üzerine adaylıktan çekiliyorum derim. Nasıl olsa dilin kemiği yok !

  30
  3
 4. Burada kaç defa yazdım . İyi niyetli , ciddî olan adam bol keseden atıp tutarken hiç olmazsa bir defa Takımın deplasman masraflarını karşılar. Adam ancak bizim gibi Enâyi Bursaspor luları buldu . Bursa kamuoyunda bir ay boyunca bir güzel bedâvadan reklâmını yaptı . Bizim enâyi taraftarlar da Sazan gibi atlayıp adamdan medet umdular .

  24
  2
 5. Emin kadar boş konuşan adamın adayı da böyle teneke olur. Ama bizde herkese herşeye inanıp daha iyisini istemeyenler yüzünden hep kötüsünün kötüsüne layık oluyoruz. O yüzden bu şehir bu takım bu taraftarlar herşeyin en kötüsüne layığız. EsEs bugün izledik o çaresizce 5 yemeleri varya işte bizim bu yolculuğa çıkmamız çok uzak değil. Herkes yandaş herkes sevdasını satmış herkes çorba peşinde herkes kör herkes sağır herkes dilsiz kimse Bursayı Bursaporu düşünmüyor. Ligden düşen gönülden de düşüyormuş demek ki..

  24
  1
 6. Başkanlara küfür ettik kalakal mesut, Erkan,Ali ay Bölükbaşı gibilerine kaldik sonuç hüsran yarattı Levent kızıl gibi başkanı çok ararız,kimseyi beğenmedim topçu çöp başkanlar aynı borç çeyrek altın mesut sıfır Erkan kamat sonuç 1lig yine en büyük Bursaspor

  18
  3
 7. Şaka gibi koskocaman tekstil, araba, yan sanayii ne ararsan var şehirde bitanesi çıkamıyor yazık.Birazcık Bursa’ya saygıları varsa ortak aday filan çıkarırlar çıkarmazlarsa boykot edilsin hepsi yazık

  18
  2
 8. Es es borcu ile uğraşıyor zaten gelen giden vuruyor amatör takım halde.. galibiyete çok sevinmemek gerekir daha geçen hafta samsun 4 attı geçmişi unutmamak lazım gerçek es es bu değil büyüklerimize sorun aslında efsane ve dördüncü büyük takımdır her zaman komsuyuz ve kardeşiz gülmeyin bizim durumumuza gelir başınıza fakat biz Mert es es liler iz ALLAH bütün borçlu takımların yardımcısı olsun para yoksa ne takım var nede topçu. ..kardeşlik ve komşulugu geliştirmek dileklerimle

  16
  6
 9. Herkes adaylığı ve elini taşın altına koymayı birbirinden bekliyor.Herkesin küçük-büyük demeden maddi katkısı ile olabilir.Bir kişinin tekeline bırakırsan sonra ağlanacak hale düşülür.

  11
  2
 10. Erken öten Horozun kafasını işde
  Böyle koparır’lar
  Noldu? daha gelmeden Mustafa hocayı
  Harcamaya kalktın sanki yerine
  Arsene Venger yada Liverpol Tekni direktörü
  Jürgen Kopp’la anlaştı Zannedersin’niz

  10

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu