Ekong “Çok çalıştık ama olmadı”

Bursaspor’un Nijeryalı oyuncusu William Troost-Ekong maçın ardından açıklamada yaptı.

Ekong kazanmak için çok çabaladıklarını söylerken “İyi bir futbol ortaya koyduğumuzu düşünüyorum. Eğer golü ilk yarıda bulabilseydik maçın gidişatı çok daha farklı olabilirdi. Olmadı, ilk golü onlar attı ama biz toparlanıp golü bulduk. Kazanamamak üzücü olabilir ama elimizden geleni yaptık.” dedi.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. ekong kardeşim,topu oyuna sokmakta sıkıntı yaşıyorsun. uzun top oynama sevdandan vazgeç, attığın hiç bir top bizde kalmıyor.

  22
  4
 2. sahada dikine gidecek oyuncu yok arkadaş ,azizinden tut batallasına kadar pili bitik takımın ,bilemiyorum yani bu oyunla geçen seneyi hatırladım ,başkan transfer yap başkaaaaan daha ne diyelim be çok mu şey istiyoruz oyuna sonradan kubilayı sokmak istemiyoruz yav,gençlerin yedekleri bizden daha iyiydi be başarıya aç oyuncular alın şu takıma !!!!!!!!!!!!!

  10
  10
 3. Acilen santrafor bulunmalı. Yoksa defans oyuncularından gol bekleyip duracağız. Devre arası ilk iş santrafor transferi. Hatta 1 yetmez çünkü stancu kubilay sinan dan hiç ümidim yok. 1 tane de alt liglerden olur gelecek vaad eden genç yerli biri alınırsa çok akıllıca olur.

  9
  3

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu