Jires Kembo’nun cezası belli oldu!

Osmanlıspor karşılaşmasında kırmızı kart gören Ekoko'ya verilen ceza açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

BURSASPOR Kulübü sporcusu JIRES KEMBO EKOKO‘nun, rakip takım sporcusuna yönelik ciddi faulü nedeniyle takdiren 2 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu nasıl düzen sanki bilerek yapmış gibi veriliyor ceza numan şerefsizi ekoko kırmızı görsün diye kafayı araya soktu, yoksa ekoko adamı bile görmemişti zaten onun için diyorum ki karaktersiz yersiz oyuncu yerine karekterli yabancı olsun .

  36
  3
 2. Alper’in pozisyonu emsal gösterilip itiraz edilmeli Akhisar maçında aynısını Alper yaptı bir maç verildi.

  32
  1
 3. haberin fotosundan kembo sanki adamı öldürmüş de pişman olmuş gibi imdat çağrısı yapıyor. Tilki cüneyt de bu kadar pişman olmuş, kırmızıyı sineye çeker demiştir.

  17
  1
 4. Oyuncunun Başında hakemi etkileyeme çalışan 2 futbolcu var bunlar geçen sezonlarda bursanın ekmeğini yiyip sözde kendilerini profesyonel zanneden futbolcular…… biri josuha biri Musa çağıran. Bumudur profesyonellik Bumudur ahlak Ben atamın dediği gibi BEN SPORCUNUN ZEKİ ÇEVİK VE AHLAHLIKINI. SEVİRİM

  6
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı