Efsaneler yıllar sonra bir arada

Nilüfer Belediye Futbol Spor Kulübü'nün Antalya'da devam eden kampını Bursaspor’un şampiyon kadrosunda yer alan Ozan İpek ziyarette bulundu.

Antalya‘da yaşayan ve  Bursaspor taraftarının “Kuş avcısı” lakabını taktığı Ozan İpek, Nilüfer FSK Teknik Direktörü olan eski takım arkadaşı Batalla‘yı ziyaret etti.

Batalla ile birlikte Bursaspor‘un eski futbolcularından  olan şimdi ise Nilüfer FSK’da forma giyen Emre Pehlivan da buluşmada yerini aldı.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Vaybe Ozan bak sen , yaşlamış baya .
  13 sene geçmiş..

  13 sene içinde Bursaporun haline bak Ozan. Seni gördükce
  Aklıma eziktaş ve Kadıköy’deki sŞikebahce maçı aklıma geliyor.
  Nasıl bi macdı yaaaa.

  Bizlere o günleri yastığın için sana Candan teşekkür ederim Ozan adamsın 🧿🧿🧿 insan göz yaşları dolmaması mümkün değil .

  52
  6
 2. Helal olsun sizlere bize öyle güzel mutluluklar yaşattınız ki şuan itibarıyla yaşadığımız karanlığın pusun ve yalannın dolanın eksik olmadığı bursasporda ve bursada sizleri anarken ve fotaraflarınızı gördüğüm zaman bile içim ısınıyor ve tebessüm edebiliyorum helal olsun izmir delikanlısı mert adam OZAN İPEK helal olsun Futbolun gerçek MESTRO SU BATALLA Bir daha sizin gibiler zor gelir . Eğer ki sizin gibi futbolcular bir daha bursaspora gelirse İNŞALLAH GELMEZ Diye umut ediyorum çünkü bu kadar pisliğin yalanın dolanın içine batmış bursasporda çabuk kirlenirler RABBİM Her daim yolunuzu ve bahtınızı açık tutsun. Efsaneler şekil değiştirir ama asla unutulmazlar Şerefsizlerde devleştiklerini zannederler ama huzurla yatacak mezar bulamazlar

  21
  7
   1. @Efkarlı yorumuna yanıt olarak

    Onlar , Batalla,nın ve kuş avcısı Ozan,ın gol attığı takımın taraftarları … fazla şeyetme dostum, acıları var sonuçta🤣

 3. Bursa artık mazide kaldı eskilere bakarak avuntu yaparız ahh şu maçta şöyle yapmıştık bu maçta böyle yapmıştık yediler bitirdiler koskoca Bursa’yı

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu