Efsaneler bir arada

Bursaspor'da bir döneme damga vurmuş efsane oyuncularından Pablo Martin Batalla ile Fernando Belluschi, Arjantin'de bir araya geldi.

Fernando Belluschi bu anı sosyal medya hesabından paylaştı.

Belluschi‘nin paylaşımını yaptığı görselde Batalla ve Belluschi aileleri bir arada bulunuyor. Fernando Belluschi fotoğrafla birlikte “sizi görmek ne güzel arkadaşlar, ziyaret için teşekkürler” mesajını paylaştı.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursasporumuzun efsaneleri , mutluluğunuz daim olsun. Bizlere yaşattığınız güzellikler için teşekkürler.

  59
 2. yemin ediyorum gözlerim doldu. şu iki adam şu yaşlarında sahadakilerden daha faydalı olmazsa hiçbir şey bilmiyorum. 5.Büyük BURSASPORU bu hale düşmesine sebep olan tüm hırsızlara hakkımız haram olsun. koca bir şehrin ahı var üzerlerinde.. en zoruma giden şeyde man utd. lerden twenteye şovlardan kuş avcılarından buralara düşmek eyüp tuzla vb… yazık çok yazık..

  33
 3. Bizim pfdd derneği bugün yeni başkanımızı ziyarete gitmişler eski yönetime ziyarete gitmemislerdi bursaspora beş kuruş faydaları yok bursadan dışarı çıkmıyorlar birtane liglerde görev yapan hocamız yok mustafa er sezon başından beri boşta hiç bir takım teklif yapmadı.

  2
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu