Efsane Başkanımızı özlemle anıyoruz…

Bursaspor’un efsane Başkanı İbrahim Yazıcı’yı vefatının 6. yılında saygıyla ve özlemle anıyoruz....

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Tribünde Abi diye gecinen capulcu corbacilar adına,Klubun başında Başkanım diye duran işbilmez adına,Sampiyon takımın ruhunu anlamayan ruhsuz,şuursuz topcular adına.Ve takım bu hale gelene kadar sesini cikarmayan tüm sözde Bursasporlular adına özürdilerim Efsane başkan.Emanetine sahip cıkamadık.Gerci 5 sene Avrupaya gittiğimiz dönemde 2 mac yenilince seni bile yuhlayan bu taraftara düsmek mustehak.Nur icinde yat.

  51
  1
  1. @Ramizz yorumuna yanıt olarak

   Yazıcının bıraktığı sıfır borçlu kasayı,KÖRÜSTAN VE BÖLÜKBAŞI……350 MLY……ALİ AY 500 MLY. Yapıp birçoğunuda hanelerine geçirdiler,BURSASPORUN hamle yapma şansını yok ettiler ve sonuç ortada. RUHUN ŞAD OLSUN BÜYÜK BAŞKAN.

   13
 2. bizler nasıl borçla devralıp, şampiyon yaptığınızı biliyoruz…bizlere eşsiz bir hatıra bıraktınız… sağolun..

  21
  1
 3. Seni çok özledik efsane başkan şimdi daha iyi anlıyorum şampiyonluğun ne kadar zor olduğunu şampiyonluğa giden o zorlu yolda nelere göğüs gerdiğini şimdi anladık şimdi anladık şampiyonluğun ne kıymetli bi nimet olduğunu seni çok erken kaybettik başkanım Bursa şehri seni hiç unutmayacak.

  20
  2
 4. Adam canını Bursasporumuz için verdi ..Allah rahmetine bol eylesin mekanı cennet olsun….

  Insanın içinden hüngür hüngür ağlamak geliyor , insanın içi çayır çayır yanıyor .

  16
  1
 5. Bıraktığın birikimleri satıp yediler. Takımı küme düşürdüler Başkanım ışıklar içinde uyu bu ruhsuzların Allah belasını versin.

  14
  1
 6. O gün stadda törende o kadar söz verdik bursasporun başarısı için stadın ismi için görünen o ki hiçbiri de gerçekleşmedi.Affet bizi başkanım kıymetini yeterince bilemedik sen gidince bursasporun kimlerin eline düşeceğini düşünemedik.

  13
  1
 7. Allah rahmet eylesin. Yaşattığın büyük mutluluklar için Allah senden razı olsun. Biz öyle sevgisiz bir kulüp olduk ki Başkanım, sen görevdeyken sana bile küfürler ettik, seni bile deli gibi eleştirdik. Bu sevgisizliğin, hiçbir şeyden memnun olmamanın, burnu büyük olmanın ve menfaatçiliğin şimdi cezasını çekiyoruz. Esas sen bize hakkını helal et Büyük Başkan.

 8. Dik duruşlu Bursaspor için canını feda eden şampiyon başkan mekanın cennet olsun.Şimdilerde kemiklerini sızlatıyorlar senin bıraktığın Bursaspordan eser yok şimdi.

 9. ALLAH CC RAHMET EYLESİN.
  artık sözün bittiği yere doğru gidiyoruz, her şerde bir hayır vardır.İnşallah düşmeyiz ama eğer düşersek Rabbimden bütün Bursasporluların aklını başına getirmesini dilerim,haddimizi bilmemizi ve ona göre takımımıza sahip çıkmamızı dilerim,ite köpeğe bu takımı bırakmayan taraftarlar olmamızı dilerim ve Rahmetli gibi DİK DURUŞ niyaz ederim.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu