Dzsudzsak: Patlamalardan endişeliyim, ayrılmak istiyorum!

Macaristan basınına konuşan Macar yıldız turnuvada büyük işler başardıklarını aktardı. Bursaspor’daki geleceğinin henüz belli olmadığını söyleyen Dzsudzsak, ”Şuan için geleceğim hakkında ne diyebileceğimi bilemiyorum. Ancak Bursaspor’dan ayrılmak istiyorum. Patlamaların yeniden yaşanacağı konusunda çok endişeliyim.”, dedi.

Hertha Berlin’de oynamanın büyük bir onur olacağını ifade eden Dzsudzsak, ” Hertha Berlin’in geçen seni beni istediği sır değil. Orada oynamak büyük bir onur. Oynadığım oyunun ve çıkmış olduğum maç sayısının orada oynamam için yeterli olacağını düşünüyordum. Daha sonra Bursaspor’dan bir teklif geldi. Onlara 3 gün süre verdim. Berlin’e transferim olmayınca, Bursaspor ile anlaştım”, dedi. 

Bursaspor’da transfer gündeminin üst sıralarında olan Macar oyuncuyu daha önce Schalke, Hertha Berlin ve Katar kulüplerinin istediği belirtilmişti.

Bursasporluyuz.org

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu