Dzsudzsak out Cuenca in

Bursaspor'da takımın lideri olmasa beklenen Dzsudzsak'ın performansı hayal kırıklığı yaratıyor. İsteksiz bir görüntü sergileyen Macar yıldız için yönetim seferber oldu.

 

Bursaspor'da son haftalarda istenilen performansı sahaya yansıtamayan Balazs Dzsudzsak için yeşil beyazlı yönetim ve teknik heyet harekete geçti. Milli takıma giden Macar oyuncunun menajeriyle irtibata geçen yöneticiler, Dzsudzsak'ın istenileni verememesinin nedenlerini araştırmaya başladı. Durumdan haberler olan tecrübeli kanat oyuncusunun da şuanki formundan memnun olmadığı ve en kısa sürede istenilen düzeye ulaşacağına dair yönetime haber gönderdiği öğrenildi.

CUENCA'YI ISINDIRIYOR

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın ise kendisinden çok şeyler beklediği yıldız oyuncunun bu çizgisinin devam etmesi durumunda farklı isimlere yönelebileceği belirtildi. Dzsudzsak'ı yedek kulübesine çekmeyi planlayan Sağlam, yıldız kanat oyuncusunun kendisini toparlaması açısından bu yöntemin yararlı olabileceğini düşündüğü ve yeni transferlerden İspanyol Isaac Cuenca'yı ısındırdığı gelen haberler arasında.

 

Olay

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu