Dzsudzsak için iki resmi teklif aldık

Bir medya mensubunun “Bekir, Traore, Dzsudzsak, Necid ve Mert Günok’un transferde son durumları nedir?” sorusuna Başkan Ali Ay, “ Traore’nin menajeri ile Avusturya kampında görüşeceğiz. Kendisinden kulüp bulmasını istedik. İki maaş alacağı vardı. Bugün, yarın yatırılacak. Onlarda herhalde yardımcı olacaklar. Traore’nin son senesi, yaşı da var. İnşallah işimizi zorlaştırmazlar. Bekir ile dün görüştük. Ona da cüzi bir miktar getirmesi halinde bonservisini vereceğimizi söyledik. Şuanda daha kulüp bulamadığını bizlere söyledi.

Dzsudzsak’a  teklifler geliyor. Şuana kadar iki kulüpten teklif geldi. Lütfen isimlerini sormayın. Belli bir miktarı gördü. Daha yukarını almak istiyoruz. 10 gün içerisinde Dzsudzsak’ın işi biter gibi. Mert Günok, biliyorsunuz Milli kalecimiz. Kendisiyle görüşme yaptım. Daha önce arkadaşımıza görüşmüştü. Kulüp bulmasını istedik. Fakat Mert giderse muhakkak bizim bir kaleciye daha ihtiyacımız olacağını hepiniz biliyorsunuz. Kendisine fiyat indirmesini söyledim. Aşağı yukarıya 1 Milyon TL’ye yakın geri dönüş oldu. Mert bugün antrenmana katılacak. Bizim vermiş olduğumuz bir söz var. Rakamları  aşağıya düşüreceğiz. İnşallah başarılı oluruz. Şuanda hali hazırda bizim futbolcularımız. Transferleri olmazsa Bursaspor’da devam edecekler ”dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu