Duy bu sesi Müge Anlı!

Bursaspor‘un küme düşme sürecinde Ali Ay yönetimi ile birlikte tarihe geçmeyi başaran İdris Sevinç başkanlığındaki Divan Kurulu yönetimi, aylardır yine sessiz sedasız olanı biteni seyretmekle meşgul. Camia, bu gidişle Sevinç ve arkadaşlarının ortaya çıkması için Müge Anlı‘ya başvuracak.

DİVAN DA DAVACI MI?
Bursaspor‘da mali konular son günlerde yeniden camiada gündemde fazlaca yer tutmaya başladı. Tahtanın açılması bir yana, mevcut genç oyuncu grubunun ödemelerindeki aksamalar ciddi tartışma konusu. Bunların yanı sıra, kulübün de tarafı olmaya karar verdiği eski yönetimlere dönük davalara dair de Divan’ın tutumu merak ediliyor.

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   zaten olması büyük yük divan kurulunun.bunların tümü bursasporluysa …………………………………………….m cünkü olsalar bizim gibi sinirden neler yaparlardı nerdeler yoklar.ego ego ego………………………………………………versin haram zıkkım olsun

  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Futbolcu maaşlarına sponsörler bulmalıyız nasıl deplasmana sponsörler oluyor mesela Ali’nin maaşına A şahsı Burak’ın maaşına B şahsı sponsor olsun.bunlar dışarıdan çocuk okutur gibi onların maaşını versin.parasını alanda gönüllü alacaklarından vazgeçsin.zaten gençlerin alacağı paralar devede kulak.para kasaya girmiyor çünkü borca kesiliyor.böylece bazı şeyleri aşmış oluruz.mesela bir zengin ben Furkan Emre’yi destekliyorum ona hediye şu kadar para veriyorum diyerek maaşı ödenebilir.yada birisi altıparmaka bir araç hediye eder böylece maaşı ödenir.burak satar parasını alır.biz bu tip yollarla bu maaş ödenmeme sorununu almalıyız.meselanonur marketle sembolik bir fiyata sponsörlük verilir ama onur market hediye veriyorum yoluyla futbolcu maaşlarını ödeyebilir.para kasaya gitmemeli

  3. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Aga bunların hepsi yamyam hep demek istemedim ama yamyam bunlar nasıl hesap verecekler hayır Bursasporluyuz diyorlar ulan kaç yaşında adamsın insan utanır utanır g…t korkusumu nedir abi çık madem Bursaspor için çalışıyorsunuz kayda değer hic bir faydanız olmadı anca başkan seçiminde söz verirsiniz bari utandırın davada yardım edin ne de olsa dünyada tek adil olan güvenilir bizim adaletimizmiş 10 yaşında ki çocuk biliyor bizi nasıl sömürdü erkan recep ali mesut bakalım adaletimiz farkına varacak hepsine kıyacakmı yeter be umudum kalmadı ayıptır günahtır insanda edep olur edep taraftar baskısı ile başkan çıkıp davada yanınızdayım diyo o da sinyalden haber vermiştir hepsine ayarlar çekilir 19una kadar Erkan başkandan çok ümitliydim ama yanlış anlamayin üç beş harçlığımla bende başkan adayı olcam yaş 30 gencimde en azından herkesi dinler herkesle hareket ortağı olurum saklanmam gizlenmem .

  4. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Divan kurulu derhal fesh edilmelidir.. Bursaspor soyup soğana çevrilirken gıkını çıkarmayanlar dan ne fayda gelir bu klübe. Bunların klübü soyan adama nasıl destek çıktıkları hala hafızalarımızda..

   15
  5. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   İdris sevinç sen ne işe yararsın kulübü yediler bitirdiler sen herşeye göz yumuyorsun insanda biraz utanma olur o koltuğu bedava meşgul etme derhal İstifa et

   47
   2
  6. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Ölmüşüz gömenimiz yok !
   Bu böyle gitmez…
   5 milyonluk ihracat rekorları kıran sanayi şehri Bursa’ nın tek takımı BURSASPOR böyle yönetilemez…!!!
   Bir tane adam gibi yönetici çıkmaz mı Allah aşkına !? Ne oldu bize böyle !
   Hırsızlardan ursuzlardan ve onların tayfası olan taraftar gruplarından artık kurtulmalıyız…!!!

   49
   4
 1. Şu çocukların ücretlerini ödeyin. İyi kötü bir ortam yakalandı herşey yoluna giriyor dediğimiz zaman tff ye şikayet felan hiç iyi olmadı. tahta açılmayacak anladık en azından elimizde ki oyuncuları elde tutalım.

  46
 2. O kadar üzdünüz o kadar baydınız ki kelimeler yetmiyor. ..4. 5. Sezon dur kan kusturuyorsunuz. ..Kime kimlere ne desek boş boş. .Koskoca BURSASPOR un düştüğü duruma bakın. .YAZIKLAR OLSUN .. CANIMIZ YANIYOR. .

  27
 3. Müge anlı ölüyü, diriyi buluyor,rahmetli yazıcı sonrası hortumlanan paralı bulsa yeter, ben çok ciddiyim,başvurulmalı,yönetim de taraftarda ciddi ciddi müge anlıya, başvursun zaten yeterince rezil olduk dibe vurduk,gençler gitmeden son çare müge anlı

  18
 4. Aslında tüzük değişiminde bu konuda da bir değişiklik yapılmalıydı, zaat-ı muhteremlerin asli ve tek görevi divan kurulu toplantılarında masada oturmak ve isteyene söz hakkı vermek. Başka hiçbir fonksiyonları yok ve onlar da bunu en güzel şekilde yerine getiriyor

  12
 5. Rahmetli İbrahim Yazıcı dan sonra Bursaspor maddi, manevi ve sportif başarı olarak iflas eşiğine gelmiştir.Bursaspor un olumsuz bitmiş hale gelmesinde büyük rol oynayan başta Recep Bölükbaşı, Erkan Körüstan,Ali Ay ve saz arkadaşları, Recep Altepe ve Bursaspor u bitirmek üzere kurulmuş insanlar…Onlar herkesden daha çok Bursasporluydular neredeler şimdi…Bursaspor un borcu 600-700 trilyon borc nasıl oldu kötü yönetilmekten Bursaspor un paralarını çar çur ettiler kimse hesap soran olmadı.Küme düşür,yolsuzluk diz boyu, borç batağına sok, manevi değeri yerlerde süründür, çöpünü bırak alcağını al defol git ondan sonra yapanın yanına kalsın.Çünkü yaptırım yok ,kanun yasa çıkarmalıdır.Borçlanma yetkisi olmalı gelen başkanlar yöneticiler ondan sonra apdes alarak gelir.Bursaspor u bu hale getirenleri koca şehir birlik olup davaya destek olalım Bursaspor un kurtuşu budur yoksa Bursaspor dibi boylar.Şehri ayaklandıralım.Sessiz kaldığımız müddetçe Bursaspor un kurtulma şansı yok.

 6. Bursaspor kamu yararına ait dernek olduğu için,Cumhurbaşkanlığından rica edilerek,müfettiş istenmesi gerekir.müge anlı harika olur

  6
  2
 7. Kulüp soyulurken arkası aranmazsa sonu böyle olur meydanı boş bulan at koşturur ve daha sonra takıma başkanlık yapacak kişilerinde kötü örnek olup nasıl olsa bu kulübü soyanın yanına kar kalıyor deyip kulübü soyma geleneğini devam ettirecektir. bu kulübün başına gelen hizmet vermeye değil malı götürmeye geliyor bugünkü durum bunun en ciddi örneği kulübü dolandıranlar hakkında yasal yollara başvurmayıp mahkeme önüne çıkarılmadığı sürece bu vurgunculuk maalesef devam edecek..

 8. Allah aşkına diyorum.. Allah aşkına.. Lütfen çok rica ediyorum. Kime güveneceğiz. Bir yol bulmalıyız.. Çalan hırsız ibra eden hırsız. Göz yuman ihtiyar bunak heyeti. Görmez, duymaz,, ama yemekli toplantı oldumu almira oteli olmayınca yemek bile yemezler.. Neden.. Çünkü ağızlarının tadı bozulur, kansız bunaklar. Bunlar ölmezler. Çünkü. Bursasporumuz, bunları kuş sütü eksik masalarda besliyor. Müge anlı,. İse olur.. Diyorum. Çünkü onları Türkiye ye rezil edecek tek insan.. Bunlar kafalarını kuma gömsede kıçından bulur. Öyle. Bir duruma geldik. Bizim paralarımızı yiyen bu cefakar taraftarın. Üç kuruşunu çalıp çırpanlar. Çocuklarınıza iyi öğretin bir kulübün parası nasıl çalınır.. Aşağılıksınız,, hainsiniz bu kadar güzel mücadele veren bu genç kardeşlerimize yazık.. Admin sende bunu yayınlamazsan. Sende hain sin. Allah emanet. Hakkıdır hakka tapan,, BURSASPORUM UNUN DUR İSTİKLAL..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu