Dusan Alimpijevic’e göstermelik ceza!

Türkiye Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu'nun Dusan Alimpijevic'e verdiği ceza belli oldu.

Bursaspor İnfo Yatırım benchine karşı yapılan bu ahlaksız harekete verilen komik ceza camianın tepkisini çekti;

TBF Disiplin Kurulu, Bursaspor İnfo Yatırım maçındaki ahlak dışı el kol hareketleri nedeniyle Beşiktaş Başantrenörü Dusan Alimpijevic‘e 1 maç men ve 165 bin TL para cezası verdi.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Aynı yavşaklığı Bursaspor Koçu olarak yapsaydı, en az 10 maç ceza alırdı. İstanbul uşağı O.Ç. Federasyon. Ama inşallah gelecek sene Bursa deplasmanına gelecek o ipine

  36
  11
  1. @Vedat yorumuna yanıt olarak

   Aynı hareketleri sokakta birine yap bakalım ne oluyor, herifi sınır dışı edeceksin ya da mahkemeye çıkarıp 5 sene geydireceksin

  2. @Vedat yorumuna yanıt olarak

   bursa da sporun bütün dalları iflas etmiş durumda.
   müsabakalara gelenler eğlenmek ya da destek amaçlı değil, takımlarına ya da rakiplerine hesap sormak için geliyor. (bu arkadaşın bu yorumu bu tespitime bir örnek)
   ayrıca haberlerin okunma ve yapılan yorum sayıları da beni doğruluyor.
   nedeni çok basit,
   bir kulübü kulüp ve camia yapan ”YÖNETİM + TARAFTAR + MEDYA” dan oluşan 3 lü sac ayağının hiç bir ayağı burada yere sağlam oturmuyor…
   aslında bişeyler yazıp buraya gönderiyoruz ama bişeylerin değişeceğinden falan değil, tamamen can sıkıntısından ve üzüntüden.
   keşke bu bişeyleri değiştirebilecek güce ve imkana sahip olabilseydik…

   21
 2. Şimdiden 7500 adet takma çük için sponsor arayışlarına başlayalım. Orjinalini çıkarıp sallarsak on maç verirler. DuSON of a bitch’in yaptığı gibi biz de olmayan takma bişeyi avuçlarsak belki bir maçla yırtarız.

  7
  7
 3. Alın başınıza çalın liginizi deyip cekileceksin olacak bitecek ya bütün spor dallarindan soğuttunuz adamı

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu