Dusan Alimpijevic “Türkiye’nin en iyi atmosferi bizde”

Frutti Extra Bursaspor Başantrenörü Dusan Alimpijevic, takımının iç sahada Fenerbahçe Beko’yu mağlup ederek seriyi son maça taşıdığı karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Başarılı çalıştırıcı Dusan Alimpijevic, şu ifadeleri kullandı:

“İlk maçta mağlup olduktan sonra reaksiyon göstermemiz lazımdı. Fenerbahçe Beko gibi bir takıma karşı deplasmanda 87 sayı atmamıza rağmen kaybetmemiz, savunmamızda bazı şeylerin yolunda gitmediği anlamına geliyordu. Biz de bugün gereken reaksiyonu göstermek istedik. Taraftarlarımızın yarattığı atmosferden gurur duyuyorum, şu anda Türkiye’deki en iyi basketbol atmosferine sahibiz. Salondaki herkese “teşekkürler” (Türkçe söyledi) diyorum.

“Bugün sürekli tempoyu arttırmaya çalıştık. Açık sahayı yakalamaya çalışarak bolca üçlük fırsatı elde ettik. Bu oyuncular EuroCup’ta final oynadılar ve bugün böylesine yüzdeli bir maç çıkarmayı hak ediyorlardı.”

8 Yorum Onay bekleyen 11 yorum var

  1. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   Futbol da Karacabey basketbol da fenerbahçe. Şu düştüğümüz duruma bakın. Neymiş. ? Siyaset çiler para para deyip futbol u düşürdü ler. Siyaset in karışamadığı basketbol da başarılar arka arkaya geliyor. Ben de diyorum ki. BU NE YAMAN ÇELİŞKİ. Anlayan anlamıştır.

   20
   11

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu