Dusan Alimpijevic “Türkiye’nin en iyi atmosferi bizde”

Frutti Extra Bursaspor Başantrenörü Dusan Alimpijevic, takımının iç sahada Fenerbahçe Beko’yu mağlup ederek seriyi son maça taşıdığı karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Başarılı çalıştırıcı Dusan Alimpijevic, şu ifadeleri kullandı:

“İlk maçta mağlup olduktan sonra reaksiyon göstermemiz lazımdı. Fenerbahçe Beko gibi bir takıma karşı deplasmanda 87 sayı atmamıza rağmen kaybetmemiz, savunmamızda bazı şeylerin yolunda gitmediği anlamına geliyordu. Biz de bugün gereken reaksiyonu göstermek istedik. Taraftarlarımızın yarattığı atmosferden gurur duyuyorum, şu anda Türkiye’deki en iyi basketbol atmosferine sahibiz. Salondaki herkese “teşekkürler” (Türkçe söyledi) diyorum.

“Bugün sürekli tempoyu arttırmaya çalıştık. Açık sahayı yakalamaya çalışarak bolca üçlük fırsatı elde ettik. Bu oyuncular EuroCup’ta final oynadılar ve bugün böylesine yüzdeli bir maç çıkarmayı hak ediyorlardı.”

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   Evt. Küfür eden barzo dolu salon. Eğitim şart.🎓

   Küfür etme be kardeşim… Çoluk çocuk, aile geliyoruz maça.
   Utanıyoruz..

  2. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   Vallahi billahi küfürleri duyunca, içine bıçak gibi girdi.
   Çok utanç verici..

   İstanbul takımlarına karşı olunca..bursa taraftarı kültür olunmuş.

   Üzerinizden atmanız lazım, yoksa hep hüsran ve zarar görürüz.
   Bizler kendimize bakmakla da çok kazanırız..
   💚🤍💚

   26
   1
   1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

    Fenerbahçe Basketbol ve Voleybol seyircisi sırf küfür ettikleri için, futbol taraftarını maçlara istemiyor ve maçlarda tebki göstererek susturuyor.

   1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

    bence futbol basket diye ayrıştırma orada da olmasın küfür. Küfür olayı acizlik zaten insanlar çocuğunu hanımı getirsin . olmaz diyen edepsizler oksijen israfı yapmasın

    20
  3. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   Ayrıca maç sonu koyduk mu tezahuratıda hiç yakışmıyor. Ondan sonra kimse bizlere sempati duymuyor. Bir basketbol yönetimine, takımına bakın birde çoğu taraftarlara.

   42
   2
   1. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

    Spor olarak Sporda kalmalı…bunlar kin beslemişler.

    Nefret ile bişi çözülmez.

    Dedim gibi,bizim takımla uğraşsak ilgilensez da çok yarıcakdır . Taraftarın karşı takımla uğraşması bursamıza zarar verir, örnek futbol takımımız.

    Kendimize bakalım…

    Zaten Becerdiniz hepiniz Birlik olup, ucurdunuz canım futbol takımımızı.

  1. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   Bu gece Bursaspor Basketbol’un Fenerbahçe’i Çatır Çatır 15 Bin Seyirci Önünde Nasıl Yendiğini Görünce Bursaspor’un Futbol Takımının Neden Tökezlendirilip Yönetimlerin Yardımıyla Alt Kümelere Neden İtildiğini Anladım Çünkü Kuvvetli Bir Bursaspor , Eskişehirspor, Kocaelispor, Sakaryaspor, Samsunspor 3+1 Büyükler İçin Çok Büyük Tehlike Adamlar Tekel Kurmuşlar İsterlermi Bursaspor’un Şampiyon Olmasını 45,000 Seyirci Önünde 3-4 Sıfır Yenilmelerini Çünkü Mamaları Alınır Ellerinden Reklam Paraları Gider Ne Güzel Her Şeye Tekel Kurmuşlar 2 Sene BJK 1 Sene FB 2 Sene GS Şampiyon 20 Senede 1 Trabzon- TV’de Her Kanalı Paylaşmış Spikerlik Yapan Ex Futbolcuları Gazeteler Öyle Menejer Şirketleri Öyle İsterlermi Yerlerini Mamalarını Kaybetsinler Bursaspor’un Çöküşü Sadece Yönetim Vs Değil İşin İçinde İş Var İstanbul’da 7-8 Takım Oldu Ligi Aralarında Bölüşecekler Senelerdir Uyguladıkları Hakem Federasyon vs Oyunlarla Rakip Kalmadı Artık Daha Rahat Olacaklar Sonuçta Onlar Kazandı Türk Futbolunu Bitirdiler Her Maç VAR Hakem’de Takılıp Probleme Düşünce Hal Oluyor İstanbul Takımları İçin.

   2
   2
  2. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   Futbol da Karacabey basketbol da fenerbahçe. Şu düştüğümüz duruma bakın. Neymiş. ? Siyaset çiler para para deyip futbol u düşürdü ler. Siyaset in karışamadığı basketbol da başarılar arka arkaya geliyor. Ben de diyorum ki. BU NE YAMAN ÇELİŞKİ. Anlayan anlamıştır.

   24
   18
   1. @Buruk sevinç yorumuna yanıt olarak

    Kulüp içinden biri bizim koça taraftar gruplarının gerçek yüzünü anlatsın ki,
    Yarın, iki maç kaybettiğinde hayal kırıklığı yaşamasın.
    Futbol takımımızı böyle bitirdiler.
    Bu ruh hâliyle ikinci bir travmayı artık kaldıramayız.
    Not: eleştirim, gerçek sporsever ve Bursasporlulara değil tabi ki…

 1. Basketbolda, hem Avrupa’da hemde ligimizde bolca isminden söz ettiren bir takım haline geldik Lütfen taraftarlarımızdan ricam kazansakta kaybetsekte futboldaki gibi küfürlerden ve taşkınlıkardan uzak duralım ve sadece takımımızı destekleyelim futboldaki gibi şampiyon olduğumuz sene herkesin sempatisini kazanmışken son yıllardaki olumsuzluklardan dolayı herkesin nefretini kazaayalım unutmayalım keskin sirke sadece küpüne zarardır..

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu