Dusan Alimpijevic “Transfer için çalışıyoruz”

Frutti Extra Bursaspor'da Baş Antrenörü Dusan Alimpijevic kulübün resmi sosyal medya hesaplarından açıklamalarda bulundu.

Bursaspor taraftarına son dönemde verdikleri destekten dolayı teşekkür eden Alimpijecic,” Öncelikle bu konuşma fırsatından taraftarlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Özellikle son dönemde gösterdikleri destek ve artan katılımları  nedeniyle biz daha iyi bir oyun ortaya koyduk. Onların desteğine karşılık bizim bir kazanma serimiz oldu.  Milli takım arasını elimizde kalan oyuncularla iyi çalışarak ve bazı şeyleri düzenlemeye çalışarak geçirdik ve sezonun kalanı için ufak bir yükleme daha yapma kararı aldık. Bu dönemde oyuncuların gösterdiği efor bizi mutlu etti” dedi.

Transfer konusunda da konuşan Dusan Alimpijevic açıklamasını şu ifadeleri kullandı “Son olarak söylemem gereken şey takıma ekleme yapıp yapmayacağımız. Bunun için takımdaki herkes uğraşıyor. Başkanımız başta olmak üzere sponsorlarımız, Genel Menajerimiz, ben ve yönetim yeni bir ekleme yapabilmemiz için fazlasıyla mesai harcıyoruz. Bizim yaptığımız şeyleri herkesin anlaması lazım. Finansal olarak kulübün geleceğini kurtaracak şeyler yaptık. Kulüpteki herkes bir transfer takviyesiyle sezonu tamamlamak istiyor. Kısıtlı bir oyuncu kadromuza rağmen takım inanılmaz efor sarf ediyor. Ben buna çok büyük saygı duyuyorum. Mart ayına giriyoruz, transfer piyasası çok kötü durumda. Bizim alacağımız oyuncu oynadığımız oyuna uygun olmak zorunda. En doğru parçayı bulmak için zaman harcıyoruz. Camiamızdan sabır bekliyoruz”

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Yönetim, teknik ekip, ve takım dayanismasi bu olsa gerek. Adamin yaptığı aciklmaya bakar misin kimseye hayal satmadan,emin adımlarla ilerliyor basketbol subesi. Senelerdir degismeyen takimlarin arasinda tutunabilmek kolay is degildi bunu basardilar. Simdi de adim adim play of ve sonrasinda belkide daha fazlası. Keske yonetimsel anlamda ayni basariyi futbolda da gorebilsek

    11
  2. Benim anladığım başarılı “Spor Kulübü” sadece para pompalamak İle olmuyor Bursaspor Basketbol’un spor okulları ne kadar genç basketbolcu takıma yetiştiriyor ortada ve devamlı transfer transfer peşindeler anlarım bir kaç transfer ama devamlı boz yeniden kur yeni insanlar getir bir sürü para yabancıların cebine ve Menejerlere komisyon vs bir devam ettirebilecek süreklilik sürdürebilir sistemi değil – bu kulüp bir şekilde şirketleşme usulü Bursaspor’dan bağımsızlık aldı ama iyi yönetilmezse büyük borçların içine yuvarlanıp kaybolup gider , burada alt yapı yatırımları ne kadar yapılıyor süreklilik için bilmiyorum çünkü burada bir sponsorluk ile Bursaspor’un ismi kullanılıyor Bursaspor’un kulüp olarak sporcuları olarak dernek olarak ne uzun vadeli geliri veya kazancı var bir binası bir tesisi bir odasımı oldu?

  3. Elindeki malzemeyi iyi kullanan bir hoca bence oyuncuyu çok uzakta aramaya gerek yok şu an Egemen’in yerini doldurabilecek bir pivot lazım oda Gaziantep’teki kaba olabilir hayes ile süper ikili olurlar .

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu