Dusan Alimpijevic “Bu rüya devam ediyor”

Frutti Extra Bursaspor Başantrenörü Dusan Alimpijevic, tarihi Cedevita Olimpija galibiyetinin ardından sıcağı sıcağına konuştu.

Frutti Extra Bursaspor Basketbol Başantrenörü Dusan Alimpijevic, Cedevita Olimpija galibiyetini değerlendirdi.

Dusan Alimpijevic şu ifadeleri kullandı:

“Bu galibiyeti nasıl görebilirim ki? Harika bir maçtı. Bence kazanmayı hak ettik. Maçı neredeyse 40 dakika boyunca kontrol ettik. Bence hak ettik.

Açıkçası şu an söyleyecek bir şey bulamıyorum ama bir şey söyleyeceğim: Bence bu, şu anda Avrupa basketbolunun en güzel rüyalarından biri ve bu rüya devam ediyor.

Adım adım gideceğiz. Önce Türkiye Ligi’nde bir maçımız var. Daha sonrasında Andorra maçını düşüneceğiz. Yine deplasmanda oynayacağız.”

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Halil1963 yorumuna yanıt olarak

   Sen evlatlarına inanma babaa. En iyi başkan benim. BAtuhan Kör’ü, Taha’yı, bi de Kerem Şen’i Trabzon’a bi soktum ki sorma. 30 trilyona paket program sattım. Paraları indirip ortadan yok oldum.

 1. Tebrikler FRUTTİ EXTRA BURSASPORUMUZ.Bir sonraki maç yine deplasmanda miş.İnşaallah deplasmanda olsa neticesi ZAFER ZAFEEER ZAFEEER FURTTİ EXTRA BURSASPORUMZUN OLACAKTIR.

  ALLAH YOLUNUZU AÇIK EYLESİN

  21
  1. @Hakan yorumuna yanıt olarak

   Fikstür kaynaklı aslında. Normal sezonu 7. tamamladığımız dan kaynaklanıyor. Eğer ilk 4 içinde tamamlasaydık maçlarımızı içeride oynayacaktır.

   21
  2. @Hakan yorumuna yanıt olarak

   Gruptan cıkan ilk dört takım kendi evinde oynuyor biz ikinci dörtten ciktik karsilastigimiz takimlarda hep ilk dörtten o yüzden

   22

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu